E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Desirett 75µg plėvele dengtos tabletės N28

Lytinių ir šlapimo organų sistemą veikiantys vaistai, lytiniai hormonai >  Lytiniai hormonai ir lytinę sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Desirett 75µg plėvele dengtos tabletės N28
Veikliosios medžiagos: Desogestrel
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Exeltis Baltics
ATC kodas G03AC09
Vidutinė kaina: 7,15 Eur (24,69 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

DESIRETT vartojamas apsisaugoti nuo nėštumo.

DESIRETT sudėtyje yra nedaug vienos rūšies moteriškojo lytinio hormono, progestogeno dezogestrelio. Todėl DESIRETT yra vadinama tik progestogeno turinčia tablete (PTT), arba mini piliule.

Skirtingai nuo sudėtinių kontraceptinių tablečių, PTT arba mini piliulės sudėtyje nėra moteriškojo hormono estrogeno.

Dauguma PTT arba mini piliulių veikia, pirmiausia saugodamos nuo spermijų patekimo į gimdą, bet ne visada slopina kiaušinėlio brendimą (ką pirmiausiai veikia sudėtinės tabletės). DESIRETT skiriasi nuo kitų mini piliulių tuo, kad jame yra pakankamai hormonų, kad būtų slopinamas ir kiaušinėlio brendimas. Todėl DESIRETT yra labai veiksmingas kontraceptikas. Skirtingai nuo sudėtinių kontraceptinių tablečių, DESIRETT gali vartoti moterys, netoleruojančios estrogenų arba žindančios kūdikį.

DESIRETT vartojimo trūkumas yra tas, kad gali nereguliariai kraujuoti iš makšties arba gali iš viso nekraujuoti.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

DESIRETT, kaip ir visos hormoninės kontraceptinės tabletės, neapsaugo nuo užsikrėtimo ŽIV liga (AIDS) ar kitų lytiškai plintančių užkrečiamųjų ligų.

DESIRETT vartoti negalima:

Jeigu yra alergija dezogestreliui arba bet kuriai pagalbinei DESIRETT medžiagai.

Jeigu sergate tromboze. Trombozė yra susidaręs kraujo krešulys kraujagyslėje (pvz., kojų (giliųjų venų trombozė) arba plaučių (plaučių embolija)).

Jeigu sergate ar sirgote gelta (kai pagelsta oda) arba sunkia kepenų liga ir vis dar yra pakitę kepenų funkcijos rodmenys.

Jeigu sergate ar manote, kad galite sirgti, nuo lytinių hormonų priklausomu vėžiu, pvz., kai kuriomis krūties vėžio rūšimis.

Jeigu kraujavote ar kraujuojate iš makšties dėl neaiškių priežasčių.

Jeigu esate alergiškas žemės riešutams ar sojai.

Prieš pradedant vartoti DESIRETT, pasakykite apie tai savo gydytojui, jei yra bent viena iš nurodytų būklių. Gydytojas gali patarti vartoti nehormoninį kontracepcijos būdą.

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jeigu bet kuri iš šių būklių atsirado pirmą kartą pradėjus vartoti DESIRETT.

Specialių atsargumo priemonių reikia

Pasakykite savo gydytojui prieš pradedant vartoti DESIRETT, jeigu:

sergate arba sirgote krūties vėžiu;

sergate kepenų vėžiu, kadangi negalima paneigti galimo DESIRETT poveikio;

yra buvusi trombozė;

sergate cukriniu diabetu;

sergate epilepsija (žr. „Kitų vaistų vartojimas“);

sergate tuberkulioze (žr. „Kitų vaistų vartojimas“);

Jūsų aukštas kraujospūdis;

yra arba buvo rudmė (gelsvai rudos pigmentinės odos dėmės, ypač veido srityje); tada negalima ilgai degintis saulėje ar švitintis ultravioletiniais spinduliais.

Kai DESIRETT vartojama esant bet kuriai šių būklių, gali reikėti atidaus Jūsų būklės stebėjimo. Gydytojas paaiškins Jums apie tai.

DESIRETT ir krūties vėžys

Reguliariai tikrinkite savo krūtis ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jei krūtyje atsiranda sukietėjimas.

Kontraceptines tabletes vartojančioms moterims krūties vėžys buvo diagnozuotas šiek tiek dažniau negu to paties amžiaus jų nevartojančioms. Nustojus jas vartoti, per 10 metų šis nedidelis skirtumas pamažu išnyksta. Krūties vėžys retas moterims iki 40 metų, tačiau senstant ši rizika didėja. Todėl papildomų krūties vėžio atvejų nustatoma tuo daugiau, kuo vyresnė moteris vartoja kontraceptines tabletes. Mažiau svarbu, kiek ilgai vartojamos šios tabletės.

Kiekvienam 10 000 moterų, vartojusių kontraceptines tabletes iki 5 metų, bet nutraukusių jas iki 20 metų amžiaus, bus registruotas mažiau negu 1 papildomas krūties vėžio atvejis, be įprastai šio amžiaus moterims diagnozuojamų 4 atvejų, nustatytas per 10 metų po vaisto nutraukimo. Panašiai kiekvienam 10 000 moterų, vartojusių kontraceptines tabletes iki 5 metų, bet nutraukusių jas iki 30 metų amžiaus, bus registruoti 5 papildomi krūties vėžio atvejai, be įprastai šio amžiaus moterims diagnozuojamų 44 atvejų. Kiekvienam 10 000 moterų, vartojusių kontraceptines tabletes iki 5 metų, bet nutraukusių jas iki 40 metų amžiaus, bus registruota 20 papildomų krūties vėžio atvejų, be įprastai šio amžiaus moterims diagnozuojamų 160 atvejų.

Manoma, kad moterims, vartojančioms tik progestagenų turinčias tabletes, įskaitant DESIRETT, krūties vėžio rizika turėtų būti panaši kaip ir vartojančioms geriamųjų kontraceptikų (GK), tačiau duomenys yra ne tokie įtikinami.

Atrodo, jog kontraceptines tabletes vartojančioms moterims nustatomas mažiau išplitęs krūties vėžys negu šių tablečių nevartojančioms. Nežinoma, ar šis skirtumas yra dėl kontraceptikų poveikio, ar dėl to, kad juos vartojančios moterys buvo dažniau tikrinamos, todėl vėžys galėjo būti pastebėtas anksčiau.

DESIRETT ir trombozė

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jeigu pastebėjote trombozės požymių (žr. “Reguliarus sveikatos patikrinimas”). Trombozė  tai būklė, kai susidaro kraujo krešulys, galintis užkimšti kraujagyslę.

Kartais krešulių susidaro giliosiose kojų venose, t.y. pasireiškia giliųjų venų trombozė. Atsiskyręs krešulys gali patekti į plaučių arterijas ir jas užkimšti. Tai vadinamoji plaučių embolija. Dėl jos moteris gali net mirti. Paprastai giliųjų venų trombozė reta. Ji gali ištikti ir nevartojant kontraceptinių tablečių. Trombozė gali ištikti ir nėščiąsias. Geriamuosius kontraceptikus vartojančioms moterims trombozės tikimybė yra didesnė negu jų nevartojančioms. Manoma, jog moterims, vartojančioms tik progestogenų turinčią tabletę, pavyzdžiui, DESIRETT, trombozės rizika yra mažesnė negu vartojančioms sudėtines kontraceptines tabletes, kurių sudėtyje yra ir estrogenų.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir žolinius vaistinius preparatus, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kai kurie vaistai gali sutrikdyti DESIRETT poveikį. Tai vaistai epilepsijai gydyti (pvz., primidonas, fenitoinas, karbamazepinas, okskarbazepinas, felbamatas ir fenobarbitalis) arba tuberkuliozei gydyti (pvz., rifampicinas), ŽIV infekcijai gydyti (pvz., ritonaviras) ar kitoms infekcinėms ligoms gydyti (pvz., grizeofulvinas), esant sutrikusiam virškinimui (aktyvinta anglis), depresijai gydyti ( jonažolės preparatai).

Gydytojas pasakys, ar būtina naudoti papildomomis kontracepcijos priemonėmis ir, jeigu reikia, kiek laiko.

DESIRETT gali sustiprinti (pvz., vaistų kurių sudėtyje yra ciklosporino) arba susilpninti kitų vaistų poveikį.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas

Nevartokite DESIRETT, jei esate nėščia arba manote, kad pastojote.

Žindymas

DESIRETT galima vartoti žindymo laikotarpiu. DESIRETT neveikia pieno gamybos ar jo kokybės. Vis dėlto nedaug veikliosios DESIRETT medžiagos patenka į motinos pieną.

Vaikai, kurių motinos vartojo DESIRETT ir žindė juos 7 mėnesius, buvo tirti iki 2,5 metų amžiaus. Poveikio vaikų augimui ir raidai nebuvo.

Kreipkitės į gydytoją, jeigu žindymo laikotarpiu norite vartoti DESIRETT.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

DESIRETT poveikio budrumui ir koncentracijai nepastebėta.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines DESIRETT medžiagas

DESIRETT sudėtyje yra laktozės (pieno cukrus) ir sojų aliejaus.

Kreipkitės į gydytoją prieš pradedant vartoti DESIRETT, jeigu jis Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių.

Jeigu esate alergiškas žemės riešutams ar sojai, šio vaisto vartoti negalima.

Vartojimas paaugliams

Nėra klinikinių duomenų apie vaisto veiksmingumą ir saugumą paaugliams, jaunesniems nei 18 metų.

Reguliarus sveikatos patikrinimas

Jei vartojate DESIRETT, gydytojas patars Jums reguliariai tikrintis sveikatą, bent du kartus per metus.

Nedelsdamos kreipkitės į gydytoją, jeigu:

• atsirado stiprus bet kurios kojos skausmas arba tinimas, netikėtas krūtinės skausmas, dusulys, neįprastas kosulys, ypač su krauju (tai gali būti trombozės požymiai);

• atsirado staigus, stiprus skrandžio srities skausmas arba gelta (tai gali būti kepenų ligos požymiai);

• krūtyje aptikote gumbą (tai gali būti krūties vėžio požymis);

• pajutote staigų ar stiprų apatinės pilvo dalies arba skrandžio srities skausmą (tai galimas negimdinio nėštumo (ne gimdoje) požymis);

• numatoma imobilizacija arba operacija (pasitarkite su savo gydytoju iki procedūrų likus ne mažiau kaip 4 savaitėms);

• neįprastai ir stipriai kraujuoja iš makšties;

• įtariate, kad pastojote.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Kada ir kaip vartoti DESIRETT

DESIRETT pakuotėje yra 28 tabletės. Ant lizdinės plokštelės yra išspausdintos savaitės dienos ir rodyklės, rodančios, kokia seka vartoti tabletes. Viena tabletė atitinka vieną dieną.

Kiekvienąkart, pradėdama naują DESIRETT pakuotę, išimkite tabletę iš viršutinės eilės. Neišimkite bet kurios tabletės. Pavyzdžiui, pradėdama tabletes gerti trečiadienį, privalote imti tabletę iš viršutinės eilės, kurios kitoje pusėje pažymėta T. Vartokite po vieną tabletę per parą tol, kol pakuotė ištuštės. Tabletes iš pakuotės imkite rodyklės kryptimi. Pažiūrėjusi į kitą pakuotės pusę, kasdien galėsite lengvai įsitikinti, ar suvartojote tos dienos tabletę.

Tabletę vartokite kasdien, maždaug tuo pačiu laiku. Nurykite tabletę visą, užsigerdama vandeniu. Nors Jums vartojant DESIRETT gali kiek kraujuoti iš makšties, būtinai toliau gerkite tabletes įprasta tvarka. Pabaigusi DESIRETT pakuotę, kitą dieną turite imti naują pakuotę, t.y. nedaryti pertraukos ir nelaukti kraujavimo.

Kaip pradėti vartoti pirmosios DESIRETT pakuotės tabletes

Jeigu pastarąjį mėnesį nevartojote hormoninių kontraceptikų

Palaukite, kol prasidės mėnesinės. Pirmąją DESIRETT tabletę išgerkite pirmąją mėnesinių ciklo,

t.y. kraujavimo, dieną. Papildomos kontracepcijos nereikia.

Šį vaistą galima pradėti gerti ir 2–5-ąją kraujavimo dieną, tačiau tada pirmojo ciklo pirmąsias 7 tablečių vartojimo dienas reikia vartoti papildomą kontracepcijos būdą (barjerinį).

Pradedant vartoti vietoj kitų sudėtinių kontraceptinių tablečių, makšties žiedo, transderminio pleistro

DESIRETT galite pradėti gerti iš karto po suvartotų visų ankstesniojo kontraceptiko pakuotės tablečių, ištraukus makšties žiedą ar nuėmus transderminį pleistrą (t.y. be pertraukos tarp tablečių, žiedų ar pleistrų). Jeigu anksčiau vartoto preparato pakuotėje yra ir neveikliųjų tablečių, DESIRETT galite pradėti gerti po suvartotos paskutiniosios veikliosios tabletės (jeigu nežinote, kurios tabletės yra neveikliosios, klauskite gydytojo arba vaistininko). Jei laikysitės šių nurodymų, nereikės papildomų kontracepcijos būdų.

Taip pat Jūs galite pradėti vėliausiai kitą parą po įprastos pertraukos be tablečių, be pleistro arba po suvartotų ankstesnio sudėtinio hormoninio geriamojo kontraceptiko placebo tablečių, tačiau tokiu atveju pirmąsias 7 tablečių vartojimo paras patariama papildomai naudoti barjerines kontracepcijos priemones.

Pradedant vartoti vietoj kitų tik progestogeno turinčių tablečių (mini piliulių)

Mini piliules galite nustoti vartoti bet kurią dieną, o kitą dieną tuo pat laiku pradėti gerti DESIRETT. Papildomos kontracepcijos nereikia.

Pradedant vartoti vietoj švirkščiamųjų, implantuojamųjų kontraceptikų arba progestogeną atpalaiduojančios gimdos spiralės

DESIRETT pradėkite gerti tada, kai reikia švirkšti kitą kontraceptiko dozę, arba implanto arba gimdos spiralės išėmimo dieną. Papildomos kontracepcijos nereikia.

Po gimdymo

DESIRETT galite pradėti gerti po gimdymo praėjus 21-28 dienoms. Jeigu tabletes pradedate gerti vėliau, pirmąsias 7 tablečių vartojimo dienas reikia vartoti papildomą kontracepcijos būdą (barjerinį). Jei jau turėjote lytinių santykių, prieš pradėdama vartoti DESIRETT įsitikinkite, ar nesate pastojusi.

Daugiau informacijos žindyvėms rasite skyriuje 2 „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“. Pasitarkite su savo gydytoju.

Po persileidimo arba nėštumo nutraukimo

Pasitarkite su savo gydytoju.

Pamiršus pavartoti DESIRETT

Jeigu praėjo mažiau kaip 12 valandų, DESIRETT tabletė dar veikia. Išgerkite užmirštą tabletę tuoj pat prisiminusi, o kitas tabletes vartokite įprastai.

Jeigu praėjo daugiau kaip 12 valandų, DESIRETT tabletė gali veikti silpniau. Kuo daugiau

tablečių iš eilės neišgėrėte, tuo silpnesnis bus kontraceptinis poveikis. Išgerkite paskutinę užmirštą tabletę tuoj pat prisiminusi, o kitas tabletes vartokite įprastai. Kitas 7 vaisto vartojimo dienas prireiks papildomos kontracepcijos (barjerinės kontracepcijos). Pastojimo galimybė ypač padidėja, jei pamiršote išgerti vieną ar daugiau pirmųjų pakuotės tablečių ir lytiškai santykiavote savaitę iki praleistųjų tablečių. Pasitarkite su savo gydytoju.

Jeigu yra virškinamojo trakto sutrikimų (pvz., vemiate ar viduriuojate)

Tokiu atveju elkitės taip, kaip pamiršus išgerti tabletę, kaip nurodyta skyriuje aukščiau. Jeigu vemiate ar vartojate aktyvintą anglį per 3-4 val. po DESIRETT pavartojimo arba viduriuojate, į organizmą gali patekti nepakankamai veikliosios tabletės medžiagos.

Pavartojus per didelę DESIRETT dozę

Išgėrus iš karto per daug DESIRETT tablečių, pavojingų komplikacijų nestebėta. Gali būti, kad tokiu atveju prasidės pykinimas, vėmimas, nestiprus kraujavimas iš makšties. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų vaikas suvartojo kelias tabletes, kreipkitės į savo gydytoją patarimo.

Nustojus vartoti DESIRETT

DESIRETT galite nustoti vartoti bet kada. Kai tablečių nebegersite, nebūsite apsaugota nuo nėštumo.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

DESIRETT, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.

Sunkūs šalutiniai reiškiniai, susiję su DESIRETT vartojimu, yra išvardyti 2 skyriuje „Kas žinotina prieš vartojant DESIRETT“ skirsniuose “DESIRETT ir krūties vėžys” ir “DESIRETT ir trombozė”. Atidžiai perskaitykite minėtą skyrių, o prireikus iš karto kreipkitės į gydytoją.

Vartojant DESIRETT, gali nereguliariai pakraujuoti iš makšties. Tai gali būti tik nestiprus tepimas, dėl kurio net nebūtinas įklotas, arba stipresnis kraujavimas, panašiai kaip negausios mėnesinės, kai prireikia higienos priemonių. Gali ir iš viso nekraujuoti. Nereguliarus nestiprus kraujavimas nereiškia, kad kontraceptinis DESIRETT poveikis yra susilpnėjęs. Paprastai Jums nieko nereikia imtis; tiesiog įprastai vartokite DESIRETT toliau. Tačiau kraujavimui labai sustiprėjus arba užsitęsus, kreipkitės į savo gydytoją.

Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 100): pakitusi nuotaika, susilpnėjęs lytinis potraukis (libido), galvos skausmas, pykinimas, spuogai, krūtų skausmas, nereguliarios menstruacijos, menstruacijų nebuvimas, padidėjęs kūno svoris.

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 1 000): makšties infekcija, kontaktinių lęšių netoleravimas, vėmimas, plaukų slinkimas, skausmingos mėnesinės, kiaušidės cista, nuovargis.

Retas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 10 000): išbėrimas, dilgėlinė, melsvai rausvi mazgai odoje (mazginė eritema). Įvairios odos būklės.

Be minėtų nepageidaujamų reiškinių, gali atsirasti išskyrų iš krūtų.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, DESIRETT vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

DESIRETT sudėtis

Veiklioji medžiaga yra dezogestrelis (75 mikrogramai).

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, povidonas K-30, d-α-tokoferolis, sojų aliejus, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, stearino rūgštis, hipromeliozė, polietilenglikolis, titano dioksidas (E 171) (taip pat žr. 2 skyrių „Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines DESIRETT medžiagas“).

DESIRETT išvaizda ir kiekis pakuotėje

Vienoje DESIRETT lizdinėje plokštelėje yra 28 baltos, apvalios plėvele dengtos tabletės. Kiekvienoje dėžutėje yra 1, 3 arba 6 lizdinės plokštelės.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas:

Rinkodaros teisės turėtojas

UAB „Exeltis Baltics“

Islandijos pl. 209A

Kaunas, LT-49163

Lietuva

Gamintojas

Laboratorios León Farma, S.A.

C/La Vallina s/n, Pol. Ind. Navatejera,

24008 Navatejera – León

Ispanija

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Bulgarija Desirett
Čekija Velavel 0.075 mg
Didžioji Britanija Desogestrel 75 micogram film-coated tablets
Estija Desirett
Latvija Desirett 75 mikrogramí apvalkotās tabletes
Lenkija Desirett
Lietuva DESIRETT 75 mikrogramai plėvele dengtos tabletės
Rumunija Desirett 75 micrograme
Slovakija Desirett 75 microgramov
Slovėnija Desirett 75 mikrogramov filmsko obložene tablete
Vengrija Desirett 75 mcg
Vokietija Desirett 75 mcg

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „Exeltis Baltics“Islandijos pl. 209AKaunas, LT-49163LietuvaTel: +370 (5) 20 32 311El. paštas: info@exeltis.eu


"Desirett 75µg plėvele dengtos tabletės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.215, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
V.Kudirkos g. 3, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.168, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
Bažnyčios g. 38, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.12 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Kalvarijų g. 98/Žalgirio g. 105, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 07:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.79, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 23, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.218, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 92, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.23 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 29, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.164, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Gabijos g. 30, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI 09:00 - 19:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.231 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Kedrų g. 4-101, Vilnius
(8 5) 21 59 366
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.70, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
Sporto g. 16, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 7val. 30min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena