E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Celebrex 200mg kapsulės N30

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Celebrex 200mg kapsulės N30
Veikliosios medžiagos: Celecoxib - 200mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Pfizer
ATC kodas M01AH01
Vidutinė kaina: 13,06 Eur (45,09 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

CELEBREX malšina reumatoidinio artrito, osteoartrito, bei ankilozinio spondilito požymius ir simptomus.

CELEBREX priklauso vaistų, kurie vadinami nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei, specifiniam ciklooksigenazės 2 (COX2) inhibitorių pogrupiui. Žmogaus organizme gaminamos medžiagos, vadinamos prostaglandinais, kurie sukelia skausmą ir uždegimą. Sergant reumatoidiniu artritu ar osteoartritu, šių medžiagų organizme padaugėja. CELEBREX mažina prostaglandinų gamybą ir dėl to malšina skausmą ir uždegimą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Gydytojas skyrė Jums vartoti CELEBREX. Ši informacija gali padėti, kad gydymo CELEBREX poveikis būtų geriausias. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

CELEBREX vartoti negalima

Jeigu yra toliau išvardytų aplinkybių, pasakykite gydytojui, nes tokiems pacientams CELEBREX vartoti negalima:

- jeigu yra alergija celekoksibui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu esate alergiškas vaistų grupei vadinamai sulfonamidais. Tai gali būti antibiotikai, vartojami infekcinėms ligoms gydyti;

- jeigu šiuo metu sergate skrandžio ar žarnos opalige arba kraujuojate iš skrandžio ar žarnyno;

- jeigu pavartojus acetilsalicilo rūgšties arba bet kurių kitų vaistų nuo uždegimo ar skausmą malšinančių vaistų (NVNU), pasireiškė astma, atsirado nosies polipų, sunkus nosies paburkimas ar alerginė reakcija, pavyzdžiui, niežtintis odos išbėrimas, veido, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimas, kvėpavimo pasunkėjimas ar dusulys;

- jeigu esate nėščia. Jeigu gydymo metu galite pastoti, turite aptarti su gydytoju kontracepcijos būdus;

- jeigu žindote;

- jeigu sergate sunkia kepenų liga;

- jeigu sergate sunkia inkstų liga;

- jeigu sergate uždegimine žarnų liga (pvz., opiniu kolitu ar Krono liga);

- jeigu sergate širdies nepakankamumu, diagnozuota išeminė širdies liga arba smegenų kraujotakos liga, pavyzdžiui, buvo diagnozuotas širdies priepuolis, insultas arba praeinantysis smegenų išemijos priepuolis (trumpalaikis smegenų kraujotakos sutrikimas, vadinamas mini insultu), krūtinės angina arba užako širdies ar smegenų kraujagyslės;

- jeigu yra arba buvo kraujotakos sutrikimų (periferinių arterijų liga) arba atlikta kojų arterijų operacija.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti CELEBREX:

- jeigu anksčiau pasireiškė opa arba kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno

(CELEBREX vartoti negalima, jeigu šiuo metu yra opa arba kraujuojate iš skrandžio ar žarnyno);

- jeigu vartojate acetilsalicilo rūgštį (net mažą dozę širdžiai apsaugoti) ar gliukokortikoidų (nuo alergijos ir imuninės sistemos sutrikimų);

- jeigu vartojate daug alkoholio;

- jeigu vartojate kraujo krešėjimą mažinančių vaistų (pvz., varfariną);

- jeigu CELEBREX vartojate kartu su kitais NVNU, kurių sudėtyje nėra acetilsalicilo rūgšties (pvz.: ibuprofenu, diklofenaku). Šių vaistų vartoti kartu negalima;

- jeigu rūkote, sergate diabetu, yra padidėjęs kraujospūdis arba padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje;

- jeigu sergate širdies, kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimais, gydytojas gali pageidauti reguliariai Jus tikrinti;

- jeigu yra skysčių susikaupimas organizme (pvz., kulkšnių ir kojų patinimas);

- jeigu netekote daug skysčių, pavyzdžiui, dėl vėmimo, viduriavimo arba diuretikų vartojimo (mažinamas skysčių susikaupimas organizme);

- jeigu bet kurie vaistai sukėlė sunkią alerginę reakciją arba sunkią odos reakciją;

- jeigu negaluojate dėl infekcijos arba galvojate, kad pasireiškė infekcinė liga, nes CELEBREX gali slėpti karščiavimą ir kitus infekcijos bei uždegimo simptomus;

- jeigu esate vyresni kaip 65 metų, gydytojas gali pageidauti reguliariai Jus tikrinti.

Šis vaistas, kaip ir kitokie NVNU (pvz.: ibuprofenas, diklofenakas), gali didinti kraujospūdį, taigi gydytojas nurodys reguliariai matuoti kraujospūdį.

Vartojant celekoksibą, buvo keletas sunkių kepenų reakcijų atvejų, įskaitant sunkų kepenų uždegimą, kepenų pažaidą, kepenų funkcijos nepakankamumą (kai kurie atvejai buvo mirtini arba prireikė kepenų persodinimo). Iš šių atvejų, apie kurių pradžią buvo pranešta, dauguma sunkių kepenų reakcijų pasireiškė per vieną mėnesį po to, kai buvo pradėtas gydymas šiuo vaistu.

Šis vaistas, kaip ir kitokie NVNU, gali sukelti inkstų pažeidimą. Tokio poveikio rizika yra didesnė ligoniams, kurie serga inkstų funkcijos sutrikimu, širdies nepakankamumu, kepenų funkcijos sutrikimu, vartoja šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų, kai kurių vaistų nuo širdies ligų (AKF inhibitorių, angiotenzino II receptorių antagonistų) ir senyviems žmonėms. CELEBREX vartojimą nutraukus, poveikis inkstams išnyksta ir inkstų funkcija paprastai tampa tokia, kokia buvo iki gydymo.

Vartojant CELEBREX, gali būti sunkiau pastoti. Turite pasakyti gydytojui, jeigu planuojate arba negalite pastoti (žr. skyrelį „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“).

Kiti vaistai ir CELEBREX

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui:

- dekstrometorfaną (nuo kosulio);

- vaistų nuo padidėjusio kraujospūdžio (įskaitant angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitorius, angiotenzino II receptorių antagonistus, diuretikus, beta adrenoblokatorius ). CELEBREX gali silpninti šių vaistų veikimą. Vartojant AKF inhibitorių, angiotenzino II receptorių antagonistų ar diuretikų kartu su CELEBREX, didėja inkstų funkcijos sutrikimo rizika;

- metoprololį (vaisto nuo širdies ligų);

- flukonazolą ar rifampiciną (gydomos grybelių ir bakterijų sukeltos infekcijos);

- varfariną arba kitų vaistų, kurie mažina kraujo krešėjimą (kraują skystinančių vaistų, kurie vadinami antikoaguliantais);

- ličio preparatų (gydoma tam tikro tipo depresija);

- kitų vaistų nuo depresijos, miego sutrikimų, nereguliarios širdies veiklos, kitų širdies ligų;

- neuroleptikų (gydomi kai kurie psichikos sutrikimai);

- metotreksatą (gydomas reumatoidinis artritas, žvynelinė, leukemija);

- karbamazepiną (gydoma epilepsija (priepuoliai), kai kurios skausmo formos ar depresija);

- barbitūratų (gydoma epilepsija (priepuoliai) ir kai kurie miego sutrikimai);

- ciklosporiną arba takrolimuzą (vartojami imuninei sistemai slopinti, pavyzdžiui, po organų persodinimo operacijos).

CELEBREX galima vartoti su maža acetilsalicilo rūgšties doze (75 mg ar mažesne paros doze). Prieš vartojant šiuos vaistus kartu, pasikonsultuokite su gydytoju.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Jeigu esate nėščia arba galite pastoti gydymo metu (t. y. esate vaisinga moteris, kuri nenaudoja tinkamos kontracepcijos), CELEBREX vartoti negalima. Jeigu pastojote gydymo CELEBREX metu, vaisto vartojimą reikia nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, kad skirtų kitokį gydymą.

CELEBREX žindymo laikotarpiu vartoti negalima.

CELEBREX gali turėti įtakos moters vaisingumui. Jeigu Jums nepavyksta pastoti arba atliekami nevaisingumo tyrimai, pasakykite gydytojui, kad vartojate CELEBREX.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Prieš vairuodami ar valdydami mechanizmus turite įsitikinti, kaip CELEBREX veikia Jus.

Jeigu pavartojus CELEBREX jaučiatės apsvaigęs ar pavargęs, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, kol nesijausite gerai.

CELEBREX sudėtyje yra laktozės (angliavandenių rūšis).

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu manote, kad CELEBREX veikia per stipriai ar per silpnai, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Gydytojas paskirs, kokią dozę vartoti. Didinant dozę ir ilginant vartojimo trukmę, šalutinio poveikio, susijusio su širdies sutrikimais, rizika gali didėti, todėl svarbu, kad vartotumėte mažiausią skausmą malšinančią CELEBREX dozę ir ne ilgiau, kiek būtina ligos simptomams kontroliuoti.

Reikia nuryti visą CELEBREX kapsulę užsigeriant vandeniu. Kapsulę galima išgerti bet kuriuo paros laiku valgant ar nevalgius. Vis dėlto stenkitės gerti kiekvieną CELEBREX dozę tuo pačiu paros laiku kiekvieną dieną.

Jeigu per dvi savaites nuo gydymo pradžios būklė nepagerėja, kreipkitės į gydytoją.

Rekomenduojama paros dozė osteoartritui gydyti  200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 200 mg kapsulę vieną kartą per parą arba

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Rekomenduojama pradinė paros dozė reumatoidiniam artritui gydyti  200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Rekomenduojama paros dozė ankiloziniam spondilitui gydyti  200 mg kiekvieną dieną. Jeigu reikia, gydytojas dozę gali padidinti iki didžiausios 400 mg paros dozės.

Rekomenduojama dozė yra:

po vieną 200 mg kapsulę vieną kartą per parą arba

po vieną 100 mg kapsulę du kartus per parą.

Inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimas. Įsitikinkite, ar gydytojas žino, kad sergate inkstų arba kepenų funkcijos sutrikimu, nes gali prireikti mažesnės vaisto dozės.

Senyvi pacientai, ypač tie, kurių kūno svoris mažesnis kaip 50 kg. Jeigu esate vyresni kaip 65 metų ir ypač, jeigu sveriate mažiau kaip 50 kg, gydytojui gali tekti atidžiau Jus prižiūrėti.

Vartoti didesnės kaip 400 mg dozės per parą negalima.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

CELEBREX gydomi tik suaugusieji. Šiuo vaistu vaikų gydyti negalima.

Ką daryti pavartojus per didelę CELEBREX dozę?

Gerti daugiau kapsulių nei skyrė gydytojas, negalima. Jeigu išgėrėte per daug kapsulių, nedelsdamas kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar ligoninę ir pasiimkite kartu savo vaistus.

Pamiršus pavartoti CELEBREX

Jeigu pamiršote išgerti kapsulių, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti CELEBREX

Staigiai nutraukus gydymą CELEBREX, ligos simptomai gali vėl pasunkėti. CELEBREX vartojimo nutraukti be gydytojo nurodymo negalima. Gydytojas nurodys keletą dienų mažinti vaisto dozę, kol visiškai nutrauksite vaisto vartojimą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškia bet kuri iš išvardytų būklių, nutraukite CELEBREX vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

- Alerginė reakcija, pavyzdžiui, odos išbėrimas, veido patinimas, dusulys arba kvėpavimo pasunkėjimas.

- Širdies sutrikimas, pavyzdžiui, krūtinės skausmas.

- Sunkus pilvo skausmas arba atsirado kraujavimo iš skrandžio arba žarnyno požymių, pavyzdžiui, tuštinatės juodomis ar su kraujo priemaiša išmatomis arba vemiate krauju.

- Odos reakcija, pavyzdžiui, odos išbėrimas, pūslėtumas ar lupimasis.

- Kepenų funkcijos nepakankamumas (simptomai gali būti tokie: pykinimas, viduriavimas, odos ir akių baltymų pageltimas).

Klinikinių tyrimų metu nustatytas šalutinis poveikis, galintis pasireikšti suaugusiems žmonėms, nuo skausmo ir uždegimo vartojantiems 25800 mg paros dozę.

Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 100):

bronchų uždegimas (bronchitas), ančių uždegimas (sinusitas), viršutinių kvėpavimo takų infekcija, šlapimo takų infekcija;

nemiga;

svaigulys;

didelis kraujospūdis (įskaitant esamo kraujospūdžio padidėjimo pasunkėjimą);

kosulys;

vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas, nevirškinimas, pilvo pūtimas;

niežulys (įskaitant išplitusį niežulį), išbėrimas;

plaštakų ar pėdų patinimas.

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 1 000):

ryklės uždegimas (gerklės skausmas), nosies gleivinės uždegimas (sloga);

mažakraujystė (raudonųjų kraujo ląstelių kiekio kraujyje pokyčiai, dėl kurių gali pasireikšti nuovargis ar dusulys);

alergijos pasunkėjimas (padidėjęs jautrumas);

nerimas;

raumenų tonuso padidėjimas, mieguistumas;

matomo vaizdo neryškumas;

spengimas ausyse;

juntamas dažnas širdies plakimas (palpitacija);

skrandžio opa, dantų sutrikimai;

nenormalūs kepenų veiklą rodančių laboratorinių tyrimų rodmenys;

ruplės (dilgėlinė), dėminės kraujosruvos;

veido patinimas, į gripą panašūs simptomai (į gripą panašus susirgimas);

atsitiktinis sužalojimas.

Retas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 10 000):

kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas (padidėja kraujavimo ir mėlynių atsiradimo rizika);

sumišimas (minčių susipainiojimas);

širdies nepakankamumas, širdies ritmo sutrikimas, dažnas širdies plakimas;

kraujo priplūdimas į kaklą ir veidą;

dvylikapirštės žarnos opa, stemplės opa;

rijimą ir kvėpavimą apsunkinti galintis veido ir liežuvio patinimas, nuplikimas.

Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia ne daugiau kaip 1 vartotojui iš 10 000):

žarnų prakiurimas (gali pasireikšti pilvo skausmas, karščiavimas, pykinimas, vėmimas), kasos uždegimas (jam būdingas stiprus pilvo skausmas);

pūslinė odos pažaida.

Klinikinių tyrimų metu nustatytas šalutinis poveikis, galintis pasireikšti suaugusiems žmonėms, polipų profilaktikai vartojantiems 400800 mg paros dozę.

Labai dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia daugiau kaip 1 vartotojų iš 10):

didelis kraujospūdis;

viduriavimas.

Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 100):

ausies infekcija, grybelių sukelta infekcija;

širdies priepuolis, krūtinės angina (krūtinės skausmas);

dusulys;

vėmimas, rijimo sutrikimas, dirgliosios žarnos sindromas (pilvo skausmas ir žarnyno veiklos sutrikimas), gastroezofaginio refliukso liga (rūgštaus skrandžio turinio patekimas iš skrandžio į stemplę), pykinimas, divertikulas (maišelis žarnyno sienelėje, galintis sukelti pilvo skausmą, viduriavimą ir kraują išmatose);

nenormalūs kepenų veiklą rodančių laboratorinių tyrimų rodmenys;

raumenų spazmai;

inkstų akmenligė (dėl to gali pasireikšti pilvo ar nugaros skausmas, atsirasti kraujo šlapime);

kraujavimas iš makšties, prostatos uždegimas, gerybinis prostatos padidėjimas;

nenormalūs inkstų veiklą rodančių laboratorinių tyrimų rodmenys, nenormalūs prostatos būklę rodančių laboratorinių tyrimų rodmenys (prostatos specifinio antigeno kiekio padidėjimas), kūno svorio padidėjimas.

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 1 000):

skrandžio infekcija (gali pasireikšti dirginimas ir atsirasti skrandžio bei žarnų opų), juosiančioji pūslelinė, rožė, žaizdos infekcija, dantenų uždegimas, vidinės ausies uždegimas, bakterijų sukelta infekcija;

lipoma (riebalinio audinio sankaupa);

miego sutrikimai;

insultas (smegenų infarktas);

akies junginės kraujosruvos, akių drumstys;

susilpnėjusi klausa;

ramybėje pasireiškiantis, stiprėjantis ar dažnėjantis krūtinės skausmas (nestabilioji krūtinės angina), aortos vožtuvo sutrikimas, širdies kraujagyslių susiaurėjimas, retas širdies plakimas, širdies raumens padidėjimas;

giliųjų venų trombozė (dažniausiai kojose formuojasi kraujo krešuliai, dėl kurių gali pasireikšti blauzdų skausmas, patinimas ar paraudimas arba kvėpavimo sutrikimas), kraujosruva;

balso sutrikimas;

kraujavimas iš hemorojaus mazgų, žarnyno judesių suaktyvėjimas, burnos išopėjimas, burnos uždegimas;

alerginis odos uždegimas;

sąnarinio maišelio cista;

dažnas šlapinimasis naktį;

kiaušidės cista, menopauzės (mėnesinių išnykimo) simptomai, krūtų jautrumas, menstruacijų sutrikimas;

patinimas;

padidėjęs kalio kiekis kraujyje, padidėjęs natrio kiekis kraujyje, sumažėjęs testosterono (vyriškojo lytinio hormono) kiekis kraujyje, su raudonosiomis kraujo ląstelėmis susijusių laboratorinių tyrimų rodmenų pokytis (minėti pokyčiai nustatomi kraujo tyrimais);

pėdos lūžis, kojos lūžis, lūžimas, alkūnės skausmas ir judesių sutrikimas, sausgyslės plyšimas.

Šalutinis poveikis, apie kurį duomenų gauta po vaisto pateikimo rinkai

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 1 000):

akies junginės uždegimas (akies skausmas ir paraudimas);

krūtinės skausmas.

Retas šalutinis poveikis (pasireiškia 1–10 vartotojų iš 10 000):

nesamų dalykų matymas, girdėjimas ar jutimas (haliucinacijos);

krešulių atsiradimas plaučių kraujagyslėse (būdingas simptomas yra dusulys), plaučių uždegimas (pneumonitas);

kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno (gali pasireikšti vėmimas krauju ar tuštinimasis juodomis išmatomis);

kepenų uždegimas. Gali pasireikšti tokių simptomų: pykinimas, viduriavimas, odos ar akių pageltimas, šlapimo patamsėjimas, išmatų pašviesėjimas, didesnė kraujavimo rizika, niežulys, šaltkrėtis;

jautrumo šviesai reakcija;

ūminis inkstų nepakankamumas, laboratoriniu kraujo tyrimu nustatomas mažas natrio kiekis kraujyje;

menstruacijų sutrikimas.

Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia ne daugiau kaip 1 vartotojui iš 10 000):

sunki alerginė reakcija;

kraujavimas į galvos smegenis, neinfekcinis smegenų dangalų uždegimas, skonio pojūčio netekimas, uoslės netekimas;

kraujagyslių uždegimas (gali atsirasti karščiavimas, skausmas, raudonų odos dėmių);

kepenų nepakankamumas, greitai progresuojantis kepenų uždegimas, kepenų audinio irimas, tulžies sąstovis, kepenų uždegimas, kurį sukėlė tulžies susilaikymas, gelta. Gali pasireikšti tokių simptomų: pykinimas, viduriavimas, odos ar akių pageltimas, šlapimo patamsėjimas, išmatų pašviesėjimas, didesnė kraujavimo rizika, niežulys, šaltkrėtis;

sunkus odos pažeidimas (išplitęs išbėrimas su pūslių atsiradimu ar odos lupimusi), daugiaformė raudonė, vaisto sukeltas niežulys kartu su bendraisiais simptomais, raudona, patinusi odos sritis su daugybiniais mažais pūlinėliais;

inkstų sutrikimas (inkstų uždegimas, baltymų atsiradimas šlapime ir patinimas bei kitoks inkstų pažeidimas).

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis):

sumažėjęs moters vaisingumas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

CELEBREX sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra celekoksibas.

Vienoje kietojoje kapsulėje yra 100 mg arba 200 mg celekoksibo.

- Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, natrio laurilsulfatas, povidonas K30, kroskarmeliozės natrio druska, magnio stearatas. Kapsulės korpuse yra želatinos, titano dioksido (E 171); dažuose – indigotino (E 132) (tik CELEBREX 100 mg kapsulėse), geležies oksido (E 172) (tik CELEBREX 200 mg kapsulėse).

CELEBREX išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tiekiamos kietosios CELEBREX kapsulės.

CELEBREX 100 mg kapsulės korpusas yra nepermatomas, baltos spalvos, su mėlyna juosta ir užrašu 7767 bei 100, kapsulės turinys – baltos ar balkšvos granulės.

CELEBREX 200 mg kapsulės korpusas yra nepermatomas, baltos spalvos, su auksine juosta ir užrašu 7767 bei 200, kapsulės turinys – baltos ar balkšvos granulės.

CELEBREX tiekiamas kartono dėžutėmis, kuriose yra 10, 20 arba 30 kapsulių lizdinėse plokštelėse.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Pfizer Europe MA EEIG

Ramsgate Road

Sandwich

Kent CT13 9NJ

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

R-Pharm Germany GmbH

Heinrich-Mack-Str. 35

89257 Illertissen

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

„Pfizer Luxembourg SARL“ filialas Lietuvoje,

Goštauto 40a, LT01112 Vilnius

Tel. +370 5 2514000

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-03-16

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Celebrex 200mg kapsulės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.165 Kaunas

P.Lukšio g. 3, Kaunas
(8 37) 71 03 85
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Ukmergės vaistinė, UAB Antakalnio g.

Antakalnio g. 60, Ukmergė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.347 Klaipėda Taikos

Taikos pr. 80K1, Klaipėda
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.103 Biržai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 27, Biržai
(8 450) 35 456
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Merkinės vaistinė, UAB filialas Telšiai Kalno 27

Kalno g. 27, Telšiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.287 Palanga

Malūno g. 10, Palanga
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.289 Telšiai

Masčio g. 1, Telšiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.298 Ramučiai

Erdvės g. 51, Ramučiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.104 Šeduva

Panevėžio g. 33, Šeduva
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil. Kaunas Šiaurės

Šiaurės pr. 44, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena