E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Kabiven Peripheral infuzinė emulsija1920ml N4

Kraują ir kraujodaros sistemą veikiantys vaistai >  Plazmos pakaitalai ir infuziniai tirpalai
Pavadinimas: Kabiven Peripheral infuzinė emulsija1920ml N4
Veikliosios medžiagos: Solutions for parenteral nutrition
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Fresenius Kabi
ATC kodas B05BA10
Vidutinė kaina: 154,56 Eur (533,66 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Kabiven Peripheral infuzinė emulsija - tai riebalų emulsijos, aminorūgščių ir elektrolitų bei gliukozės tirpalų mišinys, vartojamas parenteraliniam maitinimui.

Preparatu pacientą galima maitinti parenteraliniu (ne per virškinimo traktą) būdu tuo atveju, jei jis maitintis pro burną ar enteriniu (per virškinimo traktą) būdu negali arba jei tokia mityba yra nepakankama, arba draudžiama.

Riebalų emulsija

Organizmą Intralipid (esanti Kabiven Peripheral riebalų emulsijoje) aprūpina sočiosiomis ir nesočiosiomis ilgos grandinės riebalų rūgštimis, kurios reikalingos ląstelių energijos apykaitai ir membranų struktūrai. Vartojant rekomenduojamas dozes, hemodinamika (kraujo judėjimas širdies ir kraujagyslių sistemoje) nekinta. Jei Intralipid vartojama tinkamai, didesnio plaučių funkcijos pokyčio nebūna. Kai kuriems pacientams, maitinamiems infuzijos būdu, laikinai padidėja kepenų fermentų aktyvumas, tačiau jis sunormalėja, nutraukus infuziją. Panašių pokyčių atsiranda, jei ligonis maitinamas infuzijos būdu, jei preparate riebalų emulsijos nėra.

Aminorūgštys ir elektrolitai

Įprastiniame maiste esančių baltymų sudedamoji dalis yra aminorūgštys. Jos naudojamos audinių baltymams sintetinti, perteklius panaudojamas gliukoneogenezei (gliukozės gamybai iš neangliavandenių).

Infuzuojant aminorūgščių, šiek tiek pagreitėja metabolizmas (medžiagų apykaita) ir termogenezė .

Gliukozė

Gliukozė padeda palaikyti normalią homeostazę (organizmo vidinė terpė). Kitokio farmakodinaminio poveikio ji nesukelia.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Kabiven Peripheral vartoti negalima:

- jeigu organizmo jautrumas kiaušinių, sojų ar žemės riešutų baltymams ar kitoms veikliosioms arba sudedamosioms preparato medžiagoms yra padidėjęs;

- jei yra sunki hiperlipidemija (padidėjęs riebalų kiekis kraujyje);

- jei sergama sunkiu kepenų funkcijos nepakankamumu;

- jeigu labai sutrikęs kraujo krešėjimas;

- jei yra įgimtas aminorūgščių metabolizmo sutrikimas;

- jeigu yra sunkus inkstų funkcijos nepakankamumas (jei hemofiltracija arba dializė neatliekama);

- jei ištiko ūminis šokas;

- jei yra hiperglikemija, kai insulino per valandą reikia vartoti daugiau kaip 6 vienetus;

- jeigu yra patologinis bet kokių elektrolitų koncentracijos serume padidėjimas.

Gydymo infuzijomis bendrosios kontraindikacijos, jei yra tokia būklė:

- ūminė plaučių edema;

- hiperhidracija (padidėjęs skysčio kiekis organizme);

- dekompensacinis širdies funkcijos nepakankamumas ir hipotoninė dehidracija;

- hemofagocitozinis sindromas;

- ligonio būklė nestabili (pvz., po sunkios traumos, yra nekompensuotas diabetas, ūmus miokardo infarktas, metabolinė acidozė, sunkus sepsis ir hiperosmoliarinė koma;

- Kabiven Peripheral draudžiama infuzuoti naujagimiams ir jaunesniems kaip 2 metų vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- jei elektrolitų ir skysčio pusiausvyra sutrikusi (pvz., elektrolitų koncentracija serume labai didelė arba maža), prieš infuziją reikia sunormalinti elektrolitų ir vandens kiekį.

Pradedant bet kokią intraveninę infuziją, ligonio būklę reikia labai atidžiai stebėti;

- jei atsiranda bet koks nepageidaujamas simptomas, infuziją būtina nutraukti.

Kadangi kišant į bet kurią centrinę veną kateterį ir juo manipuliuojant kyla didelis užsikrėtimo pavojus, būtina šią procedūrą atlikti griežtai laikantis aseptikos taisyklių;

- jei lipidų metabolizmas yra sutrikęs, pvz., sergama inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumu, dekompensaciniu cukriniu diabetu, pankreatitu, hipotiroidizmu (kartu ir hipertrigliceridemija) arba sepsiu, Kabiven Peripheral reikia vartoti atsargiai, tačiau jei jo vartojama, būtina nuolat ir atidžiai sekti trigliceridų koncentraciją serume.

Reguliariai reikia sekti serumo osmoliariškumą, elektrolitų, gliukozės kiekį, skysčių balansą, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą bei kepenų fermentų aktyvumą;

jei riebalų infuzuojama ilgai, reikia sekti kraujo ląstelių kiekį ir krešėjimą.

Preparate yra sojų aliejaus ir kiaušinių fosfolipidų. Retais atvejais šios medžiagos gali sukelti alerginę reakciją. Pastebėtos kryžminės alerginės reakcijos sojoms ir žemės riešutams.

Ligoniams, sergantiems inkstų funkcijos nepakankamumu, fosfatų ir kalio vartoti reikia atsargiai, atidžiai sekant, ar nepasireiškia hiperfosfatemija (fosfatų kiekio padidėjimas kraujyje) arba hiperkaliemija (kalio kiekio padidėjimas kraujyje).

Elektrolitų, kurių reikia papildomai vartoti, kiekį reikia nustatyti atsižvelgiant į ligonio būklę ir ją nuolat sekant.

Pacientą, kuriam pasireiškė metabolinė acidozė, pvz., pieno rūgšties acidozė, padidėjo serumo osmoliariškumas arba kurio organizme reikia padidinti skysčių kiekį, parenteraliniu būdu maitinti būtina atsargiai.

Būtina sekti riebalų pasisavinimą: paėmus kraujo mėginį praėjus 5 – 6 valandoms po infuzijos, t.y. po riebalų pasisavinimo, rekomenduojama matuoti trigliceridų koncentraciją kraujo serume.

Infuzijos metu trigliceridų koncentracija serume turėtų būti ne didesnė kaip 3 mmol/ l.

Būtina atidžiai parinkti pakuotę, kurioje yra tinkamas emulsijos ir jos sudėtinių medžiagų kiekis. Emulsijos kiekis turi būti koreguojamas, atsižvelgiant į skysčių kiekį vaiko organizme ir mitybos poreikį. Viena pakuotė, skirta vienkartiniam vartojimui. Tokio emulsijos kiekio pakanka sunormalinti paciento būklę.

Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos reikia atsargiai vartoti tiems žmonėms, kurių organizme elektrolitų kaupiasi daugiau, nei įprasta.

Jei pasireiškia bet koks anafilaksinės reakcijos požymis ar simptomas, infuziją būtina nedelsiant nutraukti.

Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos sudėtyje esantys riebalai gali keisti laboratorinių tyrimų (bilirubino, laktatdehidrogenazės, deguonies įsotinimo, hemoglobino ir kt.) rodmenis tuo atveju, jei kraujo mėginys buvo paimtas prieš riebalų išsiskyrimą iš kraujo. Iš daugelio pacientų kraujo riebalai išsiskiria per 5 - 6 valandas.

Infuzuojant į veną aminorūgščių, didėja mikroelementų, ypač cinko, išsiskyrimas su šlapimu, todėl pacientui reikia vartoti mikroelementų papildomai, ypač tuo atveju, kai jis parenteraliniu būdu maitinamas ilgai.

Dėl blogos mitybos nusilpusius ligonius pradėjus maitinti parenteraliniu būdu, galimas skysčių pokytis organizme. Dėl to gali pasireikšti plaučių edema (pabrinkimas) arba stazinis širdies nepakankamumas, serume sumažėti kalio, fosforo, magnio ir vandenyje tirpstančių vitaminų koncentracija. Tokių pokyčių gali atsirasti per 24 - 48 valandas, todėl rekomenduojama ligonį parenteraliniu būdu pradėti maitinti lėtai ir atsargiai, kartu atidžiai sekant ir tinkamai koreguojant skysčio, elektrolitų, mineralų ir vitaminų kiekį.

Kabiven Peripheral kartu su krauju ar kraujo preparatais ta pačia infuzijų sistema infuzuoti draudžiama.

Pacientams, kuriems pasireiškė hiperglikemija (padidėjęs cukraus kiekis kraujyje), gali prireikti injekuoti insulino.

Kabiven Peripheral vartoti nerekomenduojama naujagimiams ir jaunesniems kaip 2 metų vaikams.

Infuzija į periferinę veną

Kaip ir kiti hipertoniniai infuzijų tirpalai, preparatas, infuzuojamas į periferinę veną, gali sukelti tromboflebitą, be to, kai kurie faktoriai: kaniulės rūšis, skersmuo, ilgis, infuzijos trukmė, infuzijų tirpalo pH ir osmoliališkumas, procedūrų kiekis ir galima infekcija, šį pavojų didina. Per tą veną, per kurią infuzuojamas bendrosios parenteralinės mitybos preparatas, infuzuoti kitokių priedų arba tirpalų nerekomenduojama.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Terapinės heparino dozės į kraujotaką laikinai išskiria lipoproteinlipazę, todėl pradžioje plazmoje gali sustiprėti lipolizė ir vėliau laikinai sumažėti trigliceridų klirensas.

Galima kai kurių preparatų, pvz., panašaus poveikio kaip insulino ir organizmo lipazių, sąveika, tačiau ji klinikai yra mažai reikšminga.

Sojos pupelių aliejus yra natūralus vitamino K1 šaltinis. Jis svarbus kraujo krešėjimui, ypač pacientams, gydomiems kumarino dariniais, kurie su šiuo vitaminu sąveikauja. Nors toks poveikis pasireiškia retai, tačiau patariama ligoniams, vartojantiems šių vaistų, atidžiai sekti kraujo krešėjimo rodmenis.

Ar nors viena minėta sąveika klinikai yra reikšminga, nežinoma.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Ar Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos vartoti nėštumo laikotarpiu saugu, nežinoma, nes specialių tyrimų neatlikta.

Prieš infuzuojant Kabiven Peripheral nėščiai moteriai, reikia apsvarstyti jo naudos ir žalos santykį.

Ar Kabiven Peripheral vartoti žindamai moteriai saugu, nežinoma, nes specialių tyrimų neatlikta.

Prieš infuzuojant Kabiven Peripheral žindamai moteriai, reikia apsvarstyti jo naudos ir žalos santykį.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Tokių tyrimų duomenų nepateikiama.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Kabiven Peripheral infuzinė emulsija tiekiama trijų kamerų maišais su apvalkalu. Deguonies absorbentas yra tarp maišo ir apvalkalo. Nuplėšiamoji plėvelė maišą skiria į tris kameras. Kiekvieno maišo turinio kiekis priklauso nuo pakuotės, kuri yra trijų dydžių.

Prieš vartojimą reikia nuplėšti kameras skiriančias plėveles, kad visų trijų kamerų turinys susimaišytų.

Dozė nustatoma kiekvienam ligoniui, pakuotės dydis parenkamas, atsižvelgiant į jo būklę, kūno svorį ir mitybos poreikį.

Suaugę pacientai

Azoto poreikis organizmo baltymų kiekiui palaikyti priklauso nuo paciento mitybos būklės ir katabolizmo laipsnio.

Jei mityba pakankama, azoto per parą reikia 0,1 – 0,15 g/kg kūno svorio. Jei metabolizmo sutrikimas vidutinio sunkumo arba sunkus, o mityba pakankama arba nepakankama, per parą azoto reikia 0,15 – 0,3 g / kg kūno svorio (atitinka 1 – 2 g aminorūgščių /kg kūno svorio). Tokiu atveju dažnai prireikia 2 – 6 g gliukozės ir 1 – 2 g riebalų.

Bendras energijos poreikis priklauso nuo klinikinės ligonio būklės (jis yra dažniausiai 20 – 30 kcal/kg kūno svorio per parą).

Nutukusiems pacientams dozė apskaičiuojama remiantis normaliu svoriu.

Kabiven Peripheral infuzinė emulsija tiekiama trijų dydžių pakuotėmis, skirtomis ligoniams, kurių mitybos poreikis yra vidutinis, normalus arba sumažėjęs.

Kad paciento mityba būtų pilnavertė, būtina vartoti mikroelementų, vitaminų ir elektrolitų papildų.

Per parą pavartoto azoto 0,10 – 0,15 g /kg kūno svorio, t.y. 0,7 – 1,0 g aminorūgščių / kg kūno svorio ir 20 – 30 kcal/kūno svorio bendros energijos, atitinka maždaug 27 – 40 ml Kabiven /kg kūno svorio paros dozę.

Vaikai

Paprastai mažiems vaikams (2 – 10 metų) pradinė dozė turi būti maža, pvz., 14 – 28 ml/kg kūno svorio (atitinka 0,49 – 0,98 g riebalų /kg kūno svorio, 0,34 – 0,67 g aminorūgščių /kg kūno svorio ir 0,95 – 1,9 g gliukozės / kg kūno svorio paros dozę), vėliau ją galima didinti po 10 – 15 ml/kg kūno svorio per parą iki didžiausios dozės, t.y. 40 ml/kg kūno svorio per parą.

Vyresniems kaip 10 metų vaikams vartojama suaugusių žmonių dozė.

Mažesniems kaip 2 metų vaikams Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos vartoti nerekomenduojama, kadangi jiems aminorūgštis cisteinas gali būti sąlyginai būtinas.

Infuzijos greitis

Gliukozę galima infuzuoti ne didesniu kaip 0,25 g /kg kūno svorio/val.greičiu, aminorūgštis - ne didesniu kaip 0,1 g/kg kūno svorio/val. greičiu, riebalus – ne didesniu kaip 0,15 g/kg kūno svorio/val.greičiu.

Infuzijos greitis turėtų būti ne didesnis kaip 3,7 ml /kg kūno svorio/val. (atitinka 0,25 g gliukozės, 0,09 g aminorūgščių ir 0,13 g /kg kūno svorio riebalų). Preparatą rekomenduojama infuzuoti 12 – 24 valandas.

Infuzijos metodas ir trukmė

Tirpalo galima infuzuoti arba į centrinę, arba į periferinę veną. Infuzijos trukmė priklauso nuo ligonio būklės. Kad nepasireikštų tromboflebitas, infuzijos vietą kiekvieną parą reikia kaitalioti.

Pavartojus per didelę Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos dozę

Aminorūgščių infuzuojant didesniu nei didžiausiu rekomenduojamu greičiu, gali pasireikšti pykinimas, vėmimas ir prakaitavimas.

Sutrikus organizmo gebėjimui eliminuoti riebalus, dėl perdozavimo gali pasireikšti riebalų pertekliaus sindromas, nors jis galimas ir tuo atveju, jei rekomenduotu greičiu infuzuojant preparato staigiai pakinta paciento būklė, pvz., pasireiškia inkstų funkcijos nepakankamumas arba susergama infekcine liga.

Riebalų pertekliaus sindromo metu atsiranda hiperlipidemija, karščiavimas, anemija, riebalų infiltracija, leukopenija, trombocitopenija, padidėja kepenys ir blužnis, gali atsirasti kraujo krešėjimo sutrikimų, ištikti koma. Šie pokyčiai yra laikini ir užbaigus infuziją išnyksta.

Jei atsiranda perdozavimo simptomų, infuziją reikia lėtinti arba nutraukti.

Sunkiais atvejais, kurie pasireiškia retai, tokiam ligoniui būtina atlikti hemodializę, hemofiltraciją arba hemodializę kartu su hemofiltracija.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Kabiven Peripheral infuzinė emulsija, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Infuzavus emulsijos, gali padidėti kūno temperatūra (mažiau kaip 3  atvejų), retai atsirasti drebulys, šiurpulys, pykinimas ir (ar) vėmimas (mažiau kaip 1  atvejų).

Pastebėta, kad intraveninės mitybos metu laikinai padidėja kepenų fermentų aktyvumas.

Į periferinę veną infuzuojamas preparatas, kaip ir kitoks hipertoninis infuzijų tirpalas, gali sukelti tromboflebitą (venos uždegimą).

Kitokį šalutinį poveikį preparato infuzija sukelia labai retai.

Gali pasireikšti padidėjusio organizmo jautrumo reakcija (anafilaksinė reakcija, odos išbėrimas, dilgėlinė), kvėpavimo sutrikimas, pvz., tachipnėja, sumažėti arba padidėti kraujospūdis, atsirasti hemolizė (eritrocitų irimas), retikulocitozė (retikulocitų kiekio padidėjimas kraujyje), pilvo, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, nuovargis, priapizmas (ilgalaikė skausminga erekcija).

Riebalų pertekliaus sindromas

Sutrikus organizmo gebėjimui eliminuoti riebalus, esančius Kabiven Peripheral, dėl perdozavimo gali pasireikšti riebalų pertekliaus sindromas, nors jis galimas ir tuo atveju, jei rekomenduotu greičiu infuzuojant medikamento staigiai pakinta paciento būklė, pvz., pasireiškia sunkus inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumas.

Riebalų pertekliaus sindromo metu atsiranda hiperlipidemija, karščiavimas, anemija, leukopenija, trombocitopenija, padidėja kepenys ir blužnis, gali atsirasti kraujo krešėjimo sutrikimų, ištikti koma. Šie pokyčiai yra laikini ir užbaigus infuziją išnyksta.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Negalima užšaldyti.

Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos vartoti negalima.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos sudėtis.

- Veikliosios medžiagos pateiktos lentelėje.

Joje nurodyta, koks sudedamųjų dalių (11  gliukozės, Vamin 18 Novum ir 20  Intralipid) kiekis yra tiekiamo dydžio talpyklėje.

11  gliukozė 2400 ml 1920 ml 1440 ml
1475 ml 1180 ml 885 ml
Aminorūgštys ir elektrolitai(Vamin 18 Novum) 500 ml 400 ml 300 ml
Riebalų emulsija (20  Intralipid) 425 ml 340 ml 255 ml

Minėtas kiekis atitinka toliau nurodytą veikliųjų medžiagų kiekį.

Veikliosios medžiagos 2400 ml 1920 ml 1440 ml
Išgrynintas sojų aliejus 85 g 68 g 51 g
Gliukozės monohidratas(atitinka bevandenę gliukozę) 178 g162 g 143 g130 g 107 g97 g
Alaninas 8,0 g 6,4 g 4,8 g
Argininas 5,6 g 4,5 g 3,4 g
Asparto rūgštis 1,7 g 1,4 g 1,0 g
Glutamo rūgštis 2,8 g 2,2 g 1,7 g
Glicinas 4,0 g 3,2 g 2,4 g
Histidinas 3,4 g 2,7 g 2,0 g
Izoleucinas 2,8 g 2,2 g 1,7 g
Leucinas 4,0 g 3,2 g 2,4 g
Lizino hidrochloridas(atitinka liziną) 5,6 g4,5 g 4,5 g3,6 g 3,4 g2,7 g
Metioninas 2,8 g 2,2 g 1,7 g
Fenilalaninas 4,0 g 3,2 g 2,4 g
Prolinas 3,4 g 2,7 g 2,0 g
Serinas 2,2 g 1,8 g 1,4 g
Treoninas 2,8 g 2,2 g 1,7 g
Triptofanas 0,95 g 0,76 g 0,57 g
Tirozinas 0,12 g 0,092 g 0,069 g
Valinas 3,5 g 2,9 g 2,2 g
Kalcio chloridas 2H2O(atitinka kalcio chloridą) 0,49 g0,37 g 0,39 g0,30 g 0,29 g0,22 g
Bevandenis natrio glicerofosfatas 2,5 g 2,0 g 1,5 g
Magnio sulfatas 7H2O(atitinka magnio sulfatą) 1,6 g0,80 g 1,3 g0,64 g 0,99 g0,48 g
Kalio chloridas 3,0 g 2,4 g 1,8 g
Natrio acetatas 3 H2O(atitinka natrio acetatą) 4,1 g2,4 g 3,3 g2,0 g 2,5 g1,5 g
Atitinka 2400 ml 1920 ml 1440 ml
Amino rūgštys 57 g 45 g 34 g
Azotas 9, 0 g 7,2 g 5,4 g
Riebalai 85 g 68 g 51 g
Angliavandeniai (bevandenė gliukozė) 162 g 130 g 97 g
Energijos kiekis
Bendras Apie 1700 kcal Apie 1400 kcal Apie 1000 kcal
Be baltymų Apie 1500 kcal Apie 1200 kcal Apie 900 kcal
ElektrolitaiNatrisKalisMagnisKalcisFosfataiSulfataiChloridaiAcetatas 53 mmol40 mmol6,7 mmol3,3 mmol18 mmol6,7 mmol78 mmol65 mmol 43 mmol32 mmol5,3 mmol2,7 mmol14 mmol5,3 mmol62 mmol52 mmol 32 mmol24 mmol4 mmol2,0 mmol11 mmol4,0 mmol47 mmol39 mmol
Osmoliališkumas yra maždaug 830 mosm/kg vandensOsmoliariškumas yra maždaug 750 mosmol/lpH – apie 5,6

 Fosfatai, kurių yra Intralipid ir Vamin

- Pagalbinės medžiagos yra išgryninti kiaušinio fosfolipidai, glicerolis, natrio hidroksidas, ledinė acto rūgštis, injekcinis vanduo.

Kabiven Peripheral infuzinės emulsijos išvaizda ir kiekis pakuotėje

Gliukozės ir aminorūgščių tirpalai yra skaidrūs arba šiek tiek gelsvi, riebalų emulsija balta, homogeninė.

Pakuotėje preparato yra 2400 ml, 1920 ml arba 1440 ml.

Rinkodaros teisės turėtojas

Fresenius Kabi AB

Rapsgatan 7

SE-751 74 Uppsala, Švedija

Gamintojai:

Fresenius Kabi AB

SE-751 74 Uppsala

Švedija

Fresenius Kabi Austria GmbH

Hafnerstrasse 36

8055 Graz

Austrija

( tik Kabiven Peripheral 1700 kcal infuzinei emulsijai, Kabiven Peripheral 1400 kcal infuzinei emulsijai Biafine pakuotėms)

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

"Fresenius Kabi Polska" ribotos atsakomybės bendrovės Baltijos atstovybė

Olimpiečių g. 1A-22, LT-09200, Vilnius

Lietuva

Tel. +370 52609169

Faksas +370 526 08 696"Kabiven Peripheral infuzinė emulsija1920ml N4" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena