E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Oxcarbazepine Teva 600mg plėvele dengtos tabletės N50

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Antiepilepsiniai vaistai
Pavadinimas: Oxcarbazepine Teva 600mg plėvele dengtos tabletės N50
Veikliosios medžiagos: Oxcarbazepine - 600mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Teva
ATC kodas N03AF02
Vidutinė kaina: 16,37 Eur (56,52 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Kas yra OxcarbazepineTeva

Veiklioji Oxcarbazepine Teva medžiaga yra okskarbazepinas. Oxcarbazepine Teva priklauso vaistų nuo epilepsijos arba prieštraukulinių vaistų grupei.

Kam vartojamas OxcarbazepineTeva

Tokie vaistai kaip Oxcarbazepine Teva vartojamas įprastiniam epilepsijos gydymui.

Epilepsija yra galvos smegenų liga, sukelianti besikartojančius traukulius ar priepuolius. Jie kyla dėl laikinai sutrikusio smegenų elektrinio aktyvumo. Normaliai smegenų ląstelės koordinuoja kūno judesius, tam tikra tvarka siųsdamos nervais signalus į raumenis. Sergant epilepsija, smegenų ląstelės netvarkingai siunčia per daug impulsų. Todėl išryškėja nekoordinuota raumenų veikla, ir tai vadinama epilepsiniais priepuoliais.

Oxcarbazepine Teva skirtas židininiams epilepsijos priepuoliams su antriniais generalizuotais toniniais-kloniniais epilepsijos priepuoliais arba be jų gydyti. Židininiai priepuoliai apima ribotą galvos smegenų sritį, tačiau gali išplisti į visas smegenis ir sukelti generalizuotus toninius-kloninius priepuolius. Yra du židininių priepuolių tipai: paprastieji ir kompleksiniai. Paprastųjų židininių priepuolių atveju pacientas išlieką sąmoningas, tuo tarpu ištikus kompleksiniam židininiam priepuoliui pacientų sąmonė sutrinka.

Oxcarbazepine Teva kontroliuoja „pernelyg dirglias“ smegenų ląsteles ir tokiu būdu slopina priepuolius arba mažina jų dažnį.

Oxcarbazepine Teva gali būti vartojamas vienas arba kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos.

Dažniausiai gydytojas stengiasi paskirti vieną geriausiai Jūsų ar Jūsų vaiko ligą veikiantį vaistą. Tačiau sunkesniais epilepsijos atvejais priepuoliams slopinti gali prireikti dviejų ar daugiau vaistų derinio.

Oxcarbazepine Teva skiriamas suaugusiesiems ir 6 metų bei vyresniems vaikams gydyti.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Tiksliai laikykitės visų gydytojo nurodymų. Jie gali skirtis nuo bendros šiame lapelyje pateiktos informacijos.

Būklės stebėjimas gydymo OxcarbazepineTeva metu

Siekdamas nustatyti Jums tinkamiausią vaisto dozę, prieš gydymo pradžią Oxcarbazepine Teva ir gydymo šiuo vaistu metu Jūsų gydytojas gali nurodyti atlikti kraujo tyrimus. Gydytojas nurodys, kada reikės atlikti šiuos tyrimus.

Oxcarbazepine Teva vartoti negalima:

- jeigu yra alergija okskarbazepinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaistinio preparato medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Jeigu ši aplinkybė Jums tinka, apie tai pasakykite gydytojui prieš pradėdami vartoti Oxcarbazepine Teva. Jeigu manote, kad galite būti alergiški, kreipkitės patarimo į gydytoją.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Oxcarbazepine Teva, jeigu:

- Jums kada nors pasireiškė neįprastas padidėjęs jautrumas (pvz., yra buvęs išbėrimas ar bet koks kitas alergijos požymis) karbamazepinui arba bet kuriam kitam vaistui. Jeigu esate alergiškas karbamazepinui, rizika, jog galite būti alergiškas okskarbazepinui, yra maždaug 1 iš 4 (25 %);

sergate inkstų liga;

- sergate sunkia kepenų liga;

vartojate diuretikų (vaistų, didinančių šlapimo kiekį ir padedančių inkstams išskirti daugiau druskų ir vandens);

- sergate širdies liga, yra dusulys ir (arba) pėdų ar kojų tinimas dėl skysčio susikaupimo;

- žinote, kad Jūsų natrio koncentracija kraujyje yra maža; tai parodo kraujo tyrimas (žr. 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis“);

esate moteris ir vartojate hormoninių kontraceptikų (vaistų nuo pastojimo), okskarbazepinas gali sumažinti jų kontracepcinį poveikį. Todėl, kol vartojate Oxcarbazepine Teva, naudokite kitą arba papildomą (nehormoninį) kontracepcijos metodą. Tai apsaugos Jus nuo nepageidaujamo nėštumo. Jeigu ne laiku prasidėjo kraujavimas iš makšties arba tepimas, nedelsdama praneškite gydytojui. Jei kiltų klausimų, pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu.

Sunkių odos reakcijų riziką kinų Han arba tajų kilmės atstovams, susijusią su karbamazepinu arba jam cheminiu požiūrių panašiomis medžiagomis, galima prognozuoti ištyrus tokių pacientų kraują. Jeigu reikalinga, Jūsų gydytojas prieš pradedant vartoti okskarbazepiną gali nurodyti atlikti kraujo tyrimą.

Jeigu pavartojus Oxcarbazepine Teva, Jums pasireikš kuris nors iš toliau nurodytų simptomų, nedelsiant pasakykite gydytojui arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių:

- jeigu pradėjus vartoti Oxcarbazepine Teva pasireikštų alerginė reakcija, pavyzdžiui, tokie simptomai kaip lūpų, akių vokų, veido, gerklės, burnos patinimas arba staigus kvėpavimo pasunkėjimas, karščiavimas su tonzilių patinimu, bėrimas ar pūslelės ant odos;

- jeigu atsirastų hepatito požymių, pvz., geltą (odos ar akių pageltimą);

- jeigu Jums padažnėtų epilepsijos priepuolių. Tai ypatingai svarbu vaikams, tačiau gali pasireikšti ir suaugusiesiems;

- jeigu pastebėtumėte kraujo ligos simptomų, tokių kaip nuovargis, dusulys fizinio krūvio metu, blyškumas, galvos skausmas, šaltkrėtis, svaigulys, dažnos infekcijos, lydimos karščiavimo, gerklės skausmas, burnos išopėjimas, lengviau nei įprastai pasireiškiantis kraujavimas bei kraujosruvų atsiradimas, kraujavimas iš nosies, rausvų arba purpurinių dėmių ar neaiškios kilmės dėmių atsiradimas odoje;

- keletui žmonių, kurie buvo gydomi vaistais nuo epilepsijos, tokiais kaip Oxcarbazepine Teva, buvo minčių apie savęs žalojimą ir savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu atsirastų tokių minčių, nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją;

- jeigu pasireiškia greitas ar neįprastai lėtas širdies plakimas.

Vaikams ir paaugliams

Prieš paskirdamas gydymą ir jo metu vaikams gydytojas gali rekomenduoti ištirti skydliaukės funkciją.

Kiti vaistai ir OxcarbazepineTeva

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui:

hormoninių kontraceptikų („piliulių“) (žr. skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“);

kitų vaistų nuo epilepsijos, pvz.:, karbamazepino, fenobarbitalio, fenitoino arbalamotrigino;

medikamentų, mažinančių natrio kiekį Jūsų kraujyje, tokių kaip diuretikai (šlapimo išsiskyrimą skatinantys preparatai, padedantys inkstams išskirti daugiau druskos bei vandens), desmopresino ir nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, pvz., indometacino;

ličio preparatų ir monoaminooksidazės inhibitorių (vaistų, kurie vartojami nuotaikos svyravimui ir kai kurioms depresijos formoms gydyti);

medikamentų, turinčių įtakos organizmo imuninei sistemai, pvz. tokių kaip ciklosporinas ir takrolimuzas.

Oxcarbazepine Teva vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Oxcarbazepine Teva tabletes galima gerti valgant ar kitu laiku.

Alkoholis gali sustiprinti raminamąjį Oxcarbazepine Teva poveikį. Kiek įmanydami venkite gerti alkoholinių gėrimų ir klauskite gydytojo patarimo.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Nėštumas

Yra svarbu suvaldyti epilepsijos priepuolius nėštumo metu, tačiau nėščiosios vartojami vaistai nuo epilepsijos gali kelti pavojų vaisiui (arba) naujagimiui. Gydytojas papasakos apie vaisto privalumus bei galimą riziką naujagimiui ir padės nuspręsti, ar vartoti Oxcarbazepine Teva.

Nenutraukite Oxcarbazepine Teva vartojimo nėštumo metu nepasitarusi su gydytoju.

Prieš vartojant bet kokį vaistą nėštumo metu, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Žindymo laikotarpis

Žindymo laikotarpiu Oxcarbazepine Teva vartoti negalima. Veikliosios Oxcarbazepine Teva medžiagos patenka į žindyvės pieną. Ji žindomiems kūdikiams gali sukelti šalutinį poveikį. Prieš vartojant bet kokį vaistą žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Okskarbazepine Teva gali Jums sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą, arba gali pasireikšti neryškus matymas, dvejinimasis, sutrikti raumenų veiklos koordinacija, pritemti sąmonė, ypač vartojimo pradžioje arba didinant vaisto dozę. Svarbu pasitarti su gydytoju dėl to, ar šio vaisto vartojimo metu galite vairuoti transporto priemonę ar valdyti įrenginius.

Oxcarbazepine Teva plėvele dengtų tablečių sudėtyje yra laktozės ir saulėlydžio geltonojo (E110)

Pacientai, kurie netoleruoja laktozės, turi atkreipti dėmesį, kas Oxcarbazepine Teva plėvele dengtų tablečių sudėtyje yra nedidelis kiekis laktozės. Jeigu Jūsų gydytojas yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių cukraus rūšių, prieš vartojant šio vaistinio preparato reikia pasitarti su gydytoju.

Šio vaistinio preparato sudėtyje yra saulėlydžio geltonojo (E 110), kuris gali sukelti alergines reakcijas.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kokią dozę vartoti

Suaugę žmonės

Įprasta pradinė Oxcarbazepine Teva paros dozė suaugusiems (Įskaitant senyvus pacientus) yra 600 mg.

Gerkite po vieną 300 mg tabletę 2 kartus per parą.

Prireikus Jūsų gydytojas norėdamas pasiekti geriausią poveikį paros dozę gali laipsniškai didinti. Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 6002400 mg dozes per parą.

Jeigu Jūs taip pat vartojate kitų vaistų nuo epilepsijos, Oxcarbazepine Teva dozė yra tokia pati.

Jeigu Jūs sergate inkstų liga (kai yra inkstų funkcijos sutrikimas), pradinė dozė yra pusė įprastinės dozės.

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų liga, gydytojas gali dozę koreguoti.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Oxcarbazepine Teva galima vartoti vaikams nuo 6 metų amžiaus.

Vaikams dozė priklauso nuo kūno svorio.

6 metų ar vyresni vaikai

Paprastai pradinė dozė yra 8  10 mg/kg kūno svorio per parą, kuri suvartojama per du kartus.

Norint pasiekti geriausią rezultatą Jūsų vaikui gydytojas paros dozę gali laipsniškai didinti. Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 30 mg/kg kūno svorio dozę per parą. Didžiausia vaikui skiriama vaisto dozė yra 46 mg/kg kūno svorio per parą.

Jaunesni kaip 6 metų vaikai

Jaunesniems negu 6 metų vaikams okskarbazepino vartoti nerekomenduojama, kadangi nežinoma, ar šios amžiaus grupės pacientams jis yra suaugus ir veiksmingas.

Pacientams, kurie negali nuryti tablečių, ar kurie tabletėmis negali pasiekti reikiamos dozės, tinka kitų okskarbazepino farmacinių formų preparatai.

Kaip vartoti Oxcarbazepine Teva

Tabletes nurykite užgeriant nedideliu kiekiu vandens.

Prireikus, tabletę galima padalyti pusiau, kad būtų lengviau nuryti. Tablečių negalima laužti tam, kad suvartotumėte tik pusę dozės. Tabletės vagelė nėra skirta tabletei padalyti į dvi lygias dalis.

Mažiems vaikams, kurie negali nuryti tablečių, arba kai vartojant tablečių negalima pasiekti reikiamos dozės, gydytojas parinks kitą okskarbazepino vaistinę formą.

Kada ir kaip ilgai vartoti Oxcarbazepine Teva

Oxcarbazepine Teva reikia vartoti du kartus per parą, kiekvieną dieną, maždaug tuo pačiu paros metu, nebent gydytojas nurodys vartoti kitaip. Taip galima pasiekti geriausią poveikį traukuliams kontroliuoti. Taip pat tai padės atsiminti, kada išgerti tabletę (-es).

Jūsų gydytojas pasakys, kiek laiko Jums ar Jūsų vaikui reikės vartoti Oxcarbazepine Teva. Gydymo trukmė priklauso nuo Jūsų ar Jūsų vaiko epilepsijos priepuolių rūšies. Kad traukuliai nesikartotų, gali tekti vaistą vartoti nuolat daugelį metų. Nepasitarę su gydytoju, nenutraukite gydymo ir nekeiskite vaisto dozės.

Ką daryti pavartojus per didelę Oxcarbazepine Teva dozę?

Jei išgėrėte daugiau Oxcarbazepine Teva tablečių negu paskyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių ar savo gydytoją. Oxcarbazepine Teva perdozavimo simptomai gali būti tokie: mieguistumas, svaigulys, šleikštulys (pykinimas), vėmimas, padažnėję nekontroliuojami judesiai, letargija, sumišimas, raumenų trūkčiojimas arba reikšmingai pablogėję traukuliai, nekoordinuoti judesiai ir (arba) nevalingi akių judesiai.

Pamiršus pavartoti Oxcarbazepine Teva tablečių

Jeigu pamiršote išgerti vieną vaisto dozę, prisiminus ją reikia išgerti iš karto. Tačiau jei jau atėjo laikas vartoti kitą dozę, negerkite praleistosios vaisto dozės, o toliau vartokite vaistą taip, kaip paskirta. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jei pamiršote išgerti kelias vaisto dozes ar nesate tikri, kreipkitės į gydytoją.

Nustojus vartoti Oxcarbazepine Teva tablečių

Nenutraukite šio Jūsų vaisto vartojimo, nebent taip daryti nurodė Jūsų gydytojas.

Norėdami išvengti staigaus traukulių pablogėjimo, niekada nenutraukite vaisto vartojimo staiga.

Jei gydymas yra nutraukiamas, tai reikia daryti palaipsniui, kaip nurodė gydytojas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kai kuris šalutinis poveikis gali būti sunkus: jam pasireiškus nedelsdami kreipkitės skubios medicininės pagalbos.

Išvardyti požymiai yra labai reti, tačiau tai gali būti sunkūs šalutiniai reiškiniai, reikalaujantys skubios medicininės pagalbos:

lūpų, akių vokų, veido, gerklės arba burnos tinimas su pasunkėjusiais kvėpavimu, sutrikusia kalba ar rijimu (anafilaksinės reakcijos arba angioneurozinės edemos požymiai) ar kiti padidėjusio jautrumo reakcijų požymiai, tokie kaip odos bėrimas, karščiavimas, raumenų ir sąnarių skausmas;

sunkaus laipsnio odos ir (arba) lūpų, akių, burnos, nosies ar lytinių organų gleivinės pūslių susidarymas (sunkios alerginės reakcijos požymiai, įskaitant Lyell sindromą, Stevens-Johnson sindromą ir daugiaformę raudonę (eritemą);

nuovargis, dusulys fizinio krūvio metu, blyškumas, galvos skausmas, šaltkrėtis, svaigulys, dažnos infekcijos, lydimos karščiavimo, gerklės skausmas, burnos išopėjimas, lengviau nei įprastai pasireiškiantis kraujavimas bei mėlynių atsiradimas, kraujavimas iš nosies, rausvos ar purpurinės dėmelės ar neaiškios odos dėmės (požymiai, rodantys sumažėjusį kraujo plokštelių (trombocitų) ar kraujo ląstelių skaičių kraujyje);

raudonos veido dėmės, kurios gali būti kartu su nuovargiu, karščiavimu, pykinimu arba apetito netekimu (sisteminės raudonosios vilkligės požymiai);

letargija, sumišimas, raumenų trūkčiojimas arba reikšmingai pasunkėję traukuliai (galimi sumažėjusio natrio kiekio kraujyje požymiai) (žr. skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“);

į gripą panašūs simptomai ir gelta (odos ir akių baltymų pageltimas) (kepenų uždegimo požymiai);

stiprus viršutinės pilvo dalies skausmas, vėmimas, apetito netekimas (kasos uždegimo požymiai);

kūno svorio padidėjimas, nuovargis, plaukų slinkimas, raumenų silpnumas, šalčio pojūtis (susilpnėjusios skydliaukės veiklos požymiai).

Jeigu Jums pasireiškė kuris nors iš aukščiau išvardytų šalutinio poveikio reiškinių, nedelsdami pasakykite gydytojui arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių.

Gydytojas nuspręs, ar Oxcarbazepine Teva vartojimą nedelsiant nutraukti, ir kaip gydyti toliau.

Kitas šalutinis poveikis: nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

Dažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių):

drebulys, sutrikusi judesių koordinacija, nevalingi akių judesiai, nerimas, nervingumas, depresija, svyruojanti nuotaika, bėrimas.

Labai reti (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10000 žmonių):

nereguliarus širdies plakimas, dažnas ar labai retas širdies plakimas.

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis):

kalbėjimo sutrikimas.

Jei pasireiškia kuris nors iš anksčiau išvardytų požymių, kiek galima greičiau kreipkitės į gydytoją. Gali prireikti medicininės pagalbos.

Kiti šalutiniai reiškiniai: praneškite gydytojui, jei Jus vargina toliau nurodyti šalutinio poveikio reiškiniai.

Paprastai šie Oxcarbazepine Teva sukeliami šalutiniai reiškiniai yra nesunkūs ar vidutinio sunkumo. Dauguma jų išnyksta savaime ar pamažu silpnėja.

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau negu 1 žmogui iš 10):

nuovargis, galvos skausmas, galvos svaigimas, mieguistumas, šleikštulys (pykinimas), vėmimas, vaizdo dvejinimasis.

Dažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių):

silpnumas, atminties sutrikimas, nesugebėjimas susikaupti, apatija, susijaudinimas, sumišimas, vaizdo ryškumo sumažėjimas, regos sutrikimas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pilvo skausmas, spuogai, plaukų slinkimas, pusiausvyros sutrikimas.

Nedažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių):

dilgėlinė. Taip pat vartojant Oxcarbazepine Teva gali padidėti kepenų fermentų aktyvumas.

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

Aukštas kraujospūdis, pargriuvimas.

Pasakykite gydytojui, jeigu kuris nors iš anksčiau išvardytų požymių tampa sunkiu.

Buvo gauta pranešimų apie kaulų lūžius ir pažeidimus įskaitant osteopeniją ir osteoporozę (kaulų retėjimas). Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku jeigu Jūs ilgą laiką vartojate antepileptinius vaistus, jei Jums kada nors buvo nustatyta osteoporozė arba vartojate steroidus.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Oxcarbazepine Teva sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra okskarbazepinas. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 300 mg arba 600 mg okskarbazepino.

- Pagalbinės medžiagos:

Tabletės branduolys. Laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, krospovidonas, povidonas (K30), mikrokristalinė celiuliozė, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Tabletės plėvelė. Hipromeliozė, makrogolis 6000, makrogolis 400, titano dioksidas (E 171), geltonasis geležies oksidas (E172), saulėlydžio geltonojo aliuminio kraplakas (E110).

Oxcarbazepine Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

Plėvele dengta tabletė.

Oxcarbazepine Teva 300 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos ar tamsiai geltonos, plėvele dengtos kapsulės formos tabletės. Vienoje tabletės pusėje, kurią vagelė dalija pusiau, šalia vieno vagelės šono yra įspaustas skaičius „9“, šalia kito – „3“. Kitoje tabletės pusėje, kurią vagelė dalija pusiau, šalia vieno vagelės šono yra įspaustas skaičius „72“, šalia kito – „82“. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Oxcarbazepine Teva 600 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos ar tamsiai geltonos, plėvele dengtos kapsulės formos tabletės. Vienoje tabletės pusėje, kurią vegelė dalija pusiau, šalia vieno vagelės šono yra įspaustas skaičius „9“, šalia kito – „3“. Kitoje tabletės pusėje, kurią vagelė dalija pusiau, šalia vieno vagelės šono yra įspaustas skaičius „72“, šalia kito – „83“. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Oxcarbazepine Teva 300 mg plėvele dengtos tabletės yra tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 1, 30, 50, 56, 100, 200 arba 500 plėvele dengtų tablečių ir pakuotėmis gydymo įstaigai, kuriose yra 50 arba 500 plėvele dengtų tablečių.

Oxcarbazepine Teva 600 mg plėvele dengtos tabletės yra tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 1, 30, 50, 56, 100, 200 arba 500 plėvele dengtų tablečių ir pakuotėmis gydymo įstaigai, kuriose yra 50 arba 500 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Teva Pharma B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

Gamintojai

TEVA UK Ltd

Brampton Road, Hampden Park

Eastbourne, East Sussex, BN22 9AG

Jungtinė Karalystė

arba

Pharmachemie B.V.

Swensweg 5, Postbus 552

2003 RN Haarlem

Nyderlandai

arba

TEVA Santé SA

Rue Bellocier, 89107 Sens

Prancūzija

arba

TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company

Pallagi ùt 13

4042 Debrecen

Vengrija

arba

TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company

Táncsics Mihály út 82, H-2100 Gödöllő

Vengrija

arba

TEVA Czech Industries s.r.o

Ostravská 29, č.p. 305, 747 70 Opava – Komárov

Čekija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Sicor Biotech“Molėtų pl. 5,LT-09320 VilniusTel:+370 5 266 02 03

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Jungtinė Karalystė Oxcarbazepine 300 mg (600 mg) Film-coated Tablets
Bulgarija TEVALEPTIN 300 mg (600 mg) Филмирани таблетки
Kipras Oxcarbazepin – TEVA 300 (600 mg)
Danija Oxcarbazepin Teva 300 mg (600 mg) Filmtabletten
Estija Oxcarbazepine Teva 300 mg (600 mg)
Graikija Oxcarbazepine Teva 300 mg (600 mg) Επικαλυμμένα με λεπτό υμένιο δισκία
Prancūzija Oxcarbazepine TEVA 300 mg (600 mg) comprimé pelliculé
Latvija Oxcarbazepine Teva 300 mg (600 mg) apvalkotas tabletes
Ispanija Oxcarbazepina Teva 300 mg (600 mg) comprimidos recubiertos con película EFG
Nyderlandai Oxcarbazepine 300 mg (600 mg) PCH, filmomhulde tabletten

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-08

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Oxcarbazepine Teva 600mg plėvele dengtos tabletės N50" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena