E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Roqurum 10mg/ml injekcinis tirpalas 5ml N10

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Miorelaksantai
Pavadinimas: Roqurum 10mg/ml injekcinis tirpalas 5ml N10
Veikliosios medžiagos: Rocuronium bromide - 50mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Jelfa-Valeant
ATC kodas M03AC09
Vidutinė kaina: 48,96 Eur (169,05 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Roqurum (rokuronio bromidas) yra skeleto raumenis atpalaiduojantis vaistas. Raumenis atpalaiduojantys vaistai skiriami operacijų ar chirurginių procedūrų metu. Roqurum blokuoja signalų, vadinamų impulsais, perdavimą iš nervų į raumenis, todėl raumenys atsipalaiduoja. Kadangi atsipalaiduoja ir kvėpavimui reikalingi raumenys, operacijos metu reikia taikyti dirbtinę plaučių ventiliaciją (tai priemonė ligonio kvėpavimui palaikyti).

Rocurum skiriamas vartoti tik ligoninėje:

- kaip pagalbinė priemonė nuosekliai sukeliant bendrąją anesteziją (įprastu būdu arba skubiai), kai reikia palengvinti trachėjos intubaciją (trachėjos intubacija vadinama procedūra, kurios metu per burną į gerklę yra įkišamas specialus lankstus vamzdelis, per kurį atliekama dirbtinė plaučių ventiliacija);

- skeleto raumenų atsipalaidavimui užtikrinti operacijos metu;

- kaip pagalbinė priemonė palengvinti intensyviosios terapijos skyriuje gydomų ligonių intubaciją ir dirbtinę plaučių ventiliaciją.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Roqurum vartoti negalima

- jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Roqurum turi būti vartojamas tik ligoninėje. Vaisto sušvirkšti gali tik kvalifikuotas medicinos specialistas, kai yra įranga dirbtinei plaučių ventiliacijai palaikyti.

Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Roqurum.

Pasakykite gydytojui:

- jeigu sergate nervų ir raumenų jungties liga, pavyzdžiui, miastenija (liga, pasireiškianti raumenų silpnumu ir nuovargiu), miasteniniu sindromu (Eaton-Lambert sindromu) arba poliomielitu;

- jeigu sergate širdies ir kraujagyslių liga arba Jums pasireiškia edemos (organizme kaupiasi skysčiai);

- jeigu esate nutukęs/-usi;

- jeigu patyrėte nudegimą;

- jeigu yra alergija kitiems miorelaksantams;

- jeigu sergate kepenų, tulžies sistemos ar inkstų liga arba Jums pasireiškė sunkus skysčių, rūgščių-šarmų, baltymų ar elektrolitų pusiausvyros sutrikimas (pakitęs natrio, kalio, kalcio, magnio ar kitų elektrolitų santykis organizme).

Kiti vaistai ir Roqurum

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui. Kai kurie vaistai gali turėti įtakos Roqurum veikimui.

Sustiprinti Roqurum poveikį gali:

- kai kurie bendrajai anestezijai vartojami vaistai (halogeniniai lakūs anestetikai);

- skeleto raumenis atpalaiduojantis vaistas suksametonis, jei jis vartojamas prieš Roqurum pavartojimą;

- ilgalaikis Roqurum vartojimas kartu su kortikosteroidas (hormoniniais vaistais nuo uždegimo ir alergijos);

- kai kurie antibiotikai (aminoglikozidai, linkozamidai ir polipeptidiniai antibiotikai, acilaminopenicilinų grupės antibiotikai);

- diuretikai (vaistai, skatinantys šlapimo išsiskyrimą inkstuose, mažinantys skysčių ir kai kurių druskų kiekį organizme);

kai kurie vaistai, kuriais gydoma širdies liga ar kraujospūdžio padidėjimas (chinidinas, kalcio kanalų blokatoriai, beta adrenoreceptorių blokatoriai);

vietinio poveikio anestetikai (į veną vartojamas lidokainas, į epidurinį tarpą vartojamas bupivakainas);

skubiai pavartotas fenitoinas (vaistas nuo epilepsijos);

ličio druskos (vaistai, kuriais gydomi psichikos sutrikimai);

magnio druskos;

chininas (vaistas nuo maliarijos).

Susilpninti Roqurum poveikį gali:

- vaistai nuo epilepsijos: fenitoinas ar karbamazepinas (vartojant juos ilgą laiką);

- vadinamieji proteazės inhibitoriai: gabeksatas ir ulinastatinas (vaistai, kuriais gydomas kasos uždegimas, kraujo krešėjimo sutrikimas).

Įvairiai keisti Roqurum poveikį gali:

- kiti nedepoliarizuojantys nervo ir raumens jungties blokatoriai;

- skeleto raumenis atpalaiduojantis vaistas suksametonis, jei jis vartojamas po Roqurum pavartojimo.

Roqurum vartojant kartu su lidokainu (vietinio veikimo vaistu nuo skausmo), gali greičiau pradėti reikštis lidokaino poveikis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Nėščioms moterims gydytojas atsargiai skirs rokuronio bromidą.

Roqurum galima vartoti atliekant cezario pjūvio operaciją.

Moteriai, kuri žindo kūdikį, gydytojas skirs Roqurum tik tuo atveju, jeigu numatoma nauda yra didesnė už galimą pavojų.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Roqurum ir kiti anestezijai sukelti vartoti vaistai gali turėti įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Gydytojas pasakys, kada po Roqurum pavartojimo galėsite saugiai vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Roqurum sudėtyje yra natrio.

Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t.y. jis beveik neturi reikšmės.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Roqurum gali sušvirkšti tik patyręs gydytojas arba jo prižiūrimas kitas medicinos specialistas.

Roqurum švirkščiamas į veną prieš operaciją ar kitą medicininę procedūrą ir/arba jos metu. Vaisto poveikis ligoniui turi būti nuolat stebimas. Esant reikalui, gali būti švirkščiamos papildomos vaisto dozės.

Kokią Roqurum dozę Jums skirti nuspręs gydytojas. Parinkdamas vaisto dozę, jis įvertins Jūsų būklę, atsižvelgs į anestezijos būdą ir numatomą operacijos trukmę, sedacijos metodą ir numatomą dirbtinės plaučių ventiliacijos trukmę, galimą Roqurum sąveiką su kitais kartu vartojamais vaistais.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Roqurum, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nedažnas arba retas šalutinis poveikis (pasireiškė 0,1-1 proc. vaistą vartojusių ligonių arba 0,01-0,1 proc. vaistą vartojusių ligonių)

Dažnas širdies plakimas (tachikardija), mažas kraujospūdis, atsako į vaistą pokyčiai, skausmas ar reakcija dūrio vietoje, nervo ir raumens jungties blokados pailgėjimas, atsibudimo po anestezijos pailgėjimas.

Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškė rečiau kaip 0,01 proc. vaistą vartojusių ligonių)

Jautrumo padidėjimas (nuo alerginės reakcijos iki šoko), glebusis paralyžius, ūminis kraujagyslių funkcijos nepakankamumas ir šokas, paraudimas, bronchų spazmas, kurios nors kūno dalies patinimas (angioneurozinė edema), dilgėlinė, išbėrimas, raumenų silpnumas*, steroidinė miopatija*, veido patinimas, su anestezija susijusios kvėpavimo takų komplikacijos

* Po ilgą laiką trukusio vaisto vartojimo intensyviosios terapijos skyriuje.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti šaldytuve (2 C8 C).

Galima laikyti ne aukštesnėje kaip 30 ºC temperatūroje ne ilgiau kaip 12 savaičių. Pasibaigus šiam laikotarpiui, tirpalą reikia sunaikinti. Išimtą iš šaldytuvo preparatą vėl įdėti atgal į šaldytuvą negalima. Laikymo ne šaldytuve laikas negali būti ilgesnis nei tinkamumo laikas.

Atidarius flakoną vaistinis preparatas turi būti suvartotas nedelsiant.

Nustatyta, kad cheminiu ir fiziniu požiūriu 5,0 mg/ml ir 0,1 mg/ml tirpalas (praskiestas 9 mg/ml (0,9 proc.) natrio chlorido arba 50 mg/ml (5 proc.) gliukozės infuziniu tirpalu), laikomas ne aukštesnėje kaip 22 oC temperatūroje kambario šviesoje stiklo, PE ar PVC talpyklėje, išlieka stabilus 24 valandas. Mikrobiologiniu požiūriu paruoštą tirpalą reikia vartoti nedelsiant. Jeigu paruoštas tirpalas iš karto nesuvartojamas, už laikymo trukmės prieš vartojimą ir sąlygas atsako vartotojas.

Ant kartono dėžutės ir etiketės po ,,Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Roqurum sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra rokuronio bromidas. 1 mililitre injekcinio tirpalo yra 10 mg rokuronio bromido. Kiekviename 2,5 ml flakone yra 25 mg rokuronio bromido. Kiekviename 5 ml flakone yra 50 mg rokuronio bromido. Kiekviename 10 ml flakone yra 100 mg rokuronio bromido.

- Pagalbinės medžiagos yra natrio chloridas, natrio acetato trichidratas, ledinė acto rūgštis, injekcinis vanduo.

Roqurum išvaizda ir kiekis pakuotėje

Roqurum yra skaidrus bespalvis ar rusvai gelsvas tirpalas.

Tiekiamos pakuotės:

10 flakonų, kurių kiekviename yra po 2,5 ml.

10 flakonų, kurių kiekviename yra po 5 ml.

10 flakonų, kurių kiekviename yra po 10 ml.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės

Registruotojas

PharmaSwiss Česká republika s.r.o.

Jankovcova 1569/2c

170 00 Prague 7

Čekija

Gamintojas

Hameln pharmaceuticals gmbh

Langes Feld 13

31789 Hameln

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „PharmaSwiss“Užnerio g. 1LT-47484KaunasTel. +370 5 2790 762

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-05-23

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žemiau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams.

Rokuronio bromidas sukelia kvėpavimo raumenų paralyžių, todėl pacientams, kuriems skiriamas šis vaistinis preparatas, būtina taikyti dirbtinę ventiliaciją tol, kol tinkamai atsinaujins spontaninis kvėpavimas. Kaip ir vartojant kitus nervo ir raumens jungties blokatorius (periferinius miorelaksantus), svarbu numatyti intubacijos sunkumus, ypač nuosekliai sukeliant anesteziją skubiu būdu.

Vartojant rokuronio bromidą, pasireiškė liekamoji nervo ir raumens jungties blokada. Siekiant išvengti komplikacijų, susijusių su liekamąja nervo ir raumens jungties blokada, rekomenduojama intubacinį vamzdelį ištraukti tik tada, kai pacientas pakankamai atsigauna po nervo ir raumens jungties blokados. Jeigu, taikant įprastą klinikinę praktiką nevartojami poveikį šalinantys vaistiniai preparatai, reikia numatyti jų panaudojimo galimybę, ypač tais atvejais, kai yra didesnė liekamosios nervo ir raumens jungties blokados pasireiškimo tikimybė.

Pavartojus Roqurum, gali pasireikšti anafilaksinių reakcijų, ypač tais atvejais, jeigu pacientui anafilaksinių reakcijų buvo pasireiškę anksčiau pavartojus nervo ir raumens jungties blokatorių. Po ilgalaikio nervo ir raumens jungties blokatorių vartojimo intensyviosios terapijos skyriuje (ITS), gali pasireikšti ilgalaikis paralyžius ir (arba) skeleto raumenų silpnumas. Kad būdų išvengta galimo nervo ir raumens jungties blokados pailgėjimo ir (arba) vaistinio preparato perdozavimo, griežtai rekomenduojama vartojant nervo ir raumens jungties blokatorių stebėti impulsų plitimą per nervo ir raumens jungtį.

Jeigu intubacijos metu vartojamas suksametonis, rokuronio bromidą reikia skirti vėliau, kai baigiasi suksametonio sukelta nervo ir raumens jungties blokada.

Dozavimas

Nervo ir raumens jungties blokados ir jos išnykimo stebėjimui rekomenduojama taikyti tinkamą stebėjimo būdą.

Žemiau išdėstytas Roqurum dozavimo rekomendacijas galima laikyti pagrindinėmis trachėjos intubacijos ir raumenų relaksacijos gairėmis, taikant trumpalaikes ir ilgalaikes chirurgines procedūras suaugusiems pacientams ir gydant juos intensyvios terapijos skyriuje.

Chirurginės procedūros

Trachėjos intubacija

Taikant įprastą anesteziją, įprasta dozė intubacijos metu yra 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio, kurią pavartojus beveik visiems pacientams po 60 sekundžių būna tinkamos sąlygos intubacijai. Sukeliant skubią nuoseklią anesteziją, rekomenduojama dozė trachėjos intubacijai palengvinti yra 1,0 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio, kurią pavartojus, beveik visiems pacientams po 60 sekundžių būna tinkamos sąlygos intubacijai. Jeigu vartojama 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozė, pacientą intubuoti rekomenduojama praėjus 90 sekundžių po rokuronio bromido pavartojimo.

Didesnės dozės

Pavieniams pacientams, kuriems dėl tam tikrų priežasčių prireikė didesnių vaistinio preparato dozių, vartojant iki 2 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio pradines dozes, kardiovaskulinio šalutinio poveikio nepasireiškė. Vartojant tokias dideles rokuronio bromido dozes, poveikis pasireiškė greičiau ir truko ilgiau.

Palaikomoji dozė

Rekomenduojama palaikomoji dozė yra 0,15 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio. Taikant nepertraukiamą inhaliuojamąją anesteziją, šią dozę reikia sumažinti iki 0,0750,1 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio. Palaikomąją dozę geriausia vartoti tada, kai nykščio trūkčiojimo dydis atsinaujina iki 25 proc. kontrolinio trūkčiojimo dydžio arba kai į keturių dirgiklių seką pasireiškia 23 reakcijos.

Nepertraukiama infuzija

Jeigu skiriama nepertraukiama rokuronio bromido infuzija, rekomenduojama sušvirkšti įsotinamąją 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozę ir, kai nervo ir raumens jungties blokada pradės silpnėti, pradėti infuziją. Infuzijos greitį reikia keisti taip, kad nykščio trūkčiojimų dydis atitiktų 10 proc. kontrolinio trūkčiojimų dydžio arba į keturių dirgiklių seką būtų 12 reakcijos. Taikant anesteziją į veną suaugusiesiems, infuzijos greitis, būtinas reikiamai nervo ir raumens jungties blokadai palaikyti, yra 0,30,6 mg/kg kūno svorio per val., o taikant inhaliuojamąją anesteziją, infuzijos greitis yra 0,30,4 mg/kg kūno svorio per val. Svarbu pastoviai stebėti nervo ir raumens jungties blokadą, nes infuzijos greitis yra skirtingas kiekvienam pacientui ir priklauso nuo taikomo anestezijos metodo.

Cezario pjūvio operacija

Pacientėms, kurioms atliekama cezario pjūvio operacija, rokuronio bromido vartojimas gali būti vienu skubios nuoseklios anestezijos etapų, jeigu nesitikima intubacijos sunkumų, vartojama pakankama anestetiko dozė ir prieš tai intubacija lengvinama suksametoniu. Nustatyta, kad gimdyvėms cezario pjūvio operacijos metu vartoti 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozę yra saugu.

1 pastaba. Buvo tiriamos 1,0 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozės skubiai sukeliant anesteziją (taikant greitąją anestezijos indukciją), išskyrus pacientes, kurioms atliekama cezario pjūvio operacija. Taigi šios grupės pacientėms rekomenduojama vartoti ne didesnę kaip 0,6 mg vienam kilogramui kūno svorio dozę.

2 pastaba. Magnio druskos sustiprina nervo ir raumens jungties blokadą, taigi, jeigu pacientė dėl nėštumo patologijos gydoma magnio druskomis, gali būti slopinamas arba nepageidaujamai sulėtėti nervo ir raumens jungties blokatorių sukeltos blokados išnykimas. Dėl to tokioms pacientėms Roqurum dozę reikia sumažinti ir ją nustatyti pagal nykščio trūkčiojimų reakciją.

Vaikai ir paaugliai

Taikant įprastą anesteziją kūdikiams (28 dienų  23 mėnesių amžiaus), vaikams (211 metų amžiaus) ir paaugliams (1218 metų amžiaus), rekomenduojamos intubacinė ir palaikomoji dozės yra panašios į suaugusiųjų.

Nepertraukiamos infuzijos greitis pediatrijoje, toks pat kaip suaugusiųjų. Vaikams gali prireikti greitesnės infuzijos. Vaikams rekomenduojamas toks pat pradinės infuzijos greitis kaip suaugusiesiems, kurį reikia keisti taip, kad procedūros metu nykščio trūkčiojimų dydis būtų lygus 10 proc. kontrolinio trūkčiojimų dydžio arba į keturių dirgiklių seką būtų 12 reakcijos.

Duomenų, patvirtinančių rokuronio bromido dozavimo rekomendacijas naujagimiams (01 mėnesių amžiaus), nepakanka.

Skubios nuoseklios anestezijos sukėlimo rokuronio bromidu kūdikiams, vaikams ir paaugliams patirtis ribota. Taigi, tokiems pacientams nerekomenduojama rokuronio bromidu lengvinti trachėjos intubaciją skubiai sukeliant nuoseklią anesteziją.

Senyvi pacientai ir ligoniai, kurie serga kepenų ir (arba) tulžies sistemos liga ir (arba) inkstų nepakankamumu

Įprasta intubacinė dozė senyviems pacientams ir ligoniams, kurie serga kepenų ir (arba) tulžies sistemos liga ir (arba) inkstų nepakankamumu, taikant įprastą anesteziją, yra 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio. Jeigu numatoma, kad poveikis truks ilgiau, skubiai sukeliant anesteziją reikėtų vartoti 0,6 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozę. Nepriklausomai nuo anestezijos būdo, rekomenduojama palaikomoji rokuronio bromido dozė tokiems pacientams yra 0,0750,1 mg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio, o rekomenduojamas infuzijos greitis 0,30,4 mg/kg kūno svorio per val. (taip pat žr. skyrelį ,,Nepertraukiama infuzija“).

Antsvorio turintys ir nutukę pacientai

Jeigu vaistinio preparato vartojama antsvorio turintiems ar nutukusiems pacientams (kurių kūno svoris 30 proc. ar daugiau viršija idealų kūno svorį), Roqurum dozę reikia sumažinti, atsižvelgiant į idealų kūno svorį.

Intensyvios priežiūros procedūros

Trachėjos intubacija

Jeigu reikia intubuoti trachėją, vartojamos tokios pat dozės, kaip aprašytos anksčiau chirurginių procedūrų metu.

Dozavimas lengvinant dirbtinę plaučių ventiliaciją

Rekomenduojama vartoti pradinę įsotinamąją 0,6 mg/kg rokuronio bromido vienam kilogramui kūno svorio dozę, vėliau, kai tik nykščio trūkčiojimo dydis atsinaujina iki 10 proc. ar į keturių dirgiklių seką atsiranda 12 trūkčiojimai, pradėti nepertraukiamą infuziją. Dozavimą visada reikia keisti, atsižvelgiant į poveikį konkrečiam pacientui. Rekomenduojamas pradinis infuzijos greitis suaugusiam žmogui 8090 proc. (12 nykščio trūkčiojimai į keturis dirgiklius) nervo ir raumens jungties blokadai palaikyti yra 0,30,6 mg/kg kūno svorio per val. pirmą vartojimo valandą. Per kitas 612 valandų, atsižvelgiant į individualų atsaką, infuziją gali tekti sulėtinti. Vėliau reikia palyginti pastovios dozės.

Kontroliuojamieji klinikiniai tyrimai parodė didelį infuzijos valandinio greičio kintamumą skirtingiems pacientams. Vidutinis valandinis infuzijos greitis buvo 0,20,5 mg/kg kūno svorio per val. ir priklausė nuo organų funkcijos nepakankamumo priežasties ir dydžio, kartu vartojamų vaistinių preparatų ir paciento individualių savybių. Kad kiekvieno paciento būklė būtų optimaliai kontroliuojama, reikia stebėti impulsų plitimą nervo ir raumens jungtyje. Buvo tirtas vaistinio preparato vartojimas iki 7 parų.

Specialių grupių pacientai

Kūdikių, vaikų ir paauglių bei senyvų pacientų dirbtinę ventiliaciją lengvinti rokuronio bromidu intensyvios priežiūros skyriuje nerekomenduojama, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą tokiems pacientams nepakanka.

Vartojimas

Roqurum suleidžiamas iš karto („boliusu“) arba nepertraukiamai infuzuojamas į veną.

Atlikti suderinamumo tyrimai su išvardytais infuziniais tirpalais. Rokuronio bromido 0,5 mg/ml ir 2,0 mg/ml tirpalai suderinami su tokiais infuziniais tirpalais: natrio chlorido 0,9 proc. arba gliukozės 5 proc. infuziniu tirpalu. Paruoštą tirpalą reikia pradėti vartoti nedelsiant ir visą suvartoti per 24 valandas. Tirpalo likutį reikia išpilti.

Perdozavimas

Perdozavimo ar ilgalaikės nervo ir raumens jungties blokados atveju pacientui reikia toliau taikyti dirbtinę plaučių ventiliaciją ir sedaciją. Prasidėjus savaiminiam laidumo nervo ir raumens jungtyje atsinaujinimui, reikia skirti tinkamą acetilcholinesterazės inhibitoriaus (pvz.: neostigmino, edrofonio, piridostigmino) dozę. Jei acetilcholinesterazės inhibitorius nepašalina nervo ir raumens jungties blokados, ventiliuoti reikia tol, kol atsinaujins savaiminis kvėpavimas. Vartoti kartotines acetilcholinesterazės inhibitoriaus dozes gali būti pavojinga."Roqurum 10mg/ml injekcinis tirpalas 5ml N10" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena