E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Nimesulide Ingen 100mg tabletės N30

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Nimesulide Ingen 100mg tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Nimesulide - 100mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Ingen Pharma
ATC kodas M01AX17
Vidutinė kaina: 7,84 Eur (27,07 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Nimesulide Ingen Pharma yra nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupės vaistas, kuriam būdingos skausmą malšinančios savybės. Nimesulide Ingen Pharma vartojamas ūminiam skausmui ir su mėnesinėmis susijusiam skausmui malšinti.

Prieš Jums skirdamas Nimesulide Ingen Pharma, gydytojas įvertins naudą, kurią šis vaistas gali sukelti, ir šalutinio jo poveikio atsiradimo riziką.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Nimesulide Ingen Pharma vartoti negalima:

Jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu pavartojus aspirino ar kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo buvo atsiradusi alerginė reakcija (pvz., švokštimas, nosies varvėjimas ar užgulimas, šienligė ar dilgėlinė);

jeigu nimesulidas anksčiau buvo sukėlęs reakciją, susijusią su kepenų pakenkimu;

jeigu vartojate kitų vaistų, kurie gali pakenkti kepenims (pvz. paracetamolio ar bet kokių kitų vaistų nuo skausmo), ar NVNU;

jeigu vartojate potraukį sukeliančių vaistų ar yra atsiradęs potraukis, dėl kurio Jūs tapote priklausomas nuo vaistų ar kitų medžiagų;

jeigu reguliariai girtuokliaujate (geriate daug alkoholio);

jeigu sergate kepenų liga arba yra padidėjęs kepenų fermentų kiekis;

jeigu sergate arba sirgote pepsine (skrandžio ar dvylikapirštės žarnos) opa;

jeigu yra buvęs opos išopėjimas ar kraujavimas iš skrandžio ar žarnų (patvirtinti du ar daugiau atskiri išopėjimo ar kraujavimo epizodai);

jeigu yra buvęs kraujavimas į smegenis (insultas) arba buvo kraujavimas į kitus organus;

jeigu praeityje gydantis NVNU pasireiškė kraujavimas iš skrandžio ar žarnų arba buvo skrandžio ar žarnų prakiurimas;

jeigu yra sutrikęs kraujo krešumas;

jeigu yra širdies nepakankamumas, sunkus inkstų veiklos sutrikimas (inkstų veiklos susilpnėjimas) arba bet kokio sunkumo kepenų liga;

jeigu Jūs karščiuojate ar sergate gripu (atsiranda bendras skausmingumas, negalavimas, šiurpulys ar virpulys, padidėja kūno temperatūra);

jeigu Jums yra paskutinieji trys nėštumo mėnesiai;

jeigu maitinate krūtimi;

jeigu esate jaunesnis kaip 12 metų.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Nimesulide Ingen Pharma:

jeigu buvo virškinimo trakto sutrikimų;

jeigu sergate inkstų ar širdies liga;

jeigu yra sutrikęs kraujo krešėjimas;

jeigu padidėjęs Jūsų kraujospūdis;

jeigu esate nėščia, manote, kad pastojote, ar planuojate pastoti;

jeigu esate vyresnis kaip 65 metų.

Tokie vaistai, kaip Nimesulide Ingen Pharma gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto rizikos padidėjimu. Bet kokia rizika yra labiau tikėtina ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo trukmės.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate cukriniu diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Reikia vengti kartu su Nimesulide Ingen Pharma vartoti kitų kepenims toksinį poveikį darančių vaistų bei negerti alkoholio, kadangi gali didėti kepenų reakcijų rizika.

Vartojant Nimesulide Ingen Pharma, nepatariama tuo pat metu vartoti kitų NVNU.

Nepageidaujamą poveikį galima sumažinti vartojant kiek galima trumpiau mažiausią veiksmingai simptomus kontroliuojančią vaisto dozę.

Jeigu gydantis nimesulidu atsirastų su kepenų veiklos sutrikimu susijusių simptomų, nutraukite nimesulido vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Simptomai, rodantys, kad kepenų veikla sutriko, yra apetito stoka, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, nuolatinis nuovargis arba tamsus šlapimas.

Jeigu Jūs kada nors sirgote pepsine opa, kraujavote iš skrandžio arba žarnyno, sirgote opiniu kolitu arba Krono liga, prieš pradėdami vartoti Nimesulide Ingen Pharma pasakykite apie tai savo gydytojui. Jeigu vartojant Nimesulide Ingen Pharma Jums atsirado kokių nors skrandžio ar žarnyno sutrikimų, pvz., skausmas skrandžio ar pilvo plote, kraujavimas iš skrandžio arba išmatos tapo juodos spalvos, nutraukite Nimesulide Ingen Pharma vartojimą ir nedelsdami pasakykite gydytojui.

Jeigu vartojant vaistą Jūsų būklė negerėja, pasakykite apie tai gydytojui.

Su NVNU vartojimu labai retais atvejais buvo susijusios sunkios odos reakcijos, kartais pasibaigiančios mirtimi, įskaitant eksfoliacinį dermatitą, Stivenso ir Džonsono sindromą ir toksinę epidermio nekrolizę. Tokių reakcijų rizika gydymo pradžioje buvo didesnė: daugeliu atvejų tokios reakcijos prasidėdavo per pirmą gydymo mėnesį. Reikia nutraukti Nimesulide Ingen Pharma vartojimą, vos pasireiškus pirmiems odos išbėrimo, gleivinės pažeidimo ar kitokiems padidėjusio jautrumo požymiams ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Jeigu besigydant Nimesulide Ingen Pharma Jūs sukarščiuotumėte ar atsirastų į gripo panašių simptomų (visur skaudėtų, jaustumėte bendrą negalavimą, krėstų šaltis arba drebulys), turite nutraukti šio vaisto vartojimą ir kreiptis į savo gydytoją.

Jeigu Jūs sergate širdies arba inkstų liga, prieš pradedant vartoti Nimesulide Ingen Pharma, turite apie tai pasakyti savo gydytojui – vartojant Nimesulide Ingen Pharma inkstų funkcija gali pablogėti.

Jeigu Jūs esate senyvo amžiaus, gydytojas gali norėti Jus periodiškai tirti – kad galėtų įsitikinti, ar Nimesulide Ingen Pharma nesukėlė skrandžio, inkstų, širdies ar kepenų sutrikimų.

Nimesulide Ingen Pharma vartojimas gali pasunkinti pastojimą. Jūs turite įspėti gydytoją, jei planuojate pastoti ar turite problemų su pastojimu.

Kiti vaistai ir Nimesulide Ingen Pharma

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Svarbu pasakyti gydytojui, jeigu vartojate šių vaistų:

kraują skystinančių preparatų (antikoaguliantų), pvz., varfarino arba antitrombocitinių vaistų, aspirino ar kitų salicilatų);

aspirino;

diuretikų (šlapimo išskyrimą skatinančių vaistų);

ličio preparatų, vartojamų depresijai ir panašioms būklėms gydyti;

metotreksato (vaisto, vartojamo reumatoidiniam artritui ir vėžiui gydyti);

ciklosporino (vaisto, vartojamo po organų persodinimo arba imuninės sistemos sutrikimams gydyti);

rūgšties kiekį skrandyje mažinančių vaistų;

selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių (vartojamų depresijai gydyti);

kraujo spaudimą reguliuojančių vaistų (AKF inhibitorių, angiotenzino II receptorių blokatorių (vaistai, vartojami širdies nepakankamumui ir padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti);

kortikosteroidų (vaistų uždegiminėms būklėms gydyti);

kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo.

Nimesulide Ingen Pharma sąveikauja su tam tikrais kepenų fermentais (CYP2C9); kartu su Nimesulide Ingen Pharma vartojant vaistų, sąveikaujančių su šiais fermentais, gali sustiprėti jų poveikis.

Pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kitų vaistų.

Nimesulide Ingen Pharma vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Vartojant Nimesulide Ingen Pharma alkoholio rekomenduojama nevartoti.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Per pirmuosius 6 nėštumo mėnesius Nimesulide Ingen Pharma vartoti nepatariama, paskutiniaisiais trimis nėštumo mėnesiais – draudžiama, nes nimesulidas gali sutrikdyti vaisiaus būklę arba sukelti sutrikimus gimdymo metu.

Žindyvėms Nimesulide Ingen Pharma vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Jei pavartojus Nimesulide Ingen Pharma jaučiamas galvos sukimasis, svaigulys arba mieguistumas, vairuoti bei valdyti mechanizmus draudžiama.

Nimesulide Ingen Pharma sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama vienkartinė dozė suaugusiems žmonėms ir vyresniems nei 12 metų paaugliams yra 100 mg (1 tabletė). Ją reikia gerti du kartus per parą (ryte ir vakare) po valgio. Nimesulide Ingen Pharma reikia vartoti kiek įmanoma trumpiau ir vienas gydymo kursas turi trukti ne ilgiau kaip 15 parų.

Gydytojas gali norėti ištirti Jūsų kraują, kepenis ir inkstus, ypač jeigu Jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi. Tai yra normalu ir Jums jaudintis nereikėtų.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams Nimesulide Ingen Pharma vartoti draudžiama.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi

Jeigu yra kepenų funkcijos sutrikimas, Nimesulide Ingen Pharma 100mg tablečių vartoti negalima.

Ligoniams, kurie serga lengvu arba vidutinio sunkumo inkstų funkcijos sutrikimu, ir senyviems pacientams dozės keisti nereikia.

Ligoniams, kuriems yra sunkus inkstų funkcijos sutrikimas Nimesulide Ingen Pharma vartoti draudžiama.

Jeigu manote, kad Nimesulide Ingen Pharma veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Nimesulide Ingen Pharma dozę?

Nimesulide Ingen Pharma tablečių išgėrus per daug, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką. Jei tai neįmanoma, reikia kreiptis į artimiausią ligoninę, be to, būtina pasiimti vaistą ir jo pakuotę, kad ligoninėje medikai žinotų, kokių vaistų buvo pavartota.

Pamiršus pavartoti Nimesulide Ingen Pharma

Užmiršus suvartoti vieną dozę, ją reikia suvartoti tuoj pat, kai tik prisimenama. Jeigu jau yra beveik atėjęs laikas vartoti kitą dozę, pamirštąją reikia praleisti, o po to vaisto vartoti įprasta tvarka. Jei tuo metu atėjo laikas vartoti kitą dozę, reikia ją suvartoti ir pamirštos dozės nevartoti. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Nimesulide Ingen Pharma

Prieš nutraukdamas vaisto vartojimą, pasitarkite su gydytoju net tokiu atveju, jeigu jaučiatės gerai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vaisto vartojimą būtina nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, jeigu atsiranda toliau išvardytų pokyčių, kadangi jie gali būti sunkaus šalutinio poveikio požymiai, reikalaujantys skubios medicininės pagalbos:

nemalonūs pojūčiai skrandyje ar jo skausmas, apetito netekimas, pykinimas, vėmimas arba kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno, pasireiškiantis vėmimu su krauju arba išmatų pajuodavimu;

odos reakcijos, pvz., išbėrimas ar paraudimas;

švokštimas ar pasunkėjęs kvėpavimas;

odos ar akių baltymų pageltimas (gelta);

be priežasties pakitęs šlapimo kiekis ar spalva;

veido, pėdų ar kojų patinimas;

nepraeinantis nuovargis.

Pasakykite savo gydytojui, jeigu šie simptomai yra sunkūs arba nepranyksta:

rėmuo, skrandžio sutrikimai;

vidurių užkietėjimas, viduriavimas;

gausus dujų išėjimas arba pilvo pūtimas;

galvos skausmas;

svaigulys.

Šalutinis poveikis, galintis pasireikšti vartojant Nimesulide Ingen Pharma

Dažnas (pasireiškia daugiau kaip 1 pacientui iš 100)

viduriavimas;

pykinimas;

vėmimas;

nedidelis kepenų veiklą atspindinčių kraujo tyrimų rodmenų pokytis.

Nedažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 pacientui iš 100)

dusulys;

galvos svaigimas;

padidėjęs kraujospūdis;

vidurių užkietėjimas;

dujų kaupimasis;

skrandžio uždegimas (gastritas);

kraujavimas iš skrandžio arba žarnyno;

dvylikapirštės žarnos arba skrandžio opos, prakiurusios opos;

niežulys;

odos išbėrimas;

padidėjęs prakaitavimas;

patinimas (edema);

Retas (pasireiškia mažiau kaip 1 pacientui iš 1000)

mažakraujystė;

tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių (eozinofilų) kiekio padidėjimas kraujyje;

dažna kraujospūdžio kaita;

nemalonus pojūtis šlapinantis;

šlapimo susilaikymas;

kraujas šlapime;

kalio kiekio padidėjimas kraujyje;

nerimas ar nervingumas;

naktiniai košmarai;

neaiškus matymas;

karščio pylimas;

kraujavimas;

padažnėjęs širdies ritmas;

odos paraudimas;

odos paraudimas ar uždegimas (dermatitas);

bloga bendroji savijauta;

nuovargis;

padidėjęs jautrumas.

Labai retas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10000)

sunkus odos sutrikimas (pvz., daugiaformė eritema, Stivenso ir Džonsono sindromas bei toksinė epidermio nekrolizė, kurių metu pasireiškia odos išbėrimas ir sunkus negalavimas);

sumažėjęs šlapimo išskyrimas;

inkstų nepakankamumas ar uždegimas (nefritas);

smegenų veiklos sutrikimas (encefalopatija);

pancitopenija (sumažėjęs visų kraujo ląstelių kiekis);

sumažėjęs trombocitų kiekis kraujyje (dėl kurio galimas kraujo išsiliejimas po oda ir kitose kūno vietose);

juodos išmatos dėl kraujavimo iš skrandžio arba žarnyno;

kepenų uždegimas (hepatitas), kartais labai sunkus;

gelta ar tulžies stazė (sutrikęs tulžies nutekėjimas);

alergija, įskaitant sunkią reakciją su kolapsu;

kūno temperatūros sumažėjimas;

galvos skausmas;

mieguistumas;

svaigulys;

astma, bronchų spazmas;

pilvo skausmas;

nevirškinimas;

stomatitas (burnos gleivinės uždegimas);

niežtintis išbėrimas (dilgėlinė);

veido bei minkštųjų audinių patinimas (angioneurozinė edema);

regėjimo sutrikimas.

Tokie vaistai, kaip Nimesulide Ingen Pharma, gali būti susiję su širdies priepuolio (miokardo infarkto) ar insulto rizikos nedideliu padidėjimu.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Nimesulide Ingen Pharma sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra nimesulidas. Kiekvienoje tabletėje yra 100 mg nimesulido.

- Pagalbinės medžiagos yra natrio dokuzatas, hidroksipropilceliuliozė, laktozė monohidratas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, hidrintas augalinis aliejus.

Nimesulide Ingen Pharma išvaizda ir kiekis pakuotėje

Nimesulide Ingen Pharma tabletės yra šviesiai geltonos, apvalios, abipus išgaubtos, su vagele vienoje pusėje. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes. Tabletės skersmuo – 10,0 ± 0,1 mm, storis – 5,0-5,3 mm.

PVC ir aliuminio lizdinė plokštelė. Kartono dėžutėje yra 10, 20 arba 30 tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas

SIA Ingen Pharma

Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe

LV-2167, Rīga

Latvija

Gamintojas

Bluepharma-Indústria Farmaceutica, S.A.

S. Martinho do Bispo

Coimbra, 3045-016

Portugalija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į registruotoją.

SIA Ingen PharmaKārļa Ulmaņa gatve 119, MārupeLV-2167, RīgaLatvija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-10-25.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.



"Nimesulide Ingen 100mg tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Nemuno vaistinė, UAB fil. 292 Vilnius Antakalnio 59

Antakalnio g. 59, Vilnius
(8 5) 27 36 762
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 425 Vilnius Viršuliškių 42

Viršuliškių g. 42, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 350 Kaunas Šiaurės 8d

Šiaurės pr. 8D, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 194 Vilnius Vilniaus/Trakų
Gamybinė visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 47/Trakų g. 18, Vilnius
(8 5) 26 11 038
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 6 Vilnius Fabijoniškės
Visuomenės vaistinė
Fabijoniškių g. 2a, Vilnius
(8 5) 23 01 729
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 19:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų skrynelė, UAB, vaistinė, filialas Vilkaviškio g.
Visuomenės vaistinė
Vilkaviškio g. 72, Marijampolė
(8 343) 60 097
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 49 Vilnius Jeruzalės
Visuomenės vaistinė
Jeruzalės g. 17, Vilnius
(8 5) 23 74 427
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:30 - 18:00 VII 08:30 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 43 Vilnius Vydūno
Visuomenės vaistinė
Vydūno g. 4, Vilnius
(8 5) 24 06 046
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 56 Šiauliai Lyros
Visuomenės vaistinė
Lyros g. 22-63, Šiauliai
(8 41) 45 73 60
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 16 Klaipėda Mažvydo
Visuomenės vaistinė
M.Mažvydo al. 7/Šaulių g. 11, Klaipėda
(8 46) 31 19 07
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating



Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena