E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Granocyte 34 33,6MTV/ml injekcinis tirpalas N5

Antinavikiniai vaistai ir imunomoduliatoriai >  Imunostimuliuojantys vaistai
Pavadinimas: Granocyte 34 33,6MTV/ml injekcinis tirpalas N5
Veikliosios medžiagos: Lenograstim - 0,336MTV
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Sanofi-Aventis
ATC kodas L03AA10
Vidutinė kaina: 236,19 Eur (815,52 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Jūsų vaisto pavadinimas yra GRANOCYTE 34 (33,6 milijono TV/ml) milteliai ir tirpiklis injekciniam arba infuziniam tirpalui (šiame pakuotės lapelyje vadinamas GRANOCYTE). GRANOCYTE sudėtyje yra vaisto lenograstimo. Jis priklauso vaistų, vadinamų citokinais, grupei.

GRANOCYTE skatina kraujo ląstelių, kovojančių su infekcija, gamybą Jūsų organizme.

Šios kraujo ląstelės yra gaminamos Jūsų kaulų čiulpuose.

GRANOCYTE skatina kaulų čiulpus gaminti daugiau ląstelių, kurios vadinamos kraujo kamieninėmis ląstelėmis.

GRANOCYTE padeda šioms jaunoms kraujo ląstelėms virsti „darbinėmis“ kraujo ląstelėmis.

Ypač jis skatina baltųjų kraujo ląstelių, vadinamų neutrofilais, gamybą. Neutrofilai yra svarbūs kovojant su infekcija.

GRANOCYTE vartojamas:

Baigus gydymą nuo vėžio, kai baltųjų kraujo ląstelių kiekis yra per mažas (vadinama neutropenija).

Kai kada gydymas nuo vėžio (vadinamas chemoterapija) veikia kaulų čiulpus. Tai gali sumažinti Jūsų baltųjų kraujo ląstelių skaičių, ypač yra veikiami neutrofilai ir tokia būklė vadinama neutropenija. Ji trunka tol, kol Jūsų organizmas vėl gali gaminti baltąsias kraujo ląsteles. Esant mažam neutrofilų skaičiui yra lengviau užsikrėsti infekcinėmis ligomis. Kartais tai gali sukelti rimtų problemų. GRANOCYTE padės sutrumpinti laiką, kai baltųjų kraujo ląstelių skaičius yra mažas. Jis veikia skatindamas Jūsų organizmą gaminti naujas baltąsias kraujo ląsteles.

Kai reikia padidinti Jūsų kraujo kamieninių ląstelių skaičių (vadinama mobilizacija).

GRANOCYTE gali būti vartojamas norint paskatinti kaulų čiulpus gaminti kraujo kamienines ląsteles. Tai vadinama mobilizacija. Tai galima atlikti atskirai arba po chemoterapijos. Šios kraujo kamieninės ląstelės specialios aparatūros pagalba yra išimamos iš Jūsų kraujo. Kamieninės ląstelės gali būti laikomos ir grąžinamos Jums atgal transfuzijos (perpylimo) būdu.

Po kaulų čiulpų arba kamieninių kraujo ląstelių transplantacijos.

Prieš atliekant kaulų čiulpų arba kraujo kamieninių ląstelių transplataciją, Jums iš pradžių taikoma didelių dozių chemoterapija arba viso kūno švitinimas. Taip sunaikinamos nesveikos ląstelės. Kraujo transfuzijos metu Jums suleidžiamas kaulų čiulpų ar kraujo kamieninių ląstelių transplantatas. Po tam tikro laiko Jūsų kaulų čiulpai pradės gaminti naujas kraujo ląsteles (įskaitant ir baltąsias kraujo ląsteles). GRANOCYTE pagreitins naujų baltųjų kraujo ląstelių atsistatymą Jūsų organizme.

Jei ketinate tapti kraujo kamieninių ląstelių donorais.

GRANOCYTE gali vartoti ir sveiki donorai. Tuomet jis skatina kaulų čiulpus gaminti daugiau kraujo kamieninių ląstelių. Tai vadinama mobilizacija (žr. aukščiau). Tada sveiki donorai gali duoti kraujo kamieninių lastelių tiems, kam jų reikia.

GRANOCYTE galima skirti suaugusiems, vyresniems nei 2 metų vaikams ir paaugliams.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

GRANOCYTE vartoti negalima

- jeigu yra alergija lenograstimui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje). Alerginės reakcijos požymiai: išbėrimas, rijimo ar kvėpavimo sutrikimai, lūpų, veido, gerklės ar liežuvio patinimas;

- jeigu Jums diagnozuota liga, vadinama fenilketonurija;

- jeigu Jums diagnozuotas piktybinis navikas, vadinamas mieloidiniu piktybiniu naviku. Tačiau Jūs galite vartoti GRANOCYTE naujai diagnozuotos ūminės mieloidinės leukemijos tam tikrais atvejais ir jei esate vyresnis nei 55 metų;

- jeigu tą pačią dieną atliekama chemoterapija.

Nevartokite šio vaisto jei bent vienas iš išvardintų atvejų Jums tinka. Jei abejojate, prieš vartojant GRANOCYTE, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti šį vaistą jeigu:

- jeigu esate sirgę bet kokiomis ligomis, ypač alerginėmis, infekcinėmis arba yra buvę inkstų ar kepenų sutrikimų;

- jeigu sergate pjautuvo pavidalo ląstelių liga arba esate pjautuvo pavidalo ląstelių geno mutacijos nešiotojas, nes GRANOCYTE gali sukelti pjautuvo pavidalo ląstelių krizę.

Gydymo GRANOCYTE metu nedelsdami praneškite gydytojui, jeigu:

pasireiškia veido ar kulkšnių patinimas, šlapime atsiranda kraujo arba jis yra rudos spalvos, arba pastebite, kad šlapinatės mažiau nei įprastai.

Jei abejojate ar tai tinka Jums, prieš vartojant GRANOCYTE, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Aortos (didžiosios kraujagyslės, kuria kraujas iš širdies teka į visas kūno dalis ir organus) uždegimo, pasireiškiančio pacientams, sergantiems vėžiu, ir sveikiems donorams, atvejų užregistruojama retai. Simptomai gali būti tokie: karščiavimas, pilvo skausmas, negalavimas, nugaros skausmas ir padidėję uždegimo žymenų rodikliai. Pasakykite gydytojui, jeigu patiriate šiuos simptomus.

Vaikams ir paaugliams

Pasitarkite su gydytoju prieš vartojant šį vaistą:

jeigu Jūs sergate ar Jūsų vaikas serga vėžiu, vadinamu „ūmine limfoblastine leukemija“ ir jeigu Jūs esate ar Jūsų vaikas yra jaunesnis nei 18 metų.

Kiti vaistai ir GRANOCYTE

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Taip pat ir apie vaistus, įsigytus be recepto ir augalinius vaistus.

Jei ketinate tapti kraujo kamieninių ląstelių donorais ir Jums taikomas gydymas krešėjimą mažinančiais vaistais (tokiais kaip varfarinas ar heparinas), prieš vartojant GRANOCYTE įsitikinkite, kad gydytojas tą žino. Taip pat pasakykite gydytojui, jei žinote apie esamas kraujo krešėjimo problemas.

Jeigu Jums taikoma priešvėžinė chemoterapija, nevartokite GRANOCYTE 24 valandas prieš chemoterapijos pradžią ir 24 valandas po jos.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nevartokite šio vaisto, jei esate nėščia, manote, kad pastojote ar žindote, nebent gydytojas pasakys, kad tai būtina. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. GRANOCYTE poveikis nėščioms ir žindančioms moterims netirtas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

GRANOCYTE poveikis gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus yra nežinomas. Prieš vairuojant ar valdant mechanizmus, stebėkite, kaip GRANOCYTE Jus veikia.

GRANOCYTE sudėtyje yra fenilalanino.

Fenilalaninas gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.

Užpildyto švirkšto galiuko dangtelio sudėtyje yra lateksinės gumos, kuri jautriems žmonėms gali sukelti sunkių alerginių reakcijų.

Žr. aukščiau esantį skyrių „GRANOCYTE vartoti negalima“.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

GRANOCYTE vartojamas prižiūrint specialistui patirtį turinčiuose onkologijos ir hematologijos centruose. Paprastai jį suleidžia gydytojas, slaugytojas ar vaistininkas. Jis suleidžiamas injekcijos ar infuzijos būdu.

Tačiau, kai kurie pacientai yra apmokyti patys susišvirkšti vaistus. Jei turite kokių nors klausimų kaip švirkščiamas šis vaistas, klauskite gydytojo, slaugytojos ar vaistininko.

Kiek vartoti GRANOCYTE

Jei nežinote, kodėl Jums paskirtas GRANOCYTE arba turite kokių nors klausimų apie tai, kiek GRANOCYTE Jums paskirta vartoti, klauskite gydytojo, slaugytojos ar vaistininko.

Po kaulų čiulpų transplantacijos, chemoterapijos ar kraujo kamieninėms ląstelėms mobilizuoti po chemoterapijos:

Jūsų gydytojas nustatys, kokią vaisto dozę Jums skirti, priklausomai nuo Jūsų kūno paviršiaus ploto. Ji apskaičiuojama pagal Jūsų kūno masę ir ūgį. Dozė matuojama kvadratiniais metrais ir rašoma m2.

Įprastinė GRANOCYTE dozė yra 19,2 milijono TV/m2 (150 mikrogramų vienam m2) kūno paviršiaus ploto per parą. Vyresniems nei 2 metų vaikams ir paaugliams dozė yra tokia pati kaip suaugusiems.

Kiek dienų Jums reikės vartoti GRANOCYTE, nuspręs gydytojas. Jis gali būti vartojamas iki 28 dienų.

Kai GRANOCYTE vartojamas kraujo kamieninėms ląstelėms mobilizuoti po chemoterapijos, gydytojas pasakys, kada bus renkamos Jūsų kraujo kamieninės ląstelės.

Kraujo kamieninėms ląstelėms mobilizuoti tik su GRANOCYTE:

Jūsų gydytojas nuspręs, kokią dozę vartoti, priklausomai nuo Jūsų kūno masės.

Įprastinė GRANOCYTE dozė yra 1,28 milijono TV/kg (10 mikrogramų vienam kg) kūno masės per parą. Vyresniems nei 2 metų vaikams ir paaugliams dozė yra tokia pati kaip suaugusiems.

GRANOCYTE Jums bus švirkščiamas injekcija po oda 46 dienas.

Kraujo kamieninės ląstelės bus renkamos po 57 dienų.

GRANOCYTE gali vartoti pacientai, kurių kūno paviršiaus plotas ne didesnis nei 1,8 m2.

Ką daryti pavartojus per didelę GRANOCYTE dozę?

Kadangi šį vaistą Jums suleidžia gydytojas, slaugytojas arba vaistininkas, nesitikima, kad jie suleis Jums per didelę dozę. Jie stebės Jūsų būklę ir koreguos dozę. Visada klauskite, jei abejojate, kodėl vartojate tokią vaisto dozę.

Jei Jūs pats susileidote per didelę GRANOCYTE dozę, pasakykite gydytojui arba vykite tiesiai į ligoninę. Su savimi pasiimkite šio vaisto pakuotę. Tada gydytojas žinos, kokius vaistus pavartojote. Pavartojus per didelę dozę, Jums gali atsirasti ypač sunkus šalutinis poveikis. Labiausiai tikėtinas raumenų ir kaulų skausmo atsiradimas.

Pamiršus pavartoti GRANOCYTE

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą injekciją. Visada pasitarkite su gydytoju, kuris pasakys, ką tokiu atveju daryti.

Kraujo tyrimai

Kol vartosite šį vaistą, gydytojui reikės Jus stebėti. Jums reguliariai bus atliekami kraujo tyrimai. Jų metu bus tikrinami įvairių kraujo ląstelių kiekiai (neutrofilų, kitų baltųjų kraujo ląstelių, raudonųjų kraujo ląstelių ir trombocitų (kraujo plokštelių)).

GRANOCYTE vartojimo metu, kitų gydytojų prašymu atliktuose kraujo tyrimuose gali būti pakitimų. Jei Jums atliekami kraujo tyrimai, svarbu pasakyti gydytojui, kad vartojate GRANOCYTE. Gali būti padidėjęs baltųjų kraujo ląstelių skaičius, trombocitų skaičius – sumažėjęs, gali išaugti fermentų kiekis kraujyje. Šie pokyčiai dažniausiai išnyksta nustojus vartoti GRANOCYTE.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nutraukite GRANOCYTE vartojimą ir nedelsiant pasakykite gydytojui:

Jeigu atsiranda skausmas pilvo kairėje viršutinėje dalyje ar kairiojo peties skausmas. Tai gali būti padidėjusios blužnies požymiai. Tai dažnas šalutinis poveikis, bet retais atvejais gali būti blužnies plyšimo priežastis.

Jeigu pasireiškia alerginės reakcijos. Požymiai tokie: bėrimas, rijimo ir kvėpavimo sutrikimai, lūpų, veido, gerklės ar liežuvio patinimas. Šis šalutinis poveikis yra labai retas.

Jeigu pasireiškia labai sunki alerginė reakcija, vadinama anafilaksiniu šoku. Požymiai tokie: alpimas, silpnumas, kvėpavimo sutrikimai, veido patinimas. Šis šalutinis poveikis yra labai retas.

Jeigu pasireiškia kvėpavimo sutrikimai. Požymiai tokie: kosulys, karščiavimas, dažnas dusulys. Tai yra retas šalutinis poveikis.

Kaip galima greičiau pasakykite gydytojui ar vaistininkui jei pasireiškia bent vienas iš šių šalutinių poveikių:

Reakcija injekcijos vietoje. Tai dažnas šalutinis poveikis.

Odos problemos, pasireiškiančios slyvos spalvos, iškilusiais odos ploteliais ant rankų, kojų, kartais veido ar kaklo kartu su karščiavimu (Sweet sindromo požymiai). Taip pat gali atsirasti iškilę raudonos spalvos odos ploteliai, lydimi karščiavimo ir galvos skausmo (Lyell sindromo požymiai). Kitos odos problemos, tokios kaip raudonos spalvos iškilusios kraujosruvos ant kojų ar opos ant Jūsų kūno kartu su karščiavimu ir sąnarių skausmu. Šis šalutinis poveikis yra labai retas.

Kitas šalutinis poveikis:

Kaulų, raumenų, sąnarių, nugaros, rankų bei kojų skausmas, galvos skausmas. Toks šalutinis poveikis yra labai dažnas. Jam pasireiškus, skausmas gali būti kontroliuojamas įprastais skausmą malšinančiais vaistais.

Inkstuose esančių smulkių filtravimą atliekančių struktūrų pažeidimas (glomerulonefritas).

Aortos (didžiosios kraujagyslės, kuria kraujas iš širdies teka į visas kūno dalis ir organus) uždegimas, žr. 2 skyrių. Tai yra retas šalutinis poveikis.

Kraujo kamieninių ląstelių donorai

GRANOCYTE, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kai kurie šalutinio poveikio reiškiniai gali pasireikšti iš karto, tuo tarpu kiti gali pasireikšti praėjus keletai dienų.

Nedelsdami pasakykite gydytojui, jeigu:

▪ pasireiškia skausmas viršutinėje kairėje pilvo pusėje arba kairiame petyje. Tai gali būti Jūsų blužnies padidėjimo požymiai (tai yra dažnas šalutinis poveikis, vadinamas splenomegalija). Blužnis dėl to gali plyšti (blužnies plyšimas yra labai retas šalutinis poveikis);

▪ atsiranda alerginės reakcijos požymių net pirmą kartą pavartojus GRANOCYTE. Požymiai yra bėrimas, rijimo ar kvėpavimo sutrikimai, lūpų, veido, gerklės ar liežuvio patinimas. Tai yra labai retas šalutinis poveikis;

▪ pasireiškia labai reta ir labai sunki alerginė reakcija, vadinama anafilaksiniu šoku. Tai yra staiga pasireiškianti gyvybei pavojinga reakcija. Požymiai yra alpimas, silpnumas, kvėpavimo pasunkėjimas arba veido patinimas;

▪ pasireiškia kosulys, karščiavimas ir kvėpavimo pasunkėjimas (dusulys). Tai gali būti ūminio respiracinio distreso sindromas (ŪRDS), kuris yra labai retas šalutinis poveikis;

▪ atsiranda bet kuris iš išvardytų simptomų arba jų derinys: patinimas ar pabrinkimas (tai gali būti susiję su retesniu šlapinimusi), kvėpavimo pasunkėjimas, pilvo patinimas ir pilnumo pojūtis bei bloga bendroji savijauta arba nuovargis. Tokie simptomai paprastai atsiranda greitai. Tai gali būti simptomai nedažnos (gali atsirasti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių) būklės, vadinamos kapiliarų pralaidumo sindromu, kuris sukelia kraujo pratekėjimą pro mažas kraujagysles į organizmą ir kuriam pasireiškus, būtina skubi medicininė pagalba;

▪ pasireiškia inkstų pažeidimas (glomerulonefritas). GRANOCYTE vartojusiems pacientams buvo inkstų pažeidimo atvejų. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pasireiškia veido ar kulkšnių patinimas, šlapime atsiranda kraujo arba jis yra rudos spalvos, arba pastebite, kad šlapinatės mažiau nei įprastai.

Pasakykite gydytojui, jeigu Jums pasireiškia kuris nors išvardintas labai dažnas šalutinis poveikis:

▪ Gali pasireiškti skausmas, kaulų, raumenų, sąnarių, nugaros ir rankų bei kojų skausmas, galvos skausmas, karščiavimas ir (arba) šleikštulys (pykinimas).

▪ Gali atsirasti laikinų kraujo tyrimų rodmenų pokyčių, įskaitant susijusius su kepenų funkcija, dėl to imtis specialių atsargumo priemonių dažniausiai nereikia, nes rodmenys normalizuojasi nutraukus vaisto vartojimą.

▪ Po kraujo kamieninių ląstelių donorystės galite justi nuovargį. Taip yra dėl to, kad Jūsų kraujyje sumažėja raudonųjų ląstelių kiekis. Gali sumažėti ir trombocitų kiekis, todėl galite dažniau nei įprastai kraujuoti ar atsirasti mėlynių.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, slaugytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant miltelių ir tirpiklio injekciniam ar infuziniam tirpalui rinkinio dalių po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. GRANOCYTE miltelių tinkamumo laikas nurodytas ant kiekvienos GRANOCYTE flakono kartoninės dėžutės ir etiketės. Tirpiklio (injekcinio vandens) tinkamumo laikas nurodytas ant kiekvienos injekcinio vandens ampulės etiketės arba ant užpildyto švirkšto etiketės ir popieriaus folijos lizdinės plokštelės.

Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti.

Paruoštą arba atskiestą tirpalą rekomenduojama suvartoti nedelsiant. Jei reikia, paruoštą ir atskiestą tirpalą galima laikyti ne ilgiau nei 24 valandas 2 °C -8 °C temperatūroje (šaldytuve).

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

GRANOCYTE sudėtis

Veiklioji medžiaga yra lenograstimas (G-KSF) 33,6 milijono tarptautinių vienetų (atitinka 263 mikrogramų) mililitre po praskiedimo.

Pagalbinės medžiagos milteliuose yra: argininas, fenilalaninas, metioninas, manitolis (E421), polisorbatas 20 ir praskiesta vendenilio chlorido rūgštis.

Tirpiklį, skirtą tirpalo paruošimui, sudaro injekcinis vanduo.

GRANOCYTE išvaizda ir kiekis pakuotėje

GRANOCYTE sudaro balti milteliai ir skaidrus, bespalvis tirpiklis injekciniam ar infuziniam tirpalui.

Flakonas su milteliais + ampulė su 1 ml tirpiklio.

GRANOCYTE sudaro balti milteliai ir skaidrus, bespalvis tirpiklis injekciniam arba infuziniam tirpalui užpildytame švirkšte.

Flakonas su milteliais + užpildytas švirkštas su 1 ml tirpiklio ir dvi adatos (balta didelė 19G adata – tirpinimui, mažesnė ruda 26G adata – vartojimui).

GRANOCYTE tiekiamas pakuotėmis:

1 miltelių flakonas ir 1 ampulė su tirpikliu;

5 miltelių flakonai ir 5 ampulės su tirpikliu.

GRANOCYTE tiekiamas pakuotėmis:

1 miltelių flakonas, 1tirpikliu užpildytas švirkštas ir 2 adatos;

5 miltelių flakonai, 5 tirpikliu užpildyti švirkštai ir 10 adatų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“

A. Juozapavičiaus g. 6/2

LT-09310, Vilnius

Lietuva

Gamintojai

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE

180 Avenue Jean Jaures

94702 Maison-Alfort Cedex

Prancūzija

arba

SANOFI-AVENTIS Zrt.

Campona u. 1 (Harbor Park)

1225 Budapest

Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į registruotoją.

UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“

A. Juozapavičiaus g. 6/2

LT-09310 Vilnius

Tel. +370 5 275 5224

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-08-17.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toliau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams:

Praktinė informacija apie vaistinio preparato paruošimą ir tvarkymą skirta medicinos ir sveikatos priežiūros specialistams

GRANOCYTE flakonai yra tik vienkartinio vartojimo.

Dėl galimos mikrobiologinio užterštumo rizikos, užpildytas švirkštas su tirpikliu yra tik vienkartinio vartojimo.

GRANOCYTE leisti po oda arba į veną.

Tirpalo paruošimas

Iš tirpiklio ampulės (su injekciniu vandeniu) ištrauktą turinį steriliai sušvirkšti į GRANOCYTE flakoną.

Švelniai paplakite kol milteliai visiškai ištirps.

Smarkiai kratyti negalima.

Paruoštas vartoti injekcinis tirpalas turi būti skaidrus ir be dalelių.

Ištraukite iš flakono reikiamą paruošto tirpalo kiekį.

Nedelsiant sušvirkškite tirpalą po oda.

Užpildyto švirkšto turinį steriliai sušvirkškite į GRANOCYTE flakoną, naudojant 19G adatą.

Švelniai paplakite kol milteliai visiškai ištirps.

Smarkiai kratyti negalima.

Paruoštas vartoti injekcinis tirpalas turi būti skaidrus ir be dalelių.

Ištraukite iš flakono reikiamą paruošto tirpalo kiekį naudojant 19G adatą.

Nedelsiant suleiskite tirpalą po oda naudojant 26G adatą.

Vartojant į veną ruošiamą GRANOCYTE, ištirpinus būtina atskiesti.

Paruoštą GRANOCYTE galima derinti su įprastai vartojamais injekciniais tirpalais:

0,9 % natrio chlorido tirpalu (polivinilchlorido maišeliuose arba stikliniuose buteliuose)

5 % dekstrozės tirpalu (stikliniuose buteliuose)

Skiesti GRANOCYTE 34 milijono TV/ml, kad galutinė koncentracija būtų mažesnė nei 0,32 milijono TV/ml (2,5 µg/ml), nerekomenduojama. Vieno paruošto GRANOCYTE 34 milijono TV/ml flakono jokiu būdu negalima skiesti daugiau nei 100 ml.

Nepanaudotą vaistinį preparatą, tirpalą ar atliekas reikia tvarkyti laikantis vietinių reikalavimų.

1 diagramaNuimkite nuo flakono plastmasinį dangtelį. 7 diagramaLaikydami adatą ir švirkštą pritvirtintus prie flakono, flakoną apverskite. Stenkitės, kad adatos galiukas būtų tirpale.
2 diagramaNuvalykite guminį kamštelį. 8 diagramaLėtai traukdami švirkšto stūmoklio rankenėlę, ištraukite paskirtą dozę. Ištraukite reikalingą tirpalo kiekį iš flakono.
3 diagramaIšimkite vieną užpildytą švirkštą ir dvi adatas - su rusvai gelsva įmova (19G) ir su ruda įmova (26G) iš lizdinės plokštelės. 9 diagramaNuimkite nuo švirkšto adatą ir uždėkite adatą skirtą vartoti po oda.9 diagramaNuimkite nuo švirkšto rusvai gelsvą adatą ir uždėkite rudos spalvos adatą.
4 diagramaTirpalui paruošti paimkite švirkštą su adata.4 diagramaNuimkite švirkšto viršūnės gaubtelį ir uždėkite adatą su rusvai gelsva įmova ant švirkšto. 10 diagramaPašalinkite oro burbuliukus švelniai stuksendami švirkšto korpusą ir lėtai stumkite švirkšto stūmoklio rankenėlę, kad oras pasišalintų.
5 diagramaFlakoną padėjus ant plokštumos, adata pradurkite guminį kamštelį ir stumkite stūmoklį, kad tirpiklis subėgtų į flakoną. 11 diagramaJei reikia, pakoreguokite ruošiamo vartoti tirpalo tūrį.Dabar GRANOCYTE paruoštas vartojimui. Nedelsiant sušvirkškite po oda.
6 diagramaŠvelniai plakite, kol milteliai visiškai ištirps (maždaug 5 sekundes). Smarkiai kratyti negalima. Injekcijos vietos, tinkamos vartojimui po oda.


"Granocyte 34 33,6MTV/ml injekcinis tirpalas N5" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 48min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.196, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 61, Klaipėda
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.217, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 48min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.264, Šiauliai

Aido g. 8, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 09:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 4val. 48min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena