E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Zeldox 40mg kapsulės N56

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psicholeptikai
Pavadinimas: Zeldox 40mg kapsulės N56
Veikliosios medžiagos: Ziprasidone - 40mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Pfizer
ATC kodas N05AE04
Vidutinė kaina: 28,89 Eur (99,75 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

ZELDOX priklauso vaistų, vadinamų vaistais nuo psichozės, grupei.

ZELDOX vartojamas suaugusiųjų šizofrenijai gydyti. Šizofrenija yra psichikos sutrikimas, kuriam būdingi išvardyti simptomai: nesančių reiškinių girdėjimas, matymas ir jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas, išsiblaškymas ir nesugebėjimas bendrauti, nervingumas, depresija ar nerimas.

Taip pat ZELDOX vartojamas vidutinio sunkumo bipoliniu sutrikimu sergančių suaugusiųjų ir 1017 metų vaikų ir paauglių manijos ar mišraus epizodo gydymui. Bipoliniam sutrikimui būdinga pakilios (manijos) ar prislėgtos nuotaikos epizodų kaita. Manijos epizodo būdingiausi simptomai yra: pakilios nuotaikos elgesys, perdėtas savęs vertinimas, energijos padidėjimas, miego poreikio sumažėjimas, negalėjimas sukaupti dėmesio ar pernelyg didelis aktyvumas bei besikartojantys rizikingi poelgiai.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

ZELDOX vartoti negalima:

- jeigu yra alergija ziprazidonui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje). Alerginė reakcija gali pasireikšti išbėrimu, niežuliu, veido ir lūpų patinimu, kvėpavimo pasunkėjimu;

- jeigu buvo arba yra širdies veiklos sutrikimų arba neseniai patyrėte širdies priepuolį;

- jeigu vartojate vaistų nuo širdies plakimo sutrikimų arba vaistų, kurie gali veikti širdies plakimą. Taip pat žr. skyrelį ,,Kiti vaistai ir ZELDOX“, esantį toliau.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti ZELDOX:

- jeigu Jums arba kuriam nors Jūsų kraujo giminaičiui buvo susiformavę kraujo krešulių, nes panašūs vaistai yra susiję su krešulių formavimusi;

- jeigu sergate kepenų liga;

- jeigu pasireiškia arba kada nors pasireiškė priepuoliai arba epilepsija;

- jeigu esate senyvas žmogus (vyresnis kaip 65 metų) ir sergate demencija arba yra didelė insulto rizika;

- jeigu ramybėje yra retas pulsas ir (arba) žinote, kad netekote daug druskų dėl ilgalaikio viduriavimo ar vėmimo arba diuretikų (šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų) vartojimo;

- jeigu dažnai ar neritmiškai plaka širdis, alpstate, ištinka ūminis kraujotakos nepakankamumas ar galvos svaigimas staigiai atsistojus, nes tai gali rodyti, kad nenormaliai veikia širdis.

Nutraukite vaisto vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei gydymo metu Jums pasireikš sunki odos reakcija, pvz., išbėrimas ar lupimasis (kartu gali pasireikšti kraujo tyrimu nustatomas tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių, vadinamų eozinofilais, kiekio padidėjimas, karščiavimas, limfmazgių padidėjimas, kepenų, inkstų, plaučių ar širdies sutrikimas). Sunki odos reakcija gali būti pavojinga gyvybei.

Prieš atliekant laboratorinius tyrimus (pvz., kraujo, šlapimo, kepenų funkcijos, širdies veiklos ir kt.), pasakykite gydytojui, kad vartojate ZELDOX, nes vaistas gali turėti įtakos šių tyrimų duomenims.

Kiti vaistai ir ZELDOX

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

ZELDOX VARTOTI NEGALIMA, jeigu vartojate vaistų nuo širdies plakimo sutrikimų arba vaistų, kurie gali veikti širdies plakimą, pavyzdžiui:

- IA ir III klasių antiaritminių vaistų, arseno trioksidą, halofantriną, levometadilio acetatą, mezoridaziną, tioridaziną, pimozidą, sparfloksaciną, gatifloksaciną, moksifloksaciną, dolasetrono mezilatą, meflokviną, sertindolą ar cizapridą. Šie vaistai veikia širdies plakimą ilgindami QT intervalą. Jeigu kiltų daugiau klausimų apie tai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, kuriais gydomos:

- bakterijų sukeltos infekcijos (pvz., rifampicinas). Šie vaistai vadinami antibiotikais;

- nuotaikų kaita (nuo prislėgtos iki pakilios), susijaudinimas ir dirginimas. Šie vaistai vadinami nuotaiką stabilizuojančiaisiais vaistais (pvz., ličio preparatai, karbamazepinas, valproatas);

- depresija, įskaitant serotoninerginius vaistus (pvz., SSRI, pavyzdžiui, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas) bei jonažolės preparatus;

- epilepsija (pvz., fenitoinas, fenobarbitalis, karbamazepinas, etosuksimidas);

- Parkinsono liga (pvz., levodopa, bromokriptinas, ropinirolas, pramipeksolas).

Taip pat žr. anksčiau buvusį poskyrį ,,ZELDOX vartoti negalima”.

ZELDOX vartojimas su maistu ir gėrimais

ZELDOX reikia išgerti pagrindinio valgymo metu.

Vartojant ZELDOX, negalima gerti alkoholio, nes tai gali didinti šalutinio poveikio riziką.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

ZELDOX nėštumo metu vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai gydytojas nurodys kitaip, nes yra rizika, kad šis vaistas pakenks vaisiui. Visada reikia naudotis veiksmingu kontracepcijos metodu. Jeigu pastojote arba planuojate pastoti vartodama ZELDOX, nedelsdama pasakykite gydytojui.

Motinų, kurios paskutiniųjų trijų nėštumo mėnesių (paskutiniojo nėštumo trimestro) metu vartojo ZELDOX, naujagimiams gali pasireikšti išvardyti simptomai: drebulys, raumenų sąstingis ir (arba) silpnumas, mieguistumas, susijaudinimas, kvėpavimo sutrikimai ir maitinimo pasunkėjimas. Jeigu Jūsų naujagimiui pasireiškė kuris nors iš šių simptomų, gali tekti kreiptis į gydytoją.

Žindymo laikotarpis

Jeigu vartojate ZELDOX, žindyti negalima, nes mažas vaisto kiekis gali prasiskverbti į motinos pieną. Jeigu planuojate žindyti, prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

ZELDOX gali sukelti mieguistumą. Jeigu atsirado toks simptomas, vairuoti ir valdyti įrengimus ar mechanizmus negalima tol, kol mieguistumas nepraeis.

ZELDOX sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti ZELDOX.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Reikia išgerti visą kapsulę valgant, užsigeriant vandeniu. Kapsulių negalima kramtyti. Tai labai svarbu, nes iš žarnų gali būti absorbuotas kitoks vaisto kiekis.

ZELDOX reikia vartoti du kartus per parą. Vieną kapsulę reikia išgerti ryte, kitą vakare per vakarienę (žr. pakuotės lapelį). Geriausia vaistą gerti kasdien tuo pačiu laiku.

Suaugusieji

Įprasta dozė yra po 40–80 mg du kartus per parą valgant.

Taikant ilgalaikį gydymą, gydytojas dozę gali keisti. Negalima vartoti didesnės už didžiausią 160 mg dozę per parą.

Vaikai

Įprasta pradinė dozė yra 20 mg valgant, vėliau gydytojas rekomenduos vartoti tinkamiausią dozę. Negalima vartoti didesnės už didžiausią 80 mg dozę per parą 45 kg ar mažiau sveriantiems vaikams arba 160 mg dozę per parą daugiau kaip 45 kg sveriantiems vaikams.

Senyvi pacientai (vyresni kaip 65 metų)

Jeigu esate senyvas žmogus, gydytojas nuspręs, kokia dozė Jums tinka. Dozės vyresniems kaip 65 metų pacientams kartais būna mažesnės nei vartojamos jaunesniems žmonėms. Gydytojas nurodys Jums tinkamą dozę.

Pacientai, sergantys kepenų liga

Jeigu sergate kepenų liga, gali prireikti mažesnės ZELDOX dozės. Gydytojas apskaičiuos Jums tinkamą dozę.

Ką daryti pavartojus per didelę ZELDOX dozę?

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Pasiimkite su savimi ZELDOX kietųjų kapsulių dėžutę.

Jeigu išgėrėte per daug ZELDOX, gali pasireikšti mieguistumas, drebėjimas, priepuoliai ir nevalingi galvos ir kaklo judesiai.

Pamiršus pavartoti ZELDOX

ZELDOX svarbu gerti reguliariai kiekvieną dieną tuo pačiu laiku. Pamiršus išgerti dozę, ją suvartokite tuoj pat prisiminę, išskyrus atvejus, kai jau arti kitos dozės vartojimo laikas. Šiuo atveju tik išgerkite kitą dozę reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti ZELDOX

Gydytojas nurodys, kiek laiko reikės vartoti ZELDOX. ZELDOX vartojimo nenutraukite, kol nenurodė gydytojas.

Svarbu vartoti vaistą, net jeigu jaučiatės geriau. Per anksti nutraukus gydymą, simptomai gali atsinaujinti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų apie šį vaistą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vis dėlto šalutinis poveikis dažniausiai būna trumpalaikis. Kartais ligos simptomus gali būti sunku atskirti nuo šalutinio poveikio simptomų.

Antipsichoziniais vaistais gydytų senyvų žmonių, sergančių demencija, mirtingumas yra šiek tiek didesnis, palyginti su tų, kurie nevartoja antipsichozinių vaistų.

NUTRAUKITE ZELDOX vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pasireiškė toliau išvardytas šalutinis poveikis.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Nevalingi neįprasti judesiai, ypač veido ar liežuvio.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Dažnas ir nereguliarus širdies plakimas, galvos svaigimas atsistojus, kuris gali rodyti nenormalią širdies veiklą. Tai gali būti būklės, kuri vadinama nuo padėties priklausoma hipotenzija, simptomai.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1 000 žmonių)

Veido, lūpų, liežuvio ar gerklės paburkimas, rijimo ar kvėpavimo sutrikimas, dilgėlinis išbėrimas. Tai gali būti sunkios alerginės reakcijos, pavyzdžiui, angioneurozinės edemos, simptomai.

Karščiavimas, dažnas kvėpavimas, prakaitavimas, raumenų sąstingis, drebėjimas, rijimo pasunkėjimas ir sąmonės pritemimas. Tai gali būti būklės, vadinamos piktybiniu neurolepsiniu sindromu, simptomai.

Sumišimas, susijaudinimas, kūno temperatūros padidėjimas, prakaitavimas, nepakankama raumenų koordinacija, pernelyg didelis refleksų sustiprėjimas, raumenų trūkčiojimas, viduriavimas. Tai gali būti būklės, vadinamos serotonino sindromu, simptomai.

Dažnas, nereguliarus širdies plakimas, apalpimas. Tai gali būti gyvybei pavojingos būklės, vadinamos Torsades de Pointes, simptomai.

Vaisto sukelta reakcija su eozinofilija ir sisteminiais simptomais (vadinamasis DRESS sindromas), kurios galimi požymiai yra odos išbėrimas ar lupimasis, kraujo tyrimu nustatomas tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių, vadinamų eozinofilais, kiekio padidėjimas, karščiavimas, limfmazgių padidėjimas bei kepenų, inkstų, plaučių ar širdies sutrikimas.

Jums gali pasireikšti bet kuris toliau išvardytas šalutinis poveikis. Šis galimas šalutinis poveikis paprastai būna lengvas ar vidutinio sunkumo ir ilgainiui gali išnykti. Vis dėlto jeigu šalutinis poveikis yra sunkus ar ilgalaikis, reikia kreiptis į gydytoją.

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Sutrikęs miegas.

Mieguistumas ar labai stiprus mieguistumas dieną.

Galvos skausmas.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Tekanti nosis

Ypač pakili nuotaika ir energingumas, keistas mąstymas bei pernelyg didelis aktyvumas, sujaudinimo pojūtis ar nerimas.

Nerimastingumas.

Nenormalūs judesiai, įskaitant nevalingus judesius, raumenų sąstingį, judesių sulėtėjima.

Galvos svaigimas.

Slopinimas.

Neaiškus matomas vaizdas ar regos sutrikimas.

Aukštas kraujospūdis.

Vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, nevirškinimas, burnos džiūvimas, seilėtekio sustiprėjimas.

Išbėrimas.

Lytinės veiklos sutrikimas vyrams.

Karščiavimas.

Skausmas.

Kūno svorio sumažėjimas arba padidėjimas.

Išsekimas.

Bendrojo negalavimo pojūtis.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Didelis prolaktino kiekis kraujyje.

Apetito padidėjimas.

Panikos priepuolis.

Nervingumo ar depresijos pojūtis.

Lytinio potraukio sumažėjimas.

Sąmonės netekimas.

Negalėjimas kontroliuoti judesių, nevalingi judesiai.

Kojų neramumas.

Spaudimas gerklėje, košmariški sapnai.

Traukuliai, nevalingi akių judesiai fiksavus akių padėtį, nerangumas, kalbos sutrikimas, nutirpimas, dygsėjimo ir dilgčiojimo jutimas, seilėtekis.

Širdies plakimo jutimas, dusulys.

Padidėjęs jautrumas šviesai, akių sausumas, skambėjimas ausyse, ausies skausmas.

Gerklės skausmas, vidurių pūtimas, diskomfortas skrandyje.

Niežtintysis išbėrimas, spuogai.

Raumenų mėšlungis, sąnarių sustingimas ar patinimas.

Troškulys, diskomfortas krūtinėje, nenormali eisena.

Rūgšties refliuksas, pilvo skausmas.

Plaukų slinkimas.

Neįprasta galvos padėtis.

Šlapimo nelaikymas, skausmingas arba apsunkintas šlapinimasis.

Nenormalus pieno susidarymas krūtyse.

Krūtų padidėjimas vyrams.

Menstruacijų nebuvimas.

Nenormalūs širdies ar kraujo tyrimų rezultatai.

Nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų rezultatai.

Galvos sukimasis.

Bendrasis silpnumas ir nuovargis.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių)

Kalcio koncentracijos kraujyje sumažėjimas.

Sulėtėjęs mąstymas, emocijų nebuvimas.

Veido perkreipimas.

Paralyžius.

Vienos akies regėjimo susilpnėjimas arba aklumas, akių niežulys.

Kalbos pasunkėjimas, žagsėjimas.

Skystos išmatos.

Odos sudirginimas.

Negalėjimas praverti burną.

Šlapimo pūslės ištuštinimo pasunkėjimas.

Vaisto vartojimo nutraukimo sindromas naujagimiui.

Orgazmo silpnėjimas.

Karščio pojūtis.

Baltųjų kraujo ląstelių kiekio (kraujo tyrime) sumažėjimas ar padidėjimas.

Būklė, kuri pasireiškia iškiliomis odos dėmėmis ar uždegimine paraudusia oda, kurios paviršius padengtas baltais žvyneliais, vadinama žvyneline.

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

Šiek tiek padaugėjo senyvų demencija sergančių žmonių mirties atvejų tarp pacientų, vartojančių vaistų nuo psichozės lyginant su nevartojančiais vaistų nuo psichozės.

Kraujo krešulių susiformavimas venose, ypač kojų (simptomai gali būti tokie kaip kojų patinimas, skausmas ir paraudimas), kurie kraujagyslėmis gali pasiekti plaučius ir sukelti krūtinės skausmą bei kvėpavimo pasunkėjimą. Jeigu pastebėjote tokių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30° C temperatūroje.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

ZELDOX sudėtis

Veiklioji medžiaga yra ziprazidonas. Vienoje kapsulėje yra toks ziprazidono hidrochlorido monohidrato kiekis, kuris atitinka 20 mg, 40 mg, 60 mg arba 80 mg ziprazidono.

Pagalbinės medžiagos yra: laktozė monohidratas, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, magnio stearatas, želatina, titano dioksidas (E 171), natrio laurilsulfatas ir indigotinas (E 132) mėlynos spalvos kapsulėse (20 mg, 40 mg ir 80 mg), šelakas, bevandenis etanolis, izopropilo alkoholis, n-butilo alkoholis, propilenglikolis, išgrynintas vanduo, amonio hidroksidas, kalio hidroksidas ir juodasis geležies oksidas(E 172).

ZELDOX išvaizda ir kiekis pakuotėje

ZELDOX kapsulės yra kietos želatinos kapsulės.

ZELDOX 20 mg kapsulės yra mėlynos ir baltos spalvos, su užrašais ,,Pfizer” ir ,,ZDX 20”.

ZELDOX 40 mg kapsulės yra mėlynos spalvos, su užrašais ,,Pfizer” ir ,,ZDX 40”.

ZELDOX 60 mg kapsulės yra baltos spalvos, su užrašais ,,Pfizer” ir ,,ZDX 60”.

ZELDOX 80 mg kapsulės yra mėlynos ir baltos spalvos, su užrašais ,,Pfizer” ir ,,ZDX 80”.

Pakuočių dydžiai

ZELDOX 20 mg ir 40 mg – kartono dėžutė su 14, 30, 56 ar 100 kapsulių lizdinėse plokštelėse.

ZELDOX 60 mg ir 80 mg – kartono dėžutė su 14, 30, 56, 60 ar 100 kapsulių lizdinėse plokštelėse.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Pfizer Limited

Ramsgate Road, Sandwich, Kent, CT13 9NJ

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

R-Pharm Germany GmbH

Heinrich-Mack-Str. 35

89257 Illertissen

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

"Pfizer Luxembourg SARL" filialas Lietuvoje

Adresas: Goštauto g. 40a, LT-01112 Vilnius, Lietuva

Tel.: +3705 2514000

Fax: +3705 2514004

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-12-01.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Zeldox 40mg kapsulės N56" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.201 Jonava

Chemikų g. 37, Jonava
(8 349) 51 900
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.79, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 23, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.44 Kaunas
Visuomenės vaistinė
P.Lukšio g. 58, Kaunas
(8 37) 31 26 94
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 08:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.217, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 294 Druskininkai Čiurlionio 82

M.K.Čiurlionio g. 82, Druskininkai
(8 313) 54 826
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Merkinės vaistinė, UAB filialas Telšiai Kalno 27

Kalno g. 27, Telšiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.311 Kaunas

Laisvės al. 99-2, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.225 Kaunas

Kovo 11-osios g. 20, Kaunas
(8 37) 452 855
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 292 Vilnius Antakalnio 59

Antakalnio g. 59, Vilnius
(8 5) 27 36 762
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.128, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Laisvės al. 38, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 15:00 VII 10:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 4val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena