E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Mirzaten 45mg disp.tabletės N30

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psichoanaleptikai
Pavadinimas: Mirzaten 45mg disp.tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Mirtazapine - 45mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: KRKA
ATC kodas N06AX11
Vidutinė kaina: 5,64 Eur (19,47 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Mirzaten priklauso vaistų, vadinamų antidepresantais, grupei.

Mirzaten gydomi depresija sergantys suaugusieji.

Mirzaten reikės vartoti 1-2 savaites, kol jis pradės veikti. Po 2-4 savaičių Jūs turėtumėte pasijusti geriau. Jeigu po 2-4 savaičių nesijausite geriau arba jausitės blogiau, būtinai pasakykite savo gydytojui. Daugiau informacijos rasite 3 skyriaus poskyryje „Kada galite tikėtis savijautos pagerėjimo“.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Mirzaten vartoti negalima

jeigu yra alergija mirtazapinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai. Tokiu atveju prieš pradėdami vartoti Mirzaten, pasitarkite su gydytoju.

jei vartojate arba neseniai vartojote (per pastarąsias 2 savaites) vaistus, vadinamus monoamino oksidazės inhibitoriais (MAOI).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Mirzaten.

Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Mirzaten paprastai vartoti negalima, nes veiksmingumas jiems nebuvo įrodytas. Be to, turėtumėte žinoti, kad jaunesniems kaip 18 metų pacientams, vartojantiems šios grupės vaistų, gresia didesnė šalutinio poveikio, pavyzdžiui, bandymo žudytis, mąstymo apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, opozicinio neklusnumo ir pykčio) rizika. Nepaisant to, gydytojas gali skirti vartoti Mirzaten jaunesniems kaip 18 metų pacientams, jeigu mano, kad toks gydymas jiems geriausiai tinka. Jeigu gydytojas skyrė vartoti Mirzaten jaunesniam kaip 18 metų pacientui ir pageidaujate tai aptarti, dar kartą kreipkitės į gydytoją. Turite pasakyti gydytojui, jeigu jaunesniems kaip 18 metų pacientams gydantis Mirzaten pasireiškė ar pasunkėjo bent vienas iš anksčiau išvardytų simptomų. Be to, iki šiol nėra pateikta ilgalaikio saugumo duomenų apie Mirzaten poveikį šios amžiaus grupės pacientų augimui, brendimui ir pažinimo bei elgsenos vystymuisi. Taip pat šioje amžiaus grupėje, lyginant su suaugusiaisiais, gydytiems mirtazapinu daug dažniau buvo pastebėtas reikšmingas kūno svorio padidėjimas.

Mintys apie savižudybę ir depresijos pasunkėjimas

Jeigu sergate depresija ir (arba) jaučiate nerimą, kartais Jums gali kilti minčių apie savęs žalojimą ar savižudybę. Pradėjus pirmą kartą vartoti antidepresantus, tokių minčių gali kilti dažniau, nes turi praeiti šiek tiek laiko (paprastai apie dvi savaitės, bet kartais ir ilgiau), kol šie vaistai pradės veikti.

Tokia minčių tikimybė Jums yra didesnė šiais atvejais:

jeigu anksčiau mąstėte apie savižudybę arba savęs žalojimą;

jeigu esate jaunas suaugęs. Klinikinių tyrimų duomenys parodė, kad psichikos sutrikimais sergantiems jauniems suaugusiems (jaunesniems kaip 25 metų), vartojant antidepresantų, su savižudybe siejamo elgesio rizika yra didesnė.

Jeigu bet kuriuo metu galvojate apie savižudybę arba savęs žalojimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninės priėmimo skyrių.

Jums gali būti naudinga pasakyti giminaičiams ar artimiems draugams, kad sergate depresija ar jaučiate nerimą. Paprašykite juos paskaityti šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad Jus perspėtų, jeigu pastebės, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkėjo arba jie nerimauja dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Specialių atsargumo priemonių vartojant Mirzaten reikia ir šiais atvejais

jeigu sergate arba sirgote bet kuria iš išvardytų ligų:

jeigu dar nepasakėte, prieš pradėdami vartoti Mirzaten, pasakykite gydytojui apie šias būkles

priepuolius (epilepsiją). Jei pasireiškia ar padažnėja priepuoliai, nutraukite Mirzaten vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

kepenų ligą, įskaitant geltą. Jeigu atsiranda gelta, nutraukite Mirzaten vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

inkstų ligą;

širdies ligą arba kraujospūdžio sumažėjimą;

šizofreniją. Jeigu padažnėja ar pasunkėja psichozės simptomai (pvz., paranoidinis mąstymas), nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

maniakinę depresiją (kai pakilios nuotaikos ir pernelyg didelio aktyvumo bei prislėgtos nuotaikos fazės keičia viena kitą). Jeigu pradedate jausti pernelyg didelį susijaudinimą, nutraukite Mirzaten vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

diabetą (gali prireikti keisti insulino ar kitų vaistinių preparatų nuo diabeto dozę);

akių ligą, pavyzdžiui, akispūdžio padidėjimą (glaukomą);

šlapinimosi sutrikimus (šlapinimosi pasunkėjimą) dėl išvešėjusios priešinės liaukos;

tam tikras širdies būkles, dėl kurių gali pakisti Jūsų širdies ritmas, neseniai buvusį miokardo infarktą, širdies nepakankamumą, arba jeigu vartojate tam tikrų vaistų, galinčių paveikti Jūsų širdies ritmą.

jeigu atsiranda užkrečiamosios ligos požymių, pavyzdžiui, nepaaiškinimas karščiavimas, gerklės skausmas, burnos išopėjimas

nutraukite Mirzaten vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad ištirtų kraują.

Retais atvejais šie sutrikimai gali rodyti kraujo ląstelių gamybos kaulų čiulpuose sutrikimą. Šių simptomų atsiranda retai, dažniausiai po 46 gydymo savaičių;

jeigu esate senyvas žmogus. Galite būti jautresni nepageidaujamam antidepresantų poveikiui.

Kiti vaistai ir Mirzaten

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Mirzaten vartoti negalima kartu su:

monoamino oksidazės (MAO) inhibitoriais. Taip pat negalima gerti Mirzaten dvi savaites po MAO inhibitorių vartojimo nutraukimo. Baigus gydymą Mirzaten, MAO inhibitorių negalima gerti dar dvi savaites.

MAO inhibitoriai yra moklobemidas, tranilciprominas (abu yra antidepresantai) ir selegilinas (gydoma Parkinsono liga).

Mirzaten vartoti reikia atsargiai kartu su:

antidepresantais, tokiais kaip SSRI, venlafaksinas ir L-triptofanu ar triptanais (migrenos gydymui), tramadoliu (skausmui malšinti), linezolidu (antibiotikas) ličiu (vartojamas gydyti kai kurias psichiatrines būkles), metileno mėliu (vartojamu mažinti didelį methemoglobino kiekį kraujyje) ir jonažolės (hypericum perforatum) preparatais (augalinis vaistas depresijai gydyti). Labai retais atvejais gydantis vienu Mirzaten arba Mirzaten vartojant kartu su šiais vaistais, gali pasireikšti vadinamasis serotonino sindromas, kuris gali reikštis tokiais simptomais: nepaaiškinamu karščiavimu, prakaitavimu, pulso padažnėjimu, viduriavimu, (nekontroliuojamais) raumenų susitraukimais, drebuliu, pernelyg dideliu refleksų sustiprėjimu, nerimastingumu, nuotaikos pokyčiais, sąmonės praradimu. Jeigu pasireiškė tokių simptomų derinys, nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

antidepresantu nefazodonu. Šis vaistas gali didinti Mirzaten koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Mirzaten dozę, o nutraukus nefazodono vartojimą, Mirzaten dozę vėl padidinti;

vaistais nuo nerimo ar nemigos, pavyzdžiui, benzodiazepinais;

vaistais nuo šizofrenijos, pavyzdžiui, olanzapinu;

vaistais nuo alergijos, pavyzdžiui, cetirizinu;

vaistais nuo stipraus skausmo, pavyzdžiui, morfinu.

Mirzaten vartojant kartu su šiais vaistais, gali sustiprėti šio vaisto sukeltas mieguistumas.

vaistais nuo infekcijos. Vaistais nuo bakterijų sukeltos infekcijos (pvz., eritromicinu), priešgrybeliniais vaistais (pvz., ketokonazolu), vaistais nuo ŽIV infekcijos ir AIDS (ŽIV proteazės inhibitoriais) ir vaistais nuo skrandžio opos (pvz., cimetidinu).

Vartojami kartu su Mirzaten, šie vaistai gali didinti Mirzaten koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Mirzaten dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Mirzaten dozę vėl padidinti.

vaistais nuo epilepsijos, pavyzdžiui, karbamazepinu ir fenitoinu;

vaistais nuo tuberkuliozės, pavyzdžiui, rifampicinu.

Vartojami kartu su Mirzaten, šie vaistai gali mažinti Mirzaten koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti padidinti Mirzaten dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Mirzaten dozę vėl sumažinti.

vaistais, kurie mažina kraujo krešėjimą, pavyzdžiui, varfarinu.

Mirzaten gali sustiprinti varfarino poveikį kraujui. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Jeigu šiuos vaistus reikia vartoti kartu, rekomenduojama, kad gydytojas atidžiai stebėtų kraujo rodmenis.

Mirzaten vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Jeigu vartodami Mirzaten gersite alkoholio, galite jausti mieguistumą.

Alkoholio gerti nerekomenduojama.

Mirzaten galima gerti valgant ar nevalgius.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ribota Mirzaten vartojimo nėštumo metu patirtis rizikos padidėjimo nerodo. Vis dėl to, vartoti nėštumo metu reikia atsargiai.

Jei vartojote Mirzaten iki pat gimdymo ar prieš gimdymą, Jūsų vaiką reikia stebėti dėl galimo nepageidaujamų reiškinių atsiradimo.

Nėštumo metu vartojami panašūs vaistai (SSRI antidepresantai) gali padidinti sunkios būklės, vadinamos persistuojančia naujagimių plaučių arterijos hipertenzija (PNPAH), kurios metu naujagimiai dažniau kvėpuoja ir mėlsta, atsiradimo naujagimiams riziką. Šie simptomai paprastai prasideda per 24 valandas nuo naujagimio gimimo. Jei jie atsiranda Jūsų naujagimiui, nedelsiant praneškite savo akušerei ir (arba) gydytojui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Mirzaten gali veikti gebėjimą sukaupti dėmesį ir budrumą. Prieš pradėdami vairuoti arba valdyti mechanizmus, įsitikinkite, kad gebėjimai nepakitę. Jeigu gydytojas paskyrė Mirzaten jaunesniam nei 18 metų pacientui, prieš jam išvažiuojant į gatvę (pvz., dviračiu) įsitikinkite, kad jo gebėjimas sukaupti dėmesį ir budrumas nėra pakitę.

Mirzaten burnoje disperguojamųjų tablečių sudėtyje yra laktozės ir sorbitolio ir aspartamo

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Be to, Mirzaten sudėtyje yra aspartamo, iš kurio susidaro fenilalaninas, todėl jis gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek tablečių gerti

Rekomenduojama pradinė dozė yra 15 mg ar 30 mg per parą. Gydytojas gali patarti po kelių dienų dozę padidinti iki Jums geriausiai tinkančios dozės (nuo 15 mg iki 45 mg per parą). Paprastai įvairaus amžiaus pacientams skiriama ta pati dozė. Visgi, jeigu esate senyvas žmogus arba sergate inkstų ar kepenų liga, gydytojas dozę gali keisti.

Kada gerti Mirzaten

Tabletes reikia gerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Geriausiai visą paros dozę išgerti per vieną kartą vakare prieš miegą. Visgi gydytojui nurodžius, paros dozę galima padalyti į dvi dalis ir vieną Mirzaten paros dozės išgerti ryte, kitą – vakare, prieš miegą.

Didesnė vaisto dozė turi būti vartojama vakare, prieš miegą

Tabletes reikia vartoti per burną. Nurykite paskirtą Mirzaten dozę nekramtydami, užgerdami vandeniu ar sultimis.

Kaip vartoti burnoje disperguojamąsias tabletes

Tabletes reikia vartoti per burną.

Mirzaten tabletės yra trapios. Tabletės negalima mėginti išspausti iš lizdinės plokštelės, kadangi taip ji gali būti pažeista. Norėdami išimti tabletę:

1. Laikydami lizdinę plokštelę už kraštų, atskirkite vieną jos stačiakampę ląstelę, švelniai plėšdami išilgai perforacijų (skylučių).

2. Pakelkite folijos kraštą ir visai nuplėškite foliją.

3. Iškratykite tabletę ant savo delno.

4. Išėmę tabletę iš lizdinės plokštelės, tuoj pat pasidėkite ją ant liežuvio.

Į burną įdėta tabletė pradeda irti per kelias sekundes. Tuomet ją galima nuryti užgeriant vandeniu arba be jo. Dedant tabletę ant liežuvio, burna turi būti tuščia.

Kada galite tikėtis savijautos pagerėjimo

Paprastai vaistas pradeda veikti po 12 savaičių, o būklės pagerėjimas pajaučiamas po 24 savaičių.

Svarbu, kad per pirmas kelias gydymo savaites su gydytoju aptartumėte Mirzaten poveikį.

Praėjus 24 savaitėms nuo gydymo Mirzaten pradžios pasakykite gydytojui, kaip Jus veikia šis vaistas.

Jeigu vis dar nebus pagerėjimo, gydytojas gali skirti vartoti didesnę vaisto dozę. Tokiu atveju po 24 savaičių dar kartą kreipkitės į gydytoją.

Kad depresijos simptomai išnyktų, Mirzaten paprastai reikia vartoti 4–6 mėnesius.

Ką daryti pavartojus per didelę Mirzaten dozę?

Jeigu išgėrėte arba kas nors kitas išgėrė per daug Mirzaten, nedelsdami kreipkitės į

gydytoją. Perdozavus Mirzaten (jeigu kartu nebuvo pavartota kitų vaistų ar alkoholio), labiausiai tikėtina, kad atsiras šių simptomų: mieguistumas, orientacijos sutrikimas ir pulso padažnėjimas. Galimo perdozavimo simptomai gali būti Jūsų širdies ritmo pokyčiai (greitas, nereguliarus širdies plakimas) ir (arba) alpimas, kurie galėtų rodyti gyvybei pavojingą būklę, žinomą kaip torsades de pointes.

Pamiršus pavartoti Mirzaten

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę vieną kartą per parą

jei pamiršote išgerti Mirzaten dozę, pamirštą dozę praleiskite (šios dozės gerti negalima). Toliau tabletes vartokite įprastu laiku.

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę du kartus per parą

jei pamiršote išgerti ryto dozę, paprasčiausiai išgerkite ją kartu su vakaro doze;

jei pamiršote išgerti vakaro dozę, jos gerti kartu su kitos paros ryto doze negalima, paprasčiausiai praleiskite ją, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais;

jeigu pamiršote išgerti abi paros dozes, pamirštų tablečių gerti negalima. Praleiskite abi dozes, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais.

Nustojus vartoti Mirzaten

Mirzaten vartojimą nutraukti galima tik gydytojui nurodžius.

Jei gydymą nutrauksite anksčiau, depresija gali vėl pasikartoti. Pasakykite gydytojui, kai pradėsite jaustis geriau. Gydytojas nuspręs, kada galima baigti gydymą.

Net jeigu depresijos simptomai išnyko, Mirzaten vartojimo nutraukti staigiai negalima. Staigiai nutraukus Mirzaten vartojimą, gali pasireikšti silpnumas, galvos svaigimas, susijaudinimas ar nerimas, galvos skausmas. Šių simptomų galima išvengti, gydymą nutraukiant palaipsniui. Gydytojas patars, kaip baigiant gydymą, palaipsniui sumažinti vaisto dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pasireiškus bet kuriam iš šių sunkių šalutinių poveikių, mirtazapino nebegerkite ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Jaučiatės pakiliai arba emociškai “pakylėtas” (manija).

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių)

Geltona akių ir odos spalva. Tai gali rodyti kepenų veiklos sutrikimą (gelta).

Dažnis nežinomas

Infekcijos požymiai, pavyzdžiui, staigiai atsiradęs nepaaiškinamas karščiavimas, gerklės skausmas ar burnos išopėjimas (agranulocitozė).

Retais atvejais mirtazapinas gali sutrikdyti kraujo ląstelių gamybą (kaulų čiulpų slopinimas). Kai kurių žmonių atsparumas infekcijai būna sumažėjęs, nes vartojant mirtazapiną, gali laikinai sumažėti tam tikrų leukocitų kiekis kraujyje (granulocitopenija). Retais atvejais mirtazapinas gali sukelti ir eritrocitų, leukocitų bei trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (aplazinė anemija), trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (trombocitopenija) arba tam tikrų leukocitų kiekio kraujyje padidėjimą (eozinofilija).

Epilepsijos priepuoliai (traukuliai).

Simptomų, pavyzdžiui, nepaaiškinamo karščiavimo, prakaitavimo, pulso padažnėjimo, viduriavimo, (nekontroliuojamo) raumenų susitraukinėjimo, drebulio, pernelyg suaktyvėjusių refleksų, nerimastingumo, nuotaikos pokyčių ir sąmonės pritemimo ir seilėtekio derinys. Labai retais atvejais tai gali būti serotonino sindromo požymiai.

Mąstymas apie savęs žalojimą arba savižudybę.

Sunkios odos reakcijos (Stivenso-Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė).

Kitas galimas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti vartojant mirtazapiną

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Apetito ir svorio padidėjimas.

Išglebimas arba mieguistumas.

Galvos skausmas.

Burnos džiūvimas.

Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Letargija.

Galvos svaigimas.

Virpėjimas arba drebulys.

Pykinimas.

Viduriavimas.

Vėmimas.

Išbėrimas arba odos pažaida (egzantema).

Sąnarių skausmas (artraligija) ar raumenų skausmas (mialgija).

Nugaros skausmas.

Apsvaigimo pojūtis arba alpimas staigiai atsistojus (ortostatinė hipotenzija).

Patinimas (dažniausiai kulkšnių ar pėdų) dėl skysčių susikaupimo organizme (edema).

Nuovargis.

Ryškūs sapnai.

Sumišimas.

Nerimo jutimas.

Miego sutrikimai.

Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Nenormalūs odos jutimai, pavyzdžiui, deginimo, dilginimo, adatėlių badymo ar dilgčiojimo pojūtis (parestezija).

Neramių kojų sindromas.

Apalpimas (sinkopė).

Burnos aptirpimo pojūtis (burnos hipestezija).

Kraujospūdžio sumažėjimas.

Košmarai.

Susijaudinimo jutimas.

Haliucinacijos.

Poreikis judėti.

Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių)

Raumenų trūkčiojimai ar susitraukimai (mioklonija).

Agresija.

Pilvo skausmas ir pykinimas. Tai gali rodyti kasos uždegimą (pankreatitą).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

Nenormalūs pojūčiai burnoje (burnos parestezija).

Burnos patinimas (burnos edema).

Viso kūno patinimas (generalizuota edema).

Lokalus patinimas.

Hiponatremija.

Netinkama antidiurezinio hormono sekrecija.

Sunkios odos reakcijos (pūslinis dermatitas, daugiaformė raudonė).

Vaikščiojimas per miegus (somnambulizmas).

Kalbėjimo sutrikimas.

Kreatino kinazės kiekio kraujyje padidėjimas.

Sunku šlapintis (šlapimo susilaikymas).

Raumenų skausmas, sustingimas ir (arba) silpnumas, šlapimo patamsėjimas ar spalvos pakitimas (rabdomiolizė).

Kitas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti vaikams ir paaugliams

Klinikinių tyrimų metu jaunesniems kaip 18 metų vaikams dažnai buvo pastebėti šie nepageidaujami reiškiniai: reikšmingas kūno svorio padidėjimas, dilgėlinė ir padidėjęs trigliceridų kiekis kraujyje.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt).


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Mirzaten sudėtis

Veiklioji medžiaga yra mirtazapinas. Vienoje burnoje disperguojamojoje tabletėje jo yra 15 mg, 30 mg arba 45 mg.

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, etilceliuliozė, manitolis (E421), sorbitolis (420), krospovidonas, hidratuotas koloidinis silicio dioksidas, apelsinų skonio medžiaga, aspartamas (E951) ir magnio stearatas (E572).

Mirzaten išvaizda ir kiekis ir pakuotėje

Mirzaten 15 mg, 30 mg ir 45 mg burnoje disperguojamosios tabletės yra baltos, apvalios, abipus truputį išgaubtos, nuožulniais kraštais.

Dėžutėje yra 30 burnoje disperguojamųjų tablečių (3 lizdinės plokštelės po 10).

Dėžutėje yra 60 burnoje disperguojamųjų tablečių (6 lizdinės plokštelės po 10).

Dėžutėje yra 90 burnoje disperguojamųjų tablečių (9 lizdinės plokštelės po 10).

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Krka, d. d., Novo mesto

Šmarješka cesta 6

8501 Novo mesto

Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB KRKA Lietuva

Senasis Ukmergės kelias 4,

Užubalių km., Vilniaus r.

LT - 14013

Tel. + 370 5 236 27 40

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-03-03

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/."Mirzaten 45mg disp.tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Šilalės vaistinės, UAB
Gamybinė visuomenės vaistinė
Maironio g. 20A, Šilalė
(8 449) 74 252
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 VI 08:00 - 13:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 1min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nigra vaistinė, UAB filialas Jankaus

M.Jankaus g. 10, Šilutė
(8 441) 53 557
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Merkinės vaistinė, UAB fil.nr.5 Alytus

Naujoji g. 48, Alytus
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Švarcos A. vaistinė, IĮ fil. Maironio 5a

Maironio g. 5A, Vilkaviškis
(8 342) 20 648
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Levulienės A. vaistinė, IĮ
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 45A, Garliava
(8 37) 39 32 63
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 16:00 VII 09:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 1min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.82 Kaunas

A.Juozapavičiaus pr. 84A, Kaunas
(8 620) 50 470
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.350 Vilnius

Šeškinės g. 24, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.292 Vilnius

Antakalnio g. 76, Vilnius
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.295 Vilnius

P.Žvirkos g. 1, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 425 Vilnius Viršuliškių 42

Viršuliškių g. 42, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena