E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Warfarins Grindeks 3mg tabletės N30

Kraują ir kraujodaros sistemą veikiantys vaistai >  Antitromboziniai vaistai
Pavadinimas: Warfarins Grindeks 3mg tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Warfarin - 3mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Grindeks
ATC kodas B01AA03
Vidutinė kaina: 2,51 Eur (8,67 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

WARFARIN–GRINDEKS sudėtyje yra veikliosios medžiagos varfarino natrio druskos (toliau – varfarino). Ji priklauso grupei vaistų, vadinamų „geriamaisiais antikoaguliantais“. Varfarinas sumažina kraujo polinkį krešėti. Jis vartojamas užkirsti kelią tromboembolijos (kraujo krešulių) susidarymui arba tromboembolijos ir jos komplikacijų gydymui.

Gydytojas Jums paaiškins, kokias ligas šis vaistas gydo ir nuo kokių ligų apsaugo. Dažniausiai šis vaistas vartojamas:

kojų giliųjų venų trombozės (kojų venų kraujo krešulių) ir plaučių embolijos (kraujo krešulių plaučių arterijose) profilaktikai ir gydymui;

kad nesusidarytų kraujo krešulių ir jų nepatektų į smegenų, vainikines ar kitas organizmo arterijas, po miokardo infarkto (širdies smūgio);

kad nesusidarytų kraujo krešulių, kai yra skilvelių virpėjimas (širdies ritmo sutrikimas), širdies vožtuvo liga ar dirbtinis širdies vožtuvas (po širdies vožtuvo protezavimo).


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

WARFARIN–GRINDEKS vartoti negalima:

jeigu yra alergija varfarinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu yra polinkis kraujuoti (sergate Vilebrando liga, hemofilija, sumažėjus trombocitųkiekiui (trombocitopenija) ar esant trombocitų funkcijos sutrikimams;

jeigu yra sunkus kepenų nepakankamumas ar kepenų cirozė;

jeigu Jūsų kraujospūdis aukštas ir nesigydote;

jeigu nesenai buvo pasireiškęs kraujavimas į kaukolės ertmę; būklės, dėl kurių gali atsirasti kraujavimas į kaukolės ertmę, pvz., patologinis smegenų arterijų išsiplėtimas;

jeigu turite polinkį dažnai nukristi dėl neurologinių arba kitokių sveikatos sutrikimų;

jeigu nesenai buvo atlikta centrinės nervų sistemos arba akių operacija, arba Jums tokia operacija bus atlikta artimiausioje ateityje;

jeigu anksčiau kraujavo iš virškinimo trakto (pvz.: perforuota opa, kraujingos ar juodos išmatos, vėmimas krauju) ar iš šlapimo takų (neaiškios kilmės kraujas šlapime) arba segate divertikulioze ar turite piktybinį auglį;

jeigu sergate infekciniu endokarditu (vidinio širdies sluoksnio uždegimas) ar yra skysčio perikarde;

jeigu sergate demencija, psichoze ar alkoholizmu;

pirmuosius tris nėštumo mėnesius ir paskutiniąsias keturias nėštumo savaites (žr. poskyrį Nėštumas ir žindymo laikotarpis).

Jeigu kuri nors iš išvardytų būklių Jums tinka, pasakykite gydytojui, prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti WARFARIN–GRINDEKS:

jeigu Jūsų skydliaukės funkcija yra padidėjusi arba sumažėjusi;

jeigu yra širdies nepakankamumas, susijęs su staigiu būklės pablogėjimu (kojų paburkimo ir dusulio atvejai);

jeigu yra kitoks kepenų nepakankamumas nei aprašytas aukščiau ar sergate hepatitu;

jeigu yra inkstų nepakankamumas;

jeigu karščiuojate;

jeigu esate senyvo amžiaus;

jeigu artimoje ateityje rengiatės operacijai;

jeigu rūkote;

jeigu laukiatės ar ketinate pastoti. Prieš skirdamas šio vaisto, gydytojas įvertins jo naudą ir galimą riziką.

Siekiant greito antitrombocitinio poveikio, prieš gydymą varfarinu gydytojas gali skirti hepariną. Jis gali būti skiriamas 5-7 paras kartu su varfarinu, kol pasiekiamas norimas rezultatas, ir bent 2 paras vėliau.

Yra žinoma, kad atsakas į varfariną ir reikiama dozavimo schema priklauso nuo genetinių pokyčių, ir tam tikriems pacientams ar etninėms grupėms gali labai skirtis. Atsižvelgdamas į paciento genotipą, Jūsų gydytojas dozę gali koreguoti.

Labai retais atvejais gali pasireikšti atsparumas varfarinui. Norint pasiekti gydomąjį poveikį, Jūsų gydytojas, įvertinęs laboratorinių tyrimų rezultatus, gali paskirti didesnes varfarino dozes.

Kiti vaistai ir WARFARIN–GRINDEKS

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Yra didelė varfarino ir kartu vartojamų kitų vaistų, augalinių vaistų, maisto papildų ir vitaminų sąveikos pasireiškimo rizika. Jei varfarino vartojimo laikotarpiu pradedamas arba baigiamas gydymas kitu vaistu, būtina atidžiau stebėti gydomąjį varfarino poveikį.

Vaistai

Varfarino poveikis priklauso nuo labai daug vaistų. Jis gali tiek sustiprėti, tiek susilpnėti. Nepasitarus su gydytoju, negalima pradėti vartoti naujų vaistų ar nustoti gerti senų. Bet koks kartu vartojamų vaistų pakeitimas gali sutrikdyti geriamojo antikoagulianto sukeliamo poveikio pusiausvyrą, todėl reikės dažniau atlikti kraujo tyrimus.

Jei prireikia skausmą malšinančio vaisto, kreipkitės į gydytoją. Daugumos be recepto įsigyjamų vaistų nuo skausmo (analgetikų) negalima vartoti kartu su varfarinu. Tačiau laikinai skausmui numalšinti arba temperatūrai sumažinti galima vartoti tik paracetamolį.

Toliau išvardyti vaistiniai preparatai gali keisti varfarino poveikį, todėl apie jų vartojimą būtina pasakyti gydytojui.

Visi nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo ir kraujo krešėjimą slopinantys vaistai.

Vaistai nuo skausmo: dekstropropoksifenas, paracetamolis, tramadolis.

Vaistai nuo širdies ritmo sutrikimo: amjodaronas, propafenonas, kvinidinas.

Antibakteriniai vaistai (jų vartojama susirgus infekcine liga): amoksicilinas, azitromicinas, cefaleksinas, cefamandolis, cefmenoksimas, cefmetazolas, cefoperazonas, cefuroksimas, chloramfenikolis, ciprofloksacinas, klaritromicinas, doksiciklinas, eritromicinas, gatifloksacinas, grepafloksacinas, izoniazidas, latamoksefas, levofloksacinas, metronidazolas, moksifloksacinas, nalidikso rūgštis, norfloksacinas, ofloksacinas, roksitromicinas, sulfafurazolas, sulfametizolas, sulfametoksazolas ir trimetoprimas, sulfafenazolas, tetraciklinas, kloksacilinas, dikloksacilinas, flukloksacilinas, nafcilinas, rifampicinas.

Antigrybeliniai vaistai: flukonazolas, itrakonazolas, ketokonazolas, mikonazolas (ir valgomasis gelis).

Vaistai nuo podagros: alopurinolis, sulfinpirazonas.

Vaistai nuo vėžio ir imuninės sistemos sutrikimų: kabecitabinas, ciklofosfamidas, etopozidas, fluorouracilas, flutamidas, ifosfamidas, leflunomidas, mesna, metotreksatas, sulofenuras, tamoksifenas, tegafuras, trastuzumabas, azatioprinas, ciklosporinas, merkaptopurinas, mitotanas.

Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių sistemos ligų: digoksinas, metolazonas, propranololis.

Vaistai nuo virškinimo trakto sutrikimų: cimetidinas, omeprazolas.

Riebalų kiekį reguliuojantys vaistai: bezafibratas, klofibratas, fenofibratas, fluvastatinas, gemfibrozilas, lovastatinas, simvastatinas.

Vitaminai: vitaminas A, vitaminas E.

Vaistiniai preparatai nuo epilepsijos: karbamazepinas, fenobarbitalis, primidonas.

Nerimą slopinantys, raminamieji, migdomieji vaistai ir vaistai nuo psichikos sutrikimų: barbitūratai, chlordiazepoksidas.

Šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai: chlortalidonas, spironolaktonas.

Kiti vaistai: karboksiuridinas (vaistas, vartojamas esant tam tikriems medžiagų apykaitos sutrikimams), chloralio hidratas (slopinamąjį ir migdomąjį poveikį sukeliantis vaistas), kodeinas (vaistas nuo skausmo ir kosulio), disulfiramas (vaistas nuo alkoholizmo), etakrino rūgštis (šlapimo išsiskyrimą skatinantis vaistas), fluvoksaminas (antidepresantas), gripo vakcina, alfa ir beta interferonas (antivirusiniai vaistai), fenitoinas (vaistas nuo epilepsijos), proguanilas ir kvininas (vaistai nuo maliarijos), steroidiniai hormonai (anabolikai ir androgenai), skydliaukės hormonai, troglitazonas (vaistas nuo cukrinio diabeto), valpro rūgštis (vaistas nuo epilepsijos), zafirlukastas (vaistas nuo astmos), aminoglutetimidas (vaistas nuo endokrininės sistemos sutrikimų ir krūties vėžio), kolestiraminas (cholesterolio kiekį mažinantis vaistas), dizopiramidas (vaistas nuo širdies ritmo sutrikimo), grizeofulvinas (vaistas nuo grybelių sukeltų ligų), mesalazinas (vaistas nuo opinio kolito ir Krono ligos), nevirapinas (vaistas nuo AIDS), trazodonas (antidepresantas), vitaminas C, noskapinas (kosulį slopinantis vaistas) ir vaistas nuo sąnarių sutrikimų gliukozaminas (su chondroitino sulfatu arba be jo).

Jeigu esate pasiskiepiję nuo gripo, apie tai pasakykite gydytojui.

Augaliniai vaistai ir natūralūs produktai

Jei vartojate toliau išvardytų augalinių vaistų , prieš nutraukiant jų vartojimą pasitarkite su gydytoju. Ginkmedis (Ginko biloba), česnakas (Allium sativum), šventagaršvės preparatai (Angelica sinensis), papaja (Carica papaya) ir šalavijas (Salvia miltiorrhiza) gali stiprinti varfarino poveikį. Antra vertus, jonažolė (Hypericum perforatum) ir ženšenis (Panax rūšis) varfarino poveikį gali sumažinti.

Todėl, vartojant WARFARIN-GRINDEKS, negalima pradėti arba nutraukti šių augalinių vaistų vartojimą, nepasitarus su gydytoju.

Gydymo varfarinu metu prieš pradedant vartoti maisto papildų pasitarkite su gydytoju.

Rūkymas gali pakeisti varfarino veiksmingumą. Gydymo varfarinu metu Jums gali reikėti atlikti daugiau laboratorinių tyrimų. Jei rūkote, pradedate ar nustojate rūkyti, praneškite tai savo gydytojui.

WARFARIN–GRINDEKS vartojimas su maistu ir gėrimais

Vitamino K vartojimas turi įtakos varfarino poveikiui. Todėl, vartojant varfarino, su maistu gaunamas vitamino K kiekis turi būti kuo pastovesnis. Reikia vengti staigių mitybos pokyčių. Daugiausia vitamino K yra žaliose, lapinėse daržovėse ir vaistažolėse.

Kai jo šaltiniai išvardyti toliau. Jų vartoti vengti nereikėtų, tačiau suvartojamas kiekis turėtų būti kiek įmanoma pastovesnis, tai: burnočio lapai, avokadai, brokoliai, Briuselio kopūstai, kopūstai, rapsų aliejus, chayote lapai, laiškinis česnakas, kalendra, agurkų žievė (bet ne agurkas be žievės), cikorija, lapinis kopūstas, kivio vaisiai, salotų lapai, mėtų lapeliai, garstyčių žaluma, alyvuogių aliejus, petražolės, žirniai, pistacijos, purpurinių jūrų dumblių lapai, špinatų lapai, svogūnų laiškai, sojų pupelės, arbatos lapai (bet ne arbata), ropių lapai, rėžiukai.

Spanguolių sultys arba kitokie spanguolių produktai gali sustiprinti varfarino poveikį, todėl reikia vengti juos vartoti kartu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Pirmąjį nėštumo trimestrą bei paskutiniosiomis keturiomis nėštumo savaitėmis WARFARIN-GRINDEKS vartoti negalima (žr. WARFARIN-GRINDEKS vartoti negalima). Tačiau, jei įmanoma, varfarino vartojimo reikia vengti viso nėštumo metu. Išskirtiniais atvejais gydymą turi pasvarstyti gydytojas specialistas. Jei vartodama WARFARIN-GRINDEKS pastojate ar ketinate pastoti, privalote kreiptis į gydytoją, nes ORFARIN vartojimas nėštumo metu gali turėti žalingą poveikį vaisiui.

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Varfarinas nepatenka į motinos pieną. Moterims, vartojančioms varfariną, žindyti galima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Varfarinas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

WARFARIN-GRINDEKS sudėtyje yra laktozės ir dažiklio Ponso 4R (E124)

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

WARFARIN-GRINDEKS 5 mg tablečių sudėtyje yra dažiklio Ponso 4R (E124), kuris gali sukelti alergines reakcijas.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti per burną. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Griežtai laikykitės gydytojo nurodymų. Svarbu reguliariai atlikti laboratorinius tyrimus. Dozė parenkama ir koreguojama individualiai Jūsų gydytojo, todėl vieną dieną ji gali būti kitokia negu kitą dieną. Dozės nurodomos kraujo krešėjimo stebėjimo kortelėje. Šioje kortelėje rasite informaciją, koks siekiamas kraujo krešėjimo lygis (pvz., INR – 2,0-3,0 arba 2,5-3,5) ir kito laboratorinio tyrimo datą.

Senyviems žmonėms ir pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi

Varfarino dozę gali tekti sumažinti.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi, gali reikėti vartoti didesnę arba mažesnę varfarino dozę.

Svarbu!

Pastebėję didesnį polinkį į mėlynes, kraujavimą iš nosies ar dantenų, kraują šlapime ar išmatose, juodas išmatas, vėmimą krauju ar pailgėjusį kraujavimą mėnesinių metu, kreipkitės į gydytoją. Tai gali būti pernelyg didelio varfarino poveikio požymis, Jums gali tekti koreguoti dozę.

Vartojimas vaikams

Vaikų gydymo varfarinu pradžią ir gydymo stebėjimą prižiūri pediatras, jis koreguoja dozę, remiantis laboratorinių tyrimų duomenimis (INR).

Ką daryti pavartojus per didelę WARFARIN–GRINDEKS dozę?

Jeigu Jūs išgėrėte ar kas nors kitas išgėrė per didelę WARFARIN–GRINDEKS dozę, kreipkitės į gydytoją, kuris nurodys, kaip toliau elgtis. Jei išgėrėte labai daug vaisto, pirmajai pagalbai galima išgerti aktyvintos anglies, bet paskui būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti WARFARIN–GRINDEKS

Jei pamiršote išgerti vieną dozę ir tai pastebėjote nepraėjus 12 valandų, pamirštąją dozę galite išgerti iš karto prisiminę. Kitą dozę išgerkite įprastu metu. Jeigu jau praėjo daugiau kaip 12 valandų nuo tada, kai turėjote išgerti dozę, pamirštosios dozės nevartokite, o apie pamirštąją įrašykite stebėjimo kortelėje. Jei pamiršote išgerti daugiau kaip vieną dozę, kreipkitės į gydytoją, jis duos tolimesnius nurodymus. Niekada negalima vartoti dvigubos dozės arba dviejų dozių iš eilės.

Rekomenduojama suvartotas dozes įrašyti stebėjimo kortelėje.

Nustojus vartoti WARFARIN–GRINDEKS

Nutraukus gydymą WARFARIN–GRINDEKS, krešėjimą stabdantis poveikis išlieka 2-5 paras. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Dažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 10):

nestiprus kraujavimas (kraujavimas iš nosies ar dantenų, arba mėlynės), kraujas šlapime, juodos ar kraujingos išmatos, pagausėjęs ar pailgėjęs mėnesinių kraujavimas arba kiti kraujavimo sutrikimai;

pykinimas, vėmimas, viduriavimas.

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 1000):

kumarino nekrozė (odos audinių mirtis);

purpurinio kojos piršto sindromas (rausvai mėlynas ir skausmingas kojos pirštų ar pado odos pažeidimas).

Labai retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 10000):

vaskulitas (mažųjų kraujagyslių uždegimas);

trachėjos kalcifikacija;

laikinas kepenų fermentų rodiklių padidėjimas, kepenų diegliai;

laikinas plaukų slinkimas, išbėrimas;

priapizmas ar pailgėjusi, skausminga erekcija (paprastai gydymo pradžioje);

cholesterolio sukeltas kraujagyslių užsikimšimas;

alerginės reakcijos (paprastai pasireiškiančios odos išbėrimu).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

WARFARIN–GRINDEKS sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra varfarino natrio druska.

Vienoje tabletėje yra 3 mg arba 5 mg varfarino natrio druskos (varfarino natrio druskos klatrato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, krospovidonas,

magnio stearatas, indigokarminas (E132) (3 mg tabletėse), Ponso 4R (E124) (5 mg tabletėse).

WARFARIN–GRINDEKS išvaizda ir kiekis pakuotėje

WARFARIN-GRINDEKS 3 mg tabletės yra apvalios, plokščiu paviršiumi ir vagele vienoje pusėje, mėlynos spalvos su tamsiai mėlynais taškeliais.

WARFARIN-GRINDEKS 5 mg tabletės yra apvalios, plokščiu paviršiumi ir dviguba vagele vienoje pusėje, rausvos spalvos su tamsiai rausvais taškeliais.

Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Didelio tankio polietileno (DTPE) buteliukas kartono dėžutėje.

Pakuočių dydžiai: 30 arba 100 tablečių buteliuke.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

AS GRINDEKS.

Krustpils iela 53, Rīga, LV-1057, Latvija

Tel.: +371 67083205

Faksas: +371 67083505

El. paštas: mailto:grindeks@grindeks.lv

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

AB GRINDEKS filialasKalvarijų g. 300 Vilnius LT-08318Tel.: +370 5 2101401Faksas: +370 5 2101402

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-05-18

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Warfarins Grindeks 3mg tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.83, Vilkaviškis
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus a. 1, Vilkaviškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.149 Kelmė
Visuomenės vaistinė
Vytauto Didžiojo g. 80, Kelmė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.233, Švenčionys
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 37, Švenčionys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.232, Pabradė
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 96, Pabradė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 293 Vilnius Sirokomlės

V.Sirokomlės g. 8, Vilnius
(8 697) 05 293 Skambinti
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 238 Molėtai Vilniaus

Vilniaus g. 95, Molėtai
(8 383) 51 870
Darbo laikas: I - V 08:00 - 18:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 294 Druskininkai Čiurlionio 82

M.K.Čiurlionio g. 82, Druskininkai
(8 313) 54 826
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 169 Kelmė Smilgevičiaus
Visuomenės vaistinė
Smilgevičiaus g. 11, Kelmė
(8 697) 05 169
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.283 Kalveliai

Bažnyčios g. 7a, Kalveliai Vilniaus raj.
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.306 Varėna

Savanorių g. 5-1, Varėna
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena