E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Losartan Actavis 50mg dengtos tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Losartan Actavis 50mg dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Losartano kalio druska - 50mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Actavis
ATC kodas C09CA01
Vidutinė kaina: 4,24 Eur (14,64 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Veiklioji Losartan Actavis tablečių medžiaga losartanas priklauso vaistams, kurie vadinami angiotenzino II receptorių blokatoriais. Angiotenzinas II yra organizmo gaminama medžiaga, kuri, prisijungusi prie kraujagyslių sienelėje esančių receptorių, sutraukia kraujagysles, todėl didėja kraujospūdis. Losartanas neleidžia angiotenzinui II prisijungti prie minėtų receptorių, todėl atsipalaiduoja kraujagyslių lygieji raumenys, mažėja kraujospūdis. Ligoniams sergantiems didelio kraujospūdžio liga ir II tipo cukriniu diabetu losartanas lėtina inkstų funkcijos silpnėjimą.

Losartan Actavis vartojamas:

- suaugusių žmonių ir 6–18 metų vaikų bei aauglių didelio kraujospūdžio ligai (hipertenzijai) gydyti;

- hipertenzija ir II tipo cukriniu diabetu sergančių ligonių, kuriems laboratorinių tyrimų duomenys rodo, kad yra inkstų veiklos sutrikimas ir  5 g per parą proteinurija (nenormalus baltymų kiekis šlapime), inkstų apsaugai;

- gydyti lėtiniu širdies nepakankamumu sergančius pacientus, jei gydytojas mano, kad gydymas specifiniais vaistais, vadinamais angiotenziną konvertuojančio fermento inhibitoriais (AKF inhibitoriais, t. y. vaistais nuo didelio kraujospūdžio ligos), netinka. Jeigu širdies nepakankamumą stabilizavo AKF inhibitoriai, gydymo jais keisti losartanu nereikia;

- gydyti pacientus, kuriems yra didelio kraujospūdžio liga ir sustorėjusi kairiojo širdies skilvelio sienelė. Nustatyta, kad Losartan Actavis mažina insulto riziką ("LIFE tyrimas").


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Losartan Actavis vartoti negalima:

- jeigu yra alergija losartanui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu yra sunkus kepenų veiklos sutrikimas;

- jeigu esate daugiau nei 3 mėnesius nėščia ( taip pat yra geriau vengti Losartan Actavis vartoti ankstyvojo nėštumo metu, žr. skyrių „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“);

- jeigu Jūs sergate cukriniu diabetu arba Jūsų inkstų veikla sutrikusi ir Jums skirtas kraujospūdį mažinantis vaistas, kurio sudėtyje yra aliskireno.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Losartan Actavis.

Prieš Losartan Actavis vartojimą gydytojui svarbu pasakyti:

- jeigu buvo pasireiškusi angioneurozinė edema: veido, lūpų, ryklės ir (arba) liežuvio sutinimas (žr. ir 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis“);

- jeigu stipriai vemiate arba viduriuojate ir dėl to organizmas netenka nepaprastai daug skysčių ir (arba) druskų;

- jeigu vartojate diuretikų (vaistų, didinančių vandens išsiskyrimą pro inkstus) arba ribojate druskos kiekį maiste ir dėl to organizmas netenka nepaprastai daug skysčių ir druskų (žr. ir 3 skyriaus poskyrį „Dozavimas ypatingų grupių pacientams“);

- jeigu susiaurėjusios arba blokuotos į inkstus patenkančios kraujagyslės arba jeigu Jums neseniai persodintas inkstas;

- jeigu sutrikusi kepenų veikla (žr. 2 skyriaus poskyrį „ Losartan Actavis vartoti negalima“ ir 3 skyriaus poskyrį „Dozavimas ypatingų grupių pacientams“);

- jeigu sergate širdies nepakankamumu, tiek susijusiu, tiek nesusijusiu su inkstų veiklos sutrikimu arba sunkia gyvybei pavojinga širdies aritmija. Jeigu kartu esate gydomas beta adrenoblokatoriais, būtinas specialus atsargumas;

- jeigu yra širdies vožtuvų arba širdies raumens sutrikimų;

- jeigu sergate širdies išemine liga (pasireiškusia dėl kraujotakos susilpnėjimo širdies kraujagyslėse) arba smegenų kraujagyslių liga (pasireiškusia dėl smegenų kraujotakos susilpnėjimo);

- jeigu yra pirminis aldosteronizmas (tai sindromas, susijęs su hormono aldosterono išsiskyrimo iš antinksčių padidėjimu, atsiradusiu dėl antinksčių sutrikimo).

- Jei manote, kad esate arba galite tapti nėščia. Ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu Losartan Actavis vartoti nerekomenduojama. Vartojamas nuo trečio nėštumo mėnesio šis vaistas gali padaryti didžiulės žalos Jūsų kūdikiui (žr. skyrių „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

- jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti:

- angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) (vadinamąjį sartaną, pavyzdžiui, valsartaną, telmisartaną, irbesartaną), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų.

- aliskireną.

Jūsų gydytojas gali reguliariai ištirti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį ir elektrolitų kiekį (pvz., kalio) kraujyje.

Taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Losartan Actavis vartoti negalima“.

Vaikams ir paaugliams

Losartan Actavis poveikis vaikams netirtas. Norėdami gauti daugiau informacijos, pasikalbėkite su savo gydytoju. Losartan Actavis nerekomenduojama vartoti vaikams, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi arba kurie yra jaunesni negu 6 metų, kadangi duomenys apie šių pacientų grupes yra riboti.

Kiti vaistai ir Losartan Actavis

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Gydymo Losartan Actavis metu toliau išvardytų vaistų būtina vartoti itin atsargiai.

- Kiti kraujospūdį mažinantys medikamentai, kadangi jie gali dar daugiau sumažinti kraujospūdį. Taip pat kraujospūdį gali sumažinti bet kuris iš šių vaistų ar vaistų klasė: tricikliai antidepresantai, vaistai nuo psichozės, baklofenas, amifostinas.

- Preparatai, kurie organizme sulaiko kalį arba gali padidinti jo kiekį, pvz., kalio papildai, druskų pakaitalai, kuriuose yra kalio, kalį organizme sulaikantys diuretikai (amiloridas, triamterenas, spironolaktonas), heparinas.

- Nesteroidiniai preparatai nuo uždegimo (pvz., indometacinas), įskaitant COX-2 inhibitorius (tai vaistai, slopinantys uždegimą ir galintys padėti lengvinti skausmą), kadangi jie gali silpninti losartano kraujospūdį mažinantį poveikį.

Jeigu sutrikusi inkstų veikla, minėtų vaistų vartojant kartu su losartanu, ji gali dar pablogėti.

Medikamentų, kuriuose yra ličio, be atidžios Jūsų gydytojo priežiūros, kartu su losartanu vartoti negalima, kadangi gali prireikti laikytis specialių atsargumo priemonių, pvz., atlikinėti kraujo tyrimus.

Būtinas ypatingas atsargumas, jei esate gydomas losartanu kartu su kitu angiotenzino II receptorių blokatoriumi (pvz., valsartanu ar telmisartanu), nes gali padidėti mažo kraujospūdžio, alpimo, kalio koncentracijos padidėjimo ir inkstų funkcijos pokyčių dažnis.

Jūsų gydytojui gali tekti pakeisti Jūsų dozę ir (arba) imtis kitų atsargumo priemonių

- Jeigu vartojate AKF inhibitorių arba aliskireną (taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyriuose „Losartan Actavis vartoti negalima“ ir „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

Losartan Actavis vartojimas su maistu ir gėrimais

Losartan Actavis galima gerti valgio metu arba nevalgius.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Jeigu esate nėščia (manote, kad galite būti pastojusi), pasakykite apie tai gydytojui. Jūsų gydytojas lieps jums nebevartoti vaisto prieš planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą, ir paskirs kitą vaistą vietoj Losartan Actavis. Losartan Actavis yra nerekomenduojamas ankstyvojo nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jei esate daugiau kaip tris mėnesius nėščia, nes tuomet jis gali labai pakenkti jūsų kūdikiui.

Žindymo laikotarpis

Pasakykite savo gydytojui, jei maitinate krūtimi ar ruošiatės pradėti tai daryti. Losartan Actavis nerekomenduojamas krūtimi maitinančioms motinoms. Jei motina nori maitinti krūtimi, gydytojas gali paskirti kitą vaistą, ypač jei norima žindyti naujagimį arba prieš laiką gimusį kūdikį.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Losartano poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta. Gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus preparatas įtakos neturėtų daryti. Vis dėlto losartanas, kaip ir visi kiti vaistai nuo didelio kraujospūdžio ligos, kai kuriems žmonėms gali sukelti galvos svaigimą ar mieguistumą. Jeigu toks poveikis pasireiškia, prieš dirbant minėtą darbą, reikia kreiptis į gydytoją patarimo.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Tikslią Losartan Actavis dozę nustatys Jūsų gydytojas, įvertinęs Jūsų būklę ir išsiaiškinęs, ar vartojate kitų vaistų.

Suaugę pacientai, sergantys didelio kraujospūdžio liga

Gydyti paprastai pradedama kartą per parą vartojama 50 mg losartano doze (viena Losartan Actavis 50 mg tablete). Daugiausiai kraujospūdis turėtų sumažėti po 3 – 6 gydymo savaičių. Vėliau kai kuriems pacientams gydytojas dozę gali didinti ir skirti gerti po 100 mg losartano (dvi Losartan Actavis 50 mg tabletes) kartą per parą.

Suaugę pacientai, sergantys didelio kraujospūdžio liga ir II tipo cukriniu diabetu

Gydyti paprastai pradedama kartą per parą vartojama 50 mg losartano doze (viena Losartan Actavis 50 mg tablete). Vėliau gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų kraujospūdžio reakciją į medikamentą, dozę gali didinti ir skirti gerti po 100 mg losartano (dvi Losartan Actavis 50 mg tabletes) kartą per parą.

Losartan Actavis galima vartoti kartu su kitais kraujospūdį mažinančiais vaistais (pvz., diuretikais, kalcio kanalų blokatoriais, alfa arba beta adrenoblokatoriais bei centrinio poveikio medikamentais), insulinu bei kitais preparatais, kuriais paprastai mažinamas gliukozės kiekis kraujyje (pvz., sulfonilkarbamidais, glitazonu, gliukozidazės inhibitoriais).

Suaugę pacientai, sergantys širdies nepakankamumu

Gydyti dažniausiai pradedama 12,5 mg losartano doze (viena Losartan Actavis 12,5 mg tablete), vartojama kartą per parą.

Paprastai dozė kas savaitę palaipsniui didinama (t.y. pirmą savaitę vartojama 12,5 mg paros dozė, antrą savaitę  25 mg, trečią savaitę 50 mg, ketvirtą savaitę 100 mg, penktą savaitę 150 mg) iki įprastinės palaikomosios dozės, nustatytos Jūsų gydytojo. Didžiausia paros dozė yra 150 mg losartano (pvz., trys Losartan Actavis 50 mg tabletės arba viena Losartan Actavis 100 mg tabletė ir viena Losartan Actavis 50 mg tabletė).

Širdies nepakankamumo gydymo metu losartanas dažniausiai vartojamas kartu su diuretikais (vaistais, kurie didina pro inkstus pašalinamo vandens kiekį) ir (arba) rusmenės preparatais (vaistais, padedančiais stiprinti širdį ir didinti jos veiksmingumą) arba (ir) beta adrenoblokatoriais.

Dozavimas ypatingų grupių pacientams

Kai kuriems ligoniams, pvz., tiems, kurie buvo gydyti didele diuretikų doze, kurių kepenų veikla sutrikusi arba kurie yra vyresni negu 75 metų, gydytojas gali patarti gerti mažesnę losartano dozę. Pacientams, kuriems yra sunkus kepenų veiklos sutrikimas, losartano vartoti draudžiama (žr. 2 skyriaus poskyrį „Losartan Actavis vartoti negalima“).

Vartojimas vaikams ir paaugliams (6–18 metų)

20–50 kg sveriantiems vaikams ir paaugliams rekomenduojama dozė yra 25 mg kartą per parą. Išimtiniais atvejais dozė gali būti padidinta iki didžiausios, t. y. 50 mg, kartą per parą.

Vartojimo būdas

Tabletę reikia nuryti užsigeriant stikline vandens. Vaisto kasdien reikia stengtis gerti tokiu pačiu paros laiku. Losartan Actavis svarbu vartoti tiek laiko, kiek gydytojo skirta.

Ką daryti pavartojus per didelę Losartan Actavis dozę?

Jeigu per apsirikimą iš karto išgersite per daug tablečių arba jeigu jų išgers vaikas, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją. Perdozavimo simptomai yra mažas kraujospūdis ir širdies plakimo padažnėjimas, nors galimas ir jo suretėjimas.

Pamiršus pavartoti Losartan Actavis

Jeigu įprastiniu laiku vaisto išgerti pamiršite, gerkite jo atėjus kitos dozės vartojimo laikui.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Nustojus vartoti Losartan Actavis

Losartan Actavis svarbu vartoti tiek laiko, kiek gydytojo skirta, kad būtų palaikoma vienoda Jūsų kraujospūdžio kontrolė.

Jeigu manote, kad losartanas veikia per stipriai arba per silpnai, pasikalbėkite su savo gydytoju arba vaistininku.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu Jums pasireiškė toliau išvardytas poveikis, Losartan Actavis nebevartokite ir nedelsdami pasakykite savo gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyrių:

Sunki alerginė reakcija (išbėrimas, niežulys, veido, lūpų, burnos ar ryklės sutinimas, kuris gali pasunkinti rijimą ar kvėpavimą).

Tai sunkus, bet retas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia daugiau kaip 1 iš 10 000 pacientų, bet mažiau kaip 1 iš 1 000 pacientų. Jums gali prireikti skubios gydytojo pagalbos arba guldymo į ligoninę.

Pastebėtas Losartan Actavis šalutinis poveikis nurodytas toliau.

Dažnas (pasireiškia mažiau negu 1 iš 10 žmonių):

- galvos svaigimas,

- mažas kraujospūdis,

- nuo dozės dydžio priklausomas ortostatinis poveikis, toks kaip kraujospūdžio mažėjimas stojantis iš gulimos ar sėdimos padėties,

- bendrojo pobūdžio silpnumas,

- nuovargis,

- per mažas cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija),

- per didelis kalio kiekis kraujyje (hiperkalemija),

- inkstų funkcijos pokytis, įskaitant inkstų nepakankamumą,

- sumažėjęs raudonųjų kraujo ląstelių kiekis (anemija),

- padidėjęs urėjos kiekis kraujyje, kreatinino ir kalio koncentracijos padidėjimas kraujo serume pacientams, sergantiems širdies nepakankamumu.

Nedažnas (pasireiškia mažiau negu 1 iš 100 žmonių):

- mieguistumas (somnolencija),

- galvos skausmas,

- miego sutrikimas,

- pernelyg greitas juntamas širdies plakimas (palpitacija),

- stiprus krūtinės skausmas (krūtinės angina),

- mažas kraujospūdis (ypač tuo atveju, jeigu organizmas netenka daug vandens per kraujagysles, pvz., pacientams, sergantiems sunkiu širdies nepakankamumu arba vartojantiems didelę diuretikų dozę),

- dusulys (dispnėja),

- pilvo skausmas,

- vidurių užkietėjimas,

- viduriavimas,

- pykinimas,

- vėmimas,

- ruplės (dilgėlinė),

- niežėjimas,

- išbėrimas,

- lokalus patinimas (edema),

- kosulys.

Retas (pasireiškia mažiau negu 1 iš 1 000 žmonių):

padidėjęs jautrumas,

angioneurozinė edema,

kraujagyslių uždegimas (angitas, įskaitant Henoch-Schonlein purpurą),

tirpulio arba dilgčiojimo pojūtis (parestezija),

alpulys (sinkopė),

labai dažnas nereguliarus širdies plakimas (prieširdžių virpėjimas),

smegenų priepuolis (insultas),

kepenų uždegimas (hepatitas),

alaninaminotransferazės (ALT) kiekio kraujyje padidėjimas, kuris nutraukus gydymą dažniausiai išnyksta.

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis):

- trombocitų kiekio sumažėjimas,

- migrena,

- kepenų funkcijos sutrikimas,

- raumenų ir sąnarių skausmas,

- į gripą panašūs simptomai,

- nugaros skausmas ir šlapimo takų infekcija,

- padidėjęs jautrumas saulės spinduliams (fotosensibilizacija),

- nepaaiškinamas raumenų skausmas ir patamsėjęs (arbatos spalvos) šlapimas (rabdomiolizė),

- impotencija,

- kasos uždegimas (pankreatitas),

- mažas natrio kiekis kraujyje (hiponatremija),

- depresija,

- bendrasis negalavimas,

- spengimas, zvimbimas, dundėjimas ar spragsėjimas ausyse (tinnitus),

- skonio sutrikimas (disgeuzija).

Šalutinis poveikis vaikams yra panašus į poveikį suaugusiems žmonėms.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant lizdinės plokštelės ir kartoninės dėžutės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

12,5 mg ir 25 mg tabletės, supakuotos į lizdines plokšteles

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

50 mg ir 100 mg tabletės, supakuotos į lizdines plokšteles

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Tablečių talpyklė

Šiam vaistiniam preparatai specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Losartan Actavis sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra losartanas. Kiekvienoje Losartan Actavis 12,5 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 12,5 mg losartano kalio druskos. Kiekvienoje Losartan Actavis25 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 25 mg losartano kalio druskos. Kiekvienoje Losartan Actavis 50 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg losartano kalio druskos. Kiekvienoje Losartan Actavis 100 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg losartano kalio druskos.

Pagalbinės medžiagos

Tabletės šerdis: manitolis, mikrokristalinė celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, povidonas K 29/32 ir magnio stearatas. Tabletės plėvelė: hipromeliozė 6, titano dioksidas (E 171), talkas ir propilenglikolis.

Losartan Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje

Losartan Actavis 12,5 mg tabletės yra baltos, apvalios, abipusiai išgaubtos, dengtos plėvele, 6 mm skersmens, pažymėtos 1L, be vagelės.

Losartan Actavis 25 mg tabletės yra baltos, apvalios, abipusiai išgaubtos, dengtos plėvele, 8 mm skersmens, pažymėtos 2L, be vagelės.

Losartan Actavis 50 mg tabletės yra baltos, apvalios, abipusiai išgaubtos, dengtos plėvele, 10 mm skersmens, pažymėtos 3L, su vagele.

Losartan Actavis 100 mg tabletės yra baltos, ovalios, abipusiai išgaubtos, dengtos plėvele, 18,3 mm ilgio ir 9,2 mm pločio, pažymėtos 4L, su vagele.

Pakuotės dydis

Lizdinių plokštelių pakuotė:

7, 10, 14, 15, 20, 21, 28, 30, 50, 56, 90, 98, 100 arba 210 plėvele dengtų tablečių.

Pakuotė ligoninėms: 280 plėvele dengtų tablečių.

Tablečių talpyklė:

100, 250 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

Actavis Group Hf, Reykjavikurvegi 76-78, 220 Hafnarfjörður, Islandija

Gamintojai

Actavis Group Hf, Reykjavikurvegur 76-78, 220 Hafnarfjordur, Islandija

arba

Genericon Pharma GesmbH, Hafnerstrasse 211 A-8054 Graz, Austrija

arba

Balkanpharma – Dupnitsa AD, 3 Samokovsko Str. , Dupnitsa 2600, Bulgarija

arba

PharmaPack International B.V., Bleiswijkseweg 51, 2712 PB Zoetermeer, Nyderlandai

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Denija Losartankalium “Actavis”

Austrija Losartan Actavis Filmtabletten

Vokietija Losartan-Actavis 12,5 mg Filmabletten, Losartan-Actavis 25 mg Filmabletten, Losartan-Actavis 50 mg Filmabletten, Losartan-Actavis 100 mg Filmabletten

Estija Losartan Actavis

Vengrija Rasoltan

Italija Losartan Actavis

Lietuva Losartan Actavis 12,5 mg plėvele dengtos tabletės, Losartan Actavis 25 mg plėvele dengtos tabletės., Losartan Actavis 50 mg plėvele dengtos tabletės, Losartan Actavis 100 mg plėvele dengtos tabletės

Latvija Losartan Actavis

Nyderlandai Losartankalium Aurobindo 12.5 mg, filmomhulde tabletten

Losartankalium Aurobindo 25 mg, filmomhulde tabletten

Losartankalium Aurobindo 50 mg, filmomhulde tabletten

Losartankalium Aurobindo 100 mg, filmomhulde tabletten

Norvegija Losartan Actavis

Lenkija Rasoltan

Portugalija Losartan Aurovitas

Švedija Losartan Actavis

Slovenija Rasoltan

Jungtinė karalystė Losartan Film-Coated Tablets

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „Actavis Baltics“, Vytauto g. 8/Liubarto g. -7, LT-08118 Vilnius Tel.: + 370 5 260 9615

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-06-11

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Losartan Actavis 50mg dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena