E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Signifor 0.3mg injekcinis tirpalas ampulė N60

Sistemiškai veikiantys hormonų preparatai, išskyrus lytinius hormonus >  Hipofizės ir pagumburio hormonai bei jų analogai
Pavadinimas: Signifor 0.3mg injekcinis tirpalas ampulė N60
Veikliosios medžiagos: Pasireotide - 0,3mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Novartis Pharma
ATC kodas H01CB05
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Signifor yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos pazireotido. Jis vartojamas Kušingo ligai gydyti suaugusiems pacientams, kuriems negali būti atlikta operacija arba kuriems operacinis gydymas buvo nesėkmingas.

Kušingo ligą sukelia padidėjusi posmegeninė liauka (galvos smegenų pamato srityje esanti liauka), tai vadinama posmegeninės liaukos adenoma. Dėl to organizme gaminama per daug hormono, vadinamo adrenokortikotropiniu hormonu (AKTH), o dėl pastarojo poveikio gaminama per daug kito kortizoliu vadinamo hormono.

Žmogaus organizme natūraliai gaminama medžiaga, vadinama somatostatinu, kuri slopina tam tikrų hormonų (įskaitant ir AKTH) gamybą. Pazireotidas veikia labai panašiai kaip somatostatinas. Taigi, Signifor geba slopinti AKTH gamybą, todėl padeda reguliuoti kortizolio gamybą ir palengvina Kušingo ligos simptomus.

Jeigu turite kokių nors klausimų apie tai, kaip Signifor veikia ir kodėl šis vaistas buvo Jums paskirtas, klauskite gydytojo.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Signifor vartoti negalima

jeigu yra alergija pazireotidui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu yra sunkūs kepenų veiklos sutrikimai.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Signifor, jeigu Jums šiuo metu yra arba kada nors anksčiau buvo:

cukraus kiekio kraujyje pakitimų, nepriklausomai nuo to, ar cukraus kraujyje yra ar buvo per daug (taip, kaip diabeto atveju), ar per mažai (hipoglikemija);

širdies veiklos sutrikimų, pavyzdžiui, neseniai ištikęs širdies smūgis, stazinis širdies nepakankamumas (tam tikra širdies liga, kai širdis negali išstumti pakankamai kraujo ir užtikrinti jo apykaitą organizme) ar staigus ir nepakeliamai stiprus krūtinės ląstos skausmas (paprastai jaučiamas kaip spaudimas, sunkumas, veržimas, slėgimas ar gėlimas krūtinės ląstoje);

širdies ritmo sutrikimų, pavyzdžiui, nereguliarus širdies susitraukimų dažnis arba nenormalus elektrinis širdies signalas, vadinamas „pailgėjusiu QT intervalu“ ar „QT intervalo pailgėjimu“; - sumažėjęs kalio ar magnio kiekis kraujyje;

akmenų tulžies pūslėje.

Signifor vartojimo metu

Signifor reguliuoja per didelę kortizolio gamybą organizme. Šis poveikis gali būti per stiprus, ir Jums gali pasireikšti su kortizolio trūkumu susijusių požymių ar simptomų, pavyzdžiui, ypatingai didelis silpnumas, nuovargis, sumažėjęs kūno svoris, pykinimas, vėmimas ir sumažėjęs kraujospūdis. Jeigu taip atsitiktų, nedelsdami pasakykite gydytojui.

Signifor gali didinti cukraus kiekį kraujyje. Todėl gydytojui gali reikėti tirti cukraus kiekį Jūsų kraujyje ir pradėti gydymą skiriant vaistų nuo diabeto ar koreguoti šių vaistų dozę.

Signifor gali lėtinti širdies susitraukimų dažnį. Todėl gydytojui gali prireikti stebėti Jūsų širdies susitraukimų dažnį specialiu aparatu, kuris registruoja elektrinę širdies veiklą (užrašyti elektrokardiogramą arba EKG). Jeigu vartojate širdies veiklos sutrikimams gydyti skiriamų vaistų, gydytojui gali taip pat reikėti koreguoti šių vaistų dozę.

Jūsų gydytojas taip pat gali reguliariai patikrinti Jūsų tulžies pūslę, kepenų fermentų aktyvumą ir posmegeninės liaukos hormonų koncentraciją, kadangi šis vaistas gali įtakoti visus minėtus organus ar rodiklius.

Vaikams ir paaugliams

Šio vaisto negalima skirti vaikams ir paaugliams jaunesniems kaip 18 metų amžiaus, kadangi duomenų apie vaisto vartojimą šios amžiaus grupės pacientams nėra.

Kiti vaistai ir Signifor

Signifor gali įtakoti kai kurių kitų vaistų poveikį. Jeigu kartu su Signifor vartojate kitų vaistų

(įskaitant įsigytus be recepto), gydytojui gali reikėti atidžiau stebėti Jūsų širdies veiklą arba keisti Signifor ar kitų vartojamų vaistų dozes. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypač pasakykite gydytojui jeigu vartojate:

nereguliariam širdies susitraukimų dažniui gydyti vartojamų vaistų, kurių sudėtyje yra dizopiramido, prokainamido, chinidino, sotalolio, dofetilido, ibutilido, amjodarono ar dronedarono;

bakterijų sukeltoms infekcijoms gydyti vartojamų vaistų (vartojamų per burną: klaritromicino, moksifloksacino; vartojamų injekcijomis: eritromicino, pentamidino);

grybelių sukeltoms infekcijoms gydyti vartojamų vaistų (ketokonazolo, išskyrus šio vaisto sudėtyje turintį šampūną);

tam tikriems psichikos sutrikimams gydyti vartojamų vaistų (chlorpromazino, tioridazino, flufenazino, pimozido, haloperidolio, tiaprido, amisulprido, sertindolio, metadono);

šienligei ir kitoms alergijoms gydyti vartojamų vaistų (terfenadino, astemizolo, mizolastino); - apsisaugoti ar gydyti nuo maliarijos vartojamų vaistų (chlorokvino, halofantrino, lumefantrino); - kraujospūdžiui reguliuoti vartojamų vaistų, pavyzdžiui:

beta adrenoblokatorių (metoprololio, karteololio, propranololio, sotalolio),

kalcio kanalų blokatorių (bepridilio, verapamilio, diltiazemo),

cholinesterazės inhibitorių (rivastigmino, fizostigmino);

elektrolitų (kalio, magnio) pusiausvyrą organizme reguliuojančių vaistų.

Ypatingai svarbu, kad gydytojui arba vaistininkui pasakytumėte apie bet kuriuos toliau išvardytus kartu vartojamus vaistus:

ciklosporiną (vartojamą po organų persodinimo imuninės sistemos aktyvumui mažinti);

vaistus, kurie vartojami, kai cukraus kiekis kraujyje yra per didelis (taip, kaip diabeto atveju) arba per mažas (hipoglikemijos atveju), pavyzdžiui:

insuliną;

metforminą, liraglutidą, vildagliptiną, nateglinidą (vaistus nuo diabeto).

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Prieš vartodama bet kokį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo laikotarpiu Signifor vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus. Labai svarbu pasakyti gydytojui, jeigu esate nėščia arba manote, kad galbūt esate nėščia; gydytojas aptars su Jumis tai, ar Jums galima skirti Signifor nėštumo laikotarpiu.

Vartojant Signifor, žindyti negalima. Nežinoma, ar Signifor išsiskiria į gydomų moterų pieną.

Jei esate seksualiai aktyvi moteris, gydymo metu turite naudoti veiksmingą kontracepcijos metodą. Pasitarkite su gydytoju apie kontracepcijos poreikį, prieš pradėdami vartoti šio vaisto.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Signifor gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus veikia silpnai, nes kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie pasireiškia vartojant Signifor, kaip svaigulys, galvos skausmas ir nuovargis, gali bloginti Jūsų gebėjimą saugiai vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Signifor medžiagas

Signifor dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t.y. jis beveik neturi reikšmės.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vaistas tiekiamas ampulėje, t.y. mažoje stiklo talpyklėje.

Kokią Signifor dozę vartoti

Rekomenduojama dozė yra po vieną Signifor 0,6 mg ampulę du kartus per parą. Vartodami Signifor kiekvieną dieną tuo pačiu metu, lengviau prisiminsite, kada reikia vartoti šį vaistą. Pradėjus vartoti šio vaisto, gydytojas gali nuspręsti didinti vaisto dozę ir skirti po vieną Signifor 0,9 mg ampulę du kartus per parą.

Jeigu pasireikštų šalutinis poveikis, gydytojas gali laikinai sumažinti kiekvienos vaisto injekcijos dozę po 0,3 mg.

Jeigu prieš pradėdami vartoti Signifor sergate kepenų liga, gydytojas gali pradėti gydymą skirdamas vieną Signifor ampulę po 0,3 mg dozę du kartus per parą.

Tiekiamos skirtingų stiprumų Signifor ampulės (0,3 mg, 0,6 mg ir 0,9 mg), kad būtų galima parinkti tinkamą gydytojo skirtą vaisto dozę.

Gydytojas reguliariai patikrins Jūsų organizmo atsaką į gydymą Signifor ir nustatys, kokia vaisto dozė Jums yra tinkamiausia.

Kaip vartoti Signifor

Gydytojas arba slaugytoja Jums parodys, kaip patiems susišvirkšti Signifor. Jūs taip pat turėtumėte perskaityti šio pakuotės lapelio pabaigoje pateikiamus nurodymus. Jeigu turite bet kokių klausimų, kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.

Signifor skirtas leisti po oda. Tai reiškia, kad naudojant trumpą adatą vaistas yra švirkščiamas į poodinį riebalinį audinį. Injekcijoms po oda tinkamos sritys yra šlaunys ir pilvas. Siekiant išvengti odos skausmingumo ir sudirginimo, kiekvieną kartą vaisto švirkškite kitoje vietoje nei buvo atlikta ankstesnė injekcija. Taip pat turėtumėte vengti vaisto leisti tose srityse, kuriose yra žaizdų ar oda sudirginta.

Nevartokite Signifor, jeigu pastebėjote, kad tirpalas nėra skaidrus arba jame yra dalelių. Tirpale neturi būti matomų dalelių, jis turi būti skaidrus ir bespalvis.

Kiek laiko vartoti Signifor

Turėtumėte tęsti Signifor vartojimą tiek laiko, kiek tai daryti nurodė gydytojas.

Ką daryti pavartojus per didelę Signifor dozę?

Jeigu atsitiktinai pavartojote didesnę Signifor dozę nei buvo paskyręs gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Signifor

Negalima vartoti dvigubos Signifor dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Jeigu pamiršote suleisti Signifor dozę, tiesiog švirkškite kitą dozę įprastu metu.

Nustojus vartoti Signifor

Jeigu nutrauksite Signifor vartojimą, kortizolio kiekis Jūsų organizme gali vėl padidėti ir Jūsų ligos simptomai gali atsinaujinti. Todėl nenutraukite Signifor vartojimo, kol gydytojas nenurodys to padaryti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kai kurie šalutiniai poveikiai gali būti sunkūs. Jei Jums pasireiškė kuris nors iš žemiau nurodytų šalutinių poveikių, nedelsiant pasakykite gydytojui.

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Pakitęs cukraus kiekis kraujyje. Jums gali pasireikšti didelis troškulys, padidėti išskiriamo šlapimo kiekis, padidėti apetitas ir sumažėti kūno svoris, pasireikšti nuovargis.

Tulžies pūslės akmenligė. Jums gali pasireikšti staigus nugaros skausmas arba skausmas dešinėje pilvo pusėje.

Ypatingai didelis nuovargis.

Dažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Sumažėjęs kortizolio kiekis. Jums gali pasireikšti ypatingai didelis silpnumas, nuovargis, sumažėjęs kūno svoris, pykinimas, vėmimas ir sumažėjęs kraujospūdis.

Sumažėjęs širdies susitraukimų dažnis.

Sumažėjęs kraujospūdis. Jums gali pasireikšti svaigulys, galvos svaigimas ir galvos sukimasis ar silpnumas atsistojant.

Sutrikęs tulžies nutekėjimas (cholestazė). Jums gali pagelsti oda, patamsėti šlapimas, pašviesėti išmatos ir pasireikšti niežulys.

Tulžies pūslės uždegimas (cholecistitas).

Kiti Signifor šalutiniai poveikiai gali būti

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Viduriavimas.

Pykinimas.

Pilvo skausmas.

Injekcijos vietos skausmas.

Dažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Pailgėjęs QT intervalas (sutrikęs elektrinis širdies signalas, kurį galima nustatyti tyrimų metu). - Apetito netekimas.

Vėmimas.

Galvos skausmas. - Svaigulys.

Plaukų slinkimas.

Niežulys (niežėjimas).

Raumenų skausmas (mialgija).

Sąnarių skausmas (artralgija).

Pakitę kepenų veiklos tyrimų rezultatų rodikliai.

Pakitę kasos veiklos tyrimų rezultatų rodikliai.

Pakitę kraujo krešėjimo savybių rodikliai.

Nedažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Sumažėjęs raudonųjų kraujo ląstelių skaičius (mažakraujystė).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, slaugytojai arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant ampulės etiketės po „EXP“ ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus

vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Signifor sudėtis

Veiklioji medžiaga yra pazireotidas.

Signifor 0,3 mg: Vienoje ampulėje (1 ml tirpalo) yra 0,3 mg pazireotido (pazireotido diaspartato pavidalu).

Signifor 0,6 mg: Vienoje ampulėje (1 ml tirpalo) yra 0,6 mg pazireotido (pazireotido diaspartato pavidalu).

Signifor 0,9 mg: Vienoje ampulėje (1 ml tirpalo) yra 0,9 mg pazireotido (pazireotido diaspartato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra manitolis, vyno rūgštis, natrio hidroksidas ir injekcinis vanduo.

Signifor išvaizda ir kiekis pakuotėje

Signifor injekcinis tirpalas yra skaidrus bespalvis tirpalas ampulėje. Vienoje ampulėje yra 1 ml injekcinio tirpalo.

Signifor tiekiamas pakuotėse, kuriose yra 6 ampulės arba daugiadozėse pakuotėse, kuriose yra

18 (3 pakuotės po 6), 30 (5 pakuotės po 6) ar 60 (10 pakuočių po 6) ampulių.

Jūsų šalyje gali būti tiekiami ne visi vaisto stiprumai ir ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas

Novartis Europharm Limited

Vista Building

Elm Park, Merrion Road

Dublin 4

Airija

Gamintojas

Novartis Pharma GmbH

Roonstrasse 25

D-90429 Nürnberg

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

België/Belgique/Belgien Novartis Pharma N.V.Tél/Tel: +32 2 246 16 11 LietuvaNovartis Pharma Services Inc.Tel: +370 5 269 16 50
БългарияNovartis Bulgaria EOODТел.: +359 2 489 98 28 Luxembourg/Luxemburg Novartis Pharma N.V.Tél/Tel: +32 2 246 16 11
Česká republika Novartis s.r.o.Tel: +420 225 775 111 MagyarországNovartis Hungária Kft.Tel.: +36 1 457 65 00
DanmarkNovartis Healthcare A/STlf: +45 39 16 84 00 MaltaNovartis Pharma Services Inc. Tel: +356 2122 2872
DeutschlandNovartis Pharma GmbHTel: +49 911 273 0 NederlandNovartis Pharma B.V.Tel: +31 26 37 82 555

Eesti

Novartis Pharma Services Inc.

Tel: +372 66 30 810

Norge

Novartis Norge AS

Tlf: +47 23 05 20 00

ΕλλάδαNovartis (Hellas) A.E.B.E.Τηλ: +30 210 281 17 12 ÖsterreichNovartis Pharma GmbHTel: +43 1 86 6570
EspañaNovartis Farmacéutica, S.A.Tel: +34 93 306 42 00 PolskaNovartis Poland Sp. z o.o.Tel.: +48 22 375 4888
FranceNovartis Pharma S.A.S.Tél: +33 1 55 47 66 00 PortugalNovartis Farma - Produtos Farmacêuticos, S.A. Tel: +351 21 000 8600
HrvatskaNovartis Hrvatska d.o.o.Tel. +385 1 6274 220 RomâniaNovartis Pharma Services Romania SRLTel: +40 21 31299 01
IrelandNovartis Ireland LimitedTel: +353 1 260 12 55 SlovenijaNovartis Pharma Services Inc. Tel: +386 1 300 75 50
Ísland Vistor hf.Sími: +354 535 7000 Slovenská republikaNovartis Slovakia s.r.o.Tel: +421 2 5542 5439
ItaliaNovartis Farma S.p.A.Tel: +39 02 96 54 1 Suomi/FinlandNovartis Finland OyPuh/Tel: +358 (0)10 6133 200
ΚύπροςNovartis Pharma Services Inc.Τηλ: +357 22 690 690 SverigeNovartis Sverige ABTel: +46 8 732 32 00
LatvijaSIA “Novartis Baltics”Tel: +371 67 887 070 United KingdomNovartis Pharmaceuticals UK Ltd.Tel: +44 1276 698370

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas

Kiti informacijos šaltiniai

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/ Joje taip pat rasite nuorodas į kitus tinklalapius apie retas ligas ir jų gydymą.

INSTRUKCIJOS, KAIP VARTOTI SIGNIFOR INJEKCINĮ TIRPALĄ

Vaistas tiekiamas ampulėje, t.y. mažoje stiklo talpyklėje. Signifor reikia vartoti naudojant sterilius vienkartinius švirkštus ir injekcines adatas.

Gydytojas arba slaugytoja Jums jau nurodė, kaip naudoti Signifor ampules. Tačiau prieš pradedant naudoti ampules, prašytume atidžiai perskaityti toliau pateiktą informaciją. Jeigu nesate tikri, kaip susišvirkšti sau vaisto, arba jeigu turite kokių nors klausimų, kreipkitės pagalbos į gydytoją arba slaugytoją.

Injekcija gali būti atliekama naudojant arba dvi skirtingas adatas, skirtas ištraukti ir sušvirkšti tirpalo, ar vieną trumpą ploną adatą abiems veiksmams atlikti. Remiantis vietine klinikine praktika gydytojas ar medicinos sesuo Jums pasakys, kurį metodą turėtumėte naudoti. Sekite jų nurodymus.

Signifor ampules laikykite atsižvelgdami į ant dėžutės nurodytas laikymo sąlygas.

Svarbi saugumo informacija

Įspėjimas: ampules laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Ko Jums prireiks?

Norint susišvirkšti vaisto Jums reikės:

Vienos Signifor ampulės

Spiritu suvilgytų ar panašių tamponėlių

Vieno sterilaus švirkšto

Vienos ilgos storos bukos sterilios adatos, skirtos ištraukti tirpalui (naudokite tik tuomet, jei Jums nurodys gydytojas ar medicinos sesuo)

Vienos trumpos plonos sterilios injekcinės adatos

Konteinerio aštriems daiktams laikyti arba kitokio tvirto uždaro konteinerio atliekoms

Injekcijos vietos

Injekcijos vieta yra Jūsų kūno sritis, kur Jūs ruošiatės susišvirkšti sau vaisto. Signifor skirtas leisti po oda. Tai reiškia, kad naudojant trumpą adatą vaistas yra švirkščiamas į poodinį riebalinį audinį. Injekcijoms po oda tinkamos sritys yra šlaunys ir pilvas. Siekiant išvengti odos skausmingumo ir sudirginimo, kiekvieną kartą vaisto švirkškite kitoje vietoje nei buvo atlikta ankstesnė injekcija. Taip pat turėtumėte vengti vaisto leisti tose srityse, kuriose yra žaizdų ar oda sudirginta.

Pasiruošimas injekcijos pradžiai

Kai būsite pasiruošę susišvirkšti sau vaisto, atidžiai laikykitės toliau išvardytų veiksmų:

Kruopščiai nusiplaukite rankas muilu ir vandeniu.

Kiekvieną kartą švirkšdami vaisto naudokite naujas vienkartines adatas ir švirkštus. Švirkštus ir adatas naudokite tik vieną kartą. Niekada nesidalinkite adatomis ir švirkštais su kitais asmenimis.

Išimkite ampulę iš dėžutės.

Apžiūrėkite ampulę. NENAUDOKITE AMPULĖS, jeigu ji sudužusi arba jeigu tirpalas atrodo

drumstas ar jame matyti dalelių. Visais šiais atvejais grąžinkite visą pakuotę į vaistinę.

Kad sumažinti injekcijos vietos diskomfortą, rekomenduojama, kad tirpalas prieš pat vartojimą būtų kambario temperatūros.

Ampules atidaryti tik prieš vartojimą, o nesuvartotą vaisto kiekį išmesti.

Patikrinkite tinkamumo laiką ir vaisto dozę

Patikrinkite tinkamumo laiką, kuris nurodytas ant ampulės etiketės (po „EXP“), taip pat įsitikinkite, kad ampulėje yra tokia vaisto dozė, kurią vartoti paskyrė gydytojas.

NEVARTOKITE VAISTO, jeigu jo tinkamumo laikas pasibaigęs arba jeigu yra netinkama jo dozė. Abiem šiais atvejais grąžinkite visą pakuotę į vaistinę.

Kaip švirkšti Signifor"Signifor 0.3mg injekcinis tirpalas ampulė N60" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena