E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Olfen Mepha SR Depo 100mg pailginto atpalaidavimo kapsulės N20

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Olfen Mepha SR Depo 100mg pailginto atpalaidavimo kapsulės N20
Veikliosios medžiagos: Diclofenac - 100mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Mepha
ATC kodas M01AB05
Vidutinė kaina: 6,22 Eur (21,48 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Olfen Lactab veikia antireumatiškai, mažina uždegimą ir temperatūrą bei malšina skausmą.

Olfen Lactab vartojimas gali sumažinti uždegimo simptomus, bet nepašalina priežasties.

Olfen Lactab gydomos uždegiminės ir degeneracinės raumenų, sąnarių ir jų kapsulės bei tepalinio maišelio, sausgyslių makščių ir stuburo ligos - tai reumatoidinis poliartritas, artritas, Bechterevo liga, minkštųjų audinių reumatinės ligos, strėnų gėla, nervų šaknelių, tepalinio maišelio, sausgyslių bei jų makščių uždegimas, pooperacinis arba potrauminis skausmas ir paburkimas, skausmas ir (ar) ginekologinės uždegiminės ligos. Vien tik temperatūrai mažinti Olfen Lactab nevartojamas.

Olfen Lactab tabletės padengtos apsauginiu sluoksniu, kurio neveikia skrandžio rūgštys.

Dėl didelio veikliosios medžiagos kiekio Olfen Lactab nerekomenduojama skirti vaikams jaunesniems kaip 14 metų.


Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Vietiškai vartojamas priešuždegiminis vaistas.

Olfen Roll-on geliu patepus odą, malšinamas skausmas ir mažinamas uždegimas, atšaldomas odos paviršius.

Olfen Roll-on gelis išoriškai vartojamas reumatinėms sąnarių, sausgyslių ir raumenų ligoms (artrozėms, peties sąnario periartritui, raumenų, sąnario kapsulės ir sausgyslių makščių uždegimui) gydyti.

Olfen Roll-on gelis taip pat vartojamas skausmui malšinti ir paburkimui mažinti išnirus sąnariui bei pasitempus, suspaudus, sumušus jų aplinkinius audinius.


Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Olfen Rectocaps veikia antireumatiškai, mažina uždegimą ir temperatūrą bei malšina skausmą.

Olfen Rectocaps vartojimas gali sumažinti uždegimo simptomus, bet nepašalina priežasties.

Olfen Rectocaps gydomos uždegiminės ir degeneracinės raumenų, sąnarių ir jų kapsulės bei tepalinio maišelio, sausgyslių makščių ir stuburo ligos - tai lėtinis poliartritas, artritas, artrozės, ankilozuojantis spondilitas (Bechterevo liga), minkštųjų audinių reumatinės ligos, strėnų gėla, nervų šaknelių, tepalinio maišelio, sausgyslių bei jų makščių uždegimas, ūminės podagros priepuolis, pooperacinis arba potrauminis skausmas ir paburkimas, skausmas ir (ar) ginekologinės uždegiminės ligos. Olfen Rectocaps, kaip papildomą priemonę, galima vartoti skausmingoms uždegiminėms gerklės, nosies ir ausų infekcinėms ligoms gydyti. Taip pat vaistas tinka migrenos priepuolio simptomams slopinti.

Vien tik temperatūrai mažinti Olfen Rectocaps nevartojamas.

Rektalinės kapsulės Olfen Rectocaps pagamintos iš želatinos. Kapsulė kišama į tiesiąją žarną. Patekus vaistui į žarną, želatininis dangalas ištirpsta per kelias minutes. Olfen Rectocaps nedirgina žarnos gleivinės ir netirpsta netgi laikant aukštesnėje temperatūroje. Kapsulė kišama bukuoju galu. Kad kapsulę būtų lengviau įkišti, šis galas padengtas slidžiu sluoksniu (lubrikantu). Prireikus rektalinę kapsulę galima suvilgyti vandeniu.

Dėl didelio veikliosios medžiagos kiekio Olfen Rectocaps nerekomenduojama skirti vaikams jaunesniems kaip 14 metų.


Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Olfen pleistras - tai vaistas, kurio veiklioji medžiaga diklofenakas malšina skausmą. Jis priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei.

Olfen pleistras vartojamas lokalaus skausmo, sukelto (pvz., sporto traumos) dėl ūmaus sausgyslių, raiščių, sąnarių ar raumenų patempimo, sumušimo, ar sąnarių panirimo, malšinimui.


Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Olfen Depocaps priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. Šios grupės vaistai malšina skausmą ir slopina uždegimą.

Olfen Depocaps mažina uždegimo simptomus (pvz., patinimą ir skausmą) bei karščiavimą, tačiau uždegimą ar karščiavimą sukėlusių priežasčių neveikia.

Olfen Depocaps galima vartoti skausmo malšinimui bei uždegimo slopinimui, jei yra toliau išvardintos būklės:

degeneracinės ir uždegiminės sąnarių ligos (reumatoidinis sąnario uždegimas [artritas], kaulo ir sąnario uždegimas [osteoartritas], stuburo slankstelio uždegimas, sukeliantis sąnario nejudrumą);

uždegiminės minkštųjų audinių ligos (sąnario aplinkinių audinių, sąnario tepalinio maišelio, sausgyslės uždegimas);

lengvo ir vidutinio stiprumo skausmas po traumų (kaulų lūžių, raumens ar sausgyslės patempimo, panirimo), po ortopedinių, odontologinių procedūrų ar kitokių nedidelių operacijų.

Jeigu kyla kokių nors klausimų apie tai, kaip Olfen Depocaps veikia ar kodėl Jums paskirtas šis vaistas, reikia pasiteirauti gydytojo.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Olfen vartoti negalima:

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diklofenakui arba bet kuriai pagalbinei Olfen medžiagai;

žmonėms, kuriems yra padidėjęs jautrumas kitiems priešuždegiminiams, skausmą malšinantiems ar temperatūrą mažinantiems (acetilsalicilinė rūgštis, aspirinas ar ibuprofenas) vaistams bei po jų vartojimo pasireiškė bronchinė astma, sutriko kvėpavimas, kraujotakos sutrikimai, odos bėrimas ar odos ir gleivinės pabrinkimas;

paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius bei žindymo laikotarpiu;

esant aktyviai arba praeityje buvusiai skrandžio ir/ar žarnos opaligei ar kraujavimui;

esant sunkiam širdies nepakankamumui.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- jeigu Olfen ar kitokie medikamentai nuo uždegimo, pvz., preparatai, kuriuose yra acetilsalicilo rūgšties, jau buvo sukėlę alerginę reakciją ar astmos priepuolį, prieš pradedant vartoti disperguojamųjų Olfen tablečių reikia informuoti gydytoją.

Gydytojui arba vaistininkui reikia pasakyti, jei:

sergama astma;

sutrikusi širdies, kepenų ar inkstų veikla;

sirgta sunkia skrandžio ar žarnų liga ar vartojant vaistų nuo reumato ėdė rėmuo ar buvo skrandžio negalavimų;

sutrikęs kraujo krešėjimas;

yra didelis kraujo spaudimas;

sergate kitomis ligomis;

ligonis alergiškas;

vartojate kitus vaistus (įskaitant įsigytus be recepto) tokius kaip: nuo diabeto (išskyrus insuliną), vaistus skatinančius šlapimo išsiskyrimą (diuretikus), kraujavimą slopinančius vaistus (antikoaguliantus), kitus nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, pvz., acetilsalicilinę rūgštį (aspiriną) arba ibuprofeną, tam tikrus vaistus infekcijos gydymui (chinolonų grupės antibiotikai), litį, digoksiną, metotreksatą ar ciklosporiną.

Vaisto patariama vartoti atsargiai pagyvenusiems pacientams bei vaistų poveikiui jautriems žmonėms. Dėl atsargumo jiems rekomenduojama vartoti mažiausią veiklią dozę.

Vartojant vaistą gali būti sunku pastoti. Todėl moterys, kurios planuoja pastoti arba turi sunkumų pastoti, privalo apie tai informuoti gydytoją.

Tokie vaistai, kaip Olfen, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Olfen, vartojamas kartu su ličio preparatais ar digoksinu, didina ličio ir digoksino koncentraciją kraujyje. Olfen, kaip ir kiti NPUV, gali mažinti diuretikų efektyvumą. Kartu vartojami kalį tausojantys diuretikai gali sukelti hiperkalemiją, todėl būtina tirti kalio koncentraciją serume. Kai kartu vartojama kitų priešuždegiminių vaistų ar kortikosteroidų, didėja nepageidaujamų reiškinių rizika. Atsargiai nesteroidinių priešreumatinių vaistų skiriama 24 val. prieš metotreksato vartojimą ar po jo vartojimo, nes gali padidėti metotreksato koncentracija kraujyje ir toksiškumas. Dėl nesteroidinių priešuždegiminių vaistų poveikio inkstų prostaglandinams gali padidėti ciklosporino nefrotoksiškumas. Gauta pavienių pranešimų apie traukulius, kurie galėjo prasidėti dėl kartu vartojamų chinolonų ir NPUV. Diklofenakas gali turėti įtakos acenokumarolio, varfarino ( galimai ir fenilbutasono) aktyvumui.

Kaip ir kiti nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, Olfen sąveikauja su kitais vaistais, jeigu jie turi sąveiką su NVNU grupės vaistais. Pavyzdžiui, NVNU gali mažinti AKF inhibitorių, alfa-, beta-, ir kalcio kanalų blokatorių, hipotenzinį poveikį, padidinti zidovudino (antivirusinis vaistas) toksiškumą bei kraujavimo riziką, jeigu vartojate antitrombozinius vaistus (tiklopidiną, klopidrogelį).

Olfen negalima vartoti vienu metu su kitais nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais, įskaitant COX-2 inhibitorius.

Kartu vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) ir angiotenzino II antagonistų ar AKF inhibitorių, gali prasidėti ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas bei silpnėti hipotenzinis poveikis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Jei moteris nėščia, ketina pastoti arba žindo, Olfen disperguojamųjų tablečių galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Medikamentas gali mažinti reakcijos greitį bei gebėjimą reaguoti, vairuoti transportą ir dirbti su staklėmis ar kitais mechanizmais. Kadangi vartojant disperguojamųjų Olfen tablečių gali atsirasti svaigulys, sutrikti rega ir kitokia centrinės nervų sistemos veikla, vairuoti motorinį transportą ar prižiūrėti veikiančius įrenginius draudžiama. Jei atsiranda minėtų simptomų, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Olfen Lactab vartoti negalima:

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diklofenakui arba bet kuriai pagalbinei Olfen Lactab medžiagai;

žmonėms, kuriems yra padidėjęs jautrumas kitiems priešuždegiminiams, skausmą malšinantiems ar temperatūrą mažinantiems (acetilsalicilinė rūgštis, aspirinas ar ibuprofenas) vaistams bei po jų vartojimo pasireiškė bronchinė astma, sutriko kvėpavimas, kraujotakos sutrikimai, odos bėrimas ar odos ir gleivinės pabrinkimas;

paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius bei žindymo laikotarpiu;

esant aktyviai arba praeityje buvusiai skrandžio ir/ar žarnos opaligei ar kraujavimui;

esant sunkiam širdies nepakankamumui.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Prieš pradėdami vartoti Olfen Lactab, būtina informuoti savo gydytoją arba vaistininką, jei jūs:

- sergate astma ar alergija;

- širdies, kepenų ar inkstų ligomis;

- anksčiau sirgote sunkiomis skrandžio ir žarnyno ligomis arba vartojant nesteroidinius antireumatinius vaistus vargino rėmuo, atsirado skrandžio veiklos sutrikimų;

- sutrikęs kraujo krešėjimas ar sergate kitomis ligomis, taip pat ir hepatoporfirija;

- padidėjęs kraujo spaudimas;

- vartojate kitus vaistus nuo skausmo;

- jeigu sergate kitomis ligomis;

- jeigu vartojate kitus vaistus (net jeigu nusipirkote juos be recepto!) tokius kaip: nuo diabeto (išskyrus insuliną), vaistus skatinančius šlapimo išsiskyrimą (diuretikus), kraujavimą slopinančius vaistus (antikoaguliantus), kitus nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, pvz., acetilsalicilinę rūgštį (aspiriną) arba ibuprofeną, tam tikrus vaistus infekcijos gydymui (chinolonų grupės antibiotikai), litį, digoksiną, metotreksatą ar ciklosporiną, arba vartojate vaistus išoriškai.

Jei vaistą vartojate ilgai (ilgiau kaip 2-3 savaites), reikia nepamiršti reguliariai atlikti gydytojo nurodytus tyrimus.

Senyvo amžiaus pacientai yra jautresni vaisto poveikiui, todėl jie turėtų šį vaistą vartoti atsargiai. Gydant senyvo amžiaus ligonius, vartojama mažesnė preparato dozė.

Vartojant Olfen Lactab gali būti sunku pastoti. Todėl moterys, kurios planuoja pastoti arba turi sunkumų pastoti, privalo apie tai informuoti gydytoją.

Tokie vaistai, kaip Olfen Lactab, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Olfen Lactab, vartojamas kartu su ličio preparatais ar digoksinu, didina ličio ir digoksino koncentraciją kraujyje. Olfen Lactab, kaip ir kiti NPUV, gali mažinti diuretikų efektyvumą. Kartu vartojami kalį tausojantys diuretikai gali sukelti hiperkalemiją, todėl būtina tirti kalio koncentraciją serume. Kai kartu vartojama kitų priešuždegiminių vaistų ar kortikosteroidų, didėja nepageidaujamų reiškinių rizika. Atsargiai nesteroidinių priešreumatinių vaistų skiriama 24 val. prieš metotreksato vartojimą ar po jo vartojimo, nes gali padidėti metotreksato koncentracija kraujyje ir toksiškumas. Dėl nesteroidinių priešuždegiminių vaistų poveikio inkstų prostaglandinams gali padidėti ciklosporino nefrotoksiškumas. Gauta pavienių pranešimų apie traukulius, kurie galėjo prasidėti dėl kartu vartojamų chinolonų ir NPUV. Diklofenakas gali turėti įtakos acenokumarolio, varfarino ( galimai ir fenilbutasono) aktyvumui.

Kaip ir kiti nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, Olfen Lactab sąveikauja su kitais vaistais, jeigu jie turi sąveiką su NVNU grupės vaistais. Pavyzdžiui, NVNU gali mažinti AKF inhibitorių, alfa-, beta-, ir kalcio kanalų blokatorių, hipotenzinį poveikį, padidinti zidovudino (antivirusinis vaistas) toksiškumą bei kraujavimo riziką, jeigu vartojate antitrombozinius vaistus (tiklopidiną, klopidrogelį).

Olfen Lactab negalima vartoti vienu metu su kitais nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais, įskaitant COX-2 inhibitorius.

Kartu vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) ir angiotenzino II antagonistų ar AKF inhibitorių, gali prasidėti ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas bei silpnėti hipotenzinis poveikis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jei esate nėščia arba planuojate pastoti, žindote kūdikį, apie tai praneškite gydytojui. Šiais atvejais savo nuožiūra vartoti Olfen Lactab negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vaisto vartojimas gali turėti įtakos reakcijai, vairavimui bei mechanizmų valdymui. Jei svaigsta galva, atsiranda kitų centrinės nervų sistemos pažeidimo simptomų, sutrinka regėjimas, nevairuokite ir nedirbkite su judančiais mechanizmais bei kreipkitės į gydytoją.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Olfen Roll-on vartoti negalima:

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diklofenakui arba pagalbinei medžiagai E 223 (natrio disulfitui) arba bet kuriai pagalbinei Olfen Roll-on medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Negalima Olfen Roll-on gelio tepti ant žaizdų ir egzemos pažeistos odos. Reikia saugotis, kad preparato nepatektų į akis ir ant gleivinės.

Nepasitarus su gydytoju, Olfen Roll-on gelio negalima vartoti ilgai, tepti didelį odos plotą ir gydyti vaikus.

Jei jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jei esate jautrus kitiems skausmą malšinamiesiems vaistams ir medikamentams nuo reumatinių ligų, apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.

Jei esate jautrus aspirinui, gydytojas jums taip pat nerekomenduos vartoti Olfen Roll-on gelio.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Iki šiol nėra Olfen Roll-on gelio vartojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu patirties, todėl nėščioms ir žindančioms moterims nereikėtų vaisto vartoti arba vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Klinikiniai tyrimai, kurie įvertintų, kaip Olfen gelis veikia gebėjimą vairuoti ir valdyti įrenginius nėra

atlikti. Tačiau mažai tikėtina, kad Olfen gelis gali neigiamai veikti šiuos sugebėjimus.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Olfen Rectocaps vartoti negalima:

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diklofenakui arba bet kuriai pagalbinei Olfen Rectocaps medžiagai;

žmonėms, kuriems yra padidėjęs jautrumas kitiems priešuždegiminiams, skausmą malšinantiems ar temperatūrą mažinantiems (acetilsalicilinė rūgštis, aspirinas ar ibuprofenas) vaistams bei po jų vartojimo pasireiškė bronchinė astma, sutriko kvėpavimas, kraujotakos sutrikimai, odos bėrimas ar odos ir gleivinės pabrinkimas;

nėštumo metu (paskutinieji trys nėštumo mėnesiai) bei žindymo laikotarpiu;

esant aktyviai arba praeityje buvusiai skrandžio ir/ar žarnos opaligei ar kraujavimui;

esant sunkiam širdies nepakankamumui.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Savo gydytoją arba vaistininką būtina informuoti, jei jūs:

sergate astma ar alergija;

širdies, kepenų ar inkstų ligomis;

anksčiau sirgote sunkiomis skrandžio ir žarnyno ligomis arba vartojant nesteroidinius antireumatinius vaistus vargino rėmuo, atsirado skrandžio veiklos sutrikimų;

sutrikęs kraujo krešėjimas ar sergate kitomis ligomis, taip pat ir hepatoporfirija;

padidėjęs kraujo spaudimas;

jeigu vartojate kitus vaistus nuo skausmo;

jeigu sergate kitomis ligomis;

jeigu vartojate kitus vaistus (net jeigu nusipirkote juos be recepto!) tokius kaip: nuo diabeto (išskyrus insuliną), vaistus skatinančius šlapimo išsiskyrimą (diuretikus), kraujavimą slopinančius vaistus (antikoaguliantus), kitus nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, pvz., acetilsalicilinę rūgštį (aspiriną) arba ibuprofeną, tam tikrus vaistus infekcijos gydymui (chinolonų grupės antibiotikai), litį, digoksiną, metotreksatą ar ciklosporiną, arba vartojate vaistus išoriškai.

Jei vaistą vartojate ilgai (ilgiau kaip 2-3 savaites), reikia nepamiršti reguliariai atlikti gydytojo nurodytus tyrimus.

Senyvo amžiaus pacientai yra jautresni vaisto poveikiui, todėl jie turėtų šį vaistą vartoti atsargiai. Gydant senyvo amžiaus ligonius, vartojama mažesnė preparato dozė.

Vartojant vaistą gali būti sunku pastoti. Todėl moterys, kurios planuoja pastoti arba turi sunkumų pastoti, privalo apie tai informuoti gydytoją.

Įspėjimai

Tokie vaistai, kaip Olfen Rectocaps, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Olfen Rectocaps, vartojamas kartu su ličio preparatais ar digoksinu, didina ličio ir digoksino koncentraciją kraujyje. Olfen Rectocaps, kaip ir kiti NPUV, gali mažinti diuretikų efektyvumą. Kartu vartojami kalį tausojantys diuretikai gali sukelti hiperkalemiją, todėl būtina tirti kalio koncentraciją serume. Kai kartu vartojama kitų priešuždegiminių vaistų ar kortikosteroidų, didėja nepageidaujamų reiškinių rizika. Atsargiai nesteroidinių priešreumatinių vaistų skiriama 24 val. prieš metotreksato vartojimą ar po jo vartojimo, nes gali padidėti metotreksato koncentracija kraujyje ir toksiškumas. Dėl nesteroidinių priešuždegiminių vaistų poveikio inkstų prostaglandinams gali padidėti ciklosporino nefrotoksiškumas. Gauta pavienių pranešimų apie traukulius, kurie galėjo prasidėti dėl kartu vartojamų chinolonų ir NPUV. Diklofenakas gali turėti įtakos acenokumarolio, varfarino (galimai ir fenilbutasono) aktyvumui.

Kaip ir kiti nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, Olfen Rectocaps sąveikauja su kitais vaistais, jeigu jie turi sąveiką su NVNU grupės vaistais. Pavyzdžiui, NVNU gali mažinti AKF inhibitorių, alfa-, beta, ir kalcio kanalų blokatorių, hipotenzinį poveikį, padidinti zidovudino (antivirusinis vaistas) toksiškumą bei kraujavimo riziką, jeigu vartojate antitrombozinius vaistus (tiklopidiną, klopidrogelį).

Olfen Rectocaps negalima vartoti vienu metu su kitais nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais, įskaitant COX-2 inhibitorius.

Kartu vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) ir angiotenzino II antagonistų ar AKF inhibitorių, gali prasidėti ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas bei silpnėti hipotenzinis poveikis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jei esate nėščia arba planuojate pastoti, žindote kūdikį, apie tai praneškite gydytojui. Šiais atvejais savo nuožiūra vartoti Olfen Rectocaps negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vaisto vartojimas gali turėti įtakos reakcijai, vairavimui bei mechanizmų valdymui.

Jei svaigsta galva, atsiranda kitų centrinės nervų sistemos pažeidimo simptomų, sutrinka regėjimas, nevairuokite ir nedirbkite su judančiais mechanizmais bei kreipkitės į gydytoją.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Olfen vartoti negalima:

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diklofenakui, propilenglikoliui, butilhidroksitoluenui arba bet kuriai pagalbinei Olfen pleistro medžiagai;

jeigu yra padidėjęs organizmo jautrumas kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo, pvz., acetilsalicilo rūgščiai, ibuprofenui;

jeigu pavartojus acetilsalicilo rūgšties arba kitus nesteroidinius vaistus nuo uždegimo buvo bronchinė astma, odos patinimas arba dirginimas bei patinimas nosies viduje;

jeigu yra skrandžio ar žarnų opa;

pleistro negalima lipdyti ant atviros žaizdos (pvz., įdrėskimo, įpjovimo) arba egzemos pažeistos odos;

paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

jeigu Jūs sergate arba anksčiau sirgote bronchine astma arba alergija, galite patirti bronchų spazmą, kuris pajuntamas iš sunkaus kvėpavimo;

jeigu pastebėjote odos bėrimą, nedelsiant pleistrą nuklijuokite ir nutraukite gydymą;

jeigu sergate inkstų, kepenų ar širdies nepakankamumu, arba sergate ar anksčiau buvo skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, žarnyno uždegimas ar polinkis į kraujavimą.

Nepageidaujamą poveikį galima sumažinti, vartojant mažiausią veiksmingą vaisto dozę trumpiausią laiką.

Svarbūs įspėjimai:

jeigu simptomai per 3 dienas nepraėjo, kreipkitės į gydytoją;

būtina saugotis, kad pleistro medžiagų nepatektų į akis ar ant gleivinių;

senyviems pacientams Olfen pleistro reikia vartoti atsargiai, kadangi yra didesnis nepageidaujamo poveikio pavojus.

Gydomą vietą, nuėmus pleistrą, reikia saugoti nuo tiesioginių saulės ir ultravioletinių soliariumo spindulių (1 dieną), kad nepasireikštų padidėjusio jautrumo šviesai reakcija.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vartojant Olfen pleistrą teisingai, į organizmą patenka nedidelis diklofenako kiekis, todėl sąveikos aprašytos geriamoms diklofenako formomis mažai tikėtinos.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Pirmuosius šešis nėštumo mėnesius Olfen pleistrą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius Olfen pleistro vartoti negalima, kadangi padidėja komplikacijų rizika motinai ir vaisiui.

Labai nedidelis diklofenako kiekis patenka į motinos pieną. Kadangi kūdikiui pašalinių poveikių nėra žinoma, vartojant Olfen pleistrą trumpą laiką, nutraukti žindymą nebūtina.

Tačiau, negalima pleistro klijuoti tiesiogiai ant krūties.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Gebėjimo vairuoti ar valdyti mechanizmus Olfen pleistras neveikia arba veikia nežymiai.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Olfen medžiagas

Pagalbinė medžiaga propilenglikolis gali sudirginti odą. Pagalbinė medžiaga butilhidroksitoluenas gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Būtina tiksliai laikytis visų gydytojo arba vaistininko nurodymų net tokiu atveju, jeigu jie skiriasi nuo šiame lapelyje pateiktos bendrosios informacijos.

Olfen Depocaps vartoti negalima:

jeigu yra alergija diklofenakui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jei yra arba yra buvę skrandžio ar žarnyno opa arba įtarimas, kad ji yra, kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno (kraujavimo simptomai gali būti kraujas Jūsų išmatose ar juodos išmatos), ar skrandžio perforacija;

jei Jums anksčiau yra buvę kraujavimas iš virškinimo trakto ar perforacija, susiję arba nesusiję su ankstesniu gydymu NVNU;

paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius ir žindymo laikotarpiu;

jei sergate sunkiu inkstų, kepenų ar širdies nepakankamumu;

jeigu Jums nustatyta širdies liga ir (arba) galvos smegenų kraujagyslių liga, pavyzdžiui, jeigu Jūs patyrėte širdies smūgį, insultą, „mikroinsultą“ (praeinantį smegenų išemijos priepuolį) arba Jums buvo užsikimšusios širdies ar galvos smegenų kraujagyslės, arba Jums buvo atlikta operacija siekiant išvalyti arba šuntuoti užsikimšusias kraujagysles;

jeigu Jums yra arba anksčiau buvo sutrikusi kraujotaka (periferinių arterijų liga);

jeigu Jums pavartojus medikamento nuo uždegimo ir skausmo (pvz., acetilsalicilo rūgšties(aspirino), diklofenako ar ibuprofeno) pasireiškia ar kada nors pasireiškė alerginė reakcija. Ji gali pasireikšti kaip astma, nosies varvėjimas, odos išbėrimas, veido patinimas. Jeigu Jūs manote, jog esate alergiškas, pasitarkite su gydytoju.

Jeigu Jums tinka bet kuris iš ką tik išvardytų teiginių, reikia pasakyti apie tai gydytojui ir Olfen Depocaps nevartoti. Ar šis preparatas Jums tinka, turi nuspręsti gydytojas.

Olfen Depcaps negalima vartoti vaikams ir paaugliams.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Olfen Depocaps.

Informuokite savo gydytoją, jei Jūs:

Olfen Depocaps vartojate kartu su kitais nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo, įskaitant acetilsalicilo rūgštį (aspiriną), kortikosteroidus, kraują skystinančius vaistus ar kokius nors antidepresantus (žr. skyrių ,,Kiti vaistai ir Olfen Depocaps“);

sergate astma arba šienlige (sezoninis alerginis rinitas);

anksčiau vartojant NVNU atsirado skrandžio veiklos sutrikimų tokių kaip: skrandžio opa, kraujavimas ar juodos išmatos arba jautėte diskomfortą skrandyje ar vargino rėmuo;

sirgote gaubtinės žarnos uždegimu (opiniu kolitu) arba plonojo žarnyno uždegimu (Krono liga);

sergate ar sirgote širdies ligomis arba aukšto kraujospūdžio liga (žr. tolesnį skyrių „Kiti specialūs įspėjimai“);

sergate kepenų ar inkstų ligomis;

jeigu Jūs galite būti netekę daug skysčių (pvz., dėl ligos, viduriavimo, prieš ar po sunkios operacijos);

jeigu Jums patinusios pėdos;

jeigu Jums sutrikęs kraujavimas ar yra kitų kraujo sutrikimų, įskaitant ir retą kepenų funkcijos patologiją, vadinamą porfirija.

Jeigu kuris nors iš ką tik išvardytų teiginių tinka Jums, prieš vartojant Olfen Depocaps reikia pasitarti su gydytoju.

Kiti specialūs įspėjimai

Tokie vaistai, kaip Olfen Depocaps, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio (miokardo infarkto) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Olfen gali silpninti infekcinės ligos simptomus (pvz., galvos skausmą, aukštą temperatūrą), todėl tokia liga gali būti sunkiau nustatoma ir nepakankamai gydoma. Jeigu Jūs blogai jaučiatės ir reikia kreiptis į gydytoją, nepamirškite jam paminėti, kad vartojate Olfen Depocaps.

Labai retai Olfen Depocaps, kaip ir kiti vaistai nuo uždegimo, gali sukelti sunkias alergines odos reakcijas (pvz., išbėrimą). Todėl, jeigu Jums pasireiškė bet koks odos bėrimas, būtinai nedelsiant informuokite gydytoją ir nutraukite Olfen Depocaps vartojimą.

Jeigu Jūs sergate kolagenoze, sistemine raudonąja vilklige, pasakykite tai savo gydytojui.

Įsitikinkite, kad prieš Jums paskirdamas diklofenako gydytojas žino, jog Jūs:

• rūkote;

• sergate cukriniu diabetu;

• sergate krūtinės angina arba Jums yra susidarę kraujo krešulių, padidėjęs kraujospūdis, padidėjęs cholesterolio kiekis ar padidėjęs trigliceridų kiekis.

Šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau, jeigu vartosite mažiausią veiksmingą dozę kiek įmanoma trumpiausią laikotarpį.

Senyviems žmonėms

Senyvi pacientai Olfen Depocaps poveikiui gali būti jautresni. Todėl, senyviems žmonėms reikia labai tiksliai laikytis gydytojo nurodymų ir vartoti mažiausią simptomus lengvinantį vaisto kiekį. Labai svarbu, kad senyvi pacientai nedelsdami praneštų gydytojui apie šalutinį poveikį.

Kiti vaistai ir Olfen Depocaps

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Labai svarbu pasakyti gydytojui, jeigu Jūs vartojate bet kurį iš toliau išvardytų vaistų:

litį ar selektyvius serotonino reabsorbcijos inhibitorius (vaistus, vartojamus kai kurioms depresijos rūšims gydyti);

širdį veikiančius glikozidus (pvz., digoksiną, vaistą širdies veiklos sutrikimo gydymui);

diuretikus (vaistus, skatinančius šlapimo išskyrimą);

AKF inhibitorius ar beta adrenoreceptorių blokatorius (vaistus nuo aukšto kraujospūdžio ir širdies veiklos nepakankamumo);

kitus vaistus nuo uždegimo, pvz., acetilsalicilo rūgštį (aspiriną) ar ibuprofeną;

kortikosteroidus (vaistus, vartojamus uždegimo židiniams organizme mažinti);

„kraują skystinančius“ vaistus (vaistus, trukdančius kraujui krešėti arba antikoaguliantus);

vaistus nuo diabeto, išskyrus insuliną;

metotreksatą (vaistą, vartojamą nuo kai kurių rūšių vėžio ar artrito);

ciklosporiną (vaistą, dažniausiai vartojamą po organų persodinimo);

kvinolonų grupės antibakterinius vaistus (vaistus nuo infekcinių ligų);

fenitoiną (vaistą, vartojamą epilepsijai gydyti);

kolestipolį ir kolestiraminą (vaistą aterosklerozei gydyti);

sulfinpirazono (vaistą podagrai gydyti) ar vorikonazolo (priešgrybelinį vaistą);

mifepristoną (vaistą, vartojamą nutraukti nėštumui).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas

Jeigu Jūs esate nėščia ar įtariate, kad pastojote, pasakykite gydytojui.

Vartojant diklofenaką, pastoti gali tapti sunkiau. Jeigu ketinate pastoti arba Jums nepavyksta pastoti, pasakykite apie tai gydytojui. Jeigu esate nėščia, Olfen Depocaps vartoti galima tik pirmuosius 6 nėštumo mėnesius ir tik būtiniausiu atveju.

Paskutinius tris nėštumo mėnesius Olfen Depocaps, kaip ir kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, vartoti negalima, kadangi šie vaistai gali pakenkti vaisiui ar sukelti gimdymo komplikacijų.

Žindymo laikotarpis

Jeigu žindote kūdikį, pasakykite tai gydytojui.

Jeigu vartojate Olfen Depocaps, žindymą reikia nutraukti, nes šis vaistas gali pakenkti kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Jeigu vartojant Olfen Depocaps atsiranda šalutinis poveikis, toks kaip regėjimo sutrikimai, galvos svaigimas, mieguistumas ar kitokie centrinės nervų sistemos sutrikimai, nevairuokite ir nevaldykite jokių mechanizmų.

Olfen Depocaps sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Olfen visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozę ir vartojimo laiką pacientui nustato gydytojas, atsižvelgdamas į indikacijas bei simptomus. Iš pradžių dažniausiai dienos dozė yra 2 – 3 disperguojamosios tabletės. Jei būklė vidutinio sunkumo arba vaikas vyresnis negu 14 metų, dažniausiai pakanka per dieną dviejų disperguojamųjų tablečių.

Dienos dozę reikia gerti per 2 – 3 kartus.

Didžiausia dienos dozė yra 3 disperguojamosios tabletės. Jos viršyti negalima.

Mėnesinių sukeliamą skausmą reikia pradėti malšinti, kai tik atsiranda pirmųjų simptomų. Įprastinė pradinė dozė yra 1 – 2 disperguojamosios tabletės. Prireikus vaisto galima vartoti kelias dienas, geriant net 3 kartus per dieną po 1 disperguojamąją tabletę. Jei 2 – 3 mėnesinių ciklų metu vartojant didžiausią dienos dozę, t. y. 3 disperguojamąsias tabletes, skausmas sumažėja nepakankamai, toliau mėnesinių metu galima gerti kasdien net po 4 disperguojamąsias tabletes.

Disperguojamųjų Olfen tablečių geriausiai gerti prieš valgį.

Disperguojamąją tabletę reikia įmesti į stiklinę vandens ir išmaišyti, kad veiklioji medžiaga geriau pasiskirstytų. Išgėrus suspensiją, dalis veikliosios medžiagos gali likti stiklinėje, todėl patariama ją į ją įpilti šiek tiek vandens, paskalanduoti ir išgerti.

Keisti nurodytą dozavimą savo nuožiūra negalima. Jei manoma, kad medikamentas sukelia per silpną arba per stiprų poveikį, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Pavartojus per didelę Olfen dozę

Perdozavus vaisto, apie tai nedelsdami praneškite gydytojui.

Ūminio apsinuodijimo nesteroidiniais priešreumatiniais vaistais gydymas yra palaikomasis ar simptominis.

Perdozavimas gydomas taip: vaistą nurijus, kuo greičiau mažinti rezorbciją  nedelsiant plauti skrandį ir duoti aktyvintos anglies.

Pamiršus pavartoti Olfen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Olfen Lactab visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jei kitaip nenurodyta, iš pradžių per parą suaugusiems vartojama 100-150 mg vaisto dozė.

Lengvesniu atveju arba jei numatytas ilgalaikis gydymas, pakanka 50-100 mg per parą. Vaistą reikia vartoti 2-3 kartus per dieną.

Lactab nuryjamos nekramčius prieš valgį. Vartojant vaistą, reikia išgerti stiklinę vandens.

Norint išvengti naktinių skausmų ir rytinio sustingimo, galima derinti Rectocaps ir Lactab vartojimą: 50 ar 100 mg rektalinė kapsulė įkišama į tiesiąją žarną prieš miegą, o dieną vartojamos dengtos tabletės (didžiausia paros dozė - 150 mg).

Mėnesinių sukeliamiems skausmams malšinti vartojama 50-150 mg vaisto per parą. Iš pradžių vartojama 50-100 mg, prireikus per kitus ciklus dozė didinama (didžiausia paros dozė – 200 mg). Gydymas pradedamas pasireiškus pirmiesiems simptomams, o prireikus tęsiamas keletą dienų.

Savo nuožiūra vaisto dozės keisti negalima.

Jeigu manote, kad Olfen Lactab veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Olfen Lactab dozę

Perdozavus vaisto, apie tai nedelsdami praneškite gydytojui.

Ūminio apsinuodijimo nesteroidiniais priešreumatiniais vaistais gydymas yra palaikomasis ar simptominis.

Perdozavimas gydomas taip: vaistą nurijus, kuo greičiau mažinti rezorbciją  nedelsiant plauti skrandį ir duoti aktyvintos anglies.

Pamiršus pavartoti Olfen Lactab

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Olfen Roll-on gelį visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

3-4 kartus per dieną, nespaudžiant pieštuko, ant gydomos srities paviršiaus užtepama 2-4 g gelio. Vieną kartą perbraukus 10x10 cm plotą, ant odos patenka 0,5 g gelio.

Didžiausia paros dozė - 15 g gelio.

Jei, gydantis dvi savaites, būklė nepagerėja arba net pablogėja, apie tai praneškite gydytojui.

Stebėkite, kad vaisto nepatektų į akis. Jei taip atsitiktų, akis išplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.

Nenurykite šio vaisto!

Jeigu manote, kad vaistas veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Olfen Rectocaps visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jei kitaip nenurodyta, iš pradžių per parą vartojama 100-150 mg vaisto dozė.

Lengvesniu atveju arba jei numatytas ilgalaikis gydymas, pakanka 50-100 mg per parą. Vaistą reikia vartoti 2-3 kartus per dieną.

Norint išvengti naktinių skausmų ir rytinio sustingimo, galima derinti Rectocaps ir Lactab vartojimą: 50 ar 100 mg rektalinė kapsulė įkišama į tiesiąją žarną prieš miegą, o dieną vartojamos dengtos tabletės (didžiausia paros dozė - 150 mg).

Mėnesinių sukeliamiems skausmams malšinti vartojama 50-150 mg vaisto per parą. Iš pradžių vartojama 50-100 mg, prireikus per kitus ciklus dozė didinama (didžiausia paros dozė – 200 mg). Gydymas pradedamas pasireiškus pirmiesiems simptomams, o prireikus tęsiamas keletą dienų.

Migrenos priepuolių gydymui iš pradžių vartojama 50-100 mg, jeigu būtina pacientui, galima vartoti Olfen Rectocaps tą pačią dieną po 100 mg. Didžiausia vaisto paros dozė pirmą dieną yra 150-200 mg. Per kitas dienas (jeigu būtina) didžiausia dienos dozė neturi viršyti 150 mg (padalinta į keletą atskirų dozių).

Savo nuožiūra vaisto dozės keisti negalima. Jeigu manote, kad Olfen Rectocaps veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Olfen Rectocaps dozę

Perdozavus vaisto, apie tai nedelsdami praneškite gydytojui.

Ūminio apsinuodijimo nesteroidiniais priešreumatiniais vaistais gydymas yra palaikomasis ar simptominis.

Pamiršus pavartoti Olfen Rectocaps

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Olfen visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba kaip yra nurodyta šiame pakuotės lapelyje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta dozė yra:

Suaugusiems

Vieną vaistinį pleistrą reikia užklijuoti ant skaudamos vietos du kartus per dieną: ryte ir vakare.

Maksimali dienos dozė yra 2 vaistiniai pleistrai, net jeigu yra pažeista daugiau kaip viena vieta. Vienu metu gydoma tik viena pažeista vieta.

Vaikai ir paaugliai

Dėl nepakankamos patirties vaikai ir paaugliai, jaunesni nei 15 metų, Olfen pleistro vartoti neturėtų.

Vartojimo metodas

Vaistas vartojamas ant odos. Nenuryti.

Paketėlį, kuriame yra pleistras, nukirpti per pažymėtą vietą.

Išimti pleistrą iš paketėlio ir spaudžiant vėl jį sandariai uždaryti.

Nulupti apsauginę plėvelę nuo pleistro lipinamo paviršiaus.

Tada užklijuoti pleistrą ant skaudamos vietos.

Jeigu būtina pleistras prie skaudamos vietos gali būti pritvirtinamas elastiniu bintu.

Nevartokite vaistinio pleistro po sandariais, oro nepraleidžiančiais, tvarsčiais.

Pleistras neturėtų būti dalinamas.

Panaudoti pleistrai turi būti perlenkiami per pusę, lipniu paviršiumi į vidų.

Gydymo trukmė

Nevartokite Olfen pleistro ilgiau kaip 3 dienas nepasitarę su gydytoju. Šio vaisto vartojimas ilgesnį laiką turi būti aptartas su gydytoju ir neturėtų viršyti 7 dienų.

Jei manoma, kad preparato poveikis per silpnas arba per stiprus, reikia pasakyti gydytojui arba vaistininkui.

Pavartojus per didelę Olfen dozę

Nedelsiant praneškite gydytojui, jeigu netinkamai vartojant ar atsitiktinai perdozavus (pvz., vaikams) pastebėjote paminėtų šalutinių reiškinių. Gydytojas, atsižvelgdamas į apsinuodijimo sunkumą, patars, kokias priemones taikyti toliau.

Pamiršus pavartoti Olfen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kokią dozę gerti

Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri sumažina skausmą, ir negerti Olfen Depocaps ilgiau negu būtina.

Gydytojas pasakys Jums, kokią Olfen Depocaps dozę reikia gerti. Priklausomai nuo Jūsų reakcijos į gydymą, gydytojas gali padidinti arba sumažinti dozę.

Suaugusiems žmonėms

Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, rekomenduojama dozė yra 1 pailginto atpalaidavimo kapsulė per parą (100 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos).

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Olfen Depocaps negalima vartoti vaikams ir paaugliams.

Kada ir kaip gerti Olfen

Pailginto atpalaidavimo kapsules reikia nuryti prieš valgį nesukramtytas, užsigeriant stikline vandens.

Kiek laiko vartoti Olfen

Tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų.

Ką daryti pavartojus per didelę Olfen Depocaps dozę?

Jeigu netyčia išgėrėte Olfen Depocaps daugiau negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką arba vykite į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, nes Jums gali prireikti medikų pagalbos.

Pamiršus pavartoti Olfen Depocaps

Pamiršus išgerti vienkartinę dozę, išgerkite ją tuojau pat, kai tik prisiminsite, o vėliau vaistą vartokite kaip įprasta. Jeigu beveik atėjo kitos dozės gėrimo laikas, pamirštą dozę praleiskite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Olfen kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vartojant disperguojamųjų Olfen tablečių gali atsirasti toliau išvardytas šalutinis poveikis, kurį šalinti gali tekti net medikamentais.

Disperguojamųjų Olfen tablečių vartojimą reikia nutraukti ir nedelsiant informuoti gydytoją, jei pasireiškia vienas ar keli tokie simptomai:

skrandžio negalavimas, rėmuo, viršutinės pilvo dalies skausmas;

neįprastas nuovargis ar bendrasis negalavimas;

nuolatinis pykinimas ir (arba) vėmimas bei blogas apetitas;

vėmimas krauju, juodos išmatos ar kraujas šlapime;

odos pokyčiai, pvz., išbėrimas, niežulys;

žiopčiojimas ar trumpesnis įkvėpimas;

odos ar akių pageltimas;

nuolatinis gerklės skausmas ar karščiavimas;

veido, kojų ir pėdų pabrinkimas;

stiprus galvos skausmas;

krūtinės skausmas ir kosulys.

Be to, vartojant disperguojamųjų Olfen tablečių, galimas ir kitoks nepageidaujamas poveikis: viduriavimas, skrandžio ar žarnų opos, viduriavimas kraujingomis išmatomis, vidurių užkietėjimas pūtimas, pilvo diegliai, blogas apetitas, pykinimas, mieguistumas, rankų ir kojų dilgčiojimas, orientacijos, regos sutrikimas (vaizdas dvejinasi ar matomas lyg per miglą), klausos pablogėjimas, spengimas ausyse, nemiga, irzlumas, traukuliai, depresija, drebulys, plaukų slinkimas, padidėjęs odos jautrumas šviesai, odos kraujavimas, staigus šlapimo kiekio sumažėjimas, alpulys, kraujospūdžio padidėjimas.

Tokie vaistai, kaip Olfen, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Olfen Lactab, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Gali pasireikšti šalutinis poveiki, kurį kartais reikia net gydyti. Jei, vartojant Olfen Lactab, pasireiškia skrandžio sutrikimų, rėmuo, pilvo viršutinės dalies skausmas, neįprastas silpnumas arba bendras negalavimas, ilgalaikis pykinimas ir (ar) vėmimas, netenkate apetito, vemiate krauju, pajuoduoja išmatos arba šlapinatės su kraujo priemaišomis, ima niežėti oda arba išberia, sunku kvėpuoti arba švokščiate, pagelsta oda arba akys, skauda gerklę ir karščiuojate, patinsta veidas, pėdos ir blauzdos, ima skaudėti galvą ir krūtinę, pradedate kosėti, apie tai informuokite gydytoją ir daugiau vaisto nevartokite.

Taip pat gali prasidėti viduriavimas, kartais su krauju, atsirasti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, vidurių užkietėjimas, žarnų spazmai, pilvo pūtimas, apetito pablogėjimas, galvos svaigimas, rankų ir kojų tirpimas, dezorientacija, regėjimo sutrikimas (susilieja vaizdai ar dvejinasi), nemiga, gali pablogėti klausa, spengimas ausyse (tinitas), mieguistumas, padidėjęs dirglumas, spazmai, depresija, drebulys, iškrinta plaukai, padidėja odos jautrumas šviesai, atsiranda mėlynių, staiga sumažėja šlapimo kiekis, padidėja kraujo spaudimas, sąmonės sutrikimas.

Tokie vaistai, kaip Olfen Lactab, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Olfen Roll-on, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jautrių ligonių oda gali niežėti, parausti, patinti, kartais atsiranda pūslelių. Labai retai gali pasitaikyti didelis odos išbėrimas, alerginių reakcijų (švokštimas kvėpuojant, dusulys ir veido patinimas), padidėti jautrumas saulės spinduliams.

Jei labai išbertų odą, atsirastų švokštimas kvėpuojant, dusulys, ištintų veidas, vaisto daugiau nevartokite ir kreipkitės į gydytoją.

Jei, vartodami Olfen Roll-on gelį, pastebėsite kitokį šalutinį poveikį ir jums atrodys, kad jis pasireiškė dėl vaisto vartojimo, apie tai praneškite gydytojui.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Olfen Rectocaps, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, kurį kartais reikia net gydyti, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jei, vartojant Olfen Rectocaps, pasireiškia skrandžio sutrikimų, rėmuo, pilvo viršutinės dalies skausmas, neįprastas silpnumas arba bendras negalavimas, ilgalaikis pykinimas ir (ar) vėmimas, netenkate apetito, vemiate krauju, pajuoduoja išmatos arba šlapinatės su kraujo priemaišomis, ima niežėti oda arba išberia, sunku kvėpuoti arba švokščiate, pagelsta oda arba akys, skauda gerklę ir karščiuojate, patinsta veidas, pėdos ir blauzdos, ima skaudėti galvą ir krūtinę, pradedate kosėti, apie tai informuokite gydytoją ir daugiau vaisto nevartokite.

Taip pat gali prasidėti viduriavimas, kartais su krauju, atsirasti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, vidurių užkietėjimas, žarnų spazmai, pilvo pūtimas, apetito pablogėjimas, tiesiosios žarnos sudirginimas, galvos svaigimas, nemiga, rankų ir kojų tirpimas, dezorientacija, regėjimo sutrikimas (susilieja vaizdai ar dvejinasi), gali pablogėti klausa, spengimas ausyse (tinitas), mieguistumas, padidėjęs dirglumas, spazmai, depresija, drebulys, iškrinta plaukai, padidėja odos jautrumas šviesai, atsiranda mėlynių, staiga sumažėja šlapimo kiekis, sąmonės sutrikimas, padidėja kraujo spaudimas.

Tokie vaistai, kaip Olfen Rectocaps, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Olfen pleistras, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kiekvienoje dažnio grupėje nepageidaujamas poveikis pateikiamas mažėjančio sunkumo tvarka.

Labai dažni: veikia daugiau negu 1 vartojusį iš 10

Dažni: veikia nuo 1 iki 10 vartojusių iš 100

Nedažni: veikia nuo 1 iki 10 vartojusių iš 1000

Reti: veikia nuo 1 iki 10 vartojusių iš 10000

Labai reti: veikia mažiau nege 1 vartojusį iš 10000

Dažnis nežinomas: negali būti įvertintas pagal turimus duomenis.

Nebevartokite pleistro ir nedelsiant informuokite gydytoją, jeigu pastebėjote bent vieną iš šių požymių: staigų niežintį bėrimą (dilgėlinę); rankų, pėdų, kulkšnių, veido, lūpų, burnos ar gerklės tinimą; kvėpavimo pasunkėjimą; kraujospūdžio kritimą ar silpnumą.

Galimas toliau nurodytas šalutinis poveikis.

Dažni: vietinės odos reakcijos, tokios kaip odos paraudimas, deginimo pojūtis, niežėjimas, odos raudonis, odos bėrimas, kartais su pūlinukais ar pūslelėmis.

Nedažni: padidėjusio jautrumo reakcijos ar lokalios alerginės reakcijos - kontaktinis dermatitas.

Pacientams, kurie vartojo tos pačios vaistų grupės veikliąsias medžiagas kaip diklofenakas, pavieniais atvejais pasireiškė bendras odos bėrimas, padidėjusio jautrumo reakcijos, tokios kaip: odos ir gleivinių pabrinkimas bei anafilaksinio tipo reakcijos su ūmiais kraujotakos sutrikimais ir padidėjusio jautrumo šviesai reakcija.

Diklofenako rezorbcija į organizmą pro odą yra labai nedidelė palyginus su veikliosios medžiagos koncentracija kraujyje išgėrus diklofenaką. Todėl šalutinių reiškinių tikimybė bendrai visam organizmui (tokių kaip virškinamojo trakto ar inkstų sutrikimai, kvėpavimo sunkumai) labai nedidelė.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, kurį kartais reikia net gydyti, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kai kuris šalutinis poveikis gali būti sunkus.

Nebevartokite Olfen Depocaps ir nedelsdami pasakykite savo gydytojui, jeigu pastebėtumėte, kad pasireiškė toliau nurodyti reiškiniai.

Nestiprūs pilvo diegliai ir skausmingumas pilvo srityje, prasidedantys netrukus po to, kai

pradedamas gydymas Olfen Depocapcs, po kurių, paprastai per 24 valandas nuo pilvo skausmo atsiradimo, prasideda kraujavimas iš tiesiosios žarnos arba viduriavimas su krauju (dažnis nežinomas, negali būti įvertintas pagal turimus duomenis).

Retai arba labai retai pasireiškiantis šalutinis poveikis, kuris gali būti sunkus:

neįprastas kraujavimas ar kraujosruvos,

aukšta temperatūra ar nuolatinis gerklės skausmas,

alerginė reakcija, pasireiškianti veido, lūpų, burnos, liežuvio ar gerklų patinimu, dažnai susijusi su išbėrimu ir niežėjimu, galinti sukelti rijimo sutrikimą, kraujospūdžio sumažėjimą, nualpimą,

švokštimas ir krūtinės veržimo pojūtis (astmos požymiai),

krūtinės skausmas (širdies priepuolio požymis),

ūmus ir stiprus galvos skausmas, pykinimas, svaigimas, tirpulys, negalėjimas kalbėti ar kalbos sunkumai, paralyžius (smegenų priepuolio požymiai),

sprando sukietėjimas (meningito požymis),

traukuliai,

aukštas kraujospūdis (hipertenzija),

raudona ar purpurinė oda (galimas kraujagyslių uždegimo požymis), odos išbėrimas pūslėmis, lūpų, akių ir burnos pūslėtumas, odos uždegimas ir su juo susijęs odos pleiskanojimas ar lupimasis,

stiprus pilvo skausmas, kraujuotos ar juodos išmatos, vėmimas krauju,

odos ar akių pageltimas (kepenų uždegimo požymis),

kraujas šlapime, padidėjęs baltymo kiekis šlapime, labai susilpnėjęs šlapimo išsiskyrimas (inkstų veiklos sutrikimo požymis).

Jeigu Jums pasireiškė kuris nors iš paminėtų šalutinių poveikių, nedelsdami nutraukite Olfen Depocaps vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Kiti dažni šalutiniai poveikiai

Gali pasireikšti 1–10 iš 100 vaistą vartojusių žmonių.

Galvos svaigimas ar sukimasis

Galvos skausmas

Pykinimas

Vėmimas

Viduriavimas

Skrandžio veiklos sutrikimas

Pilvo skausmas

Vidurių pūtimas

Apetito netekimas

Kepenų veiklos rodmenų pokyčiai (pvz., transaminazių aktyvumo padidėjimas)

Odos išbėrimas

Kiti reti šalutiniai poveikiai

Gali pasireikšti 1–10 iš 10 000 vaistą vartojusių žmonių

Mieguistumas

Padidėjusio jautrumo reakcijos

Nuovargis

Skrandžio skausmas

Kraujavimas iš virškinimo trakto

Vėmimas krauju

Juodos išmatos

Viduriavimas kraujingomis išmatomis

Skrandžio ar žarnyno opa (su ar be kraujavimu ar prakiurimu)

Astma įskaitant dusulį

Kepenų uždegimas

Gelta

Kepenų veiklos sutrikimas

Dilgėlinė (urtikarija)

Rankų, plaštakų, kojų ir pėdų patinimas (edema)

Kiti labai reti šalutiniai poveikiai

Gali pasireikšti mažiau negu 1 iš 10 000 vaistą vartojusių žmonių

Orientacijos sutrikimas

Depresija

Miego sutrikimas

Košmariški sapnai

Irzlumas

Psichikos sutrikimas

Sumišimas

Haliucinacijos

Rankų ir kojų dilgčiojimo ar nutirpimo pojūtis

Atminties sutrikimas

Nerimas

Drebėjimas

Traukuliai

Kraujo kūnelių trombocitų ir/ar leukocitų sumažėjimas

Anemija

Agranuliocitozė

Veido pabrinkimas

Skonio sutrikimas

Regos sutrikimai, neaiškus vaizdas, dvejinimasis

Klausos sutrikimas

Pneumonitas (plaučių uždegimas)

Burnos skausmas

Kolitas (įskaitant hemoraginį kolitą ir opinio kolito ar Krono ligos paūmėjimą)

Glositas

Žarnų susiaurėjimas

Kasos uždegimas

Vidurių užkietėjimas

Stemplės (vamzdelio, per kurį maistas patenka iš ryklės į skrandį) išopėjimas

Žaibinis kepenų uždegimas

Kepenų nekrozė

Kepenų funkcijos nepakankamumas

Palpitacija

Krūtinės skausmas

Širdies nepakankamumas

Miokardo infarktas

Padidėjęs kraujospūdis

Kraujagyslių uždegimas

Plaukų slinkimas

Odos paraudimas, patinimas ir pūslių atsiradimas, Stivenso ir Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė (Lajelio sindromas)

Egzema

Eksfoliacinis dermatitas

Padidėjęs jautrumas šviesai

Purpura, alerginė purpura, niežėjimas

Ūminis inkstų nepakankamumas, kraujas šlapime

Šlapime randamas baltymas, nefrozinis sindromas, intersticinis nefritas, inkstų spenelių nekrozinis uždegimas

Impotencija

Tokie vaistai kaip Olfen Depocaps gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio (miokardo infarkto) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Jeigu Jums pasireiškia kuris nors iš paminėtų šalutinių poveikių, pasakykite gydytojui.

Jeigu vartojate Olfen Depocaps ilgiau negu kelias savaites, Jūs turite lankytis pas gydytoją ir reguliariai pasitikrinti sveikatą, kad įsitikintumėte, jog neatsirado jokio nepastebėto šalutinio poveikio.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą..


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

5. KAIP LAIKYTI OLFEN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Ant dėžutės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Olfen vartoti negalima.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

5. KAIP LAIKYTI OLFEN LACTAB

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Ant dėžutės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Olfen Lactab vartoti negalima.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

5. KAIP LAIKYTI OLFEN ROLL-ON

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Buteliuką laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant dėžutės po ,,Tinka iki“ ir ant buteliuko po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Olfen Roll-on vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

5. KAIP LAIKYTI OLFEN RECTOCAPS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Ant dėžutės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Ant dėžutės ir paketėlio po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Olfen vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pirmą kartą atplėšus paketėlį, pleistro tinkamumo laikas – 4 mėnesiai, laikant paketėlį sandariai uždarytą, ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje, 6 mėnesiai, laikant paketėlį sandariai uždarytą, šaldytuve (2 C – 8 C).

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po ,,Tinka iki / EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen sudėtis

Veiklioji medžiaga yra 46,5 mg diklofenako rūgšties (atitinka 50 mg diklofenako natrio druskos).

Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, karboksimetilkrakmolo natrio druska, povidonas, kroskarmeliozės natrio druska, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, hidrintas ricinų aliejus, talkas.

Olfen išvaizda ir kiekis pakuotėje

Olfen 50 mg disperguojamosios tabletės yra baltos, apvalios.

Olfen 50 mg disperguojamosios tabletės tiekiamos PVDC/aliuminio folijos lizdinėmis plokštelėmis. Kartoninėje dėžutėje yra 10 disperguojamųjų tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas

Mepha Lda.

Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą

Mepha Baltic Ltd., Rupniecibas 7, Riga, LV-1010, Latvija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Mepha Baltic Ltd

Žalgirio 92

Vilnius LT-09303

Tel. + 370 5 263 60 57


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen Lactab sudėtis

Veiklioji medžiaga yra vienoje Olfen Lactab skrandyje neirioje dengtoje tabletėje yra 50 mg diklofenako natrio druskos (Diclofenacum natricum).

Pagalbinės medžiagos yra natrio krakmolo glikolatas, mikrokristalinė celiuliozė, natrio stearilfumaratas, koloidinis silicio dioksidas, talkas, hidroksipropilmetilceliuliozė, metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimero 30% dispersija, trietilcitratas, talkas, natrio hidroksidas, titano dioksidas E 171, chinolino geltonasis E 104, geltonasis geležies oksidas E 172, makrogolis 6000.

Olfen Lactab išvaizda ir kiekis pakuotėje

Olfen Lactab pakuotėje yra 20 skrandyje neirių dengtų tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas

Mepha Lda.,

Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą

Mepha Baltic Ltd., Rupniecibas 7, Riga, LV-1010, Latvija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Mepha Baltic LtdŽalgirio 92Vilnius LT-09303Tel. + 370 5 263 60 57

Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen Roll-on sudėtis

Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druskas. 1 g gelio yra 10 mg diklofenako natrio druskos.

Pagalbinės medžiagos yra antioksidantas E 223 (natrio bisulfitas), izopropilo adipatas, pieno rūgštis, izopropanolis, hidroksipropilceliuliozė, hidroksietilceliuliozė, išgrynintas vanduo.

Olfen išvaizda ir kiekis pakuotėje

50 ml gelio balto stiklo rutulinio pieštuko buteliuke.

Rinkodaros teisės turėtojas

Mepha Lda.,

Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojas

Mepha Baltic Ltd., Rupniecibas 7, Riga, LV-1010, Latvija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Mepha Baltic Ltd.Žalgirio g. 92LT-09303 VilniusTel. +370 5 263 60 57

Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen Rectocaps sudėtis

Olfen Rectocaps 50 mg tiesiosios žarnos kapsulės

Veiklioji medžiaga yra 50 mg diklofenako natrio druskos.

Pagalbinės medžiagos yra vidutinės grandinės trigliceridai, kietieji riebalai, sojos pupelių lecitinas, želatina, 85% glicerolis, titano dioksidas E171, geltonasis geležies oksidas E 172, išgrynintas vanduo, makrogolis 20000, makrogolis 1550, glicerolio mono ir dioleatai, polivinilacetatas, talkas.

Olfen Rectocaps 100 mg tiesios žarnos kapsulės

Veiklioji medžiaga yra 100 mg diklofenako natrio druskos.

Pagalbinės medžiagos yra vidutinės grandinės trigliceridai, kietieji riebalai, sojos pupelių lecitinas, želatina, 85% glicerolis, titano dioksidas E171, raudonasis geležies oksidas E 172, išgrynintas vanduo, makrogolis 20000, makrogolis 1550, glicerolio mono ir dioleatai, polivinilacetatas, talkas.

Olfen Rectocaps išvaizda ir kiekis pakuotėje

Olfen Rectocaps 50 mg pakuotėje yra 10 rektalinių kapsulių.

Olfen Rectocaps 100 mg pakuotėje yra 5 rektalinės kapsulės.

Rinkodaros teisės turėtojas

Mepha Lda.

Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą

Mepha Baltic Ltd., Rupniecibas 7, Riga, LV-1010, Latvija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Mepha Baltic LtdŽalgirio 92Vilnius LT-09303Tel. + 370 5 263 60 57

Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen sudėtis

Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druska. Viename vaistiniame pleistre yra 140 mg diklofenako natrio druskos.

Pagalbinės medžiagos. Pasta: makrogolio laurilo eteris, diizopropilo adipatas, glicerolis (E422), propilenglikolis, skystasis sorbitolis (galintis kristalizuotis) (E420), natrio poliakrilatas, karmeliozės natrio druska (E466), bazinis butilinto metakrilato kopolimeras (Eudragit E 100), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, lengvasis kaolinas, bevandenis natrio sulfitas (E 221), dinatrio edetatas, butilhidroksitoluenas (E321), aliuminio kalio sulfatas, vyno rūgštis, l - mentolis, išgrynintas vanduo. Pagrindas: neaustinis audinys (EL-8100S), polipropileno plėvelė.

Olfen išvaizda ir kiekis pakuotėje

10 x 14 cm pleistras su balta, lengvai rusva pasta vientisu sluoksniu paskirstyta ant neaustinio audinio. Pastos paviršius padengtas nuimama skaidria plastikine plėvele.

Kartono dėžutėje yra 2, 5 arba 10 pleistrų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas

Mepha Lda., Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojai, atsakingi už serijų išleidimą

Mepha Baltic Ltd., Rupniecibas 7, Riga, LV-1010, Latvija

Mepha Pharma GmbH, Marie-Curie-Strasse 8, 79539, Lörrach, Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Mepha Baltic LtdŽalgirio g. 92LT- 09303 VilniusTel. +370 5 2636057

Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Olfen Depocaps sudėtis

Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druska. Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo kietojoje kapsulėje yra 100 mg diklofenako natrio druskos.

Pagalbinės medžiagos yra kapsulės turinyje: laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, karmeliozės natrio druska, glicerolio trimiristatas, titano dioksidas (E171), metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimero 30 % dispersija, trietilo citratas, koloidinis hidratuotas silicio dioksidas; kapsulės korpuse: želatina, titano dioksidas (E171), juodasis geležies oksidas (E172), raudonasis geležies oksidas (E172), eritrozinas (E127); spausdinimo rašale: šelakas, juodasis geležies oksidas (E172), propilenglikolis (E1520).

Olfen Depocaps išvaizda ir kiekis pakuotėje

s Pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, sudarytos iš rausvos spalvos dangtelio ir balto nepermatomo korpuso, ant kurio atspausdintas užrašas „Olfen 100 mepha“ ir kurio viduje yra baltos arba balkšvos granulės.

Pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės yra supakuotos PVC/PE/PVDC - aliuminio folijos lizdinėse plokštelėse.

Kartono dėžutėje yra 20 pailginto atpalaidavimo kietųjų kapsulių.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Mepha Lda.,

Lagoas Park, 2740-298 Porto Salvo, Portugalija

Gamintojas

Mepha Pharma GmbHm, Marie-Curie-Strasse 8, 79539, Lörrach, Vokietija.

arba

Merckle GmbH, Ludwig-Merckle-Strasse 3, 89143 Blaubeuren, Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB Sicor BiotechVMolėtų pl. 5LT-08409 VilniusTel. +370 5 266 02 03

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-10-17

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Olfen Mepha SR Depo 100mg pailginto atpalaidavimo kapsulės N20" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
12

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.238, Kretinga
Visuomenės vaistinė
Žemaitės al. 29, Kretinga
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.62, Plungė
Visuomenės vaistinė
A.Jucio g. 5/Končiaus g. 23, Plungė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.213, Joniškis
Visuomenės vaistinė
Upytės g. 19, Joniškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.152 Pakruojis
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 4, Pakruojis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.49 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Gedimino pr. 18, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Losinskajos R. vaistinė, Keisūnų
Visuomenės vaistinė
Keisūnų g. 6, Pabradė
(8 387) 54 432
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 16:00 VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Pagalbos vaistinė, UAB fil. Nr.135
Visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 31 , Kaunas
(8 37) 75 90 90
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.112 Ukmergė
Visuomenės vaistinė
Kauno g. 80, Ukmergė
(8 340) 53 363
Darbo laikas: I - V 09:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 193 Žiežmariai
Visuomenės vaistinė
Kauno g. 19, Žiežmariai
Darbo laikas: I - V 08:00 - 18:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.157 Kėdainiai

Budrio g. 5, Kėdainiai
(8 347) 61 121
Darbo laikas: I - V 08:00 - 16:30 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena