E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Inovox Mentho 2mg/0,6mg/1,2mg kietosios pastilės N24

Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai >  Vaistai gerklės ligoms gydyti
Pavadinimas: Inovox Mentho 2mg/0,6mg/1,2mg kietosios pastilės N24
Veikliosios medžiagos: Throat preparations
Tipas: Nereceptiniai
Gamintojas: USP Baltics
ATC kodas R02AA20
Vidutinė kaina: 5,74 Eur (19,82 Lt)
Lankytojų kaina: -
  5,35 Eur (18,47 Lt) 
Norite būti informuoti atsiradus šio preparato akcijoms?
Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Inovox sudėtyje yra amilmetakrezolio ir 2,4-dichlorobenzilo alkoholio (abi šios medžiagos yra antiseptikai) bei lidokaino hidrochlorido (lokalaus poveikio anestetikas).

Šis vaistas skirtas vietiniam gerklės ir burnos ertmės uždegiminių būklių (pvz., paraudimo, patinimo) gydymui bei šių būklių sukelto skausmo malšinimui. Gerklės skausmo simptomų palengvinimui. Inovox skirtas suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams.

Turite kreiptis į gydytoją, jeigu Jūsų savijauta per 2 paras nepagerėjo arba blogėja.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Inovox vartoti negalima

- jeigu yra alergija lidokaino hidrochloridui ar kitokiems amidų grupės lokalaus poveikio anestetikams, amilmetakrezoliui, 2,4-dichlorobenzilo alkoholiui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- šio vaisto negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoju, prieš pradėdami vartoti Inovox.

Turite pasakyti gydytojui, jeigu:

sergate astma;

jeigu Jūsų simptomai per 2 paras nepalengvėjo arba karščiuojate, skauda galvą, pasireiškia pykinimas, vėmimas ar odos bėrimas.

Šis vaistas gali kenkti dantims.

Vaistai, kurių sudėtyje yra anestetikų, gali sukelti aspiraciją valgant (valgio metu pasireiškiantis kosulys, užspringimo pojūtis). Todėl negalima valgyti ar gerti netrukus po šio vaisto pavartojimo.

Vartojant šį vaistą, gali būti juntamas liežuvio tirpimas ir padidėti susižalojimo įsikandant rizika. Todėl valgyti ir gerti karštus gėrimus reikia atsargiai.

Šį vaistą nerekomenduojama vartoti ilgą laiką (ilgiau kaip 5 paras), nes tai gali sutrikdyti burnos natūralios mikrofloros pusiausvyrą.

Vaistą reikia vartoti laikantis dozavimo nurodymų: didelės šio vaisto dozės arba vartojimas ilgą laiką gali sukelti poveikį širdžiai arba nervų sistemai, dėl kurio gali pasireikšti traukuliai.

Senyvi arba nusilpę asmenys yra jautresni galimoms nepageidaujamoms reakcijoms į šį vaistą, todėl prieš vartojant šį vaistą, jiems reikia pasitarti su gydytoju.

Jeigu yra didelių ūmių burnos ar gerklės žaizdų, šio vaisto vartoti negalima.

Vienoje Inovox kietojoje pastilėje yra 1,016 g gliukozės. Į tai reikia atsižvelgti pacientams, kuriems pasireiškia gliukozės ar galaktozės malabsorbcija, ir cukriniu diabetu sergantiems pacientams.

Inovox sudėtyje yra cukraus (sacharozės). Šio vaisto negalima vartoti pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas – fruktozės netoleravimas, gliukozės ir galaktozės malabsorbcija arba sacharazės ir izomaltazės stygius.

Vienoje Inovox kietojoje pastilėje yra 1,495 g cukraus (sacharozės). Į tai reikia atsižvelgti pacientams, kuriems yra gliukozės ir galaktozės malabsorbcija bei cukriniu diabetu sergatiems pacientams.

Inovox menthol kietosios pastilės

Inovox orange kietosios pastilės

Inovox sudėtyje yra levomentolio terpenų. Pernelyg didelės terpenų dozės yra siejamos su nervų sistemos komplikacijomis (pvz., traukuliais vaikams).

Inovox orange kietosios pastilės

Saulėlydžio geltonasis ir košenilis raudonasis yra dažai, kurie gali sukelti alergines reakcijas.

Inovox honey lemon kietosios pastilės

Saulėlydžio geltonasis yra dažai, kurie gali sukelti alergines reakcijas.

Vaikams ir paaugliams

Šio vaisto negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Inovox

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Labai svarbu pasakyti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate kurį nors iš toliau išvardytų vaistų, nes gali tekti keisti šių vaistų dozes.

- Beta adrenoreceptorių blokatoriai (gydomas širdies nepakankamumas arba arterijų liga) arba vaistai, kurių sudėtyje yra cimetidino (gydomos skrandžio opos).

- Kitokie lokalaus poveikio anestetikai (amidai).

- Vaistai, kuriais gydomi širdies sutrikimai (pvz.: meksiletinas ar prokainamidas).

- Tokie vaistai, kaip fluvoksaminas (gydoma depresija).

- Antibiotikai(pvz., eritromicinas ar itrakonazolas).

Nors sąveikos būti neturėtų, vartojant Inovox, negalima vartoti kartu kitokių burnos ar gerklės antiseptikų.

Inovox vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Šio vaisto negalima vartoti prieš valgant arba atsigeriant.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Nėštumas

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti nėštumo metu.

Žindymo laikotarpis

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti žindymo laikotarpiu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Stebėkite, kaip Jūsų organizmas reaguoja į šį vaistą. Vartojant rekomenduojamą dozę, šis vaistas neturėtų paveikti Jūsų gebėjimo reaguoti ir neturėtų sukelti mieguistumo. Vis dėlto, jeigu pastebėtumėte kurį nors šių poveikių, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė Jūsų gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė yra nurodyta toliau šiame lapelyje.

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams: lėtai sučiulpkite po vieną kietąją pastilę kas 2 ar 3 valandas, laikydami ją burnoje, bet ne daugiau kaip 8 kietąsias pastiles per parą (paaugliams – ne daugiau kaip 4 pastiles).

Nelaikykite pastilės už skruosto.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Šio vaisto negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Ką daryti pavartojus per didelę Inovox dozę?

Reiškiniai, kurie gali pasireikšti neteisingai vartojant vaistą arba vaisto perdozavimo atveju: pernelyg stipri viršutinės virškinimo trakto dalies ir viršutinių kvėpavimo takų anestezija, nemiga, neramumas, susijaudinimas, kvėpavimo slopinimas. Be to, dėl sutrikimo, kuris vadinamas methemoglobinemija, gali pasireikšti dusulys, galvos skausmas, nuovargis, fizinio krūvio netoleravimas, svaigulys ir sąmonės pritemimas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba toksikologijos informacijos tarnybą ir nurodykite, kokio vaisto ir kiek suvartojote.

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti ilgiau kaip 5 paras, nes tai gali sutrikdyti gerklės natūralios mikrofloros pusiausvyrą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vaisto vartojimo laikotarpiu buvo pranešta apie toliau išvardytas su šio vaisto sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų deriniu susijusias nepageidaujamas reakcijas.

Turite nutraukti Inovox vartojimą ir nedelsdami kreiptis į gydytoją, jeigu atsirado angioneurozinės edemos simptomų, pavyzdžiui:

veido, liežuvio ar gerklės patinimas;

rijimo pasunkėjimas;

dilgėlinė ir kvėpavimo pasunkėjimas.

Imuninės sistemos sutrikimai

Reti (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių): padidėjusio jautrumo reakcijos (deginimo pojūtis, niežėjimas), angioneurozinė edema, aštraus gerklės skausmo ir nemalonaus skonio jutimas.

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Inovox sudėtis

Veikliosios medžiagos yra: lidokaino hidrochloridas, amilmetakrezolis ir 2,4-dichlorobenzilo alkoholis.

Kiekvienoje kietojoje pastilėje yra:

2 mg lidokaino,

0,6 mg amilmetakrezolio,

1,2 mg 2,4-dichlorobenzilo alkoholio.

Pagalbinės medžiagos yra:

Inovox menthol kietosios pastilės

Iš dalies dementolizuotas dirvinių mėtų eterinis aliejus

Žvaigždanyžių eterinis aliejus

Levomentolis

Indigokarminas (E 132)

Chinolino geltonasis (E 104)

Sacharino natrio druska (E 954)

Vyno rūgštis (E 334)

Sacharozė

Skystoji gliukozė

Inovox orange kietosios pastilės

Levomentolis

Sacharino natrio druska (E 954)

Sacharozė

Skystoji gliukozė

Saulėlydžio geltonasis (E 110)

Košenilis raudonasis (E 124)

Citrinų rūgštis monohidratas (E 330)

Apelsinų aromatinė medžiaga

Inovox honey lemon kietosios pastilės

Iš dalies dementolizuotas dirvinių mėtų eterinis aliejus

Chinolino geltonasis (E 104)

Sacharino natrio druska (E 954)

Vyno rūgštis (E 334)

Sacharozė

Skystoji gliukozė

Saulėlydžio geltonasis (E 110)

Citrinų esencija

Medaus aromatinė medžiaga

Inovox išvaizda ir kiekis pakuotėje

Inovox menthol yra žalios spalvos, abipus išgaubtos, cilindro formos, 19 mm skersmens, mėtų skonio kietosios pastilės.

Inovox orange yra oranžinės spalvos, abipus išgaubtos, cilindro formos, 19 mm skersmens, apelsinų skonio kietosios pastilės.

Inovox honey lemon yra geltonos spalvos, abipus išgaubtos, cilindro formos, 19 mm skersmens, medaus ir citrinų skonio kietosios pastilės.

Tiekiamos 12, 24 arba 36 kietosios pastilės PVCPVDC / aliuminio lizdinėse plokštelės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas ir gamintojas

US Pharmacia Sp. z o.o.

Ziębicka 40

50-507 Wrocław

Lenkija

Gamintojas

LOZY’S PHARMACEUTICALS S.L.

Campus Empresarial, Lekaroz

31795 Navarra

Ispanija

arba

KYMOS PHARMA SERVICES, S.L.

Ronda de Can Fatjó, 7B (ParqueTecnológico del Vallès)

Cerdanyola del Vallès

08290 Barcelona

Ispanija

arba

MAE Holding B.V.

Amsterdamsestraatweg 22

1391 AB, Abcoude

Nyderlandai

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB „USP Baltics“Lvovo g. 25Vilnius LT-09320Tel. +370 5 279 17 15

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

[Menthol kietosios pastilės]

Lenkija: INOVOX Express smak miętowy

Bulgarija: INOVOX Express mint flavor

[Orange kietosios pastilės]

Lenkija: INOVOX Express smak pomarańczowy

Bulgarija: INOVOX Express orange flavor

[Honey lemon kietosios pastilės]

Lenkija: INOVOX Express smak miodowo-cytrynowy

Bulgarija: INOVOX Express honey-lemon flavor

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-02-28.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Inovox Mentho 2mg/0,6mg/1,2mg kietosios pastilės N24" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.262, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Šilutės pl. 35, Klaipėda
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 09:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 27min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 4val. 27min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.314 Jonava

Plento g. 3, Jonava
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.258, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Liepkalnio g. 112, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 27min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.287 Palanga

Malūno g. 10, Palanga
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.235, Plungė
Visuomenės vaistinė
J.Tumo-Vaižganto g. 81, Plungė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 27min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.17, Rudamina
Visuomenės vaistinė
Gamyklos g. 26, Rudamina, Vilniaus raj.
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.210, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 369, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 27min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.196, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 61, Klaipėda
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena