E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Mirtazapin Actavis 30mg disp. tabletės N30

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psichoanaleptikai
Pavadinimas: Mirtazapin Actavis 30mg disp. tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Mirtazapine - 30mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Actavis
ATC kodas N06AX11
Vidutinė kaina: 3,83 Eur (13,22 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Mirtazapin Actavis priklauso antidepresantų grupei.

Mirtazapin Actavis gydomi didžiosios depresijos epizodai.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Mirtazapin Actavis vartoti negalima:

- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) mirtazapinui arba bet kuriai pagalbinei Mirtazapin Actavis medžiagai. Tokiu atveju prieš pradėdami vartoti Mirtazapin Actavis, pasitarkite su gydytoju.

- jei vartojate arba neseniai vartojote (per pastarąsias 2 savaites) vaistus, vadinamus monoamino oksidazės inhibitoriais (MAOI).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, prieš pradėdami vartoti Mirtazapin Actavis, jei Jums yra ar kada nors buvo sekanti būsena:

priepuoliai (epilepsija). Jei pasireiškia ar padažnėja priepuoliai, nutraukite Mirtazapin Actavis vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

kepenų liga, įskaitant geltą. Jeigu atsiranda gelta, nutraukite Mirtazapin Actavis vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

inkstų liga;

širdies liga arba sumažėjęs kraujospūdis

šizofrenija. Jeigu padažnėja ar pasunkėja psichozės simptomai (pvz., paranoidinis mąstymas), nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją;

maniakinė depresija (kai pakilios nuotaikos ir pernelyg didelio aktyvumo bei prislėgtos nuotaikos fazės keičia viena kitą). Jeigu pradedate jausti pernelyg didelį susijaudinimą, nutraukite Mirtazapin Actavis vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

diabetas (gali prireikti keisti insulino ar kitų vaistinių preparatų nuo diabeto dozę);

akių liga, pavyzdžiui, akispūdžio padidėjimą (glaukomą);

šlapinimosi sutrikimai (šlapinimosi pasunkėjimą) dėl išvešėjusios priešinės liaukos;

jeigu esate senyvas žmogus. Galite būti jautresni nepageidaujamam antidepresantų poveikiui.

jeigu atsiranda užkrečiamosios ligos požymių, pavyzdžiui, nepaaiškinimas karščiavimas, gerklės skausmas, burnos išopėjimas. Nutraukite Mirtazapin Actavis vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad ištirtų kraują. Retais atvejais šie sutrikimai gali rodyti kraujo ląstelių gamybos kaulų čiulpuose sutrikimą. Šių simptomų atsiranda retai, dažniausiai po 4-6 gydymo savaičių;

Vaikai ir paaugliai

Vaikams ir jaunesniems negu 18 metų paaugliams mirtazapino paprastai vartoti negalima, nes veiksmingumas jiems nebuvo įrodytas. Be to, turite žinoti, kad šios grupės vaistų vartojantiems jaunesniems negu 18 metų pacientams yra didesnė šalutinio poveikio, pvz., bandymo žudytis, minčių apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausiai agresijos, opozicinio neklusnumo ir pykčio), rizika. Nepaisant to gydytojas jaunesniems negu 18 metų pacientams Mirtazapin Actavis gali skirti, jeigu mano, kad toks gydymas jiems geriausiai tinka. Jeigu gydytojas Mirtazapin Actavis išrašys jaunesniam negu 18 metų pacientui ir Jūs norėsite apie tai pasikalbėti, dar kartą kreipkitės į gydytoją. Jeigu Mirtazapin Actavis vartojančiam jaunesniam negu 18 metų pacientui kuris nors iš minėtų simptomų atsiranda arba pasunkėja, reikia informuoti gydytoją. Be to, iki šiol nėra pateikta ilgalaikio saugumo duomenų apie mirtazapino poveikį šio amžiaus grupės pacientų augimui, brendimui ir pažinimo bei elgsenos vystymuisi. Taip pat šioje amžiaus grupėje, lyginant su suaugusiaisiais, gydytiems mirtazapinu, daug dažniau buvo pastebėtas reikšmingas kūno svorio padidėjimas.

Mintys apie savižudybę ir depresijos pasunkėjimas

Jeigu sergate depresija, kartais Jums gali kilti minčių apie savęs žalojimą ar savižudybę. Pradėjus pirmą kartą vartoti antidepresantus, tokių minčių gali kilti dažniau, nes turi praeiti šiek tiek laiko (paprastai apie dvi savaitės, bet kartais ir ilgiau), kol šie vaistai pradės veikti.

Tokia minčių tikimybė Jums yra didesnė šiais atvejais:

- jeigu anksčiau mąstėte apie savižudybę arba savęs žalojimą;

- jeigu esate jaunas suaugęs. Klinikinių tyrimų duomenys parodė, kad psichikos sutrikimais sergantiems jauniems suaugusiems (jaunesniems kaip 25 metų), vartojant antidepresantų, su savižudybe siejamo elgesio rizika yra didesnė.

Jeigu bet kuriuo metu galvojate apie savižudybę arba savęs žalojimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninės priėmimo skyrių.

Jums gali būti naudinga pasakyti giminaičiams ar artimiems draugams, kad sergate depresija. Paprašykite juos paskaityti šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad Jus perspėtų, jeigu pastebės, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkėjo arba jie nerimauja dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Kiti vaistai ir Mirtazapin Actavis

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, įskaitant bet kuriuos toliau išvardytus vaistus, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Mirtazapin Actavis negalima vartoti kartu su:

- monoamino oksidazės (MAO) inhibitoriais. Taip pat negalima gerti Mirtazapin Actavis dvi savaites po MAO inhibitorių vartojimo nutraukimo. Baigus gydymą Mirtazapin Actavis, MAO inhibitorių negalima gerti dar dvi savaites.

MAO inhibitoriai yra moklobemidas, tranilciprominas (abu yra antidepresantai) ir selegilinas (gydoma Parkinsono liga).

Mirtazapin Actavis vartoti reikia atsargiai kartu su:

- antidepresantais, tokiais kaip SSRI, venlafaksinu ir L-triptofanu ar triptanais (migrenos gydymui), tramadoliu (skausmui malšinti), linezolidu (antibiotikas), ličiu (vartojamas gydyti kai kurias psichiatrines būkles) ir jonažolės (hypericum perforatum) preparatais (augalinis vaistas depresijai gydyti). Labai retais atvejais gydantis vienu Mirtazapin Actavis arba Mirtazapin Actavis vartojant kartu su šiais vaistais, gali pasireikšti vadinamasis serotonino sindromas, kuris gali reikštis tokiais simptomais: nepaaiškinamu karščiavimu, prakaitavimu, pulso padažnėjimu, viduriavimu, (nekontroliuojamais) raumenų susitraukimais, drebuliu, pernelyg dideliu refleksų sustiprėjimu, nerimastingumu, nuotaikos pokyčiais, sąmonės praradimu. Jeigu pasireiškė tokių simptomų derinys, nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

- antidepresantu nefazodonu ir cimetidinu (vaistas naudojamas padidėjusiam skrandžio rūgštingumui didinti). Šie vaistai gali didinti Mirtazapin Actavis koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Mirtazapin Actavis dozę, o nutraukus nefazodono vartojimą, Mirtazapin Actavis dozę vėl padidinti;

- vaistais nuo nerimo ar nemigos, pavyzdžiui, benzodiazepinais;

vaistais nuo šizofrenijos, pavyzdžiui, olanzapinu;

vaistais nuo alergijos, pavyzdžiui, cetirizinu;

vaistais nuo stipraus skausmo, pavyzdžiui, morfinu.

Mirtazapin Actavis vartojant kartu su šiais vaistais, gali sustiprėti šio vaisto sukeltas mieguistumas.

vaistais nuo infekcijos. Vaistais nuo bakterijų sukeltos infekcijos (pvz., eritromicinu), priešgrybeliniais vaistais (pvz., ketokonazolu), vaistais nuo ŽIV infekcijos ir AIDS (ŽIV proteazės inhibitoriais).

Vartojami kartu su Mirtazapin Actavis, šie vaistai gali didinti Mirtazapin Actavis koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Mirtazapin Actavis dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Mirtazapin Actavis dozę vėl padidinti.

vaistais nuo epilepsijos, pavyzdžiui, karbamazepinu ir fenitoinu;

vaistais nuo tuberkuliozės, pavyzdžiui, rifampicinu.

Vartojami kartu su Mirtazapin Actavis, šie vaistai gali mažinti Mirtazapin Actavis koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti padidinti Mirtazapin Actavis dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Mirtazapin Actavis dozę vėl sumažinti.

vaistais, kurie mažina kraujo krešėjimą, pavyzdžiui, varfarinu.

Mirtazapin Actavis gali sustiprinti varfarino poveikį kraujui. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Jeigu šiuos vaistus reikia vartoti kartu, rekomenduojama, kad gydytojas atidžiai stebėtų kraujo rodmenis.

Mirtazapin Actavis vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Jeigu vartodami Mirtazapin Actavis gersite alkoholio, galite jausti mieguistumą.

Alkoholio gerti nerekomenduojama.

Mirtazapin Actavis galima gerti valgant ar nevalgius.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ribota mirtazapino vartojimo nėštumo metu patirtis rizikos padidėjimo nerodo. Vis dėl to, vartoti nėštumo metu reikia atsargiai.

Jeigu pastojote vartodama Mirtazapin Actavis arba planuojate pastoti, klauskite gydytojo, ar galima ir toliau vartoti Mirtazapin Actavis. Jei vartojote Mirtazapin Actavis iki pat gimdymo ar prieš gimdymą, Jūsų vaiką reikia stebėti dėl galimo nepageidaujamų reiškinių atsiradimo.

Jei vartojate Mirtazapin Actavis, pasakykite apie tai akušerei ar gydytojui. Tokie vaistai kaip Mirtazapin Actavis, vartojami nėštumo metu, o ypač paskutinius tris nėštumo mėnesius, gali padinti sunkios būklės, vadinamos persistuojančia naujagimių plautine hipertenzija (simptomai: padažnėjęs kūdikių kvėpavimas ir melsva oda), išsivystymo riziką. Simptomai paprastai atsiranda per pirmas 24 valandas po gimimo. Jei tokie simptomai pasireiškė jūsų kūdikiui, privalote nedelsiant susisiekti su savo akušere ar gydytoju.

Paklauskite savo gydytojo, ar galite žindyti, kol vartojate Mirtazapin Actavis.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Mirtazapin Actavis gali veikti gebėjimą sukaupti dėmesį ir budrumą. Prieš pradėdami vairuoti arba valdyti mechanizmus, įsitikinkite, kad gebėjimai nepakitę.

Mirtazapin Actavis sudėtyje yra aspartamo

Mirtazapin Actavis tabletėse yra aspartamo, kuris yra fenilalanino šaltinis, todėl jos gali būti kenksmingos žmonėms, kuriems yra fenilketonurija.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek tablečių gerti

Rekomenduojama pradinė dozė yra 15 mg ar 30 mg per parą. Gydytojas gali patarti po kelių dienų dozę padidinti iki Jums geriausiai tinkančios dozės (nuo 15 mg iki 45 mg per parą). Paprastai įvairaus amžiaus pacientams skiriama ta pati dozė. Visgi, jeigu esate senyvas žmogus arba sergate inkstų ar kepenų liga, gydytojas dozę gali keisti.

Kada gerti Mirtazapin Actavis

Tabletes reikia gerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Geriausiai visą paros dozę išgerti per vieną kartą vakare prieš miegą. Visgi gydytojui nurodžius, paros dozę galima padalyti į dvi dalis ir vieną Mirtazapin Actavis paros dozės išgerti ryte, kitą – vakare, prieš miegą.

Didesnė vaisto dozė turi būti vartojama vakare, prieš miegą.

Kaip vartoti burnoje disperguojamasias tabletes

Tabletes reikia vartoti per burną.

1. Nespauskite tabletės iš lizdo (1 paveikslėlis).

paveikslėlis

2. Atskirkite vieną tabletės lizdą nuo plokštelės (2 paveikslėlis).

paveikslėlis

3. Atsargiai nuplėškite apsauginę folija, pradėdami nuo kampo, kaip pažymėta strėliuke (3 ir 4 paveikslėliai).

paveikslėlis

paveikslėlis

4. Sausomis rankomis išimkite tabletę ir padėkite ją ant liežuvio (5 paveikslėlis). Ji greitai suirs ir ją bus galima nuryti neužgeriant vandeniu.

paveikslėlis

Kada galite tikėtis savijautos pagerėjimo

Paprastai vaistas pradeda veikti po 12 savaičių, o būklės pagerėjimas pajaučiamas po 24 savaičių.

Svarbu, kad per pirmas kelias gydymo savaites su gydytoju aptartumėte Mirtazapin Actavis poveikį.

Praėjus 2-4 savaitėms nuo gydymo Mirtazapin Actavis pradžios pasakykite gydytojui, kaip Jus veikia šis vaistas.

Jeigu vis dar nebus pagerėjimo, gydytojas gali skirti vartoti didesnę vaisto dozę. Tokiu atveju po 2-4 savaičių dar kartą kreipkitės į gydytoją.

Kad depresijos simptomai išnyktų, Mirtazapin Actavis paprastai reikia vartoti 4–6 mėnesius.

Ką daryti pavartojus per didelę Mirtazapin Actavis dozę

Jeigu išgėrėte ar kas nors kitas išgėrė per daug Mirtazapin Actavis tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Perdozavus Mirtazapin Actavis (jeigu kartu nebuvo pavartota kitų vaistų ar alkoholio), labiausiai tikėtina, kad atsiras šių simptomų: mieguistumas, orientacijos sutrikimas ir pulso padažnėjimas.

Pamiršus pavartoti Mirtazapin Actavis

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę vieną kartą per parą

- jei pamiršote išgerti Mirtazapin Actavis dozę, pamirštą dozę praleiskite (šios dozės gerti negalima). Toliau tabletes vartokite įprastu laiku.

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę du kartus per parą

- jei pamiršote išgerti ryto dozę, paprasčiausiai išgerkite ją kartu su vakaro doze;

- jei pamiršote išgerti vakaro dozę, jos gerti kartu su kitos paros ryto doze negalima, paprasčiausiai praleiskite ją, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais;

- jeigu pamiršote išgerti abi paros dozes, pamirštų tablečių gerti negalima. Praleiskite abi dozes, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais.

Nustojus vartoti Mirtazapin Actavis

Mirtazapin Actavis vartojimą nutraukti galima tik gydytojui nurodžius.

Jei gydymą nutrauksite anksčiau, depresija gali vėl pasikartoti. Pasakykite gydytojui, kai pradėsite jaustis geriau. Gydytojas nuspręs, kada galima baigti gydymą.

Net jeigu depresijos simptomai išnyko, Mirtazapin Actavis vartojimo nutraukti staigiai negalima. Staigiai nutraukus Mirtazapin Actavis vartojimą, gali pasireikšti silpnumas, galvos svaigimas, susijaudinimas ar nerimas, galvos skausmas. Šių simptomų galima išvengti, gydymą nutraukiant palaipsniui. Gydytojas patars, kaip baigiant gydymą, palaipsniui sumažinti vaisto dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar slaugytoją.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pasireiškus bet kuriam iš šių sunkių šalutinių poveikių, Mirtazapin Actavis nebegerkite ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 pacientų):

jaučiatės pakiliai arba emociškai “pakylėtas” (manija)

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 pacientų):

geltona akių ir odos spalva. Tai gali rodyti kepenų veiklos sutrikimą (gelta)

Stiprus skausmas viršutinėje pilvo dalyje su pykinimu ir vėmimu (pankreatitas)

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

infekcijos požymiai, pavyzdžiui, staiga atsiradęs nepaaiškinamas karščiavimas, gerklės skausmas ar burnos išopėjimas (agranuliocitozė)

epilepsijos priepuoliai (traukuliai)

simptomų, pavyzdžiui, nepaaiškinamo karščiavimo, prakaitavimo, pulso padažnėjimo, viduriavimo, (nekontroliuojamo) raumenų susitraukinėjimo, drebulio, pernelyg suaktyvėjusių refleksų, nerimastingumo, nuotaikos pokyčių ir sąmonės pritemimo derinys. Labai retais atvejais tai gali būti serotonino sindromo požymiai

mąstymas apie savęs žalojimą arba savižudybę – nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninę

odos reakcija, žinoma kaip „daugiaformė eritema“ (niežtinčios raudonos dėmės odoje, ypač ant delnų ar padų, į dilgėlinę panašūs patinę iškilūs švelnios odos plotai apie burną, akis ir genitalijas, gali būti susiję su karščiavimu ir nuovargiu)

stiprus odos, akių, burnos ir genitalijų bėrimas, sluoksniavimasis (pūslinis dermatitas), lupimasis ir kiti požymiai, niežėjimas ar aukšta temperatūra (sunkios odos reakcijos, vadinamos Stiveno Džonsono (Steven Johnson) sindromu arba toksine epidermio nekrolize, požymiai)

raumenų skausmas ar silpnumas, arba patinimas, kartais su tamsios spalvos šlapimu, kurį sukelia nenormalus raumenų irimas (rabdomiolizė)

Kitas galimas šalutiniai mirtazapino poveikis

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 žmonių):

- apetito ir kūno svorio padidėjimas;

- išglebimas arba mieguistumas;

- galvos skausmas;

- burnos džiūvimas.

Dažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 žmonių)

letargija

galvos svaigimas

virpėjimas arba drebulys

pykinimas

viduriavimas

vėmimas

vidurių užkietėjimas

išbėrimas arba odos pažaida (egzantema)

sąnarių skausmas (artralgija) ar raumenų skausmas (mialgija)

nugaros skausmas

apsvaigimo pojūtis arba alpimas staigiai atsistojus (ortostatinė hipotenzija)

patinimas (dažniausiai kulkšnių ar pėdų) dėl skysčių susikaupimo organizme (edema)

nuovargis

ryškūs sapnai

sumišimas

nerimo jutimas

miego sutrikimai

Kitas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti vaikams ir paaugliams

- reikšmingas kūno svorio padidėjimas

dilgėlinė

padidėjęs trigliceridų kiekis kraujyje

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 100 žmonių)

nenormalūs odos jutimai, pavyzdžiui, deginimo, dilginimo, adatėlių badymo ar dilgčiojimo pojūtis (parestezija)

neramių kojų sindromas

apalpimas (sinkopė)

burnos aptirpimo pojūtis (burnos hipestezija)

kraujospūdžio sumažėjimas

košmarai

susijaudinimo jutimas

haliucinacijos

poreikis judėti

Retas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 1000 žmonių)

raumenų trūkčiojimai ar susitraukimai (mioklonija)

agresyvumas

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

- retais atvejais Mirtazapin Actavis gali sutrikdyti kraujo ląstelių gamybą (kaulų čiulpų slopinimas). Kai kurių žmonių atsparumas infekcijai būna sumažėjęs, nes vartojant Mirtazapin Actavis, gali laikinai sumažėti tam tikrų leukocitų kiekis kraujyje (granuliocitopenija). Retais atvejais Mirtazapin Actavis gali sukelti ir eritrocitų, leukocitų bei trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (aplazinė anemija), trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (trombocitopenija) arba tam tikrų leukocitų kiekio kraujyje padidėjimą (eozinofilija).

nenormalūs pojūčiai burnoje (burnos parestezija)

- burnos patinimas (burnos edema)

- viso kūno tinimas (generalizuota edema)

- lokalizuotas tinimas

- hiponatremija

- netinkama antidiuretinio hormono sekrecija

- padidėjęs seilėtekis

- neaiški kalba (dizartrija)

- vaikščiojimas miegant

apsunkintas šlapinimasis

kraujo fermentų pokyčiai (pastebimi atliekant kraujo tyrimus)

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyte šį vaistą vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant lizdinės plokštelės, etiketės ir dėžutės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikymo sąlygos

Lizdinės plokštelės. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.

Tablečių talpyklė. Laikyti sandarioje tablečių talpyklėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Mirtazapin Actavis sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra mirtazapinas.

Vienoje Mirtazapin Actavis 15 mg burnoje disperguojamojoje tabletėje yra 15 mg mirtazapino.

Vienoje Mirtazapin Actavis 30 mg burnoje disperguojamojoje tabletėje yra 30 mg mirtazapino.

Vienoje Mirtazapin Actavis 45 mg burnoje disperguojamojoje tabletėje yra 45 mg mirtazapino.

- Pagalbinės medžiagos yra manitolis, mikrokristalinė celiuliozė, sunkusis magnio subkarbonatas, hidroksipropilceliuliozė, krospovidonas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, L-metioninas, mikrokristalinė celiuliozė ir guaro lipai, aspartamas (E 951), apelsinų kvapioji medžiaga ir magnio stearatas.

Mirtazapin Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje

Mirtazapin Actavis 15 mg burnoje disperguojamosios tabletės yra baltos arba beveik baltos, apvalios, 8 mm skersmens, abipusiai išgaubtos, nedengtos, su užrašu „M1“.

Mirtazapin Actavis 30 mg burnoje disperguojamosios tabletės yra baltos arba beveik baltos, apvalios, 10 mm skersmens, abipusiai išgaubtos, nedengtos, su užrašu „M2“.

Mirtazapin Actavis 45 mg burnoje disperguojamosios tabletės yra baltos arba beveik baltos, apvalios, 12 mm skersmens, abipusiai išgaubtos, nedengtos, su užrašu „M4“.

Pakuotės dydis

Dėžutė, kurioje yra 6, 18, 30, 48, 90, 96 arba 180 (18 x 10 pakuotė gydymo įstaigoms) tablečių, supakuotų į lizdines plokšteles.

Dėžutė, kurioje yra 6, 18, 30, 48, 90, 96 arba 180 (18 x 10 pakuotė gydymo įstaigoms) tablečių, supakuotų į nuplėšiamas perforuotas vienadozes lizdines plokšteles.

Tablečių talpyklė (joje yra sausiklio), kurioje yra 50 arba 100 tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Actavis Group PTC ehf.

Reykjavíkurvegi 76-78

220 Hafnarfjörður

Islandija

Gamintojas

Actavis hf.

Reykjavikurvegur 76-78

IS-220 Hafnarfjordur

Islandija

arba

Actavis Ltd.

BLB 016 Bulebel Industrial Estate

Zejtun ZTN 3000

Malta

arba

EGIS Pharmaceuticals PLC

1106 Budapest, Keresztúri út 30-38

Vengrija

arba

EGIS Pharmaceuticals PLC

1165 Budapest, Bökényföldi út 118-120

Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Actavis Baltics“,Senasis Ukmergės kelias 4Užubalių kaim., Avižienių sen.,LT-14013 Vilniaus raj.,Tel.: +370 5 260 9615

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Čekija- Mirtazapin +pharma 15 mg, Mirtazapin +pharma 30 mg, Mirtazapin +pharma 45 mg

Estija Mirtazapin Actavis

Vengrija Yarocen

Islandija Míron Smelt

Latvija Mirtazapin Actavis

Malta Remirta

Lenkija Remirta ORO

Slovėnija Remirta 15 mg orodisperzibilne tablete,

Remirta 30 mg orodisperzibilne tablete

Remirta 45 mg orodisperzibilne tablete

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-11-09

Išsami informacija apie šį vaistiną pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu"Mirtazapin Actavis 30mg disp. tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Norfos vaistinė, UAB fil. Šiauliai Tilžės

Tilžės g. 225, Šiauliai
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena