E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Esprital 30mg deng.tabletės N30

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psichoanaleptikai
Pavadinimas: Esprital 30mg deng.tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Mirtazapine - 30mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Zentiva
ATC kodas N06AX11
Vidutinė kaina: 3,9 Eur (13,47 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Esprital (mirtazapinas yra veiklioji medžiaga) yra vienas iš vaistų, vadinamų antidepresantais.

Esprital gydomi depresija sergantys suaugusieji.

Esprital reikės vartoti 12 savaites, kol jis pradės veikti. Po 24 savaičių Jūs turėtumėte pasijusti geriau. Jeigu po 24 savaičių nesijausite geriau arba jausitės blogiau, būtinai pasakykite savo gydytojui. Daugiau informacijos rasite 3 skyriaus poskyryje „Kada galite tikėtis savijautos pagerėjimo“.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Esprital vartoti negalima:

jeigu yra alergija mirtazapinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jei vartojate arba neseniai vartojote (per pastarąsias 2 savaites) vaistus, vadinamus monoamino oksidazės (MAO) inhibitoriais.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Esprital.

Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Esprital paprastai vartoti negalima, kadangi veiksmingumas nebuvo įrodytas. Be to, turėtumėte žinoti, kad jaunesniems kaip 18 metų pacientams, vartojantiems šios grupės vaistų, gresia didesnė šalutinio poveikio, pavyzdžiui, bandymo žudytis, mąstymo apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, opozicinio neklusnumo ir pykčio) rizika. Nepaisant to, gydytojas gali skirti vartoti Esprital jaunesniems kaip 18 metų pacientams, jeigu mano, kad toks gydymas jiems geriausiai tinka.

Jeigu gydytojas skyrė vartoti Esprital jaunesniam kaip 18 metų pacientui ir pageidaujate tai aptarti, dar kartą kreipkitės į gydytoją. Turite pasakyti gydytojui, jeigu jaunesniems kaip 18 metų pacientams gydantis Esprital pasireiškė ar pasunkėjo bent vienas iš anksčiau išvardytų simptomų. Be to, iki šiol nėra pateikta ilgalaikio saugumo duomenų apie Esprital poveikį šios amžiaus grupės pacientų augimui, brendimui ir pažinimo bei elgsenos vystymuisi.

Be to, reikšmingas svorio padidėjimas buvo pastebėtas dažniau šiai amžiaus grupei negu suaugusiems, gydomiems Esprital.

Mąstymas apie savižudybę ir depresijos pasunkėjimas

Jeigu sergate depresija, kartais gali kilti minčių apie savęs žalojimą ar savižudybę. Pradėjus pirmą kartą vartoti antidepresantų, tokių minčių gali kilti dažniau, nes turi praeiti šiek tiek laiko (paprastai apie dvi savaites, bet kartais ir ilgiau), kol šie vaistai pradės veikti.

Tokio mąstymo tikimybė Jums yra didesnė šiais atvejais:

- jeigu anksčiau mąstėte apie savižudybę arba savęs žalojimą;

- jeigu esate jaunas suaugęs. Klinikinių tyrimų duomenys parodė, kad psichikos sutrikimais sergantiems jauniems suaugusiesiems (jaunesniems kaip 25 metų), vartojant antidepresantų, su savižudybe siejamo elgesio rizika yra didesnė.

→Jeigu bet kuriuo metu galvojate apie savižudybę arba savęs žalojimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninės skubios pagalbos skyrių.

Jums gali būti naudinga pasakyti giminaičiams ar artimiems draugams, kad sergate depresija, ir paprašyti jų paskaityti šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad Jus perspėtų, jeigu pastebės, kad Jūsų depresija pasunkėjo arba jie nerimauja dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Specialių atsargumo priemonių vartojant Esprital reikia ir šiais atvejais:

jeigu sergate arba sirgote bet kuria iš išvardytų ligų.

→Jeigu dar nepasakėte, prieš pradėdami vartoti Esprital, pasakykite gydytojui apie šias būkles:

- traukulius (epilepsiją). Jei pasireiškia ar padažnėja epilepsijos priepuoliai, nutraukite Esprital vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

- kepenų ligą, įskaitant geltą. Jeigu atsiranda gelta, nutraukite Esprital vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

- inkstų ligą;

- širdies ligą arba kraujospūdžio sumažėjimą;

- šizofreniją. Jeigu padažnėja ar pasunkėja psichozės simptomai (pvz., paranoidinis mąstymas), nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

- maniakinę depresiją (kai pakilios nuotaikos ir pernelyg didelio aktyvumo bei prislėgtos nuotaikos fazės keičia viena kitą). Jeigu pradedate jausti pernelyg didelį susijaudinimą, nutraukite Esprital vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

- diabetą (gali prireikti keisti insulino ar kitų vaistinių preparatų nuo diabeto dozę);

- akių ligą, pavyzdžiui, akispūdžio padidėjimą (glaukomą);

- šlapinimosi sutrikimus (šlapinimosi pasunkėjimą) dėl išvešėjusios priešinės liaukos;

- tam tikras širdies būkles, kurios gali pakeisti Jūsų širdies plakimo ritmą, neseniai ištiktą širdies priepuolį, širdies nepakankamumą ar tam tikrų širdies ritmą keisti galinčių vaistų vartojimą;

jeigu atsiranda užkrečiamosios ligos požymių, pavyzdžiui, nepaaiškinamas karščiavimas, gerklės skausmas, burnos išopėjimas, nutraukite Esprital vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad ištirtų kraują. Retais atvejais šie sutrikimai gali rodyti kraujo ląstelių gamybos kaulų čiulpuose sutrikimą. Šių simptomų atsiranda retai, dažniausiai po 46 gydymo savaičių;

jeigu esate senyvas žmogus. Galite būti jautresni nepageidaujamam antidepresantų poveikiui.

Kiti vaistai ir Esprital

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Esprital vartoti negalima kartu su:

monoamino oksidazės (MAO) inhibitoriais. Taip pat negalima gerti Esprital dvi savaites po MAO inhibitorių vartojimo nutraukimo. Baigus gydymą Esprital, MAO inhibitorių negalima gerti dar dvi savaites. MAO inhibitoriai yra moklobemidas, tranilciprominas (abu yra antidepresantai) ir selegilinas (gydoma Parkinsono liga).

Esprital vartoti reikia atsargiai kartu su:

antidepresantais, tokiais kaip SSRI, venlafaksinu ir L-triptofanu ar triptanais (migrenos gydymui), tramadoliu (skausmui malšinti), linezolidu (antibiotikas), ličiu (vartojamas gydyti kai kurias psichiatrines būkles), metileno mėlynuoju (jo vartojama esant dideliam methemoglobino kiekiui kraujyje) ir jonažolės (Hypericum perforatum) preparatais (augalinis vaistas depresijai gydyti). Labai retais atvejais gydantis vienu Esprital arba Esprital vartojant kartu su šiais vaistais, gali pasireikšti vadinamasis serotonino sindromas, kuris gali reikštis tokiais simptomais: nepaaiškinamu karščiavimu, prakaitavimu, padažnėjusiu širdies plakimu, viduriavimu, (nekontroliuojamais) raumenų susitraukimais, drebuliu, pernelyg dideliu refleksų sustiprėjimu, nerimastingumu, nuotaikos pokyčiais, sąmonės praradimu. Jeigu pasireiškė tokių simptomų derinys, nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

antidepresantu nefazodonu. Šis vaistas gali didinti mirtazapino koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Esprital dozę, o nutraukus nefazodono vartojimą, Esprital dozę vėl padidinti;

vaistais nuo nerimo ar nemigos, pavyzdžiui, benzodiazepinais;

vaistais nuo šizofrenijos, pavyzdžiui, olanzapinu;

vaistais nuo alergijos, pavyzdžiui, cetirizinu;

vaistais nuo stipraus skausmo, pavyzdžiui, morfinu.

Esprital vartojant kartu su šiais vaistais, gali sustiprėti šio vaisto sukeltas mieguistumas.

vaistais nuo infekcijos. Vaistais nuo bakterijų sukeltos infekcijos (pvz., eritromicinu), priešgrybeliniais vaistais (pvz., ketokonazolu), vaistais nuo ŽIV infekcijos ir AIDS (ŽIV proteazės inhibitoriais) bei vaistais nuo skrandžio opų (pvz., cimetidinu). Vartojami kartu su Esprital, šie vaistai gali didinti mirtazapino koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti sumažinti Esprital dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Esprital dozę vėl padidinti.

vaistais nuo epilepsijos, pavyzdžiui, karbamazepinu ir fenitoinu;

vaistais nuo tuberkuliozės, pavyzdžiui, rifampicinu.

Vartojami kartu su Esprital, šie vaistai gali mažinti mirtazapino koncentraciją kraujyje. Jeigu vartojate šių vaistų, pasakykite gydytojui. Gali prireikti padidinti Esprital dozę, o nutraukus šių vaistų vartojimą, Esprital dozę vėl sumažinti.

vaistais, kurie mažina kraujo krešėjimą, pavyzdžiui, varfarinu.

Esprital gali sustiprinti varfarino poveikį kraujui. Jeigu vartojate šį vaistą, pasakykite gydytojui. Jeigu šiuos vaistus reikia vartoti kartu, rekomenduojama, kad gydytojas atidžiai stebėtų kraujo rodmenis;

vaistais, kurie gali keisti širdies plakimo ritmą, pavyzdžiui, tam tikrais antibiotikais ar vaistais nuo psichozių.

Esprital vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Jeigu vartodami Esprital gersite alkoholio, galite jausti mieguistumą.

Alkoholio gerti nerekomenduojama.

Esprital galima vartoti valgant ar nevalgius.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ribota mirtazapino vartojimo nėštumo metu patirtis, rizikos padidėjimo nerodo. Vis dėlto, vartoti nėštumo metu reikia atsargiai.

Jei vartojote Esprital iki pat gimdymo ar prieš gimdymą, Jūsų vaiką taip pat reikia stebėti dėl galimo nepageidaujamų reiškinių atsiradimo.

Nėštumo metu vartojami panašūs vaistai (SSRI), kūdikiui gali didinti sunkios būklės, vadinamos naujagimių persistuojančia plautine hipertenzija (NPPH) ir lemiančios kūdikio pamelsvėjimą ir kvėpavimo padažnėjimą, riziką. Šių simptomų paprastai atsiranda pirmųjų 24 valandų laikotarpiu po gimimo. Jeigu taip atsitinka Jūsų kūdikiui, turite nedelsdami kreiptis į savo akušerę ir (arba) gydytoją.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Esprital gali veikti gebėjimą sukaupti dėmesį ir budrumą. Prieš pradėdami vairuoti arba valdyti mechanizmus, įsitikinkite, kad gebėjimai nepakitę. Jeigu gydytojas paskyrė Esprital jaunesniam nei 18 metų pacientui, prieš jam pradedant dalyvauti eisme (pvz., važiuoti dviračiu) įsitikinkite, kad jo gebėjimas sukaupti dėmesį ir budrumas nėra pakitę.

Esprital sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tabletes reikia vartoti per burną. Esprital tabletę reikia nuryti visą, nekramtant, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens ar sulčių.

15 mg dozei vartokite pusę Esprital 30 mg tabletės. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Kiek tablečių vartoti

Rekomenduojama pradinė dozė yra 15 mg ar 30 mg per parą. Gydytojas gali patarti po kelių dienų dozę padidinti iki Jums geriausiai tinkančios dozės (nuo 15 mg iki 45 mg per parą). Paprastai įvairaus amžiaus pacientams skiriama ta pati dozė. Visgi, jeigu esate senyvas žmogus arba sergate inkstų ar kepenų liga, gydytojas dozę gali keisti.

Kada vartoti Esprital

→Tabletes reikia vartoti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Geriausiai visą paros dozę išgerti per vieną kartą vakare prieš miegą. Visgi gydytojui nurodžius, paros dozę galima padalyti į dvi lygias dalis ir vieną dalį Esprital paros dozės išgerti ryte, kitą – vakare, prieš miegą. Didesnė vaisto dozė turi būti vartojama vakare, prieš miegą.

Kada galite tikėtis savijautos pagerėjimo

Paprastai vaistas pradeda veikti po 12 savaičių, o būklės pagerėjimas pajaučiamas po 24 savaičių.

Svarbu, kad per pirmas kelias gydymo savaites su gydytoju aptartumėte Esprital poveikį.

→Praėjus 24 savaitėms nuo gydymo Esprital pradžios pasakykite gydytojui, kaip Jus veikia šis vaistas.

Jeigu vis dar nebus pagerėjimo, gydytojas gali skirti vartoti didesnę vaisto dozę. Tokiu atveju po 24 savaičių dar kartą kreipkitės į gydytoją.

Kad depresijos simptomai išnyktų, Esprital paprastai reikia vartoti 46 mėnesius.

Ką daryti pavartojus per didelę Esprital dozę?

→Jeigu išgėrėte arba kas nors kitas išgėrė per daug Esprital, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Perdozavus Esprital (jeigu kartu nebuvo pavartota kitų vaistų ar alkoholio), labiausiai tikėtina, kad atsiras šių simptomų: mieguistumas, orientacijos sutrikimas ir padažnėjęs širdies plakimas. Galimi perdozavimo simptomai yra širdies ritmo pokytis (dažnas, nereguliarus širdies plakimas) ir (arba) alpulys, o tai gali būti gyvybei pavojingos būklės, vadinamos polimorfine skilveline paroksizmine tachikardija, simptomai.

Pamiršus pavartoti Esprital

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę vieną kartą per parą:

negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau tabletes vartokite įprastu laiku.

Jeigu nurodyta, kad gertumėte vaisto dozę du kartus per parą:

jei pamiršote išgerti ryto dozę, paprasčiausiai išgerkite ją kartu su vakaro doze;

jei pamiršote išgerti vakaro dozę, jos gerti kartu su kitos paros ryto doze negalima, paprasčiausiai praleiskite ją, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais;

jeigu pamiršote išgerti abi paros dozes, pamirštų tablečių gerti negalima. Praleiskite abi dozes, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka rytais ir vakarais.

Nustojus vartoti Esprital

→Esprital vartojimą nutraukti galima tik gydytojui nurodžius.

Jei gydymą nutrauksite anksčiau, depresija gali vėl pasikartoti. Pasakykite gydytojui, kai pradėsite jaustis geriau. Gydytojas nuspręs, kada galima baigti gydymą.

Net jeigu depresijos simptomai išnyko, Esprital vartojimo nutraukti staigiai negalima. Staigiai nutraukus Esprital vartojimą, gali pasireikšti silpnumas, galvos svaigimas, susijaudinimas ar nerimas, galvos skausmas. Šių simptomų galima išvengti, gydymą nutraukiant palaipsniui. Gydytojas patars, kaip baigiant gydymą, palaipsniui sumažinti vaisto dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pasireiškus bet kuriam iš šių sunkių šalutinių poveikių, mirtazapino nebegerkite ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

Nedažni (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 pacientų):

pakili nuotaika arba pakilios emocijos (manija).

Reti (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 pacientų):

geltona akių ir odos spalva. Tai gali rodyti kepenų veiklos sutrikimą (gelta).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

infekcijos požymiai, pavyzdžiui, staiga atsiradęs nepaaiškinamas karščiavimas, gerklės skausmas ar burnos išopėjimas (agranulocitozė). Retais atvejais mirtazapinas gali sutrikdyti kraujo ląstelių gamybą (kaulų čiulpų slopinimas). Kai kurių žmonių atsparumas infekcijai būna sumažėjęs, nes vartojant mirtazapiną gali laikinai sumažėti tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių kiekis kraujyje (granulocitopenija). Retais atvejais mirtazapinas gali sukelti raudonųjų ir baltųjų kraujo ląstelių bei trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (aplazinė anemija), trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą (trombocitopenija) arba tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių kiekio kraujyje padidėjimą (eozinofilija);

epilepsijos priepuoliai (traukuliai);

simptomų, pavyzdžiui, nepaaiškinamo karščiavimo, prakaitavimo, padidėjusio širdies susitraukimo dažnio, viduriavimo, (nekontroliuojamo) raumenų susitraukinėjimo, drebulio, pernelyg suaktyvėjusių refleksų, nerimastingumo, nuotaikos pokyčių ir sąmonės pritemimo derinys. Labai retais atvejais tai gali būti serotonino sindromo požymiai;

mąstymas apie savęs žalojimą arba savižudybę;

sunkios odos reakcijos (Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas, toksinė epidermio nekrolizė).

Kitoks galimas šalutinis mirtazapino poveikis

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 pacientų):

apetito ir svorio padidėjimas;

išglebimas arba mieguistumas;

galvos skausmas;

burnos džiūvimas.

Dažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 pacientų):

letargija;

galvos svaigimas;

virpėjimas arba drebulys;

pykinimas;

viduriavimas;

vėmimas;

vidurių užkietėjimas;

išbėrimas arba odos pažaida (egzantema);

sąnarių skausmas (artralgija) ar raumenų skausmas (mialgija);

nugaros skausmas;

apsvaigimo pojūtis arba alpimas staigiai atsistojus (ortostatinė hipotenzija);

patinimas (dažniausiai kulkšnių ar pėdų) dėl skysčių susikaupimo organizme (edema);

nuovargis;

ryškūs sapnai;

minčių susipainiojimas;

nerimo jutimas;

miego sutrikimai.

Nedažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 pacientų):

nenormalūs odos jutimai, pavyzdžiui, deginimo, dilginimo, adatėlių badymo ar dilgčiojimo pojūtis (parestezija);

neramių kojų sindromas;

apalpimas (sinkopė);

burnos aptirpimo pojūtis (burnos hipestezija);

kraujospūdžio sumažėjimas;

košmarai;

susijaudinimo pojūtis;

haliucinacijos;

poreikis judėti.

Reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1 000 pacientų):

raumenų trūkčiojimai ar susitraukimai (mioklonija);

agresija;

pilvo skausmas ir pykinimas; tai gali rodyti kasos uždegimą (pankreatitą).

Nežinomas ( negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

nenormalūs pojūčiai burnoje (burnos parestezija);

burnos patinimas (burnos edema);

viso kūno patinimas (išplitusi edema);

lokalus patinimas;

natrio kiekio kraujyje sumažėjimas;

netinkama antidiuretinio hormono sekrecija;

sunkios odos reakcijos (pūslinis dermatitas, daugiaformė eritema);

vaikščiojimas per miegus (somnambulizmas);

kalbėjimo sutrikimas (artikuliavimo problemos);

padidėjęs seilių išsiskyrimas;

kreatinkinazės suaktyvėjimas kraujyje;

apsunkintas šlapinimasis;

raumenų skausmas, sąstingis ir (arba) silpnumas ir šlapimo patamsėjimas ar pašviesėjimas.

Kitas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti vaikams ir paaugliams

Klinikinių tyrimų metu jaunesniems kaip 18 metų vaikams dažnai buvo pastebėti šie nepageidaujami reiškiniai: reikšmingas kūno svorio padidėjimas, dilgėlinė ir padidėjęs trigliceridų kiekis kraujyje.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Esprital sudėtis

Veiklioji medžiaga yra mirtazapinas.

Kiekvienoje plėvele dengtoje Esprital tabletėje yra 30 mg mirtazapino.

Pagalbinės medžiagos yra: laktozė monohidratas, hidroksipropilceliuliozė, kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė, pregelifikuotas krakmolas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, talkas, hipromeliozė, makrogolis 6000, titano dioksidas, geltonasis geležies oksidas.

Esprital išvaizda ir kiekis pakuotėje

Esprital 30 mg yra raudonai rudos, ovalo formos plėvele dengtos tabletės su laužimo vagele vienoje pusėje.

Pakuotėje yra 30 plėvele dengtų tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Zentiva, k. s.

U kabelovny 130

Dolni Mėcholupy

102 37, Praha 10

Čekija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“

A. Juozapavičiaus g. 6/2

LT09310, Vilnius

Tel.: +370 5 2755224

Faks.: +370 5 2755239

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Čekija: Esprital 30

Esprital 45

Slovakija: Esprital 30

Esprital 45

Estija: Esprital 30

Esprital 45

Lietuva: Esprital 30 mg plėvele dengtos tabletės

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-05-25

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Esprital 30mg deng.tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.249 Gargždai

J.Basanavičiaus g. 4, Gargždai
(8 46) 471 747
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.317 Kelmė

Vytauto Didžiojo g. 84, Kelmė
(8 427) 51 648
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.234 Kaunas

V.Lašo g. 1/Eivenių g. 19, Kaunas
(8 37) 331 816
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.272 Slengiai

Dangaus g. 34, Slengiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.10 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Baltų pr. 7a, Kaunas
(8 37) 37 79 17
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:30 VI 10:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.14 Telšiai
Visuomenės vaistinė
Luokės g. 76, Telšiai
(8 699) 92432
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.112 Ukmergė
Visuomenės vaistinė
Kauno g. 80, Ukmergė
(8 340) 53 363
Darbo laikas: I - V 09:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nigra vaistinė, UAB filialas Jankaus

M.Jankaus g. 10, Šilutė
(8 441) 53 557
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.230 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Žirmūnų g. 64, Vilnius
(8 5) 21 02 174 ,(8 687) 59 987
http://www.seimosvaistine.lt
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.189 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 369, Kaunas
(8 37) 31 19 38
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena