E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Trandolapril Ingen Pharma 2mg kapsulės N28

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Trandolapril Ingen Pharma 2mg kapsulės N28
Veikliosios medžiagos: Trandolapril - 2mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Ingen Pharma
ATC kodas C09AA10
Vidutinė kaina: 4,96 Eur (17,13 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Trandolapril Ingen Pharma aktyvioji medžiaga trandolaprilis priklauso vaistinių preparatų grupei, vadinamai angiotenziną konvertuojančio fermento inhibitoriais (kartais ši grupė vadinama AKF inhibitoriais). AKF inhibitoriai atpalaiduoja kraujagysles, todėl širdžiai lengviau varinėti kraują po organizmą. Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

Trandolapril Ingen Pharma vartojamas aukšto kraujospūdžio gydymui. Taip pat jis gali būti naudojamas apsaugoti širdį po ištikusio širdies smūgio.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Trandolapril Ingen Pharma vartoti negalima:

jeigu yra alergija trandolapriliui, kitiems AKF inhibitoriams (pvz. perindopriliui arba ramipriliui) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu anksčiau dėl AKF inhibitorių vartojimo Jums yra pasireiškusi angioneurozinė edema (niežtintis bėrimas, toks kaip dilgėlinė) arba Kvinkės (Quincke) edema (sunki alerginė odos reakcija);

jei esate daugiau nei 3 mėnesius nėščia. Taip pat yra geriau vengti Trandolapril Ingen Pharma vartoti ankstyvojo nėštumo metu (žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“);

jeigu Jūs sergate cukriniu diabetu arba Jūsų inkstų veikla sutrikusi ir Jums skirtas kraujospūdį mažinantis vaistas, kurio sudėtyje yra aliskireno.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Trandolapril Ingen Pharma.

Jeigu priklausote rizikos grupei, gydymo Trandolapril Ingen Pharma metu Jums gali pasireikšti negalavimai dėl sumažėjusio kraujospūdžio ar dėl inkstų funkcijos sutrikimo. Galite apalpti. Tokiu atveju Jus būtina nuošaliai paguldyti ir nedelsiant iškviesti greitąją pagalbą arba gelbėjimo tarnybą.

Pasakykite savo gydytojui jeigu:

ilgą laiką vartojate diuretikus (šlapimą varančias vaistus) ar laikėtės mažo druskos kiekio dietos;

pastaruoju metu esate stipriai ir ilgai vėmęs arba viduriavęs;

kada nors dėl bet kurio iš AKF inhibitorių (pvz. perindoprilio ar ramiprilio) vartojimo Jums yra pasireiškusi alerginė reakcija (vadinama Kvinkės edema arba angioneurozinė edema) - atsirado veido, lūpų, liežuvio ar gerklės tinimas, pasunkėjęs kvėpavimas arba rijimas;

jeigu sergate kraujagyslių kolagenoze (kartais vadinama jungiamojo audinio liga, pavyzdžiui, sklerodermija arba raudonąja vilklige);

sergate cukriniu diabetu;

Jums yra širdies nepakankamumas;

Jums atliekama dializė (kai kurios procedūrai naudojamos membranos gali būti netinkamos);

Jums nustatyta kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimų, atlikta transplantacija;

prieš operaciją Jums bus taikoma anestezija;

yra vieno iš širdies vožtuvų susiaurėjimas (aortos stenozė) arba yra apsunkintas kraujo ištekėjimas iš kairiosios Jūsų širdies dalies;

esate gydomas vaistais, slopinančiais imuninį atsaką;

Jums atsirado kosulys. Gydytojas Jums gali paskirti kitą vaistą;

Jums atliekama MTL aferezė (tai yra cholesterolio pašalinimo iš kraujo procedūra, kuriai naudojamas specialus įrenginys);

Jums bus taikoma desensibilizacija – alergijos nuo bičių ir vapsvų įkandimų mažinimo gydymas;

jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti:

angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) (vadinamąjį sartaną, pavyzdžiui, valsartaną, telmisartaną, irbesartaną), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų;

aliskireną.

Jūsų gydytojas gali reguliariai ištirti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį ir elektrolitų kiekį (pvz., kalio) kraujyje.

Taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Trandolapril Ingen Pharma vartoti negalima“.

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu Trandolapril Ingen Pharma vartoti nerekomenduojama. Vartojamas po trečio nėštumo mėnesio šis vaistas gali padaryti didžiulės žalos Jūsų kūdikiui, žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“).

Kiti vaistai ir Trandolapril Ingen Pharma

Kiti vaistiniai preparatai gali daryti įtaką Trandolapril Ingen Pharma veiksmingumui ir saugumui. Trandolapril Ingen Pharma taip pat gali daryti įtaką kitų vaistų veiksmingumui ir saugumui. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pasakykite gydytojui, kad vartojate Trandolapril Ingen Pharma, jeigu gydymo Trandolapril Ingen Pharma metu arba netrukus po gydymo vartojate kitų vaistų. Ypatingai svarbu pranešti gydytojui jeigu vartojate:

kitų aukštą kraujospūdį gydančių vaistų, įskaitant šlapimą varančias vaistus, tokius kaip bendroflumetiazidas ir furozemidas;

kalį sulaikančių diuretikų (šlapimą varančių vaistų) tokių kaip spironolaktonas, amiloridas, ir triamterenas arba kalio kanrenoato ir kalio sudėtyje turinčių maisto papildų;

nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU- pvz. ibuprofenas, diklofenakas, indometacinas, acetilsalicilo rūgštis ir COX-2 inhibitoriai);

ličio arba triciklių antidepresantų (pvz., amitriptilino, dosulepino);

vaistų nuo cukrinio diabeto (tokių kaip insulinas, glibenklamidas arba gliklazidas);

antacidų;

alopurinolio (podagros gydymui) arba prokainamido (sutrikusiam širdies ritmui gydyti)

imunosupresantų (pvz. ciklosporino), steroidinių vaistų (pvz. prednizolono, hidrokortizono) arba vaistų nuo vėžio;

antipsichozinių vaistų, tokių kaip chlorpromazinas, tioridazinas, flupentiksolis.

Jūsų gydytojui gali tekti pakeisti vaisto dozę ir (arba) imtis kitų atsargumo priemonių:

jeigu vartojate angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) arba aliskireną (taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyriuose „Trandolapril Ingen Pharma vartoti negalima“ ir „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“.

Jeigu Jums bus atliekama operacija, operuojančiam chirurgui ar odontologui būtina pasakyti, kad vartojate Trandolapril Ingen Pharma, nes vaistas gali paveikti anesteziją ir kitus taikomus gydymo metodus.

Jeigu vartojate kurį nors iš anksčiau išvardytų vaistų, pasakykite gydytojui. Vaisto dozę gali prireikti koreguoti.

Trandolapril Ingen Pharma vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Trandolapril Ingen Pharma galima vartoti su maistu ir gėrimais arba be jų. Trandolapril Ingen Pharma vartojimo metu alkoholio gerti nerekomenduojama. Alkoholio vartojimas taip pat gali paveikti Jūsų reakciją, žr. „Vairavimas ir mechanizmų valdymas“.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas:

Jūsų gydytojas lieps jums nebevartoti Trandolapril Ingen Pharma prieš planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą, ir paskirs kitą vaistinį preparatą vietoje Trandolapril Ingen Pharma. Trandolapril Ingen Pharma yra nerekomenduojamas ankstyvojo nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jei esate daugiau kaip tris mėnesius nėščia, nes tuomet jis gali labai pakenkti jūsų kūdikiui.

Žindymo laikotarpis:

Pasakykite savo gydytojui, jei maitinate krūtimi ar ruošiatės pradėti tai daryti. Trandolapril Ingen Pharma nerekomenduojamas krūtimi maitinančioms motinoms; jei motina nori maitinti krūtimi, gydytojas gali paskirti kitą vaistą, ypač jei naujagimis gimė prieš laiką.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartodami Trandolapril Ingen Pharma galite jaustis apsvaigę arba alpti. Tai labiau tikėtina tik pradėjus gerti Trandolapril Ingen Pharma. Net ir nedidelis alkoholio kiekis šį poveikį gali dar sustiprinti.

Keletą valandų po pirmosios dozės suvartojimo arba padidinus dozę nevairuokite, nevaldykite mechanizmų ir neatlikite dėmesio sutelkimo reikalaujančių užduočių. Palaukite, kol vaisto poveikis bus juntamas.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Trandolapril Ingen Pharma sudėtyje yra laktozės ir saulėlydžio geltonojo (E110)

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Šio vaisto sudėtyje (0,5 mg, 2 mg kapsulėse) yra saulėlydžio geltonojo (E110), kuris gali sukelti alerginių reakcijų.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Visą kapsulę prarykite nekramtydami, užgerkite stikline vandens. Vaistą visada vartokite tuo pačiu paros metu.

Kiek kapsulių reikės išgerti, priklauso nuo to, koks sutrikimas Jums yra gydomas. Jeigu vartojate diuretikus, gydytojas gali liepti diuretikų dozę sumažinti arba nutraukti jų vartojimą, prieš pradedant vartoti Trandolapril Ingen Pharma.

Suaugusiesiems

Aukštas kraujospūdis (arterinė hipertenzija)

Įprasta pradinė dozė yra 0,5 mg vieną kartą per parą. Gydytojas vėliau dozę padidins iki 1 mg -2 mg per parą. Didžiausia galima paros dozė yra 4 mg.

Širdies nepakankamumas

Gydymas atliekamas ligoninėje. Įprasta pradinė dozė yra 0,5 mg vieną kartą per parą.

Gydymas po širdies smūgio

Paprastai gydymas pradedamas ne anksčiau kaip trečią parą po ištikusio širdies smūgio. Įprasta pradinė dozė yra 0,5 mg vieną kartą per parą. Gydytojas palaipsniui dozę didins iki didžiausios galimos paros dozės – 4 mg.

Suaugusiesiems, kurie vartoja diuretikų (šlapimą varančių vaistų):

Diuretikų (šlapimą varančių vaistų) vartojimą reikia nutraukti likus 72 valandoms (3 paroms) iki gydymo Trandolapril Ingen Pharma pradžios ir (arba) gydymą pradėti nuo 0,5 mg paros dozės. Vėliau dozė bus didinama priklausomai nuo gydymo poveikio.

Senyviems pacientams

Jeigu inkstų funkcija nesutrikusi, dozės mažinti nereikia. Jums bus paskirta mažesnė pradinė dozė, gydymo metu gydytojas stebės Jūsų kraujospūdį ir vertins inkstų funkciją.

Jeigu taikomas gydymas diuretikais (šlapimą varančiais vaistais), arba yra sutrikusi širdies, inkstų ar kepenų funkcija, gali būti reikalingos atsargumo priemonės.

Vartojimas vaikams

Trandolapril Ingen Pharma vaikams vartoti draudžiama.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi

Gydytojas dozę (0,5 mg1 mg per parą) koreguos, atsižvelgdamas į tyrimų rezultatus.

Hemodializuojamiems pacientams paros dozė yra 0,5 mg.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi

Pradinė dozė yra 0,5 mg vieną kartą per parą. Jei bus reikalinga, gydytojas dozę koreguos.

Ką daryti pavartojus per didelę Trandolapril Ingen Pharma dozę?

Jeigu pavartojote per didelę vaisto dozę ir jaučiatės blogai, kreipkitės į gydytoją, ligoninę arba vaistinę.

Perdozavimo simptomai yra smarkiai nukritęs kraujospūdis, šokas (pasunkėjęs kvėpavimas dėl burnos ir gerklės patinimo – kreipkitės į gydytoją), sulėtėjęs mąstymas (letargija), lėtas pulsas, druskų pusiausvyros ir inkstų funkcijos sutrikimas.

Pamiršus pavartoti Trandolapril Ingen Pharma

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Trandolapril Ingen Pharma

Svarbu vaistą vartoti iki kol gydytojas lieps kapsulių nebegerti. Jei pasijutote geriau, vaisto vartojimo nutraukti negalima. Jei vaisto nebevartosite, Jūsų būklė gali pablogėti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 žmonių) ir dažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 žmonių):

Nukritęs kraujospūdis.

Dažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 žmonių):

Mieguistumas, galvos skausmas, silpnumas ir kosulys.

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 100 žmonių):

Juntamas stiprus širdies plakimas. Pykinimas. Niežėjimas ir odos bėrimas. Bloga savijauta ir (arba) pykinimas.

Retas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 1000 žmonių) ir labai retas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 000 žmonių):

Nervingumas, miego sutrikimai, mieguistumas pereinantis į alpulį. Gerklės kutenimas, kraujavimas iš nosies. Vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, virškinimo sutrikimas. Skysčių susilaikymas (edema), gausesnis nei įprastai prakaitavimas. Raumenų skausmas. Paraudimas.

Šalutinis poveikis, kurio dažnis nežinomas:

Kraujo tyrimo rezultatų pokyčiai, tokie kaip kepenų fermentų, kreatinino ir šlapalo koncentracijos pokyčiai. Alerginės reakcijos – niežėjimas ir odos bėrimas. Padidėjęs kalio kiekis kraujyje. Kraujavimas į galvos smegenis, raumenų paralyžius ir laikinas sąmonės netekimas. Pasunkėjęs kvėpavimas, bronchitas. Burnos džiūvimas, kasos uždegimas. Plaukų slinkimas. Sunki odos liga (daugiaformė eritema ir Stivenso-Džonsono [Stevens-Johnson] sindromas). Karščiavimas. Kraujo sudėties pokyčiai, tokie kaip agranuliocitozė (baltųjų kraujo kūnelių kiekio nepakankamas, dėl to galimi infekciniai susirgimai), leukopenija (baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimas), pancitopenija (visų kraujo ląstelių (raudonųjų, baltųjų ląstelių ir trombocitų) kiekio sumažėjimas, deguonį kraujyje pernešančio baltymo hemoglobino kiekio sumažėjimas ir hematokrito (raudonųjų kraujo ląstelių užimamo tūrio kraujyje santykis) lygio sumažėjimas.

Kiti dėl AKF vartojimo pasitaikantys šalutiniai poveikiai yra inkstų funkcijos sutrikimai, ženklus kraujospūdžio sumažėjimas, kurio simptomai yra alpimas, krūtinės skausmas ir širdies smūgis.

Alerginės reakcijos pasireiškia labai retai. Jeigu staiga pajutote krūtinės spaudimą, atsirado švokštimas, sunku ryti, ištino akių vokai, veidas arba lūpos, atsirado odos bėrimas, pvz. dilgėlinė (iškilus odos bėrimas) arba raudonos dėmelės ant odos ar niežėjimas, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Laikyti žemesnėje kaip 30 C temperatūroje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Trandolapril Ingen Pharma sudėtis

Veiklioji medžiaga yra trandolaprilis. Kiekvienoje kapsulėje yra 0,5 mg, 2 mg arba 4 mg trandolaprilio.

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, pregelifikuotas augalinis – kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė (PH 102 Avicel), dimetikonas, magnio stearatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, želatina, titano dioksidas (E171) ir eritrozinas (E127). Be šių medžiagų, kiekvieno stiprumo kapsulių sudėtyje yra:

0,5 mg: saulėlydžio geltonojo (E110), chinolino geltonojo (E104)

2 mg: saulėlydžio geltonojo (E110)

4 mg: raudonojo geležies oksido (E172) ir geltonojo geležies oksido (E172)

Trandolapril Ingen Pharma išvaizda ir kiekis pakuotėje

0,5 mg: 2-ojo dydžio pailgos kapsulės, kurių dangtelis yra šviesiai raudonas, o korpusas – sodriai geltonas.

2 mg: 2-ojo dydžio pailgos kapsulės, kurių dangtelis ir korpusas yra šviesiai raudoni.

4 mg: 2-ojo dydžio pailgos kapsulės, kurių dangtelis ir korpusas yra tamsiai oranžiniai.

Pakuotės turinys

Kapsulės tiekiamos lizdinėse (PVC/PE/PVDC/Al) plokštelėse, kuriose yra 28, 30, 56 arba 60 kietųjų kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

SIA Ingen Pharma

K. Ulmaņa gatve 119

LV-2167 Mārupe, Rīga

Latvija

Gamintojas

Pharmathen S.A.

6, Dervenakion str.,

153 51 Pallini Attiki

Graikija

arba

Galex, d.d.

Tišinska ulica 29g

9000 Murska Sobota

Slovėnija

arba

Pharmathen International S.A.

Sapes Industrial Park

Block 5

69300 Rodopi

Graikija

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais

Danija Trandolapril Galex

Lietuva Trandolapril Ingen Pharma 0,5 mg, 2 mg, 4 mg kietosios kapsulės

Slovėnija Tomalon 0,5 mg, 2 mg, 4 mg trde kapsule

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-02-11

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Trandolapril Ingen Pharma 2mg kapsulės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Norfos vaistinė, UAB fil. Akmenė Daukanto

S.Daukanto g. 7A, Akmenė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 425 Vilnius Viršuliškių 42

Viršuliškių g. 42, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 49 Vilnius Jeruzalės
Visuomenės vaistinė
Jeruzalės g. 17, Vilnius
(8 5) 23 74 427
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:30 - 18:00 VII 08:30 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų skrynelė, UAB, vaistinė, filialas Vilkaviškio g.
Visuomenės vaistinė
Vilkaviškio g. 72, Marijampolė
(8 343) 60 097
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 12min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 6 Vilnius Fabijoniškės
Visuomenės vaistinė
Fabijoniškių g. 2a, Vilnius
(8 5) 23 01 729
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 19:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 12min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 43 Vilnius Vydūno
Visuomenės vaistinė
Vydūno g. 4, Vilnius
(8 5) 24 06 046
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 12min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 210 Kaunas Kovo 11-osios 22
Visuomenės vaistinė
Kovo 11-osios g. 22, Kaunas
(8 37) 35 29 06
Darbo laikas: I - VI 09:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 194 Vilnius Vilniaus/Trakų
Gamybinė visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 47/Trakų g. 18, Vilnius
(8 5) 26 11 038
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 216 Marijampolė Šaulių
Visuomenės vaistinė
Šaulių g. 37, Marijampolė
(8 343) 51 719
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 292 Vilnius Antakalnio 59

Antakalnio g. 59, Vilnius
(8 5) 27 36 762
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena