E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Brieka 150mg kietosios kapsulės N56

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Antiepilepsiniai vaistai
Pavadinimas: Brieka 150mg kietosios kapsulės N56
Veikliosios medžiagos: Pregabalin - 150mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Actavis
ATC kodas N03AX16
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Brieka priklauso vaistų, kurie vartojami suaugusiųjų epilepsijai ir generalizuoto nerimo sutrikimui (GNS) gydyti, grupei.

Epilepsija: Brieka gydomi suaugę ligoniai, sergantys įvairių formų epilepsija (daliniai traukuliai, pereinantys arba nepereinantys į antrinę generalizaciją). Gydytojas Jums paskirs Brieka, jei esamas gydymas buvo nepakankamai veiksmingas. Brieka turite vartoti kartu su jau vartojamais vaistais. Brieka neskiriamas vienas, o visada kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos.

Generalizuoto nerimo sutrikimas: Brieka gydomas generalizuoto nerimo sutrikimas (GNS). GNS simptomai  tai ilgą laiką trunkantys sunkiai valdomas didelis susirūpinimas ir nerimas. Dėl GNS ligonis gali būti nerimastingas arba jaustis įsitempęs ar susierzinęs, greitai pavargti (justi nuovargį), jam sunku sukaupti dėmesį arba gali aptemti protas, jis gali būti irzlus, jausti raumenų įsitempimą, gali sutrikti miegas. Ši būklė skiriasi nuo kasdieninio gyvenimo sukelto streso ir įtampos.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Brieka vartoti negalima

 jeigu yra alergija pregabalinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Brieka.

Kai kuriems Brieka vartojantiems pacientams nustatyta simptomų, rodančių alerginę reakciją. Tokie simptomai yra: veido, lūpų, liežuvio ir gerklės patinimas bei išplitęs odos išbėrimas. Jeigu pasireiškė tokių reakcijų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Brieka susijęs su svaiguliu ir mieguistumu, dėl kurio senyvi pacientai gali pargriūti ir susižaloti. Todėl vartodami šį vaistą, kol nepriprasite prie jo poveikio, būkite atsargūs.

Brieka gali sukelti miglotą matymą, apakimą ar kitokių regėjimo pokyčių, kurių dauguma būna laikini. Jeigu atsirado regėjimo pokyčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Kai kuriems ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu ir priaugusiems svorio, vartojant pregabaliną gali prireikti keisti vaistų nuo cukrinio diabeto dozę.

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

Gauta pranešimų, kad kai kuriems Brieka vartojusiems ligoniams pasireiškė širdies nepakankamumas. Dažniausiai tai buvo senyvi ligoniai, kurių širdies ir kraujagyslių veikla sutrikusi. Jeigu sirgote širdies liga, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, apie tai pasakykite gydytojui.

Gauta pranešimų, kad kai kuriems Brieka vartojusiems ligoniams pasireiškė inkstų nepakankamumas. Jeigu vartojant Brieka, sumažėja šlapimo išsiskyrimas, pasakykite gydytojui, nes nutraukus vaisto vartojimą būklė gali pagerėti.

Nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip Brieka, turėjo minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Brieka vartojant kartu su kitais vaistais, kurie gali sukelti vidurių užkietėjimą (pvz., kai kuriais vaistais nuo skausmo), gali pasireikšti virškinimo trakto sutrikimai (pvz., vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas, žarnų paralyžius). Jeigu užkietėja viduriai, apie tai pasakykite gydytojui, ypač, jeigu turite polinkį tokiam sutrikimui.

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasakykite gydytojui, jeigu sirgote alkoholizmu arba bet kokiu piktnaudžiavimu vaistu, arba priklausomybe nuo vaistų. Nevartokite daugiau vaisto nei paskirta.

Vartojant Brieka arba netrukus po Brieka vartojimo yra gauta pranešimų apie po nutraukimo pasireiškusius traukulius. Jeigu pasireiškė traukuliai, nedelsdami pasakykite gydytojui.

Vartojant Brieka yra gauta pranešimų, kad kai kuriems pacientams, kuriems buvo ir kitų būklių, pablogėjo smegenų funkcija (pasireiškė encefalopatija). Pasakykite gydytojui, jeigu buvo kokių nors sunkių būklių, įskaitant kepenų ar inkstų ligą.

Vaikams ir paaugliams

Ar saugu ir veiksminga pregabalinu gydyti vaikus ir paauglius (jaunesnius kaip 18 metų asmenis), nenustatyta, taigi šios grupės pacientams pregabalino vartoti negalima.

Kiti vaistai ir Brieka

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Brieka, kaip ir visi vaistai, gali daryti įtaką kitiems vaistams (sąveika su kitais vaistais). Kartu su kai kuriais kitais vaistais vartojamas Brieka gali sustiprinti šių vaistų šalutinį poveikį, įskaitant kvėpavimo nepakankamumą ir komą. Svaigulys, mieguistumas ir sutrikęs dėmesio sukaupimas gali pablogėti kartu su Brieka vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra:

oksikodono  (vartojamas skausmui malšinti);

- lorazepamo  (vartojamas nerimui gydyti);

- alkoholio.

Brieka galima vartoti kartu su geriamaisiais kontraceptikais.

Brieka vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Brieka kapsules galima gerti ir valgant, ir nevalgius.

Vartojant Brieka patariama negerti alkoholio.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumo metu Brieka vartoti negalima, nebent gydytojas nurodė kitaip. Galinčios pastoti moterys turi naudoti veiksmingas kontracepcijos priemones. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Brieka gali sukelti galvos svaigimą, mieguistumą ir pabloginti gebėjimą sukaupti dėmesį. Negalima vairuoti automobilio, valdyti jokių mechanizmų, dirbti pavojingų darbų, iki tol, kol bus žinoma ar šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą vykdyti šią veiklą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydytojas nustatys tinkamiausią dozę.

Brieka galima tik gerti.

Epilepsija arba generalizuoto nerimo sutrikimas:

Vartokite tiksliai tiek kapsulių, kiek nurodė gydytojas.

Dozė, kuri buvo nustatyta atsižvelgiant į Jūsų būklę, paprastai yra nuo 150 mg iki 600 mg per parą.

Gydytojas nurodys gerti Brieka du arba tris kartus per parą. Vartojant Brieka du kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, o kitą vakare, kiekvieną dieną maždaug tuo pačiu metu. Vartojant Brieka tris kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, antrą po pietų, trečią vakare, kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Jeigu manote, kad Brieka veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu esate senyvas žmogus (vyresnis kaip 65 metų) ir nesergate inkstų ligomis, Brieka vartokite įprastai.

Gydytojas gali keisti dozavimo planą ir (arba) dozę, jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi.

Nurykite visą kapsulę ir užsigerkite vandeniu.

Vartokite Brieka tiek laiko, kiek nurodys gydytojas.

Ką daryti pavartojus per didelę Brieka dozę?

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Turėkite su savimi Brieka kapsulių dėžutę arba buteliuką. Pavartojus per daug Brieka, galite pajusti mieguistumą, sumišimą, susijaudinimą ar neramumą.

Pamiršus pavartoti Brieka

Labai svarbu Brieka kapsules vartoti reguliariai kasdien tuo pačiu metu. Pamiršus pavartoti dozę, išgerkite ją iškart prisiminę, išskyrus tuos atvejus, kai laikas gerti kitą dozę. Tokiu atveju pavartokite kitą dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Brieka

Nenutraukite Brieka vartojimo, kol nenurodė gydytojas. Jei gydymas yra nutraukiamas, tai reikia daryti palaipsniui mažiausiai vienos savaitės bėgyje.

Turite žinoti, kad baigus ilgalaikį ar trumpalaikį gydymą Brieka, galite patirti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai varginantis mieguistumas, galvos skausmas, pykinimas, nerimo pojūtis, viduriavimas, į gripą panašūs simptomai, traukuliai, nervingumas, depresija, skausmas, prakaitavimas, svaigulys. Tokių simptomų gali atsirasti dažniau ir jie gali būti sunkesni, jeigu Brieka vartojama ilgą laiką.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu Jums patino veidas ar liežuvis arba oda paraudo, lupasi ar atsirado pūslių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių):

Svaigulys, mieguistumas, galvos skausmas

Dažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių:

padidėjęs apetitas;

pakili nuotaika, sumišimas, orientacijos sutrikimas, lytinio potraukio sumažėjimas, dirglumas;

dėmesio sukaupimo sutrikimas, grubumas, atminties sutrikimas, atminties praradimas, drebulys, kalbos sutrikimas, dilgčiojimo pojūtis, tirpimo pojūtis, slopinimas, pernelyg didelis mieguistumas, nemiga, nuovargis, negalavimas;

miglotas regėjimas, dvejinimasis akyse;

galvos sukimasis, pusiausvyros sutrikimas, griuvimas;

burnos džiūvimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, dujų kaupimasis žarnyne, viduriavimas, pykinimas, pilvo išsipūtimas;

erekcijos sutrikimas;

kūno patinimas, įskaitant galūnių patinimą;

apsvaigimo pojūtis, nenormali eisena;

padidėjęs kūno svoris;

raumenų mėšlungis, sąnarių skausmas, nugaros skausmas, galūnių skausmas;

gerklės skausmas.

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių):

apetito nebuvimas, kūno svorio sumažėjimas, cukraus (gliukozės) koncentracijos kraujyje sumažėjimas, cukraus (gliukozės) koncentracijos kraujyje padidėjimas;

savęs suvokimo pakitimas, nerimastingumas, depresija, susijaudinimas, nuotaikų kaita, pasunkėjęs žodžių parinkimas, haliucinacijos, nenormalūs sapnai, panikos priepuoliai, apatija, agresija, pakili nuotaika, psichikos sutrikimas, pasunkėjęs mąstymas, lytinio potraukio padidėjimas, lytinės funkcijos sutrikimai, įskaitant negalėjimą patirti orgazmą, ejakuliacijos (sėklos išsiliejimo) vėlavimą;

regėjimo sutrikimas, neįprasti akių judesiai, regėjimo pokyčiai, įskaitant tunelinį matymą, blyksėjimas akyse, trūkčiojantys judesiai, refleksų susilpnėjimas, padidėjęs aktyvumas, svaigulys stojantis, odos jautrumo padidėjimas, skonio pojūčio išnykimas, deginimo pojūtis, drebulys judesio metu, sąmonės pritemimas, sąmonės netekimas, alpimas, jautrumo triukšmui padidėjimas, bloga savijauta;

akių džiūvimas, akių patinimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, ašarojimas, akių dirginimas;

širdies plakimo sutrikimai, padažnėjęs širdies ritmas, kraujospūdžio sumažėjimas, kraujospūdžio padidėjimas, pulso pokyčiai, širdies nepakankamumas;

paraudimas, karščio bangos;

pasunkėjęs kvėpavimas, nosies džiūvimas, nosies gleivinės paburkimas;

padidėjęs seilių išskyrimas, rėmuo, stingulys aplink burną;

prakaitavimas, išbėrimas, šaltkrėtis, karščiavimas;

raumenų trūkčiojimas, sąnarių patinimas, raumenų sustingimas, skausmas, įskaitant raumenų skausmą, kaklo skausmas;

krūtų skausmas;

pasunkėjęs ir skausmingas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas;

silpnumas, troškulys, sunkumas krūtinėje;

kraujo ir kepenų tyrimų rodmenų pokyčiai (kreatinino fosfokinazės suaktyvėjimas kraujyje, alanino aminotransferazės suaktyvėjimas, aspartato aminotransferazės suaktyvėjimas, trombocitų kiekio sumažėjimas, neutropenija, kreatinino koncentracijos kraujyje padidėjimas, kalio koncentracijos kraujyje sumažėjimas);

padidėjęs jautrumas, veido patinimas, niežulys, dilgėlinė, skystos išskyros iš nosies, kraujavimas iš nosies, kosulys, knarkimas;

skausmingos menstruacijos;

šaltos rankos ir pėdos.

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1 000 žmonių):

nenormalaus kvapo jutimas, besisupantis vaizdas, šviesos stiprumo suvokimo pokytis, regėjimo ryškumas, apakimas;

vyzdžių išsiplėtimas, žvairumas;

šaltas prakaitas, spaudimas gerklėje, liežuvio patinimas;

kasos uždegimas;

rijimo pasunkėjimas;

sulėtėję ar sumažėję kūno judesiai;

negalėjimas tinkamai rašyti;

skysčių kaupimasis pilve;

skysčių kaupimasis plaučiuose;

traukuliai;

elektrokardiogramoje (EKG) rašomi pokyčiai, kurie rodo širdies ritmo sutrikimus;

raumenų pažaida;

išskyros iš krūtų, nenormalus krūtų augimas, krūtų padidėjimas vyrams;

nutrūkusios menstruacijos;

inkstų funkcijos nepakankamumas, šlapimo kiekio sumažėjimas, šlapimo susilaikymas;

baltųjų kraujo ląstelių kiekio kraujyje sumažėjimas;

netinkamas elgesys;

alerginės reakcijos (kurios gali pasireikšti kvėpavimo pasunkėjimu, akių uždegimu (keratitu) ir sunkia odos reakcija, kuriai būdingas išbėrimas, pūslės, odos lupimasis ir skausmas).

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės, lizdinės plokštelės arba buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Brieka sudėtis

Veiklioji medžiaga yra pregabalinas. Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 50 mg, 75 mg, 150 mg arba 300 mg pregabalino.

Pagalbinės medžiagos: manitolis, perdirbtas krakmolas (pregelifikuotas krakmolas ir kukurūzų krakmolas), talkas, želatina, titano dioksidas (E 171), juodi spaustuviniai dažai (jų sudėtyje yra šelako, juodojo geležies oksido (E 172), kalio hidroksido). 75 mg ir 300 mg kapsulėse taip pat yra raudonojo geležies oksido (E 172).

Brieka išvaizda ir kiekis pakuotėje

50 mg kapsulės Baltos kietosios kapsulės (16 mm), ant kurių korpuso užrašyta ,,PGB 50“. Kapsulių korpusas yra su juoda juostele.
75 mg kapsulės Baltos ir oranžinės spalvos kietosios kapsulės (14,5 mm), ant kurių korpuso užrašyta „PGB 75“.
150 mg kapsulės Baltos kietosios kapsulės (18 mm), ant kurių korpuso užrašyta ,,PGB 150“.
300 mg kapsulės Baltos ir oranžinės spalvos kietosios kapsulės (21,5 mm), ant kurių korpuso užrašyta „PGB 300“.

Brieka 50 mg ir 75 mg tiekiamos aštuonių dydžių pakuotėmis, pagamintomis iš PVC ir aliuminio folijos po 14, 21, 30, 56, 60, 84, 90 ir 100 kapsulių.

Brieka 150 mg tiekiama penkių dydžių pakuotėmis, pagamintomis iš PVC ir aliuminio folijos po 14, 30, 56, 60 ir 100 kapsulių.

Brieka 300 mg tiekiama keturių dydžių pakuotėmis, pagamintomis iš PVC ir aliuminio folijos po 14, 56, 60 ir 100 kapsulių.

Taip pat Brieka tiekiama plastikiniuose buteliukuose, kuriuose yra po 100 kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Actavis Group PTC ehf

Reykjavikurvegi 76-78

220 Hafnarfjörður

Islandija

Gamintojas

Actavis ehf

Reykjavikurvegur 78

IS-220 Hafnarfjordur

Islandija

arba

Balkanpharma-Dupnitsa AD

3 Samokovsko Shosse Str.

Dupnitsa 2600

Bulgarija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB „Actavis Baltics“

Senasis Ukmergės kelias 4

Užubalių k., Avižienių sen.,

LT-14130 Vilniaus r.

Tel.: +370 5 260 9615

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Švedija Brieka

Austrija Brieka 50 mg Hartkapseln, Brieka 75 mg Hartkapseln, Brieka 150 mg Hartkapseln Brieka 300 mg Hartkapseln

Bulgarija Brieka

Čekija Brieka 75 mg tvrdé tobolky, Brieka 150 mg tvrdé tobolky

Kipras Brieka

Danija Brieka

Estija Brieka

Graikija Brieka

Suomija Brieka

Kroatija BRIEKA 50 mg tvrde kapsule, BRIEKA 75 mg tvrde kapsule, BRIEKA 150 mg tvrde kapsule, BRIEKA 300 mg tvrde kapsule

Vengrija Brieka 75 mg, 150 mg, 300 mg kemény kapszula

Airija Brieka

Islandija Brieka

Lietuva Brieka 50 mg kietosios kapsulės , Brieka 75 mg kietosios kapsulės, Brieka 150 mg kietosios kapsulės, Brieka 300 mg kietosios kapsulės

Latvija Brieka 50 mg cietās kapsulas, Brieka 75 mg cietās kapsulas, Brieka 150 mg cietās kapsulas

Malta Brieka 50 mg capsules, Brieka 75 mg capsules, Brieka 150 mg capsules, Brieka 300 mg capsules

Lenkija Brieka

Rumunija Brieka 75 mg kapsule, Brieka 150 mg kapsule, Brieka 300 mg capsule

Slovakija BRIEKA 50 mg trde kapsule, BRIEKA 75 mg trde kapsule, BRIEKA 150 mg trde kapsule, BRIEKA 300 mg trde kapsule

Slovakija Brieka 75 mg, Brieka 150 mg, Brieka 300 mg

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-08-06

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Brieka 150mg kietosios kapsulės N56" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.332 Vilnius

Sodų g. 20B-1, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 293 Vilnius Sirokomlės

V.Sirokomlės g. 8, Vilnius
(8 697) 05 293 Skambinti
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.226 Vilnius

Pylimo g. 58, Vilnius
(8 5) 21 23 463
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 35min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.65, Visaginas
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 66, Visaginas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 09:00 - 19:00 VI 09:00 - 16:00 VII 10:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 35min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 106 Kuršėnai Daugėlių
Visuomenės vaistinė
Daugėlių g. 82, Kuršėnai
(8 41) 58 22 78
Darbo laikas: I - V 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 35min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.79 Visaginas

Sedulinos al. 20, Visaginas
(8 698) 23 130
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 350 Kaunas Šiaurės 8d

Šiaurės pr. 8D, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.296 Ignalina

Ligoninės g. 13, Ignalina
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.274 Visaginas

Parko g. 7B-6, Visaginas
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena