E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

EpiPen Junior 0,15mg injekcinis tirpalas N1

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Širdį veikiantys vaistai
Pavadinimas: EpiPen Junior 0,15mg injekcinis tirpalas N1
Veikliosios medžiagos: Epinephrine - 0,15mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Meda Pharma
ATC kodas C01CA24
Vidutinė kaina: 42,54 Eur (146,88 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Epinefrinas kitaip dar vadinamas adrenalinu.

Epipen yra sterilus tirpalas užpildytame švirkštiklyje skubioms injekcijoms į raumenis.

Epipen naudojamas kaip skubios pagalbos priemonė sunkioms alerginėms reakcijoms (anafilaksijai), sukeltoms tokių alergenų, kaip, pvz. maisto, vaistų, vabzdžių ar bičių įgėlimų, taip pat reakcijoms, sukeltoms fizinio krūvio ar nežinomų priežasčių, gydyti.

Epipen automatiniai injektoriai skirti skubiam vartojimui pacientams, kurie turi padidėjusią anafilaksijos riziką, įskaitant asmenis, kuriems anksčiau yra buvę anafilaksinių reakcijų.

Anafilaksinei reakcijai būdingi šie simptomai: odos niežėjimas; intensyvus bėrimas (kaip dilgėlinė); paraudimas; patinusios lūpos, ryklė, liežuvis, rankos ir kojos; švokštimas; užkimimas; pykinimas; vėmimas; pilvo spazmai ir kai kuriais atvejais - sąmonės netekimas.

Automatinis injektorius (švirkštimo priemonė) yra užpildytas adrenalinu (adrenerginiu vaistu).

Jis tiesiogiai veikia kardiovaskulinę sistemą (širdį ir kraujagysles) bei kvėpavimo sistemą (plaučius), pasipriešindamas galimai mirtiniems anafilaksijos poveikiams, greitai sutraukdamas kraujagysles, atpalaiduodamas plaučių raumenis, kad palengvėtų kvėpavimas, sumažindamas tinimą ir stimuliuodamas širdies plakimą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Epipen vartoti negalima

Nėra žinoma jokios priežasties, kodėl Epipen neturėtų būti vartojamas skubiai pagalbai alerginės reakcijos metu.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Jeigu sergate astma, Jums gali būti padidėjusi sunkios alerginės reakcijos rizika.

Jeigu turėjote turėjo anafilaksinę reakciją, turite kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų, kurioms medžiagoms esate yra alergiškas tam, kad ateityje jų griežtai vengtumėte. Svarbu žinoti, kad alergija vienai medžiagai, gali paskatinti alergiją kelioms susijusioms medžiagoms.

Jeigu esate alergiškas maistui, svarbu kontroliuoti kiekvieno produkto, kurį valgote, sudėtį, (įskaitant vaistus), kadangi net maži kiekiai gali sukelti sunkias reakcijas.

Pasakykite gydytojui, jeigu:

sergate širdies ligomis;

Jūsų skydliaukės veikla pernelyg aktyvi;

Jūsų kraujospūdis aukštas;

sergate diabetu;

padidėjęs akispūdis (sergate glaukoma);

yra sunkus inkstų sutrikimas;

yra prostatos auglys;

padidėjęs kalcio ar žemas kalio kiekis kraujyje;

sergate Parkinsono liga.

Nepaisant šių būklių, adrenalinas yra būtinas anafilaksijos gydymui. Pacientai, kuriems pasireiškia šios būklės arba bet koks asmuo, kuris pacientui, kenčiančiam nuo alerginės reakcijos, turės suleisti Epipen, turi būti tinkamai informuoti apie situacijas, kada reikia vartoti adrenalino.

Turi būti atidžiai laikomasi vartojimo instrukcijos, siekiant išvengti atsitiktinių injekcijų tikimybės.

Epipen turi būti švirkščiamas tik į išorinę šlaunies pusę. Jo negalima sušvirkšti į sėdmenis dėl atsitiktinės injekcijos į veną rizikos.

Įspėjimas: atsitiktinės injekcijos į rankas arba pirštus gali sukelti kraujotakos sutrikimą injekcijos vietoje. Jeigu atsitiktinai sušvirkštėte vaisto į šias vietas, nedelsiant turite kreiptis į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių gydymui.

Jeigu turite storą odos riebalų sluoksnį, yra pavojus, kad vienkartinė Epipen dozė gali būti nepakankama. Gali prireikti antros injekcijos. Dėmesingai laikykitės 3 skyriuje pateiktų vartojimo instrukcijų.

Vaikams ir paaugliams

Vaikams, sveriantiems mažiau kaip 15 kg:

Apie Epipen skyrimo tinkamumą turi nuspręsti gydytojas individualiai.

Vaikams, sveriantiems mažiau kaip 7,5 kg šio vaistinio preparato nerekomenduojama vartoti, nebent esant gyvybei pavojingai situacijai ir patarus gydytojui.

Vaikams ir paaugliams, sveriantiems daugiau kaip 30 kg:

Šie pacientai gali vartoti Epipen 300 mikrogramų automatinį injektorių, kuriame yra 300 mikrogramų adrenalino vienoje dozėje.

Kiti vaistai ir Epipen

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Tai ypač svarbu, jeigu vartojate toliau išvardytus vaistus:

antidepresantus, tokius kaip tricikliai antidepresantai arba monoaminooksidazės inhibitoriai (MAO inhibitoriai), kurie gali sustiprinti adrenalino poveikį;

vaistus Parkinsono ligai gydyti, tokius kaip katechol-O-metiltransferazės inhibitorius (KOMT inhibitorius), nes adrenalino poveikis gali sustiprėti;

vaistus, kurie širdį padaro jautrią, esant netolygiam širdies ritmui (aritmijai), pavyzdžiui, rusmenės preparatai, chinidinas;

beta blokatorius, skirtus širdies ligoms gydyti, taip pat vaistus, skirtus nervų sistemos ligoms gydyti, nes jie gali susilpninti adrenalino poveikį;

skydliaukei gydyti;

kurie palengvina kvėpavimą, vartojami astmai gydyti (teofilinas);

gimdymui (oksitocinas);

alergijai gydyti, tokius, kaip difenilhidraminas ar chlorfeniraminas (antihistamininius);

veikiančius nervų sistemą (parasimpatolitikus).

Adrenalinas gali veikti pagaminamą insulino kiekį, tokiu būdu padidindamas gliukozės kiekį kraujyje, todėl pavartojus Epipen, cukriniu diabetu sergantys pacientai turi atidžiai stebėti savo gliukozės kiekį kraujyje.

Epipen vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Maistas ir gėrimai jokios įtakos Epipen vartojimui neturi.

Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate alkoholį, kadangi gali sustiprėti adrenalino poveikis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Esant ūminei gyvybei pavojingai situacijai nedvejodama pavartokite Epipen, kadangi Jūsų ir Jūsų kūdikio gyvybės gali būti pavojuje. Duomenys apie adrenalino vartojimą nėštumo metu yra riboti.

Žindymas

Tikėtina, kad Epipen neturės jokio poveikio žindomam kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Duomenys neaktualūs.

Epipen sudėtyje yra natrio metabisulfito (E223) ir natrio chlorido.

Natrio metabisulfitas retais atvejais gali sukelti sunkių alerginių reakcijų ar sunkumą kvėpuoti (bronchų spazmą).

Vienoje šio vaistinio preparato dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jame natrio iš esmės nėra.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Jeigu gydytojas Jums išrašė Epipen, turite įsitikinti, kad suprantate priežastį, kodėl šis preparatas buvo Jums išrašytas. Turite būti tikri, kad suprantate, kaip šį prietaisą naudoti. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, dėl pakartotinių instrukcijų kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama, kad Jūsų šeimos nariai, globėjai ar mokytojai būtų apmokyti, kaip teisingai naudoti Epipen.

Jei vaistinį preparatą leidžia globėjas, reikia užtikrinti paciento kojos imobilizaciją injekcijos metu, siekiant sumažinti injekcijos vietos pažeidimo riziką.

Jokiu būdu neįdėkite panaudotos adatos.

Apmokymo ir demonstravimo tikslais yra mokymo prietaisas Epipen automatinis injektorius (be vaisto, be adatos). Mokymo prietaisas ir automatinis injektorius skirtas gydymui neturi būti pastoviai naudojami ir laikomi kartu tam, kad išvengti nesusipratimo esant gyvybei pavojingai situacijai.

Epipen yra skirtas naudoti vaikams, kurių kūno svoris yra 15-30 kg.

Suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams, kurių kūno svoris yra didesnis kaip 30 kg, yra skirtas Epipen automatinis injektorius, kuriame yra 300 mikrogramų adrenalino vienoje dozėje.

Apie dozavimą vaikams, sveriantiems mažiau kaip 15 kg, žr. pirmiau esantį skyrių „Vaikams ir paaugliams“.

Dozavimas

Dozę nustatys ir Jums individualiai pritaikys Jūsų gydytojas. Įprastinė dozė vaikui (15–30 kg svorio) skubių alerginių atvejų gydymui yra 150 mikrogramų adrenalino vartoti į raumenis.

Jeigu pastebite ūminės alerginės reakcijos požymius, naudokite Epipen nedelsiant.

Epipen automatiniu injektoriumi sušvirkščiama vienkartinė 0,3 ml skysčio dozė, kuri yra lygi 150 mikrogramų adrenalino. Po sušvirkštimo mažas tūris skysčio lieka automatiniame injektoriuje, tačiau jis negali būti pakartotinai panaudojamas.

Kai kuriais atvejais vienkartinė adrenalino dozė gali būti nepakankama tam, kad sunkios alerginės reakcijos poveikis būtų visiškai sustabdytas ir sugrąžintas. Dėl šios priežasties gydytojas tikėtina išrašys daugiau nei vieną vienkartinę dozę Epipen. Jeigu per 5–15 minučių simptomai nepalengvėjo arba pasunkėjo, po pirmos Epipen injekcijos, Jūs arba asmuo esantis šalia Jūsų turės sušvirkšti antrą injekciją. Dėl šios priežasties Jums visada reikia nešiotis daugiau kaip vieną Epipen automatinį injektorių.

Vartojimo būdas

Epipen automatiniai injektoriai sukurti naudoti asmenims be jokio medicininio išsilavinimo. Epipen turi būti tvirtai įsmeigiamas į išorinę šlaunies pusę iš apytikriai 10 cm atstumo. Tikslesnis injekcijos vietos išorinėje šlaunies pusėje parinkimas šiuo atveju nėra būtinas. Kai Epipen įsmeigiamas į šlaunį, spyruoklės aktyvuotas stūmoklis įstumia paslėptą adatą į šlaunies raumenį ir įšvirkščia adrenalino dozę. Jei būtina, injektorių galima naudoti ir per drabužius.

Turi būti atidžiai laikomasi Epipen vartojimo instrukcijų.

Epipen turi būtinai būti švirkščiami TIK į išorinės šlaunies pusės raumenį. Negalima vaisto švirkšti į sėdmenis.

Vartojimo instrukcija

Prieš vartodami Epipen, susipažinkite su jo sandara ir išsiaiškinkite, kada ir kaip jį vartoti.

Laikykitės šių nurodymų tik tada, kai esate pasiruošę vartoti preparatą.

Laikykite automatinį injektorių ties viduriu, niekada nelaikykite ties galais. Tam, kad teisingai vartotumėte vaistą, žiūrėkite į diagramas ir laikykitės šių nurodymų:

Niekada nedėkite nykščių, pirštų ar rankų ant oranžinio antgalio. Niekada nykščiu, pirštais ar ranka nespauskite oranžinio antgalio.

Iš oranžinio antgalio išlenda adata.

NENUIMKITE mėlyno apsauginio dangtelio, kol nesate pasiruošę vartoti vaisto.

1. Paimkite Epipen automatinį injektorių į pagrindinę ranką (ranką, kuria rašote) taip, kad nykštys būtų arčiausiai mėlyno apsauginio dangtelio ir aplink prietaisą suformuokite kumštį (kad oranžinis antgalis būtų nukreiptas žemyn).

2. Kita ranka numaukite mėlyną apsauginį dangtelį.

3. Laikykite Epipen automatinį injektorių maždaug 10 cm atstumu nuo išorinės šlaunies dalies. Oranžinis antgalis turi būti nukreiptas į išorinę šlaunies dalį.

4. Tvirtai smeikite Epipen automatinį injektorių į išorinę šlaunies dalį taip, kad injektorius su šlaunimi sudarytų tinkamą kampą (90o) (turi pasigirsti spragtelėjimas).

5. Šioje vietoje tvirtai laikykite injektorių 5 sekundes. Dabar injekcija yra pabaigta, o automatinio injektoriaus indikatoriaus langelis yra tamsus.

6. Ištraukite Epipen automatinį injektorių (oranžinis adatos dangtelis pailgės tam, kad būtų uždengta adata) ir jį saugiai išmeskite.

Švelniai pamasažuokite injekcijos vietą apie 10 sekundžių.

Paskambinkite „112”, iškvieskite greitąją pagalbą, pasakykite, kad Jums yra anafilaksijos būklė.

Epipen automatiniame injektoriuje gali atsirasti mažas burbulas. Tai neturi jokios įtakos vaisto efektyvumui.

Nors didžioji dalis tirpalo (apie 90 %) lieka po Epipen pavartojimo prietaise, jis negali būti vartojamas pakartotinai. Jūs gavote tinkamą vaisto dozę, jeigu oranžinis adatos antgalis yra pailgėjęs, o indikatoriaus langelis yra patamsėjęs. Išmeskite Epipen į tam skirtą Jums pateiktą vamzdelį ir atsineškite jį kartu su savimi, kai lankysitės pas gydytoją, būsite ligoninėje ar vaistinėje.

Kadangi Epipen yra skirtas tik skubiai pagalbai. Jūs privalote visada kreiptis į gydytojus ar važiuoti į artimiausią ligoninės skyrių nedelsiant po Epipen pavartojimo. Paskambinkite „112“, iškvieskite greitąją pagalbą ir pasakykite, kad Jūs esate anafilaksijos būklės, netgi tuomet, kai atrodo, kad simptomai praeina. Jums reikalingas atidus anafilaksijos epizodo stebėjimas ir tolesnis gydymas ligoninėje, jei jo prireiks. Tai reikalinga dėl to, kad anafilaksinė reakcija, praėjus tam tikram laikui, gali pasikartoti.

Kol laukiate greitosios pagalbos, atsigulkite ir pakelkite kojas, tačiau, jeigu pasunkėja kvėpavimas, Jūs turite atsisėsti. Paprašykite, kad kas nors pabūtų su Jumis, kol atvyks greitoji pagalba, tuo atveju, jeigu vėl pasijustumėte blogiau.

Pacientus be sąmonės reikia paguldyti ant šono į atsistatymo padėtį.

Jei vaistinį preparatą leidžia globėjas, reikia užtikrinti paciento kojos imobilizaciją injekcijos metu, siekiant sumažinti injekcijos vietos pažeidimo riziką.

Automatinis injektorius jokiu būdu negali būti panaudotas pakartotinai.

Pavartojus per didelę Epipen dozę

Jei susišvirkštėte per didelę adrenalino dozę arba sušvirkštėte jo netyčia, tuojau pat kreipkitės į artimiausią gydymo įstaigą.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Buvo pranešta reti sunkių odos ir minkštųjų audinių infekcijų (injekcijos vietos infekcija) atvejai. Jei atsiranda infekcijos injekcijos vietoje požymių, pvz., patinimas, paraudimas, karštis ar skausmas, visada nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Buvo pranešimų apie atsitiktines švirkštiklių injekcijas į rankas ar pirštus, kurios sukėlė paveiktos srities kraujotakos sutrikimus. Atsitiktinės injekcijos atveju visada kreipkitės į medikus.

Pacientams, jautriems natrio metabisulfitui, gali pasireikšti alerginės reakcijos. Retais atvejais (gali pasitaikyti iki 1 iš 1000 žmonių) adrenalinu gydomiems pacientams pasireiškė stresinė kardiomiopatija.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

nereguliarus širdies ritmas, aukštas kraujospūdis, prakaitavimas, pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, svaigulys, silpnumas, drebulys, nervingumas ar nerimas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20 131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir etiketės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti.

Talpyklę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Įtakojamas oro arba šviesos, adrenalinas greitai skyla ir tampa rausvu arba rudu. Prisiminkite retkarčiais patikrinti stiklinį Epipen automatinio injektoriaus užtaisą; įsitikinkite, kad tirpalas vis dar yra skaidrus ir bespalvis. Pakeiskite automatinį injektorių, jeigu pasibaigė tinkamumo laikas arba jeigu tirpalas tapo spalvotu arba susidrumstė (jame atsirado kietų dalelių).

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Epipen sudėtis

Veiklioji medžiaga yra adrenalinas. Vienoje dozėje yra 150 mikrogramų adrenalino.

Pagalbinės medžiagos yra: natrio chloridas, natrio metabisulfitas (E223), vandenilio chlorido rūgštis, injekcinis vanduo.

Epipen išvaizda ir kiekis pakuotėje

Skaidrus ir bespalvis tirpalas užpildytame švirkštiklyje (automatiniame injektoriuje).

Automatiniame injektoriuje yra 2 ml injekcinio tirpalo. Kiekvienu automatiniu injektoriumi sušvirkščiama vienkartinė (0,3 ml) 0,15 mg adrenalino dozė.

Neapsaugotos ir apsaugotos adatos ilgis yra maždaug 13 mm.

Pakuotės dydžiai:

1 automatinis injektorius

2 x 1 automatiniai injektoriai

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

SIA Meda Pharma

Mūkusalas 101

Rīga LV-1004

Latvija

Gamintojas

MEDA Pharma GmbH & Co. KG

Benzstrasse 1

D-61352 Bad Homburg

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

SIA Meda Pharma

Žalgirio g. 92

LT-09303 Vilnius

Tel.:+370 52059367

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Valstybės narės pavadinimas Vaistinio preparato pavadinimas
Bulgarija EpiPen Jr.
Estija Epipen 150 mikrogrammi süstelahus süstlis
Graikija EpiPen Jr.
Prancūzija EpiPen 0,15 mg/0,3 ml solution injectable en stylo pré-rempli
Airija EpiPen Junior
Italija Fastjekt 150 microgrammi, soluzione iniettabile in penna preriempita
Latvija Epipen 150 mikrogrami šķīdums injekcijām pildspalvveida pilnšļircē
Portugalija EpiPen Jr.
Rumunija EpiPen 0.15 mg soluţie injectabilă în stilou preumplut
Švedija Nepipe Junior 150 micrograms, solution for injection in pre-filled pen
Slovėnija Epipen za otroke 150 mikrogramov/0,3 ml raztopina za injiciranje v napolnjenem injekcijskem peresniku

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-06-28.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."EpiPen Junior 0,15mg injekcinis tirpalas N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.217, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.17 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Justiniškių g. 91, Vilnius
(8 5) 24 28 446
Darbo laikas: I - V 09:00 - 21:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.70 Vilnius

Savanorių pr. 176, Vilnius
(8 640) 34 012
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.242 Klaipėda

Naujoji Uosto g. 12A, Klaipėda
(8 46) 492 292
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.307 Kaunas

Savanorių pr. 321, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil. Gruzdžiai

Turgaus skg.6, Gruzdžiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

LSM universiteto vaistinė filialas Nr.01 (konsul)
Universiteto vaistinė
Eivenių g. 2, Kaunas
(8 37) 32 67 05
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:30 - 15:30 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena