E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Duloxetine Accord 60mg kapsulės N28

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psichoanaleptikai
Pavadinimas: Duloxetine Accord 60mg kapsulės N28
Veikliosios medžiagos: Duloxetin - 60mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Accord Healthcare
ATC kodas N06AX21
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Duloxetine Accord sudėtyje yra veikliosios medžiagos duloksetino. Duloxetine Accord didina serotonino ir noradrenalino kiekį nervų sistemoje.

Duloxetine Accord vartojamas šiems suaugusių žmonių sutrikimams gydyti:

depresijai;

generalizuoto nerimo sutrikimui (nuolatinis nerimo ar nervingumo pojūtis);

skausmui dėl diabetinės neuropatijos gydyti (dažnai apibūdinamas kaip deginimas, dūrimas, dilginimas, diegimas arba gėlimas, arba lyg elektros smūgio jutimas. Pažeistame plote gali sutrikti jutimas, o tokie reiškiniai kaip prisilietimas, karštis, šaltis, ar spaudimas gali sukelti skausmą).

Daugumai žmonių, kuriems pasireiškia depresija ar nerimas, Duloxetine Accord poveikis pradeda reikštis per dvi savaites nuo gydymo pradžios, bet gali prireikti vartoti vaistą 24 savaites, kol pradėsite geriau jaustis. Jeigu praėjus šiam laikotarpiui nepradėjote geriau jaustis, pasakykite savo gydytojui. Jūsų gydytojas gali ir toliau Jus gydyti Duloxetine Accord, kai jaučiatės geriau, kad depresija ar nerimas neatsinaujintų.

Žmonėms, kuriems pasireiškia skausmas dėl diabetinės neuropatijos, gali tekti gydytis keletą savai

ių, kol pradės geriau jaustis. Jeigu po 2 mėnesių nepradėjote geriau jaustis, apie tai pasakykite gydytojui.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Duloxetine Accord vartoti negalima:

jeigu yra alergija duloksetinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu sergate kepenų liga;

jeigu sergate sunkia inkstų liga;

jeigu vartojate arba vartojote per paskutiniąsias 14 dienų kitus vaistus, kurie vadinasi monoamino oksidazės inhibitoriai (MAOI) (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Accord“);

jeigu vartojate fluvoksamino, kuriuo paprastai gydoma depresija, ciprofloksacino ar enoksacino, kuriais gydomos kai kurios infekcinės ligos;

jeigu vartojate kitų vaistų, kuriuose yra duloksetino (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Accord“).

Pasitarkite su Jus gydančiu gydytoju, jeigu sergate padidėjusio kraujospūdžio liga. Jūsų gydytojas pasakys, ar turite vartoti duloksetino.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Toliau pateikiamos priežastys, dėl kurių duloksetinas gali Jums netikti. Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Duloxetine Accord.

Jeigu vartojate kitų vaistų depresijai gydyti (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Accord“);

jeigu vartojate augalinių preparatų, kuriuose yra paprastųjų jonažolių (Hypericum perforatum);

jeigu sergate inkstų liga;

jeigu yra buvę traukulių priepuolių;

jeigu sirgote manija;

jeigu sergate bipoliniu sutrikimu;

jeigu sergate akių liga, pvz., tam tikros rūšies glaukoma (yra padidėjęs akispūdis);

jeigu ankščiau yra buvęs kraujavimo sutrikimas (polinkis į kraujosruvas, t. y. mėlynes);

jeigu yra mažos natrio koncentracijos kraujyje atsiradimo rizika (pvz., vartojant diuretikus, ypač, jeigu esate senyvas žmogus);

jeigu vartojate kitokių vaistų, galin

ių pažeisti kepenis;

jeigu vartojate kitokių vaistų, kuriuose yra duloksetino (žr. „Kiti vaistai ir Duloxetine Accord“).

Duloxetine Accord gali sukelti neramumo pojūtį ir negalėjimą ramiai sėdėti ar srovėti. Jeigu toks poveikis pasireiškia, reikia pasakyti gydytojui.

Mintys apie savižudybę ir depresijos arba nerimo sutrikimo pasunkėjimas.

Jeigu sergate depresija ar nerimo sutrikimu, gali atsirasti min

ių apie kenkimą sau arba savižudybę. Jos gali suaktyvėti pirmą kartą pradėjus gydytis antidepresantais, kadangi jų poveikis pasireiškia tik po tam tikro laiko, paprastai po maždaug dviejų savai

ių, ta

iau kartais net vėliau.

Tokios mintys labiau tikėtinos, jeigu:

anksčiau galvojote apie kenkimą sau arba savižudybę;

esate jaunas suaugęs asmuo. Klinikinių tyrimų informacija rodo, kad antidepresantais gydomiems psichikos sutrikimų turintiems jaunesniems negu 25 metų suaugusiems žmonėms padidėja savižudiško elgesio rizika.

Jeigu bet kuriuo laiku atsiranda min

ių apie kenkimą sau arba savižudybę, tuoj pat susisiekite su savo gydytoju arba vykite į ligoninę.

Apie depresiją arba nerimo sutrikimą gali būti naudinga pasakyti giminai

iui arba artimam draugui ir paprašyti, kad jis perskaitytų šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad pasakytų, jeigu jiems atrodo, kad sunkėja Jūsų depresija arba nerimo sutrikimas arba pakito elgesys.

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams

Duloxetine Accord paprastai nėra skiriamas vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams. Taip pat turėtumėte žinoti, kad jaunesniems nei 18 metų pacientams, vartojantiems šios klasės vaistus, padidėja šalutinio poveikio, pvz., bandymo nusižudyti, galvojimo apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, opozicinio neklusnumo ir pyk

io) apraiškų tikimybė. Nepaisant to, gydytojas gali skirti Duloxetine Accord jaunesniems nei 18 metų pacientams, jei, jo manymu, tai yra jiems tinkamiausias gydymas. Jeigu gydytojas skyrė Duloxetine Accord jaunesniam nei 18 metų pacientui ir Jūs pageidaujate tai išsamiau aptarti, dar kartą kreipkitės į gydytoją. Būtinai pasakykite gydytojui, jei jaunesniems nei 18 metų pacientams, vartojantiems Duloxetine Accord, pasireiškė ar pasunkėjo bent vienas iš pirmiau išvardytų simptomų. Taip pat šiuo metu dar nėra pateikta ilgalaikio saugumo duomenų apie Duloxetine Accord poveikį šios amžiaus grupės pacientų augimui, brendimui ir jų pažinimo bei elgsenos vystymuisi.

Kiti vaistai ir Duloxetine Accord

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Duloksetinas − pagrindinė Duloxetine Accord sudedamoji dalis, įeina į kelių vaistų sudėtį, vartojamų skirtingoms ligoms gydyti:

skausmui dėl diabetinės neuropatijos, depresijai, nerimui ir šlapimo nelaikymui.

Negalima vartoti daugiau kaip vieno šių preparatų vienu metu. Paklauskite savo gydytojo, ar jau nevartojate kitų, duloksetino turin

ių, vaistų.

Jūsų gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Duloxetine Accord su kitais vaistiniais preparatais. Nepradėkite vartoti ir nenutraukite vartojimo jokių vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir žolinius preparatus, prieš tai nepasitarę su gydytoju.

Praneškite savo gydytojui, jei vartojate bet kuriuos iš toliau išvardytų vaistų

Monoamino oksidazės inhibitoriai (MAOI). Negalima vartoti Duloxetine Accord kartu su kitais antidepresantais, vadinamais monoamino oksidazės inhibitoriais (MAOI), arba jeigu neseniai vartojote MAOI (nepraėjus 14 dienų po vartojimo). MAOI yra, pavyzdžiui: moklobemidas (antidepresantas) ir linezolidas (antibiotikas). MAOI vartojimas kartu su daugeliu receptinių vaistų, įskaitant Duloxetine Accord, gali turėti sunkių ar net gyvybei pavojingų padarinių. Baigę vartoti MAOI, turite palaukti mažiausiai 14 dienų ir tik tuomet galite pradėti vartoti Duloxetine Accord. Taip pat nustoję vartoti Duloxetine Accord turite palaukti mažiausiai 5 dienas, kol galėsite pradėti vartoti MAOI.

Mieguistumą sukeliantys vaistai. Tai gali būti Jūsų gydytojo paskirti vaistai, tokie kaip benzodiazepinai, stiprūs skausmą malšinantys vaistai, antipsichoziniai vaistai, fenobarbitalis ir antihistamininiai vaistai.

Vaistai, didinantys serotonino kiekį. Tai triptanai, tramadolis, triptofanas, SSRI (pvz.: paroksetinas arba fluoksetinas), SNRI (pvz., venlafaksinas), tricikliai antidepresantai (pvz.: klomipraminas, amitriptilinas), petidinas, jonažolių preparatai ir MAOI (pvz.: moklobemidas ir linezolidas). Šių vaistų vartojimas padidina šalutinio poveikio tikimybę; jeigu vartojant bet kurį iš šių vaistų kartu su duloksetinu atsiranda bet kokių neįprastų simptomų, reikia kreiptis į gydytoją.

Geriamieji antikoaguliantai arba trombocitų agregaciją slopinantys vaistai. Tai vaistai, skystinantys kraują arba apsaugantys nuo kraujo krešulių susidarymo. Šie vaistai gali didinti kraujavimo riziką.

Duloxetine Accord vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Duloxetine Accord galima vartoti tiek kartu su maistu, tiek ir be jo. Jums reikėtų elgtis ypač atsargiai, jeigu vartojate alkoholį gydymo Duloxetine Accord metu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Pasakykite savo gydytojui, jeigu gydymo Duloxetine Accord metu tapote nėščia arba ketinate pastoti. Duloxetine Accord galite vartoti tik su gydytoju aptarę galimos naudos ir rizikos Jūsų negimusiam vaikui santykį.

Būkite tikri, kad Jūsų akušerė ir (arba) gydytojas žino, kad vartojate Duloxetine Accord. Panašūs vaistai (SSRI), vartojami nėštumo metu, kūdikiui gali didinti sunkios būklės, kuri vadinama persistuojan

ia plautine hipertenzija (angl., PPHN), pasireiškimo pavojų; dėl šios būklės kūdikis pradeda kvėpuoti dažniau ir pamelsvėja. Šių simptomų paprastai atsiranda per pirmąsias

24 valandas po gimimo. Jeigu tai atsitinka Jūsų kūdikiui, turite nedelsdami susisiekti su savo akušere ir (arba) gydytoju.

Jeigu Duloxetine Accord vartojote prieš baigiantis nėštumui, Jūsų gimusiam kūdikiui gali pasireikšti kai kurių simptomų. Jų paprastai atsiranda gimimo metu arba per kelias dienas po gimimo. Iš tokių simptomų gali būti raumenų suglebimas, drebėjimas, nervingumas, maitinimosi sutrikimas, kvėpavimo sutrikimas ir traukuliai. Jeigu Jūsų gimusiam kūdikiui pasireiškia kuris nors iš minėtų simptomų arba jeigu nerimaujate dėl jo sveikatos, susisiekite su savo gydytoju arba akušere, kurie galės Jums duoti patarimų.

Jeigu žindote kūdikį, pasakykite savo gydytojui. Žindymo metu nerekomenduojama vartoti Duloxetine Accord. Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nevairuokite ir nevaldykite jokių mechanizmų, kol nežinote, kokį poveikį Duloxetine Accord Jums darys.

Duloxetine Accord sudėtyje yra sacharozės

Duloxetine Accord sudėtyje yra sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Duloxetine Accord yra per burną vartojamas vaistas. Turite nuryti visą kapsulę užgerdami vandeniu. Negalima skaldyti ar kramtyti.

Depresijai ar skausmui dėl diabetinės neuropatijos gydyti

Įprasta Duloxetine Accord dozė yra 60 mg vieną kartą per parą, ta

iau Jūsų gydytojas paskirs Jums reikiamą dozę.

Generalizuoto nerimo sutrikimui gydyti

Įprasta pradinė Duloxetine Accord dozė yra 30 mg kartą per parą. Po to daugumas pacientų gydomi kartą per parą vartojama 60 mg doze, ta

iau Jums tinkamą dozę paskirs Jūsų gydytojas. Paros dozę Jums jis gali padidinti iki 120 mg, atsižvelgdamas į Jūsų reakciją į Duloxetine Accord.

Kad nepamirštumėte išgerti vaisto, geriau būtų gerti Duloxetine Accord kiekvieną dieną tuo pa

iu metu. Pasiteiraukite savo gydytojo, kiek laiko turite vartoti Duloxetine Accord. Nenustokite vartoti Duloxetine Accord ir nekeiskite vaisto dozės, prieš tai nepranešę gydytojui. Svarbu tinkamai gydyti sutrikimą, kuris Jums yra, kad pradėtumėte geriau jaustis. Negydoma Jūsų būklė gali nepraeiti ir sunkėti, o pasunkėjusią būklę sunkiau gydyti.

Ką daryti pavartojus per didelę Duloxetine Accord dozę?

Jeigu išgėrėte didesnę Duloxetine Accord dozę, negu paskyrė Jūsų gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Perdozavimo simptomai yra mieguistumas, koma, serotonino sindromas (reta reakcija, dėl kurios pasireiškia didelės laimės pojūtis, mieguistumas, nerangumas, neramumas, girtumo pojūtis, karš

iavimas, prakaitavimas ar raumenų sąstingis), traukuliai, vėmimas ir dažnas širdies plakimas.

Pamius pavartoti Duloxetine Accord

Jeigu pamiršote išgerti vaisto dozę, išgerkite ją kai tik prisiminsite. Tačiau jeigu jau atėjo laikas gerti kitą dozę, nekreipkite dėmesio į praleistąją ir gerkite tik vieną dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Negerkite didesnės Duloxetine Accord paros dozės, negu Jums paskyrė gydytojas.

Nustojus vartoti Duloxetine Accord

NENUSTOKITE gerti kapsulių, nepasitarę su gydytoju, net ir tuo atveju, jeigu jau

iatės geriau. Jeigu

gydytojas nuspręs, kad Jums nebereikia vartoti Duloxetine Accord, jis ar ji nurodys Jums mažinti vaisto dozę mažiausiai 2 savai

ių laikotarpiu.

Kai kurie pacientai, kurie staiga nutraukė Duloxetine Accord A vartojimą po ilgiau negu 1 savaitę trukusio gydymo, patyrė šių simptomų:

Svaigulį, dilg

iojimo ar dilgsėjimo pojūtį arba į elektros šoko poveikį panašų pojūtį (ypač galvoje), miego sutrikimų (vaizdingus sapnus, košmarus, negalėjimą miegoti), nuovargį, mieguistumą, nerimastingumą ar sujaudinimą, nerimą, šleikštulį (pykinimą arba vėmimą), drebulį (virpėjimą), galvos skausmą, raumenų skausmą, dirglumą, viduriavimą, smarkų prakaitavimą arba svaigimą.

Šie simptomai paprastai būna nesunkūs ir praeina per kelias dienas, ta

iau jeigu pasireiškia simptomai, kurie kelia Jums nerimą, pasakykite apie tai gydytojui.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Šis poveikis dažniausiai yra silpnas arba vidutinio stiprumo ir dažnai išnyksta per kelias savaites.

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10 žmonių):

galvos skausmas, mieguistumas;

pykinimas (šleikštulys), burnos džiūvimas.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 žmonių):

apetito praradimas;

miego sutrikimas, sujaudinimas, lytinio potraukio sumažėjimas, nerimas, sunkumas pasiekti orgazmą ar jo nebuvimas, neįprasti sapnai;

svaigulys, nerangumas, drebulys, tirpulys, įskaitant odos tirpulį, dyg

iojimą arba dilg

iojimą;

neryškus matymas;

spengimas ausyse (garsų ausyse girdėjimas, kai jų išorėje nėra),

širdies plakimo krūtinėje jutimas;

kraujospūdžio padidėjimas, trumpalaikis veido ir kaklo paraudimas su karš

io pojū

iu;

žiovulio padažnėjimas;

vidurių užkietėjimas, viduriavimas, skrandžio skausmas, vėmimas, rėmuo arba nevirškinimas, meteorizmas;

prakaitavimo padidėjimas, niežtintis išbėrimas;

raumenų skausmas, raumenų spazmai;

skausmingas šlapinimasis, dažnas šlapinimasis;

erekcijos sutrikimas, ejakuliacijos pokytis;

griuvimas (dažniausiai senyvų žmonių), nuovargis;

kūno masės sumažėjimas.

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams, sergantiems depresija ir gydytiems šiuo vaistu, šiek tiek sumažėjo kūno masė pirmą kartą pradėjus vartoti šį vaistą. Po 6 gydymo mėnesių kūno masė padidėjo tiek, kad vėl atitiko kitų vaikų ir paauglių kūno masę, atsižvelgiant į jų amžių ir lytį.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių):

ryklės uždegimas, sukeliantis balso užkimimą;

mintys apie savižudybę, sunkumas užmigti, dantų griežimas arba sukandimas, orientacijos sutrikimas, motyvacijos stoka;

staigios nevalingos raumenų konvulsijos arba trūk

iojimas, neramumas arba negalėjimas ramiai sėdėti arba stovėti, nervingumas, dėmesio sukaupimo pasunkėjimas, skonio pojū

io pokytis, judesių kontroliavimo pasunkėjimas, pvz., koordinacijos stoka arba nevalingi raumenų judesiai, neramių kojų sindromas, bloga miego kokybė;

išsiplėtę vyzdžiai (tamsus akių centras), regos sutrikimas;

galvos svaigimo arba sukimosi (vertigo) pojūtis, ausų skausmas;

dažnas arba (ir) nereguliarus širdies plakimas;

alpulys, galvos svaigimas, apsvaigimas arba alpimas stojantis, šalti rankų ir (arba) kojų pirštai;

gerklės veržimas, kraujavimas iš nosies;

vėmimas krauju arba juodos deguto išvaizdos išmatos, skrandžio ir plonosios žarnos uždegimas, raugulys, rijimo pasunkėjimas;

kepenų uždegimas, galintis sukelti pilvo skausmą ir odos bei akių baltymo pageltimą;

naktinis prakaitavimas, dilgėlinė, šaltas prakaitas, padidėjęs jautrumas saulės šviesai, polinkio į kraujosruvas padidėjimas;

raumenų įtempimas, raumenų trūk

iojimas;

šlapinimosi pasunkėjimas arba negalėjimas nusišlapinti, sunkumas pradėti šlapintis, poreikis šlapintis naktį, didesnio už normalų šlapimo kiekio išskyrimas, silpnesnė išskiriamo šlapimo srovė;

nenormalus kraujavimas iš makšties, nenormalios mėnesinės (įskaitant gausias, skausmingas, nereguliarias ar pailgėjusias, neįprastai silpnas) arba jų nebuvimas, sėklidžių arba kapšelio skausmas;

krūtinės skausmas, šal

io pojūtis, troškulys, virpulys, karščio pojūtis, nenormali eisena;

kūno masės padidėjimas.

Duloxetine Accord gali sukelti Jums nežinomus poveikius, tokius kaip kepenų fermentų koncentracijos kraujyje padidėjimas, kalio kiekio kraujyje padidėjimas, fosfokreatinkinazės koncentracijos kraujyje padidėjimas, cukraus ar cholesterolio kiekio kraujyje padidėjimas.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 1 000 žmonių):

sunkios alerginės reakcijos, sukeliančios kvėpavimo pasunkėjimą arba svaigulį, susijusį su liežuvio ar lūpų patinimu, alerginės reakcijos;

skydliaukės aktyvumo sumažėjimas, galintis sukelti nuovargį ir kūno svorio padidėjimą;

organizmo skysčių netekimas, mažas natrio kiekis kraujyje (daugiausia senyviems pacientams; jo simptomai gali būti galvos svaigimas, silpnumas, sumišimas, mieguistumas arba didelis nuovargis, pykinimas arba vėmimas, pavojingesni simptomai yra alpulys, traukuliai arba griuvimas), antidiurezinio hormono sutrikusios sekrecijos sindromas;

savižudiškas elgesys, manija (per didelis aktyvumas, min

ių kaita, miego poreikio sumažėjimas), haliucinacijos, agresija ir pyktis;

serotonino sindromas (reta reakcija, galinti sukelti didelės laimės pojūtį, mieguistumą, nevikrumą, neramumą, girtumo pojūtį, karščiavimą, prakaitavimą arba raumenų sustingimą), traukuliai;

akispūdžio padidėjimas (glaukoma);

burnos uždegimas, šviesiai raudonas kraujas išmatose, blogas kvapas iš burnos, storosios žarnos uždegimas (sukeliantis viduriavimą);

kepenų nepakankamumas, odos ar akių baltymo pageltimas (gelta);

Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas (sunki liga, susijusi su odos, burnos, akių ir lytinių organų pūslėjimu), sunki alerginė reakcija, sukelianti veido ir ryklės patinimą (angioneurozinė edema);

žandikaulio raumenų susitraukimas;

nenormalus šlapimo kvapas;

menopauzės simptomai, nenormali pieno gamyba pieno liaukose moterims arba vyrams.

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 000 žmonių):

odos kraujagyslių uždegimas (odos vaskulitas).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT- 09120 Vilnius); nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

Kaip laikyti Duloxetine Accord

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės arba lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Veiklioji medžiaga yra duloksetinas.

Kiekvienoje kapsulėje yra 30 mg arba 60 mg duloksetino (hidrochlorido pavidalu).

Pagalbinės medžiagos

Kapsulės turinys: cukriniai branduoliai (sudėtyje yra kukurūzų krakmolo ir sacharozės), hipromeliozė 2910 (E464), krospovidonas (B tipo), talkas, sacharozė, karboksimetiletilceliuliozė, povidonas, titano dioksidas (E171), makrogolis (E1521), polisorbatas 80 (E433) (daugiau informacijos apie sacharozę pateikiama 2 skyriaus pabaigoje).

Kapsulės apvalkalas (30 mg stiprumui): želatina, titano dioksidas (E171), natrio laurilsulfatas, indigokarminas (E132).

Kapsulės apvalkalas (60 mg stiprumui): želatina, titano dioksidas (E171), natrio laurilsulfatas, indigokarminas (E132), geltonasis geležies oksidas (E172).

Valgomasis aukso spalvos rašalas (30 mg stiprumui): šelakas (E904), propilenglikolis, geltonasis geležies oksidas (E172).

Valgomasis baltos spalvos rašalas (60 mg stiprumui): šelakas (E904), propilenglikolis, kalio hidroksidas, titano dioksidas (E171).

Duloxetine Accord išvaizda ir kiekis pakuotėje

Duloxetine Accord yra skrandyje neiri kietoji kapsulė. Kiekvienoje Duloxetine Accord kapsulėje yra duloksetino hidrochlorido granulių, kurios yra padengtos, siekiant jas apsaugoti nuo skrandžio rūgšties.

Duloxetine Accord tiekiamas 30 mg ir 60 mg stiprumo.

30 mg: 3 dydžio (15,80 ± 0,40 mm) kietoji želatininė kapsulė su nepermatomu mėlynu dangteliu ir nepermatomu baltu korpusu, dangtelyje įspausta „H“, korpuse – „191“, kapsulė užpildyta baltos ar balkšvos spalvos granulėmis.

60 mg: 1 dydžio (19,30 ± 0,40 mm) kietoji želatininė kapsulė su nepermatomu mėlynu dangteliu ir nepermatomu žaliu korpusu, dangtelyje įspausta „H“, korpuse – „192“, kapsulė užpildyta baltos ar balkšvos spalvos granulėmis.

Duloxetine Accord tiekiamas:

30 mg: lizdinėmis plokštelėmis po 7, 10, 14, 28, 28 x 1, 30, 90, 98, 98 x 1 ir 100 kapsulių.

60 mg: lizdinėmis plokštelėmis po 10, 14, 28, 28 x 1, 30, 90, 98, 98 x 1 ir 100 kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Accord Healthcare Limited

Sage house, 319 Pinner road

North Harrow, Middlesex HA1 4HF

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Pharmadox Healthcare Ltd.

KW20A Kordin Industrial Park, Paola

PLA 3000

Malta

arba

Hetero Malta Ltd.

KW20A Corradino Industrial Estate, Paola

PLA 3000

Malta

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Austrija Duloxetine Accord 30/60 mg magensaftresistente Hartkapseln
Kipras Duloxetine Accord 30/60 mg σκληρά γαστροανθεκτικά καψάκια
Danija Duloxetine Accord
Estija Duloxetine Accord
Suomija Duloxetine Accord 30/60 mg kova enterokapseli
Prancūzija Duloxetine Accord 30/60mg, gélule gastro-résistante
Latvija Duloxetine Accord 30/60 mg zarnās šķīstošās cietās kapsulas
Lietuva Duloxetine Accord 30/60 mg skrandyje neirios kietosios kapsulės
Malta Duloxetine 30/60 mg hard gastro-resistant capsules
Norvegija Duloxetine Accord
Švedija Duloxetine Accord 30/60 mg enterokapslar, hårda
Nyderlandai Duloxetine Accord 30/60 mg harde maagsapresistente capsules
Jungtinė Karalystė Duloxetine 30/60 mg hard gastro-resistant capsules

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-11-03

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Duloxetine Accord 60mg kapsulės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 8 Vilnius Architektų 43
Visuomenės vaistinė
Architektų g. 43/Erfurto g. 31, Vilnius
(8 5) 27 06 263
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 114 Naujoji Akmenė
Visuomenės vaistinė
Žemaitijos g. 2-1, Naujoji Akmenė
(8 425) 53 088
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 220 Utena Taikos 16

Taikos g. 16-48, Utena
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena