E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Duloxetine Teva 60mg kapsulės N28

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psichoanaleptikai
Pavadinimas: Duloxetine Teva 60mg kapsulės N28
Veikliosios medžiagos: Duloxetin - 60mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Teva
ATC kodas N06AX21
Vidutinė kaina: 15,69 Eur (54,17 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Duloxetine Teva sudėtyje yra veikliosios medžiagos duloksetino. Duloxetine Teva didina serotonino ir noradrenalino kiekį nervų sistemoje.

Duloxetine Teva vartojamas šiems suaugusių žmonių sutrikimams gydyti:

depresijai;

generalizuoto nerimo sutrikimui (nuolatinis nerimo ar nervingumo pojūtis);

skausmui dėl diabetinės neuropatijos gydyti (dažnai apibūdinamas kaip deginimas, dūrimas, dilginimas, diegimas arba skaudėjimas, arba lyg elektros smūgio jutimas. Pažeistame plote gali sutrikti jutimas, o tokie reiškiniai kaip prisilietimas, karštis, šaltis, ar spaudimas gali sukelti skausmą).

Daugumai žmonių, kuriems pasireiškia depresija ar nerimas, Duloxetine Teva poveikis pradeda reikštis per dvi savaites nuo gydymo pradžios, bet gali prireikti vartoti vaistą 2-4 savaites, kol Jūs pradėsite jaustis geriau. Jeigu praėjus šiam laikotarpiui nepradėjote geriau jaustis, pasakykite savo gydytojui. Jūsų gydytojas gali ir toliau Jus gydyti Duloxetine Teva, kai jaučiatės geriau, kad depresija ar nerimas neatsinaujintų.

Žmonėms, kuriems pasireiškia skausmas dėl diabetinės neuropatijos, gali tekti gydytis keletą savaičių, kol pradės geriau jaustis. Jeigu po 2 mėnesių nepradėjote geriau jaustis, apie tai pasakykite gydytojui.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Duxoletine Teva vartoti negalima, jeigu:

yra alergija duloksetinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

sergate kepenų liga;

sergate sunkia inkstų liga;

vartojate arba vartojote per paskutiniąsias 14 dienų kitus vaistus, kurie vadinasi monoamino oksidazės inhibitoriai (MAOI) (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Teva“);

vartojate fluvoksamino, kuriuo paprastai gydoma depresija, ciprofloksacino ar enoksacino, kuriais gydomos kai kurios infekcinės ligos.

Pasitarkite su Jus gydančiu gydytoju, jeigu sergate padidėjusio kraujospūdžio liga. Jūsų gydytojas pasakys, ar turite vartoti Duloxetine Teva.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Toliau pateikiamos priežastys, dėl kurių Duloxetine Teva gali Jums netikti. Prieš pradėdami vartoti Duloxetine Teva, pasitarkite su savo gydytoju, jeigu:

vartojate kitų vaistų depresijai gydyti (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Teva“);

vartojate augalinių preparatų, kuriuose yra paprastųjų jonažolių (Hypericum perforatum);

sergate inkstų liga;

yra buvę traukulių priepuolių;

sirgote manija;

sergate bipoliniu sutrikimu;

sergate akių liga, pvz., tam tikros rūšies glaukoma (yra padidėjęs akispūdis);

ankščiau yra buvęs kraujavimo sutrikimas (polinkis į kraujosruvas);

yra mažos natrio koncentracijos kraujyje atsiradimo rizika (pvz., vartojant diuretikus, ypač jeigu esate senyvas žmogus);

vartojate kitokių vaistų, galinčių pažeisti kepenis.

Veiklioji Duloxetine Teva medžiaga duloksetinas įeina ir į kelių kitų vaistų sudėtį, kurie vartojami ir kitoms ligoms gydyti:

esant diabetinės neuropatijos sukeltam skausmui, depresijai, nerimui ir šlapimo nelaikymui.

Negalima vartoti daugiau kaip vieną iš šių vaistų vienu metu. Pasitarkite su gydytoju, jeigu Jūs jau vartojate vaistus, į kurių sudėtį įeina duloksetinas.

Duloxetine Teva gali sukelti neramumo pojūtį ir negalėjimą ramiai sėdėti ar stovėti. Jeigu toks poveikis pasireiškia, reikia pasakyti gydytojui.

Mintys apie savižudybę ir depresijos arba nerimo sutrikimo pasunkėjimas.

Jeigu sergate depresija ar nerimo sutrikimu, gali atsirasti minčių apie kenkimą sau arba savižudybę. Jos gali suaktyvėti pirmą kartą pradėjus gydytis antidepresantais, kadangi jų poveikis pasireiškia tik po tam tikro laiko, dažniausiai po maždaug dviejų savaičių, tačiau kartais vėliau.

Tokios mintys labiau tikėtinos, jeigu:

anksčiau galvojote apie kenkimą sau arba savižudybę;

esate jaunas suaugęs asmuo. Klinikinių tyrimų informacija rodo, kad antidepresantais gydomiems psichikos sutrikimų turintiems jaunesniems negu 25 metų suaugusiems žmonėms padidėja savižudiško elgesio rizika.

Jeigu bet kuriuo laiku atsiranda minčių apie kenkimą sau arba savižudybę, tuoj pat susisiekite su savo gydytoju arba vykite į ligoninę.

Apie depresiją arba nerimo sutrikimą gali būti naudinga pasakyti giminaičiui arba artimam draugui ir paprašyti, kad jis perskaitytų šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad pasakytų, jeigu jiems atrodo, kad sunkėja Jūsų depresija arba nerimo sutrikimas arba pakito elgesys.

Vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams

Duloxetine Teva paprastai neturi būti vartojamas vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams. Taip pat turėtumėte žinoti, kad jaunesniems nei 18 metų pacientams, vartojantiems šios klasės vaistus, padidėja šalutinio poveikio, pvz., bandymo nusižudyti, galvojimo apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, opozicinio neklusnumo ir pykčio) apraiškų tikimybė. Nepaisant to, Jūsų gydytojas gali skirti Duloxetine Teva jaunesniems nei 18 metų pacientams, jei, jo manymu, tai yra jiems tinkamiausias gydymas. Jeigu Jūsų gydytojas skyrė Duloxetine Teva jaunesniam nei 18 metų pacientui ir Jūs pageidaujate tai išsamiau aptarti, dar kartą kreipkitės į gydytoją. Būtinai pasakykite gydytojui, jei jaunesniems nei 18 metų pacientams, vartojantiems Duloxetine Teva, pasireiškė ar pasunkėjo bent vienas iš aukščiau išvardytų simptomų. Taip pat šiuo metu dar NĖRA pateikta ilgalaikio saugumo duomenų apie Duloxetine Teva poveikį šios amžiaus grupės pacientų augimui, brendimui ir jų pažinimo bei elgsenos vystymuisi.

Kiti vaistai ir Duloxetine Teva

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jūsų gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Duloxetine Teva su kitais vaistiniais preparatais. Nepradėkite vartoti ir nenutraukite vartojimo jokių vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir vaistažolių preparatus, prieš tai nepasitarę su gydytoju.

Praneškite savo gydytojui, jei vartojate bet kuriuos iš žemiau išvardytų vaistų

Monoamino oksidazės inhibitoriai (MAOI). NEGALIMA vartoti Duloxetine Teva kartu su kitais antidepresantais, vadinamais monoamino oksidazės inhibitoriais (MAOI), arba jeigu neseniai vartojote MAOI (nepraėjus 14 dienų po vartojimo). MAOI yra, pavyzdžiui vaistai moklobemidas (antidepresantas) ir linezolidas (antibiotikas). MAOI vartojimas kartu su daugeliu receptinių vaistų, įskaitant Duloxetine Teva, gali turėti sunkių ar net gyvybei pavojingų šalutinių poveikių. Baigę vartoti MAOI, turite palaukti mažiausiai 14 dienų ir tik tuomet galite pradėti vartoti Duloxetine Teva. Taip pat nustoję vartoti Duloxetine Teva turite palaukti mažiausiai 5 dienas, kol galėsite pradėti vartoti MAOI.

Mieguistumą sukeliantys vaistai. Tai gali būti Jūsų gydytojo paskirti vaistai - benzodiazepinai, stiprūs skausmą malšinantys vaistai, antipsichoziniai vaistai, fenobarbitalis ir antihistamininiai vaistai.

Vaistai, didinantys serotonino kiekį. Tai triptanai, tramadolis, triptofanas, SSRI (pvz.: paroksetinas arba fluoksetinas), SNRI (pvz., venlafaksinas), tricikliai antidepresantai (pvz.: klomipraminas, amitriptilinas), petidinas, jonažolių preparatai ir MAOI (pvz.: moklobemidas ir linezolidas). Šių vaistų vartojimas padidina šalutinio poveikio riziką; jeigu vartojant bet kurį iš šių medikamentų kartu su Duloxetine Teva atsiranda bet kokių neįprastų simptomų, kreipkitės į gydytoją.

Geriamieji antikoaguliantai arba antitromboziniai vaistai. Tai vaistai, skystinantys kraują arba apsaugantys nuo kraujo krešulių susidarymo. Jie gali didinti kraujavimo riziką.

Duloxetine Teva vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Jums reikėtų elgtis ypač atsargiai, jeigu vartojate alkoholį gydymo Duloxetine Teva metu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Pasakykite savo gydytojui, jeigu gydymo Duloxetine Teva metu tapote nėščia arba ketinate pastoti. Duloxetine Teva galite vartoti tik su gydytoju aptarę galimos naudos ir rizikos Jūsų negimusiam vaikui santykį.

Būkite tikri, kad Jūsų akušerė ir (arba) gydytojas žino, kad vartojate Duloxetine Teva. Panašūs vaistai (SSRI), vartojami nėštumo metu, kūdikiui gali didinti sunkios būklės, kuri vadinama persistuojančia plautine hipertenzija (angl., PPHN), pasireiškimo pavojų; dėl šios būklės kūdikis pradeda kvėpuoti dažniau ir pamėlsta. Šių simptomų paprastai atsiranda per pirmąsias 24 valandas po gimimo. Jeigu tai atsitinka Jūsų kūdikiui, turite nedelsdami susisiekti su savo akušere ir (arba) gydytoju.

Jeigu Duloxetine Teva vartojote prieš nėštumo pabaigą, Jūsų gimusiam kūdikiui gali pasireikšti kai kurių simptomų. Jų paprastai atsiranda gimimo metu arba per kelias dienas po gimimo. Iš tokių simptomų gali būti raumenų suglebimas, drebėjimas, nervingumas, sutrikęs maitinimasis, kvėpavimo sutrikimas ir traukuliai. Jeigu Jūsų gimusiam kūdikiui pasireiškia kuris nors iš minėtų simptomų arba jeigu nerimaujate dėl jo sveikatos, susisiekite su savo gydytoju arba akušere, kurie galės Jums duoti patarimų.

Jeigu žindote kūdikį, pasakykite savo gydytojui. Žindymo metu nerekomenduojama vartoti Duloxetine Teva. Pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nevairuokite ir nevaldykite jokių mechanizmų, kol nežinote, kokį poveikį Jums darys Duloxetine Teva.

Duloxetine Teva sudėtyje yra pagalbinės medžiagos sacharozės

Duloxetine Teva sudėtyje yra sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Depresijai ar diabetinės neuropatijos skausmui gydyti

Įprasta Duloxetine Teva dozė yra 60 mg vieną kartą per parą, tačiau Jūsų gydytojas paskirs Jums reikiamą dozę.

Generalizuoto nerimo sutrikimui gydyti

Įprasta pradinė Duloxetine Teva dozė yra 30 mg kartą per parą. Po to daugumai pacientų skiriama vartoti kartą per parą 60 mg dozę, tačiau Jums tinkamą dozę paskirs Jūsų gydytojas. Paros dozę Jums jis gali padidinti iki 120 mg, atsižvelgdamas į Jūsų reakciją į duloksetiną.

Duloxetine Teva vartojamas per burną. Reikia nuryti visą kapsulę užsigeriant vandeniu.

Duloxetine Teva galima vartoti su maistu arbe be jo.

Kad nepamirštumėte išgerti vaisto, geriau būtų gerti Duloxetine Teva kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Pasitarkite su gydytoju, kiek laiko reikia vartoti Duloxetine Teva. Nenutraukite Duloxetine Teva vartojimo ir nekeiskite vaisto dozės, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Kad pradėtumėte geriau jaustis, svarbu tinkamai gydyti Jūsų sutrikimą. Negydoma Jūsų būklė gali nepraeiti ir sunkėti; pasunkėjusią būklę gydyti sunkiau.

Ką daryti pavartojus per didelę Duloxetine Teva dozę?

Jeigu išgėrėte didesnę Duloxetine Teva dozę, negu paskyrė Jūsų gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Perdozavimo simptomai yra mieguistumas, koma, serotonino sindromas (reta reakcija, dėl kurios pasireiškia didelės laimės pojūtis, mieguistumas, nerangumas, neramumas, girtumo pojūtis, karščiavimas, prakaitavimas arba raumenų sąstingis), traukuliai, vėmimas ir dažnas širdies plakimas.

Pamiršus pavartoti Duloxetine Teva

Jeigu pamiršote išgerti vaisto dozę, išgerkite ją kai tik prisiminsite. Tačiau jeigu jau atėjo laikas gerti sekančią dozę, nekreipkite dėmesio į praleistąją ir gerkite tik vieną dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Negerkite didesnės Duloxetine Teva paros dozės, negu Jums paskyrė gydytojas.

Nustojus vartoti Duloxetine Teva

NENUSTOKITE gerti kapsulių, nepasitarę su gydytoju, net ir tuo atveju, jeigu jaučiatės geriau. Jeigu gydytojas nuspręs, kad Jums nebereikia vartoti Duloxetine Teva, jis ar ji nurodys Jums mažinti vaisto dozę mažiausiai 2 savaičių laikotarpiu iki visiško vartojimo nutraukimo.

Kai kurie pacientai, kurie staiga nutraukė duloksetino vartojimą patyrė šių simptomų:

svaigulį, dilgčiojimo ar dilgsėjimo pojūtį arba į elektros šoko poveikį panašų pojūtį (ypač galvoje), miego sutrikimų (vaizdingus sapnus, košmarus, negalėjimą miegoti), nuovargį, mieguistumą, nerimastingumą ar sujaudinimą, nerimą, šleikštulį (pykinimą) arba vėmimą, drebulį (virpėjimą), galvos, raumenų skausmą, dirglumą, viduriavimą, smarkų prakaitavimą arba galvos svaigimą.

Šie simptomai paprastai būna nesunkūs ir praeina per kelias dienas, tačiau jeigu pasireiškia simptomai, kurie kelia Jums nerimą, pasakykite apie tai gydytojui.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Šis poveikis dažniausiai yra silpnas arba vidutinio stiprumo ir dažnai išnyksta per kelias savaites.

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos skausmas, mieguistumas;

pykinimas (šleikštulys), burnos džiūvimas.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 žmonių)

Apetito stoka;

miego sutrikimas, sujaudinimas, lytinio potraukio sumažėjimas, nerimas, sunkumas pasiekti orgazmą ar jo nebuvimas, neįprasti sapnai;

svaigulys, nerangumas, drebulys, tirpulys, įskaitant odos tirpulį, dygčiojimą arba dilgčiojimą;

neryškus matymas;

spengimas ausyse (garsų ausyse girdėjimas, kai jų išorėje nėra);

širdies plakimo krūtinėje jutimas;

kraujospūdžio padidėjimas, trumpalaikis veido ir kaklo paraudimas su karščio pojūčiu;

dažnas žiovulys;

vidurių užkietėjimas, viduriavimas, skrandžio skausmas, vėmimas, rėmuo arba sutrikęs virškinimas, meteorizmas;

prakaitavimo padidėjimas, (niežtintis) išbėrimas;

raumenų skausmas, raumenų spazmai;

skausmingas šlapinimasis, dažnas šlapinimasis;

erekcijos sutrikimas, ejakuliacijos pokytis;

griuvimas (dažniausiai senyvų žmonių), nuovargis;

kūno svorio sumažėjimas.

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams, sergantiems depresija ir gydytiems šiuo vaistu, šiek tiek sumažėjo svoris pirmą kartą pradėjus vartoti šį vaistą. Po 6 gydymo mėnesių svoris padidėjo tiek, kad vėl atitiko kitų vaikų ir paauglių svorį, atsižvelgiant į jų amžių ir lytį.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių)

Ryklės uždegimas, sukeliantis balso užkimimą;

mintys apie savižudybę, sunkumas užmigti, dantų griežimas arba sukandimas, orientacijos sutrikimas, motyvacijos stoka;

staigios nevalingos raumenų konvulsijos arba trūkčiojimas, neramumas arba negalėjimas ramiai sėdėti arba stovėti, nervingumas, dėmesio sukaupimo pasunkėjimas, skonio pojūčio pokytis, judesių kontroliavimo pasunkėjimas, pvz., koordinacijos stoka arba nevalingi raumenų judesiai, neramių kojų sindromas, bloga miego kokybė;

išsiplėtę vyzdžiai (tamsus akių centras), regos sutrikimas;

galvos svaigimo arba sukimosi (vertigo) pojūtis, ausų skausmas;

dažnas arba (ir) nereguliarus širdies plakimas;

alpulys, svaigulys arba alpimas stojantis, šalti rankų ir (arba) kojų pirštai;

gerklės veržimas, kraujavimas iš nosies;

vėmimas krauju arba juodos deguto spalvos išmatos, skrandžio ir plonosios žarnos uždegimas, raugulys, rijimo pasunkėjimas;

kepenų uždegimas, galintis sukelti pilvo skausmą ir odos bei akių baltymo pageltimą;

naktinis prakaitavimas, dilgėlinė, šaltas prakaitas, padidėjęs jautrumas saulės šviesai, padidėjęs polinkis kraujosruvoms;

raumenų įtempimas, raumenų trūkčiojimas;

šlapinimosi pasunkėjimas arba negalėjimas nusišlapinti, sunkumas pradėti šlapintis, poreikis šlapintis naktį, didesnio už normalų šlapimo kiekio išskyrimas, silpnesnė išskiriamo šlapimo srovė;

nenormalus kraujavimas iš makšties, nenormalios mėnesinės, įskaitant gausias, skausmingas, nereguliarias ar pailgėjusias, neįprastai menkas arba jų nebuvimas, sėklidžių arba kapšelio skausmas;

krūtinės skausmas, šalčio pojūtis, troškulys, drebulys, karščio pojūtis, nenormali eisena;

svorio padidėjimas;

duloksetinas gali sukelti Jums nežinomus poveikius, tokius kaip kepenų fermentų, kalio kiekio, fosfokreatinkinazės kiekio, cukraus ar cholesterolio kiekio kraujyje padidėjimas.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 1 000 žmonių)

sunkios alerginės reakcijos, sukeliančios kvėpavimo pasunkėjimą arba galvos svaigimą, su liežuvio ar

lūpų patinimu, alerginės reakcijos;

skydliaukės aktyvumo sumažėjimas, galintis sukelti nuovargį arba kūno svorio padidėjimą;

organizmo skysčių netekimas, mažas natrio kiekis kraujyje (daugiausia senyviems pacientams; jo

simptomai gali būti svaigulys, silpnumas, sumišimas, mieguistumas arba didelio nuovargio pojūtis,

pykinimas arba vėmimas, pavojingesni simptomai yra alpulys, traukuliai arba griuvimas), sutrikusios

antidiurezinio hormono sekrecijos sindromas (SAHSS);

savižudiškas elgesys, manija (per didelis aktyvumas, minčių greita kaita, miego poreikio

sumažėjimas), haliucinacijos, agresija ir pyktis;

„serotonino sindromas“ (reta reakcija, galinti sukelti didelės laimės pojūtį, mieguistumas, nevikrumas,

neramumas, girtumo pojūtis, karščiavimas, prakaitavimas arba raumenų sustingimas), traukuliai;

akispūdžio padidėjimas (glaukoma);

burnos uždegimas, šviesiai raudonas kraujas išmatose, blogas kvapas iš burnos, storosios žarnos

uždegimas (sukeliantis viduriavimą);

kepenų nepakankamumas, odos ar akių baltymo pageltimas (gelta);

Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas (sunki liga, susijusi su odos, burnos, akių ir lytinių

organų pūslėmis), sunki alerginė reakcija, sukelianti veido ir ryklės patinimą (angioneurozinė edema);

žandikaulio raumenų susitraukimas;

nenormalus šlapimo kvapas;

menopauzės simptomai, nenormali pieno gamyba pieno liaukose moterims arba vyrams.

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 000 žmonių)

odos kraujagyslių uždegimas (odos vaskulitas).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės, lizdinės plokštelės ar buteliuko po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Duloxetine Teva sudėtis

Veiklioji medžiaga yra duloksetinas.

Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 30 mg duloksetino (hidrochlorido pavidalu).

Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 60 mg duloksetino (hidrochlorido pavidalu).

Pagalbinės medžiagos: cukriniai branduoliai (sacharozė, kukurūzų krakmolas), povidonas (K-30), natrio laurilsulfatas, talkas, hipromeliozė, sacharozė, trietilo citratas, hipromeliozės acetatas sukcinatas, titano dioksidas (E171), indigotinas (E132), želatina, juodasis geležies oksidas (E172), kocentruotas amoniako tirpalas (E527), propilenglikolis (E1520).

30 mg kapsulėse yra dar raudonojo geležies oksido (E172), šelako (E904) ir kalio hidroksido (E525).

60 mg kapsulėse yra dar geltonojo geležies oksido (E172), šelako glazūros-45 (20% esterifikuota).

Duloxetine Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

Duloxetine Teva yra skrandyje neiri kietoji kapsulė. Kiekvienoje Duloxetine Teva kapsulėje yra duloksetino hidrochlorido granulių, padengtų skrandžio rūgščiai atspariu dangalu.

Duloxetine Teva tiekiamas dviejų stiprumų: 30 mg ir 60 mg pavidalu.

Duloxetine Teva 30 mg yra kieta želatininė kapsulė, kurios korpusas baltas, su įspaustu užrašu „30“, dangtelis – nepermatomas mėlynas, užpildyta beveik baltomis arba geltonomis dengtomis granulėmis.

Duloxetine Teva 60 mg yra kieta želatininė kapsulė, kurios korpusas šviesiai žalias, su įspaustu užrašu „60“, dangtelis – nepermatomas mėlynas, užpildyta beveik baltomis arba geltonomis dengtomis granulėmis.

Duloxetine Teva 30 mg kapsulės tiekiamos PVC/ACLAR/PVC- aliuminio arba PVC/ACLAR/PVdC/PVC-aliuminio lizdinėse plokštelėse, kuriose yra 7, 10, 14, 28, 30, 56, 98, 100 ir 120 kapsulių arba DTPE buteliukuose su vaikų sunkiai atidaromu PP uždoriu, su silikagelio sausiklio talpa arba be jos viduje, kuriuose yra 100 kapsulių.

Duloxetine Teva 60 mg kapsulės tiekiamos PVC/ACLAR/PVC- aliuminio arba PVC/ACLAR/PVdC/PVC-aliuminio lizdinėse plokštelėse, kuriose yra 10, 14, 28, 30, 56, 60, 84, 98, 100 ir 120 kapsulių arba DTPE buteliukuose su vaikų sunkiai atidaromu PP uždoriu, su silikagelio sausiklio talpa arba be jos viduje, kuriuose yra 100 ir 200 kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Teva B.V.,

2031 GA, Swensweg 5, Haarlem

Nyderlandai

Gamintojas:

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Pallagi út 13,

H-4042 Debrecen

Vengrija

arba

TEVA UK Ltd

Brampton Road, Hampden Park, Eastbourne, East Sussex,

BN22 9AG

Jungtinė Karalystė

arba

Merckle GmbH

Ludwig-Merckle-Straße 3

89143, Blaubeuren

Vokietija

arba

PLIVA Hrvatska d.o.o. (PLIVA Croatia Ltd.)

Prilaz baruna Filipovica 25,

10000 Zagreb

Kroatija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB „Sicor Biotech“

Molėtų pl. 5

LT-08409 Vilnius

Tel.+370 5 266 02 03

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Airija: Duloxetine Teva 30 mg, 60 mg Gastro-resistant capsules, hard, Belgija: Duloxetine Teva 30 mg, 60 mg maagsapresistente capsules, hard, Danija: Duloxetine Teva, Estija: Duloxetine Teva, Italija: Duloxetina Sandoz GmbH, Jungtinė Karalystė: Duloxetine 30 mg, 60 mg Gastro-resistant capsules, hard, Kroatija: Duloksetin Pliva 30, 60 mg želučanootporne kapsule, Latvija: Duloxetine Teva 30 mg, 60 mg zarnās šķīstošās cietās kapsulas, Malta: Duloxetine Teva 30 mg, 60 mg Gastro-resistant capsules, hard, Nyderlandai: Duloxetine Teva 30 mg, 60 mg, maagsapresistente capsules, hard, Portugalija: Duloxetina Teva, Prancūzija: Duloxétine Teva 30 mg, 60 mg gélule gastro-résistante, Rumunija: DULOXETINĂ TEVA 30 mg, 60 mg capsule gastrorezistente, Slovėnija: Duloksetin Teva 30 mg, 60 mg trde gastrorezistentne capsule, Švedija: Duloxetine Teva, Vengrija: Duloxetin-Teva 30 mg, 60 mg gyomornedv-ellenálló kemény kapszula, Vokietija: Duloxetin-ratiopharm 30 mg, 60 mg magensaftresistente Hartkapseln

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-11-25.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Duloxetine Teva 60mg kapsulės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Nemuno vaistinė, UAB fil. 285 Širvintos I.Šeiniaus

I.Šeiniaus g. 12, Širvintos
(8 382) 51 162
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 129 Rietavas
Visuomenės vaistinė
Plungės g. 17A, Rietavas
(8 448) 69 169
Darbo laikas: I - V 08:30 - 17:30 VI 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Šilalės vaistinės, UAB
Gamybinė visuomenės vaistinė
Maironio g. 20A, Šilalė
(8 449) 74 252
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 VI 08:00 - 13:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 112 Pakruojis Vytauto Didžiojo
Visuomenės vaistinė
Vytauto Didžiojo g. 32, Pakruojis
(8 421) 52 239
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 33 Šakiai Bažnyčios
Visuomenės vaistinė
Bažnyčios g. 16-2, Šakiai
(8 345) 60 550
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 297 Prienai Vytauto 40

Vytauto g. 40, Prienai
(8 697) 05 297
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 216 Marijampolė Šaulių
Visuomenės vaistinė
Šaulių g. 37, Marijampolė
(8 343) 51 719
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.264, Šiauliai

Aido g. 8, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 09:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.238 Vilnius

Žirmūnų g. 106, Vilnius
(8 5) 27 71 772
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 154 Šakiai Kudirkos 35
Visuomenės vaistinė
V.Kudirkos g. 35/Šaulių g. 1, Šakiai
(8 345) 51 751
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena