E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Niquitin 2mg guma vaistinė Mint N30

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Kiti nervų sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Niquitin 2mg guma vaistinė Mint N30
Veikliosios medžiagos: Nicotine - 2mg
Tipas: Nereceptiniai
Gamintojas: Omega Pharma
ATC kodas N07BA01
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -
  7,99 Eur (27,59 Lt) 
Norite būti informuoti atsiradus šio preparato akcijoms?
Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

NiQuitin Mint guma yra naudojama siekiant padėti žmonėms mesti rūkyti. Šis gydymo būdas yra vadinamas nikotino pakaitine terapija arba NPT.

Nikotinas, esantis cigaretėse gali sukelti Jums fizinę priklausomybę:

NiQuitin Mint padeda atsisakyti rūkymo, pakeičiant nikotiną, gaunamą iš cigarečių;

Šis nikotinas palengvina kai kuriuos nemalonius simptomus, kuriuos rūkaliai jaučia mesdami rūkyti. Tai apima ir blogą savijautą bei irzlumą.

Nikotinas taip pat gali sumažinti potraukį cigaretėms ir padėti Jums atsispirti potraukiui rūkyti.

NiQuitin Mint guma neturi tabako sukeliamo pavojaus sveikatai. Taip yra dėl to, kad joje nėra dervų, anglies monoksido ir kitų toksinų, esančių cigaretės dūmuose. Kai kurie žmonės baiminasi, kad nustojus rūkyti, vietoj to jie gali tapti priklausomi nuo nikotino kramtomosios gumos. Taip pasitaiko labai retai, ir jei taip nutinka, tai vis tiek yra mažiau žalinga nei rūkymo pratęsimas. Be to, šis įprotis yra lengviau metamas.

Jūsų šansai mesti rūkyti bus didesni, jei dalyvausite palaikymo programoje. Šios „rūkymo metimo programos“ yra gerai žinomos kaip elgesio palaikymas. Daugiau informacijos apie rūkymo metimo programas teiraukitės sveikatos priežiūros specialisto arba vaistininko.

Nėra jokios rūkymo naudos sveikatai. Visada yra geriau mesti rūkyti. Nikotino pakaitinė terapija (NPT), tokia kaip NiQuitin Mint naudojimas, gali padėti. Apskritai, bet kurie galimi šalutiniai poveikiai, susiję su NPT, yra gerokai mažesni nei gerai žinomi rūkymo pratęsimo pavojai.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

NiQuitin Mint vartoti negalima:

- jeigu yra alergija nikotinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

- jeigu jums mažiau nei 12 metų.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu prieš pradėdami vartoti NiQuitin Mint jei:

Jeigu Jus neseniai ištiko širdies priepuolis arba insultas, arba sergate sunkiu širdies ritmo sutrikimu, nestabilia arba pablogėjusia krūtinės angina (krūtinės skausmas), skundžiatės aukštu kraujospūdžiu, kuris nėra kontroliuojamas vaistais arba sergate angina, turėtumėte pabandyti mesti rūkyti nenaudodami NPT produktų, nebent Jūsų gydytojas patartų Jums juos naudoti.

Jeigu sergate cukriniu diabetu, pradėję vartoti NiQuitin Mint turėtumėte dažniau nei įprastai stebėti savo cukraus kiekį kraujyje. Gali pakisti Jūsų insulino arba vaistų poreikis.

Jei kada nors patyrėte alerginių reakcijų, apimančių lūpų, veido ir gerklės patinimą (angioneurozinė edema) arba niežtintį odos bėrimą (dilgėlinė). NPT naudojimas kartais gali sukelti šio tipo reakcijas.

Jei nešiojate dantų protezus, galite patirti sunkumų kramtant.

Jeigu sirgote epilepsija (priepuoliai).

Nikotino vaistinė kramtomoji guma gali ištraukti dantų plombas ir dantų implantus.

Nikotino pakaitinė terapija (NPT) yra netinka vaikams iki 12 metų. Nikotino poveikis vaikams yra stipresnis nei suaugusiems. Vaikams tai gali sukelti sunkų apsinuodijimą, kuris gali sukelti mirtį.

Norėdami mesti rūkyti nekaitaliokite NiQuitin Mint gumos su nikotino pastilėmis.

Kiti atvejai: kol vartojate šį vaistą yra priklausomybės atsiradimo pavojus.

Kreipkitės pagalbos ir patarimo į sveikatos priežiūros specialistus, jeigu:

Skundžiatės sunkiu arba vidutinio sunkumo kepenų ar sunkiu arba vidutinio sunkumo inkstų funkcijos sutrikimu – šalutiniai poveikiai Jums labiau tikėtini.

Jūsų skydliaukės veikla yra nekontroliuojamai aktyvi arba sergate feochromocitoma (antinksčių liaukos auglys, kuris gali turėti įtakos kraujospūdžiui) - gydytojas suteiks Jums informacijos- kadangi nikotinas gali sustiprinti simptomus.

Turite skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opą ar stemplės uždegimą (maisto vamzdelio tarp gerklės ir skrandžio), nes ryjant nikotiną gali sustiprėti simptomai. Taip pat tai gali sukelti burnos opas. Jei Jūsų simptomai pasunkėjo, turėtumėte pasitarti su gydytoju. Jums gali prireikti naudoti ne geriamąją NPT formą, o, pavyzdžiui, nikotino pleistrus.

Vaikams (iki 12 metų)

Suaugusiems tinkama dozė gali smarkiai apnuodyti arba būti mirtina vaikui. Todėl labai svarbu NiQuitin Mint visada laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Kiti vaistai ir NiQuitin Mint

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite sveikatos priežiūros specialistui.

Nustojus rūkyti, gali pakisti kitų vartojamų vaistų poveikis. Jei dėl to Jums kyla kokių nors klausimų arba abejonių, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Tai ypač svarbu vartojant vaistus, kurių sudėtyje yra:

teofilino (astmai gydyti);

takrino (Alzheimerio ligai gydyti);

klozapino (šizofrenijai gydyti);

ropinirolo (Parkinsono ligai gydyti).

NiQuitin Mint vartojimas su maistu ir gėrimais

Kol NiQuitin Mint guma yra Jūsų burnoje, negalima valgyti ar gerti.

Rūgštūs gėrimai (pvz.: vaisių sultys, kava ar gazuoti gėrimai) veikia nikotino pasisavinimą iš burnos ertmės. Siekiant geriausio efekto, 15 minučių iki NiQuitin Mint vartojimo reikia vengti šių gėrimų.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Rūkymas nėštumo metu kelia riziką kūdikiui. Įskaitant lėtą augimą iki gimimo, priešlaikinį gimdymą arba negyvo kūdikio gimimą. Metimas rūkyti yra geriausias būdas pagerinti tiek Jūsų, tiek Jūsų kūdikio sveikatą. Kuo anksčiau mesite rūkyti, tuo geriau.

Jei esate nėščia, geriausia būtų, jei mestumėte rūkyti be NPT. Tačiau, jei bandėte ir Jums nepavyko, sveikatos priežiūros specialistai gali rekomenduoti Jums NPT kaip pagalbinę priemonę. Jūsų besivystančiam kūdikiui tai yra geriau nei rūkymo tęsimas. Sprendimas naudoti NPT turėtų būti priimtas kuo ankstesnėje nėštumo stadijoje. Reikia stengtis nenaudoti NPT ilgiau nei 2 – 3 mėnesius. Atsiminkite, jog svarbiausia yra mesti rūkyti. Produktai, tokie kaip vaistinė kramtomoji guma, gali būti tinkamesni nei nikotino pleistrai. Taip yra dėl to, kad vartojant kramtomąją gumą, Jūs ne visą laiką negaunate nikotino. Visgi pleistrai gali būti tinkamesni, jei Jus pykina ar vemiate.

Jei žindote kūdikį, tabako dūmai kūdikiams ir vaikams sukelia kvėpavimo sunkumus ir kitus negalavimus. Geriausia būtų, jei mestumėte rūkyti be NPT. Tačiau, jei bandėte ir Jums nepavyko, sveikatos priežiūros specialistai gali rekomenduoti Jums NPT. Jei bandant mesti rūkyti Jums reikia naudoti NPT, Jūsų kūdikio gaunamas nikotino kiekis yra mažas. Geriausia naudoti NPT produktus, kuriuos reikia vartoti keletą kartų per dieną (tokius kaip kramtomoji guma ir pastilės, o ne pleistrai). Taip pat geriau žindyti prieš produkto vartojimą. Tokiu būdu Jūsų kūdikis gauna mažiausią galimą nikotino dozę.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

NiQuitin Mint poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra žinomas. Tačiau turite žinoti, rūkymo nutraukimas gali sukelti elgesio pakitimus, kurie gali turėti įtakos Jūsų gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

NiQuitin Mint sudėtyje yra

Natrio – šio vaisto 2 mg gumoje yra 10,5 mg natrio ir 4 mg gumoje yra 14 mg natrio. Didžiausia paros dozė yra 15 gumos gabalėlių. Būtina atsižvelgti, jei kontroliuojamas natrio kiekis maiste.

Sorbitolio (E420) – jei Jūsų gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate tam tikrų cukrų, susisiekite su savo gydytoju, prieš vartodami šį vaistą.

Butilhidroksitolueno (E321) – gali sudirginti gleivines.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Bandant mesti rūkyti naudojant NiQuitin Mint, labai svarbu, kad dėtumėte visas pastangas, jog visiškai mestumėte rūkyti. Visgi, jei surūkėte cigaretę kol naudojate NPT, turėtumėte toliau tęsti metimo procesą. Jei Jums vis tiek sunku nustoti rūkyti, Jums gali padėti pokalbis su gydytoju, slaugytoju, rūkymo metimo patarėju ar vaistininku.

NiQuitin Mint 2 mg vaistinė kramtomoji guma skirta rūkaliams surūkantiems mažiau nei 20 cigarečių per dieną.

NiQuitin Mint 4 mg vaistinė kramtomoji guma skirta rūkaliams surūkantiems 20 ar daugiau cigarečių per dieną.

Nekramtykite NiQuitin Mint kaip įprastos kramtomosios gumos. Jei NiQuitin Mint yra kramtoma per greitai arba be pertraukų, nikotinas išsiskiria per greitai. Tai gali sukelti diskomfortą (pvz.: rėmenį ir žagsėjimą).

Nulupkite popierėlį ir išspauskite gabalėlį NiQuitin Mint gumos. Įsidėkite gumą į burną ir lėtai kramtykite, kol skonis taps aštrus (apie 1 minutę), tada sustokite ir palaikykite gumą prie skruosto. Kai skonis susilpnėja, kelis kartus pakramtykite gumą, kol skonis sustiprės, ir vėl palaikykite. Tokiu būdu naudota guma po 30 minučių bus sunaudota. Kol guma yra jūsų burnoje, negalima valgyti ar gerti, nes tai gali sumažinti nikotino pasisavinimą. Nenaudokite daugiau kaip 15 gumos gabalėlių per parą. Jei jaučiate poreikį naudoti NiQuitin Mint ilgiau nei 9 mėnesius, turėtumėte kreiptis sveikatos priežiūros specialisto patarimo.

NiQuitin Mint guma gali būti naudojama laikantis toliau pateikto plano, kuris sudarytas taip, kad palaipsniui būtų mažinamas sunaudojamos gumos kiekis.

Suaugusieji (18 metų ir vyresni)

Pradėkite nuo 8 – 12 gumos gabalėlių per parą. Kramtykite gumą kaskart, kai pajuntate poreikį rūkyti.

Taip naudokite gumą iki 3 mėnesių, tada palaipsniui mažinkite per parą suvartojamos gumos kiekį (žiūrėti lentelę ).

Kai per dieną suvartosite 1 – 2 gumos gabalėlius, išvis nutraukite vartojimą.

Metus rūkyti, Jums kartais gali atsirasti staigus potraukis cigaretei. Jei taip nutiktų, galite vėl panaudoti gumą.

1 ŽINGSNIS
2 ŽINGSNIS
3 ŽINGSNIS
Pradinis gydymo laikotarpis Mažinimo laikotarpis Palaikomasis gydymas
Sukramtykite vieną gabalėlį gumos kaskart, kai pajuntate poreikį rūkyti.Naudokite 8 – 12 gabalėlių per parą iki 3 mėnesių. Palaipsniui mažinkite gumos naudojimą iki 1 - 2 gabalėlių per parą.Tuomet baikite gydymą. Sukramtykite gabalėlį gumos, jei atsiranda staigus poreikis rūkyti.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Paaugliai (12 – 17 metų amžiaus, imtinai)

Paaugliams negalima naudoti NiQuitin Mint be gydytojo paskyrimo.

Neviršykite nustatytos dozės. Tuo pačiu metu nerūkykite ir nenaudokite kitų nikotino produktų. Atidžiai sekite instrukcijas ir nenaudokite daugiau kaip 15 gumos gabalėlių per parą (24 valandas).

Vaikai iki 12 metų

Vaikams iki 12 metų NiQuitin Mint vartoti negalima.

Ką daryti, jeigu nerimaujate, kad vėl pradėsite rūkyti?

Jei nerimaujate, kad galite vėl pradėti rūkyti arba sunku visiškai nustoti naudoti gumą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Jei vėl pradėjote rūkyti, jis gali patarti Jums, kaip naudojant tolimesnius NPT kursus, pasiekti geriausių rezultatų.

Ką daryti pavartojus per didelę NiQuitin Mint dozę?

Pavartojus per daug NiQuitin Mint gumos galite pradėti jausti silpnumą ir svaigulį bei jaustis blogai. Nutraukite gumos vartojimą ir iškart kreipkitės pagalbos į gydytoją arba ligoninės skubios pagalbos skyrių. Jei įmanoma, parodykite jiems pakuotę arba šį pakuotės lapelį.

Guma netinka vaikams iki 12 metų. Jei guma yra naudojama vaikų, jiems gali pasireikšti nikotino perdozavimo simptomai. Tai gali būti galvos skausmas, pykinimas, skrandžio skausmai ir viduriavimas. Jei vaikas panaudojo ar suvalgė gumos, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių, nes tai gali būti labai pavojinga ir netgi mirtina. Jei įmanoma, parodykite jiems pakuotę arba šį pakuotės lapelį.

Jei turite bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vartojant NiQuitin Mint rekomenduojamomis dozėmis, rimtas šalutinis poveikis nepasireiškia.

Pats rūkymo metimas gali sukelti simptomus, tokius kaip svaigulys, galvos skausmas, miego sutrikimai, kosulys, panašūs į peršalimą simptomai. Simptomai, tokie kaip depresija, dirglumas, nerimas ir nemiga, taip pat gali būti susiję su abstinencijos simptomais, susijusiais su rūkymo metimu.

Nedelsdami nustokite vartoti NiQuitin Mint gumą ir kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia bet kuris iš šių alerginių reakcijų simptomų, kurie gali būti sunkūs:

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 1000 žmonių)

veido, liežuvio ir gerklės patinimas

sunkumas ryti

dilgėlinė ir kvėpavimo sutrikimas

nereguliarus širdies ritmas

Kitas šalutinis poveikis yra nurodytas žemiau – jis yra sugrupuotas pagal atsiradimo dažnį.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 10 žmonių)

pykinimas, virškinimo trakto diskomfortas

gerklės skausmas, gerklės/ burnos džiūvimas, burnos sudirginimas ir išopėjimas, faringitas, kosulys

miego sutrikimai, galvos skausmas, dirglumas, svaigulys

vėmimas, žagsėjimas, nevirškinimas, pilvo pūtimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas

žandikaulio skausmas

Nei vienas iš anksčiau paminėtų šalutinių poveikių nėra rimtas ir paprastai praeina po kelių dienų gydymo.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 100 žmonių)

širdies dažnio padidėjimas ar širdies plakimo jautimas

galvos svaigimas

pasunkėjęs kvėpavimas, krūtinės skausmas

sutrikęs ar pakitęs skonio jutimas

niežulys ar išbėrimas, odos paraudimas, padidėjęs prakaitavimas

skausmas raumenyse ar sąnariuose, patinimas

burnos gleivinės uždegimas

drebulys

bloga savijauta

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 10000 žmonių)

sunkios alerginės reakcijos simptomai, tokie kaip staigus švokštimas ir spaudimas krūtinėje, bėrimas ir alpimas.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

traukuliai (priepuoliai)

Jei bet koks šalutinis poveikis tampa sunkus arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, praneškite sveikatos priežiūros specialistui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ ir „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

NiQuitin Mint sudėtis

Veiklioji medžiaga yra nikotinas. Kiekviename gumos gabalėlyje yra 2 mg arba 4 mg nikotino (rezinato junginio pavidalu, vadinamu nikotino rezinatu).

Pagalbinės medžiagos:

gumoje yra butilhidroksitolueno (E321), sorbitolio (E420), ksilitolio (E967), kalcio karbonato (E170), bevandenio natrio karbonato (E500), glicerolio (E422), acesulfamo kalio druskos (E950), manitolio (E421), gumiarabiko (E414), sukralozės (E955), titano dioksido (E171) ir aromatinių medžiagų: Optacool, eukaliptų-mentolio, levomentolio.

NiQuitin Mint išvaizda ir kiekis pakuotėje

Balta ar balkšva kvadrato formos kramtomoji guma.

Kiekvienoje lizdinėje plokštelėje yra 4 arba 10 gumos gabalėlių.

Pakuotėje yra 4, 10, 30, 100 arba 200 gumos gabalėlių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Richard Bittner AG

Reisnerstraße 55-57

A-1030 Wien

Austrija

Gamintojas

Fertin Pharma A/S

Dandyvej 19

7100 Vejle

Danija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

Omega Pharma Baltics SIA

K. Ulmana 119

LV-2167 Marupe

Latvija

Tel. +371 67783478

El. paštas mailto:CHCILITHUANIAINFO@PERRIGO.COM

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Airija NiQuitin Fresh Mint 2mg & 4mg Medicated Chewing Gum

Austrija NiQuitin Minze 2 mg & 4 mg wirkstoffhaltiges Kaugummi

Belgija NiQuitin freshmint 2 mg & 4 mg Gomme à mâcher médicamenteuse

Čekija NiQuitin Freshmint 2 mg & 4 mg léčivá žvýkací guma

Danija NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg medicinsk tyggegummi

Estija NiQuitin Mint

Graikija NiQuitin Extra Fresh Mint

Ispanija NiQuitin Extra Fresh Mint 2 mg & 4 mg chicles medicamentosos

Italija NIQUITINACT 2 mg & 4 mg gomme da masticare medicate

Jungtinė Karalystė Nicabate Extra Fresh Mint 2 mg Medicated Chewing Gum

Kroatija NiQuitin GUM Icy Fresh Mint 2 mg & 4 mg ljekovita guma za žvakanje

Latvija NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg ārstnieciskā košļājamā gumija

Lietuva NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg vaistinė kramtomoji guma

Liuksemburgas NiQuitin freshmint 2 mg & 4 mg Gomme à mâcher médicamenteuse

Lenkija NiQuitin Extra Fresh

Norvegija Nicabate

Nyderlandai NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg Kauwgom

Portugalija NiQuitin Menta Fresca 2mg & 4 mg gomas para mascar medicamentosas

Rumunija NIQUITIN FRESH MINT 2 mg & 4 mg, gumă masticabilă medicamentoasă

Slovakija NiQuitin Freshmint 2 mg & 4 mg liečivé žuvačky

Suomija Niquitin Mint 2 mg & 4 mg lääkepurukumi

Švedija NiQuitin 2 mg & 4 mg medicinskt tuggummi

Vengrija NiQuitin Menthol Fresh 2 mg & 4mg gyógyszeres rágógumi

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-02-28.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Niquitin 2mg guma vaistinė Mint N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.219 Raseiniai

Jaunimo g. 4, Raseiniai
(8 428) 52 035
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.116 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Didžioji g. 13, Vilnius
(8 5) 21 24 332
Darbo laikas: I - V 09:00 - 19:00 VI, VII 10:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.264 Rokiškis

Panevėžio g. 16, Rokiškis
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.355 Vilnius Pylimo

Pylimo g. 10, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.32 Druskininkai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 21, Druskininkai
(8 699) 92 420
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 18:00 VII 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.236 Vilnius

Antakalnio g. 84, Vilnius
(8 5) 23 43 074
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena