E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Enap 20mg tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Enap 20mg tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Enalapril - 20mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: KRKA
ATC kodas C09AA02
Vidutinė kaina: 3,34 Eur (11,53 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Enap yra arterinį kraujospūdį mažinantis (antihipertenzinis) vaistas. Jis priklauso angiotenziną konvertuojantį fermentą (AKF) slopinančių preparatų grupei. Šis medikamentas slopina AKF. Gydantis Enap išsiplečia kraujagyslės, todėl sumažėja kraujospūdis, o į širdies raumenį bei kitus organus patenka daugiau kraujo bei deguonies.

Stipriausias vaisto poveikis pasireiškia per 6  8 valandas. Poveikis paprastai trunka maždaug 24 valandas, todėl preparato pakanka gerti vieną arba du kartus per parą. Gydomasis poveikis tampa stabilus po kelių vartojimo savaičių.

Enap gydoma arterinė hipertenzija bei simptominis širdies nepakankamumas. Vaisto galima vartoti širdies nepakankamumo profilaktikai, jei yra besimptomis kairiojo širdies skilvelio veiklos sutrikimas.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Enap vartoti negalima:

jeigu yra alergija enalapriliui, bet kuriam kitam AKF slopinančiam preparatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu vartojant kitų AKF slopinančių preparatų buvo padidėjusio jautrumo reakcija (angioneurozinė edema), kuri pasireiškė staigiu lūpų, veido, kaklo, rankų bei kojų tinimu, dusuliu ir kimimu;

jeigu yra paveldėta angioedema arba jeigu angioedema buvo pasireiškusi dėl bet kokios kitos priežasties;

jei esate nėščia daugiau kaip 3 mėnesius. Taip pat geriau vengti Enap vartoti ankstyvojo nėštumo metu (žr. skyrių „Nėštumas“);

jeigu sergate cukriniu diabetu arba Jūsų inkstų veikla sutrikusi ir Jums paskirtas kraujospūdį mažinantis vaistas, kurio sudėtyje yra aliskireno.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Enap.

Gydantis Enap reikia reguliariai matuoti kraujospūdį. Paklauskite gydytojo, koks turi būti Jūsų kraujospūdis ir kada reikia ateiti į kitą apžiūrą.

Prieš pradėdami gydytis Enap, pasakykite gydytojui:

jeigu esate gydomas nuo inkstų ligos, įskaitant gydymą hemodializėmis;

jeigu yra širdies sutrikimų;

jeigu vartojate šlapimo išsiskyrimą skatinančių tablečių;

jeigu vartojate maistą be druskos;

jeigu vartojate kalio papildų, kalį organizme sulaikančių vaistų ar druskų pakaitalų, kuriuose yra kalio;

jeigu esate vyresnis kaip 70 metų;

jeigu neseniai stipriai vėmėte arba viduriavote;

jeigu vartojate vaistų nuo širdies vožtuvų sutrikimų ar bet kokios kitos širdies ligos;

jeigu Jūsų kraujospūdis mažas (dažnai alpstate ar svaigsta galva, ypač stojantis);

jeigu Jums neseniai persodintas inkstas ir vartojate vaistų nuo atmetimo reakcijos;

jeigu yra kraujo sutrikimų, pvz., kraujyje mažai baltųjų ląstelių arba jų visai nėra (neutropenija ar agranulocitozė), mažai trombocitų (trombocitopenija) ar raudonųjų ląstelių (mažakraujystė);

jeigu sergate su kolagenu susijusia kraujagyslių liga (pvz., raudonąja vilklige, reumatoidiniu artritu ar sklerodermija), Jums skiriamas imuninę sistemą slopinantis gydymas, vartojate vaistų alopurinolio ar prokainamido arba yra bet koks minėtų veiksnių derinys;

jeigu yra buvusi alerginė reakcija, pasireiškusi veido, lūpų, liežuvio ir (arba) balso aparato patinimu ir kvėpavimo ar rijimo pasunkėjimu;

jeigu esate gydomas nuo cukrinio diabeto. Būtina stebėti, ar nesumažėja gliukozės kiekis kraujyje, ypač pirmąjį gydymo mėnesį. Be to, Jūsų kraujyje gali būti padidėjęs kalio kiekis;

jeigu yra kepenų sutrikimų;

jeigu atsiranda ilgalaikis nuolatinis sausas kosulys;

jeigu vartojate ličio preparatų;

jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių;

jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti:

angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) (vadinamąjį sartaną, pavyzdžiui, valsartaną, telmisartaną, irbesartaną), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų.

aliskireną.

Jūsų gydytojas gali reguliariai tirti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį bei elektrolitų kiekį (pvz., kalio) kiekį kraujyje.

Taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Enap vartoti negalima“.

Jei rengiamasi atlikti chirurginę operaciją, pasakykite gydytojui, kad vartojate Enap, kadangi bendrosios anestezijos metu padidėja hipotenzijos rizika.

Jei prireiks hemodializės, kitokio kraujo filtravimo (aferezės) arba padidėjusio organizmo jautrumo vapsvų ar bičių nuodams gydymo (desensibilizavimo), pasakykite gydytojui, kad vartojate Enap, kadangi padidėja nepageidaujamų padidėjusio jautrumo reakcijų rizika.

Jeigu manote, kad esate (arba galite būti) nėščia, turite apie tai pasakyti savo gydytojui. Ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu Enap vartoti nerekomenduojama. Vartojamas po trečio nėštumo mėnesio šis vaistas gali labai pakenkti Jūsų kūdikiui, žr. skyrių “Nėštumas ir žindymo laikotarpis“.

Vaikams šio vaisto vartoti draudžiama, kadangi jo saugumas bei veiksmingumas tokiems pacientams nenustatytas.

Kiti vaistai ir Enap

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui, kadangi Enap gali keisti kai kurių vaistų poveikį. Be to, kai kurie kiti vaistai gali keisti Enap poveikį:

vaistai, kuriuose yra kalio (įskaitant į maistą dedamus druskų pakaitalus);

vaistai nuo depresijos (tricikliai antidepresantai);

vaistai nuo psichikos sutrikimų;

išsiskiriančio šlapimo kiekį didinantys vaistai (diuretikai);

kiti kraujospūdį mažinantys vaistai;

ličio preparatai (jais gydoma tam tikro tipo depresija);

skausmą malšinantys ir uždegimą mažinantys vaistai (uždegimą slopinantys preparatai, kurių galima vartoti skausmui malšinti);

injekciniai aukso preparatai nuo artrito (natrio aurotiomalatas);

kai kurie vaistai nuo kosulio ir peršalimo (simpatikomimetikai);

vaistai nuo cukrinio diabeto (įskaitant geriamuosius preparatus ir insuliną);

alkoholis;

acetilsalicilo rūgštis;

kraujo krešulius tirpdantys preparatai (trombolitikai).

Jūsų gydytojui gali tekti pakeisti vaisto dozę ir (arba) imtis kitų atsargumo priemonių:

jeigu vartojate angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) arba aliskireno (taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyriuose „Enap vartoti negalima“ ir „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

Enap vartojimas su maistu ir gėrimais

Enap galima gerti prieš valgį, jo metu arba po jo. Gydantis šiuo medikamentu nerekomenduojama gerti alkoholio, kadangi jis stiprina kraujospūdį mažinantį preparato poveikį.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Jeigu manote, kad esate (arba galite būti) nėščia, pasakykite gydytojui. Jūsų gydytojas patars Jums nebevartoti vaisto planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą, ir paskirs kitą vaistinį preparatą vietoje Enap. Enap yra nerekomenduojamas ankstyvojo nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jei esate nėščia daugiau kaip tris mėnesius, nes jis gali labai pakenkti Jūsų kūdikiui.

Žindymo laikotarpis

Pasakykite savo gydytojui, jei maitinate krūtimi ar ruošiatės pradėti tai daryti. Enap vartojimo laikotarpiu naujagimių (pirmąsias kelias savaites po gimimo), ypač prieš laiką gimusių kūdikių, žindyti nerekomenduojama.

Planuojant žindyti vyresnio amžiaus kūdikį, Jūsų gydytojas patars dėl galimos Enap vartojimo naudos ir rizikos, lyginant ją su kitais gydymo būdais.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Kai kuriems pacientams gydymo metu, ypač pradžioje, preparatas gali sukelti svaigulį bei nuovargį ir taip netiesiogiai bei laikinai pabloginti gebėjimą vairuoti bei valdyti mechanizmus. Kol neaišku, kaip medikamentas Jus veikia, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Enap sudėtyje yra laktozės.

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozė visada parenkama atsižvelgiant į paciento būklę, poreikį bei kitus vartojamus vaistus. Kokia ji bus, nusprendžia gydytojas.

Hipertenzijos gydymas

Rekomenduojama pradinė paros dozė yra 5 – 20 mg. Ji išgeriama per vieną kartą. Įprastinė palaikomoji paros dozė – 20 mg, didžiausia  40 mg.

Širdies nepakankamumo bei besimptomės kairiojo skilvelio disfunkcijos gydymas

Rekomenduojama pradinė paros dozė yra 2,5 mg. Ji išgeriama per vieną kartą. Vėliau dozė palaipsniui didinama. Įprastinė palaikomoji paros dozė yra 20 mg. Ji geriama iš karto arba lygiomis dalimis per 2 kartus (priklauso nuo to, kurį dozavimo būdą pacientas toleruoja geriau). Didžiausia paros dozė  40 mg. Ji lygiomis dalimis geriama per 2 kartus.

Jeigu prieš gydymą Enap didelėmis dozėmis vartojote šlapimo išsiskyrimą skatinančių tablečių (diuretikų), iš pradžių rekomenduojama vartoti 5 mg ar mažesnę dozę. Jei įmanoma, gydytojas turi nutraukti gydymą diuretikais iki Enap vartojimo pradžios likus dviem ar trims dienoms.

Dozavimas, jeigu yra inkstų liga

Enap dozė nustatoma atsižvelgiant į inkstų funkciją ir (arba) kreatinino klirensą:

jeigu yra vidutinio sunkumo inkstų sutrikimas, įprastinė kasdien vartojama dozė yra 510 mg;

jeigu inkstų sutrikimas sunkus, įprastinė kasdien vartojama dozė yra 2,5 mg.

Hemodializuojami pacientai

Tomis dienomis, kai atliekama hemodializė, reikia gerti 2,5 mg. Kitų dienų dozę gydytojas parinks atsižvelgdamas į kraujospūdį.

Vartojimas senyviems žmonėms

Dozę nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į taip, kaip veikia inkstai.

Vartojimas vaikams

Vaikų, kurių didelis kraujospūdis, gydymo Enap patirties yra nedaug. Jei vaikas gali praryti tabletę, dozė nustatoma atsižvelgiant į jo kūno svorį ir kraujospūdį. Įprastinės pradinės dozės yra:

po 2,5 mg kiekvieną parą, jei vaikas sveria 2050 kg;

po 5 mg kiekvieną parą, jei vaikas sveria daugiau kaip 50 kg.

Dozę galima koreguoti pagal vaiko poreikius.

Jei vaikas sveria 2050 kg, didžiausia paros dozė yra 20 mg.

Jei vaikas sveria daugiau kaip 50 kg, didžiausia paros dozė yra 40 mg.

Enap nerekomenduojama gydyti naujagimių (kelias pirmas savaites po gimimo) ir vaikų, kuriems yra inkstų sutrikimų.

Tabletę reikėtų nuryti nesmulkintą, užgeriant skysčiu. Šį vaistinį preparatą galima vartoti prieš valgį, valgio metu arba po jo. Tabletes būtina gerti reguliariai, kasdien tokiu pat laiku.

Gydymas Enap yra ilgalaikis, nebent dėl tam tikrų aplinkybių jį tektų nutraukti, todėl visada užsitikrinkite, kad tablečių būtų pakankamai.

Jeigu manote, kad Enap veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Enap dozę?

Jeigu išgėrėte didesnę dozę, nei reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dažniausi perdozavimo požymiai yra per didelio kraujospūdžio sumažėjimo sukelti simptomai: pykinimas, padažnėjęs širdies plakimas, svaigulys bei alpulys. Tokiu atveju atsigulkite, galvą nuleiskite žemyn ir kvieskite gydytoją.

Jei pacientas išgėrė per daug tablečių, tačiau sąmonės neprarado, reikia bandyti sukelti vėmimą ir nedelsiant kviesti gydytoją.

Pamiršus pavartoti Enap

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Užmiršus pavartoti dozę, ją reikia išgerti nedelsiant, vos tik prisimenama, tačiau jeigu iki kitos dozės vartojimo liko nedaug laiko, užmirštoji praleidžiama ir preparato geriama įprastiniu laiku. Niekada negerkite dvigubos dozės.

Nustojus vartoti Enap

Nutraukus gydymą, gali vėl pakilti kraujospūdis ir kartu padidėti pasekmių ir (arba) komplikacijų (ypač širdžiai, smegenims ir inkstams), rizika.

Pacientams gali pasunkėti širdies nepakankamumas, gali prireikti guldyti į ligoninę.

Jeigu yra kairiojo skilvelio funkcijos sutrikimas be širdies nepakankamumui būdingų simptomų, pvz., pasunkėjęs kvėpavimas, nuovargis net po mažo fizinio krūvio (pvz., lengvo pasivaikščiojimo), kulkšnių bei kojų tinimas, gali pasireikšti širdies nepakankamumas.

Jeigu yra hipertenzija ir sergama inkstų liga, gali pablogėti inkstų funkcija.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pagal pasireiškimo dažnį šalutinis poveikis suskirstytas į toliau išvardytas grupes.

Labai dažnas (pasireiškia daugiau kaip 1 iš 10 vaistą vartojusių žmonių)

Neryškus matomas vaizdas.

Svaigulys.

Sausas ir dirginantis kosulys.

Pykinimas.

Jėgų stoka.

Dažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos skausmas, depresija.

Mažas kraujospūdis, alpulys (sinkopė), krūtinės skausmas, širdies ritmo sutrikimas, krūtinės angina, dažnas širdies plakimas.

Dusulys.

Viduriavimas, pilvo skausmas, skonio pojūčio pokytis.

Odos išbėrimas, alerginė reakcija, pasireiškianti veido, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimu ir rijimo ar kvėpavimo pasunkėjimu.

Nuovargis.

Kalio kiekio kraujyje padidėjimas, kreatinino kiekio kraujyje padidėjimas.

Nedažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

Mažakraujystė.

Gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimas.

Sumišimas, mieguistumas, nemiga, nervingumas, dilgčiojimo ar tirpimo pojūtis odoje, galvos sukimasis.

Staigus kraujospūdžio sumažėjimas, dažnas, stiprus, juntamas širdies plakimas (palpitacija), širdies priepuolis ar insultas (tam tikriems didelės rizikos ligoniams, įskaitant pacientus, kurių širdies ar smegenų kraujotaka sutrikusi; tokį poveikį tikriausiai sukelia mažas kraujospūdis).

Nosies bėgimas, gerklės skausmas, užkimimas, astma.

Žarnų nepraeinamumas (turinio slinkimą sutrikdantis žarnyno užsikimšimas), kasos uždegimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas, skrandžio dirginimas, burnos džiūvimas, apetito netekimas, skrandžio opa, virškinimo sutrikimai.

Prakaitavimas, niežulys, dilgėlinė, plaukų slinkimas.

Inkstų funkcijos sutrikimas, inkstų nepakankamumas, baltymų atsiradimas šlapime (proteinurija).

Erekcijos ar ejakuliacijos pasiekimo pasunkėjimas (impotencija).

Raumenų mėšlungis, veido ir kaklo paraudimas, spengimas ausyse, karščiavimas, bendrasis silpnumas (negalavimas).

Šlapalo kiekio kraujo serume padidėjimas, natrio kiekio kraujyje sumažėjimas.

Retas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių)

Kraujo ląstelių kiekio pokytis, pvz., baltųjų ar raudonųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, hemoglobino rodmens sumažėjimas, trombocitų kiekio sumažėjimas, kaulų čiulpų slopinimas, autoimuninės ligos.

Nenormalūs sapnai, miego sutrikimai.

Protarpinis rankų ir kojų pirštų pabalimas (Reynaud sindromas).

Plaučių infiltratai, nosies gleivinės uždegimas, plaučių uždegimas.

Liežuvio gleivinės uždegimas, burnos opos.

Kepenų nepakankamumas, kepenų uždegimas, tulžies susilaikymas, gelta.

Odos paraudimas, sunki odos liga, kuriai būdingas odos ir gleivinės (akių, burnos ir lytinių organų) pūslių atsiradimas, odos pleiskanojimas (Stivenso ir Džonsono sindromas).

Šlapimo kiekio sumažėjimas.

Krūtų padidėjimas vyrams (ginekomastija).

Kepenų fermentų aktyvumo padidėjimas, bilirubino kiekio padidėjimas.

Labai retas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10 000 žmonių)

Žarnyno gleivinės patinimas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel.: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Enap sudėtis

Veiklioji medžiaga yra enalaprilio maleatas. Vienoje tabletėje yra 5 mg, 10 mg arba 20 mg enalaprilio maleato.

Pagalbinės 2,5 mg ir 5 mg tablečių medžiagos yra laktozė monohidratas, hidroksipropilceliuliozė (E463), kukurūzų krakmolas, natrio-vandenilio karbonatas, talkas (E553b), magnio stearatas (E572).

Pagalbinės 10 mg tablečių medžiagos yra laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, natrio-vandenilio karbonatas, talkas (E553b), magnio stearatas (E572) ir raudonasis geležies oksidas (E172).

Pagalbinės 20 mg tablečių medžiagos yra laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, natrio-vandenilio karbonatas, talkas (E553b), magnio stearatas (E572), raudonasis geležies oksidas (E172) ir geltonasis geležies oksidas (E172).

Enap išvaizda ir kiekis pakuotėje

Enap 5 mg tabletės yra baltos, apvalios, lygios, vienoje pusėje vagelė. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dozes.

Enap 10 mg tabletės yra raudonai rudos, apvalios, lygios, vienoje pusėje vagelė. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Enap 20 mg tabletės yra šviesiai oranžinės, apvalios, lygios, vienoje pusėje vagelė. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Visų stiprumų tabletės teikiamos dėžutėse po 20 arba 30 tablečių, kurios yra lizdinėse plokštelėse.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Krka, d. d., Novo mesto, Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB KRKA Lietuva

Senasis Ukmergės kelias 4,

Užubalių km.,Vilniaus r.

LT - 14013

Tel. + 370 5 236 27 40

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-02-25

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Enap 20mg tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.218, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 92, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.255, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Žiemgalių g. 2, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.55, Druskininkai
Visuomenės vaistinė
Veisiejų g. 31, Druskininkai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.314 Plungė

Telšių g. 1, Plungė
(8 448) 72 043
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Pandėlio vaistinė, Tokarevienės G. IĮ
Visuomenės vaistinė
Biržų g. 3-3, Pandėlys
(8 458) 791 54
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 VI 09:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 4val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.233, Švenčionys
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 37, Švenčionys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.213, Joniškis
Visuomenės vaistinė
Upytės g. 19, Joniškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.160, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Smėlynės g. 112, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 19:00 VII 09:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 54min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena