E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Azarga 10mg+5mg/ml akių lašai 5ml N1

Jutimo organus veikiantys vaistai >  Vaistai akių ligoms gydyti
Pavadinimas: Azarga 10mg+5mg/ml akių lašai 5ml N1
Veikliosios medžiagos: Brinzolamide, timolol
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Novartis Pharma
ATC kodas S01ED51
Vidutinė kaina: 7,63 Eur (26,34 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

AZARGA sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos (brinzolamidas ir timololis), kurios veikia kartu, mažindamos akispūdį.

AZARGA gydomas padidėjęs akispūdis (dar vadinamas glaukoma arba akies hipertenzija) suaugusiems pacientams, kuriems yra daugiau kaip 18 metų ir kurių padidėjusio akispūdžio negalima sureguliuoti vienu kuriuo nors šių vaistų.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

AZARGA vartoti negalima:

jeigu yra alergija brinzolamidui, sulfonamidais vadinamiems vaistams (pvz., vaistams diabetui ar infekcinėms ligoms gydyti, taip pat diuretikams [šlapimo išsiskyrimą skatinančioms tabletėms]), timololiui, beta adrenoreceptorių blokatoriams (vaistams, kurie vartojami kraujospūdžiui mažinti arba širdies ligai gydyti) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu sergate arba esate sirgę kvėpavimo sutrikimų, pvz., astma, sunkiu ilgai besitęsiančiu obstrukciniu bronchitu (sunkia plaučių liga, galinčia sukelti švokštimą kvėpuojant, apsunkinti kvėpavimą ir (arba) sukelti ilgai nepraeinantį kosulį) ar kitomis kvėpavimo organų ligomis;

jei sunkiai sergate šienlige,

jeigu jums sulėtėjęs širdies ritmas, yra širdies nepakankamumas ar širdies ritmo sutrikimų (nereguliarus širdies plakimas);

jeigu jūsų kraujo rūgštingumas per didelis (tai būklė, vadinama hiperchloreminė acidozė);  jeigu jūs sergate sunkia inkstų liga.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

AZARGA vartokite tik lašais į akį (akis).

Jei atsiranda sunkios reakcijos ar padidėjusio jautrumo požymių, nutraukite šio vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui prieš pradėdami vartoti AZARGA, jeigu sergate ar esate sirgę:

išeminė širdies liga (simptomai gali būti krūtinės skausmas ar spaudimas, pasunkėjęs kvėpavimas ar dusulys), širdies nepakankamumas, žemas kraujospūdis;

širdies ritmo sutrikimai, pavyzdžiui, retas širdies plakimas;

kvėpavimo problemos, astma arba lėtinė obstrukcinė plaučių liga;

kraujotakos sutrikimas (pvz., Raynaud liga arba Raynaud sindromas);

cukrinis diabetas, nes timololis gali maskuoti cukraus kiekio sumažėjimo kraujyje požymius ir simptomus;

pernelyg aktyvi skydliaukės veikla, nes timololis gali maskuoti skydliaukės ligų požymius ir simptomus;

raumenų silpnumas (sunkioji miastenija);

jeigu būsite operuojami, iš anksto pasakykite gydytojui, kad vartojate AZARGA, nes timololis gali pakeisti kai kurių anestezijai naudojamų vaistų poveikį;

jeigu buvo pasireiškusi atopija (polinkis į alerginių reakcijų atsiradimą) ir sunkios alerginės reakcijos, Jums gali greičiau pasireikšti alerginė reakcija vartojant AZARGA, o adrenalinas gali ne tap veiksmingai gydyti alerginę reakciją. Todėl prieš paskiriant bet kokį kitą gydymą, pasakykite gydytojui arba slaugytojui, kad vartojate AZARGA;

jeigu sergate kepenų liga;

jeigu jūsų akys sausos ar turite ragenos problemų;  jeigu yra inkstų sutrikimų.

Vaikams ir paaugliams

AZARGA nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams.

Kiti vaistai ir AZARGA

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

AZARGA gali veikti kitus Jūsų vartojamus vaistus arba būti jų veikiamas, įskaitant kitus glaukomai gydyti vartojamus akių lašus. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate arba planuojate vartoti vaistų kraujospūdžiui mažinti (pvz., parasimpatomimetikų ir guanetidiną) ar kitų vaistų širdies sutrikimams gydyti, įskaitant chinidiną (vartojamas širdies sutrikimams ir kai kurių rūšių maliarijai gydyti), amjodaroną ar kitus vaistus širdies plakimo sutrikimams gydyti ar širdies glikozidus širdies nepakankamumui gydyti. Be to, pasakykite gydytojui, jeigu vartojate arba planuojate vartoti vaistų diabetui gydyti, vaistų skrandžio opoms gydyti, priešgrybelinių vaistų, antivirusinių vaistų ar antibiotikų arba antidepresantų, pavyzdžiui: fluoksetiną ar paroksetiną.

Jeigu vartojate kitokį karboanhidrazės inhibitorių (acetazolamidą arba dorzolamidą), apie tai pasakykite savo gydytojui.

Gauta pavienių pranešimų apie vyzdžių išsiplėtimą kartu vartojant AZARGA ir adrenalino (epinefrino).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate arba galite pastoti, AZARGA vartoti negalima, nebent jūsų gydytojas nuspręstų, kad vaistą vartoti reikia. Prieš vartodama AZARGA, pasitarkite su savo gydytoju.

Jeigu žindote kūdikį, AZARGA vartoti negalima, nes timololio gali patekti į pieną. Prieš vartojant bet kokį vaistą žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, kol jūsų regėjimas nebus ryškus. Kurį laiką po AZARGA susilašinimo matymas gali būti neryškus.

Viena iš veikliųjų medžiagų gali sutrikdyti gebėjimą atlikti užduotis, kurias atliekant reikia protinio budrumo ir (arba) judesių koordinacijos. Jeigu jaučiate tokį poveikį, vairuoti ir valdyti mechanizmus reikia atidžiau.

AZARGA sudėtyje yra benzalkonio chlorido

AZARGA sudėtyje yra konservanto (benzalkonio chlorido), kuris gali pakeisti minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą ir sudirginti akį. Todėl, lašindami AZARGA, kontaktinius lęšius išsiimkite. Įsilašinę AZARGA, prieš vėl įsidėdami lęšius, palaukite 15 minučių.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Šį vaistą visada vartokite tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu AZARGA pradedate vartoti vietoj kitų akių lašų, kuriais gydoma glaukoma, turite nutraukti kitų vaistų vartoti ir kitą dieną pradėti vartoti AZARGA. Jeigu abejojate, klauskite savo gydytojo arba vaistininko.

Siekiant išvengti lašintuvo galiuko ir suspensijos užteršimo, būtina stengtis lašintuvo galiuku neliesti akių vokų, aplinkinių sričių ar kitų paviršių. Nenaudojamą buteliuką būtina laikyti sandariai uždarytą.

Norint sumažinti vaisto patekimą į kraują po akių lašų įlašinimo, gali būti naudingos išvardytos priemonės:

- Pabūkite užmerktais vokais, kartu lengvai spausdami prie nosies esantį akies kampą pirštu ne trumpiau kaip 2 minutes.

Rekomenduojama dozė yra po vieną lašą į pažeistą akį (-is) du kartus per parą.

AZARGA lašinkite į abi akis tik tuo atveju, jei taip nurodė gydytojas. AZARGA lašinkite tiek laiko, kiek nurodė gydytojas.

Kaip vartoti

1 2 3

Paimkite buteliuką ir veidrodį.

Nusiplaukite rankas.

Prieš vartodami gerai pakratykite.

Atsukite buteliuko dangtelį. Jei nuėmus dangtelį atidarymą rodantis žiedas atsilaisvina, prieš vaisto vartojimą jį reikia nuimti.

Laikykite žemyn nukreiptą buteliuką tarp nykščio ir kitų pirštų.

Atloškite galvą. Švariu pirštu atitraukite voką taip, kad tarp jo ir akies susidarytų „griovelis“. Į jį pateks lašas (1 pav.).

Priartinkite buteliuko antgalį prie akies. Galima naudotis veidrodžiu, jei jis padeda.

Nelieskite antgaliu akies, voko, odos aplink akį ir kitų paviršių. Taip galima užteršti lašus.

Švelniai paspauskite buteliuko dugną, kad nulašėtų vienas lašas.

Nesuspauskite buteliuko. Jis pagamintas taip, kad reikia tik švelniai paspausti jo dugną (2 pav.).

Sulašinę AZARGA, akies kampą prie nosies prispauskite pirštu ir dvi minutes palaikykite (3 pav.). Tai padeda išvengti AZARGA patekimo į kitas organizmo dalis.

Jei turite lašinti į abi akis, pakartokite tą pačią procedūrą su kita akimi.

Po naudojimo iš karto tvirtai uždarykite buteliuką dangteliu.  Naudokite vieną buteliuką, kol prireiks atidaryti kitą.

Jei lašas nepataikė į akį, pabandykite dar kartą.

Jeigu vartojate ir kitus akių lašus arba akių tepalą, tarp vaistų vartojimo reikia daryti ne trumpesnę kaip 5 minučių pertrauką. Akių tepalą reikia vartoti paskutinį.

Pavartojus per didelę AZARGA dozę, išskalaukite akį šiltu vandeniu. Nelašinkite daugiau lašų iki kito įprastinio lašinimo laiko.

Jums gali suretėti širdies ritmas, sumažėti kraujospūdis, pasireikšti širdies nepakankamumas, pasunkėti kvėpavimas ir sutrikti nervų sistema.

Pamiršus pavartoti AZARGA, susilašinkite kitą dozę kaip suplanuota. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti pamirštąją dozę. Nevartokite daugiau kaip po vieną lašą į pažeistą akį (-is) du kartus per parą.

Nustojus vartoti AZARGA nepasitarus su savo gydytoju, akispūdis bus nevaldomas ir dėl to galite prarasti regėjimą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nutraukite vaisto vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, jeigu pasireiškia odos išbėrimas, sunki odos reakcija arba sunkus akies paraudimas ir niežulys. Tai gali būti alerginės reakcijos požymiai (dažnis nežinomas).

Galima ir toliau vartoti šiuos lašus, jei poveikis nėra stiprus. Jeigu dėl ko nors nerimaujate, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką. Nenutraukite AZARGA vartojimo, prieš tai nepasitarę su savo gydytoju.

Dažnas šalutinis poveikis

(gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 žmonių)

Poveikis akims: akies paviršiaus uždegimas, neryškus matymas, akies sudirginimo požymiai ir simptomai (pvz., deginimas, perštėjimas, niežulys, ašarojimas, paraudimas), akies skausmas.

Bendrasis šalutinis poveikis: širdies susitraukimų dažnio sumažėjimas, skonio pojūčio sutrikimai.

Nedažnas šalutinis poveikis

(gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių)

Poveikis akims: ragenos erozija (priekinio akies obuolio sluoksnio pažaida), akies paviršiaus uždegimas su paviršiaus pažeidimu, uždegimas akies viduje, ragenos dažymasis, nenormalus pojūtis akyse, akies išskyros, akies sausumas, akių nuovargis, akies niežėjimas, akies paraudimas, akies voko paraudimas.

Bendrasis šalutinis poveikis: baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, sumažėjęs kraujospūdis, kosulys, kraujas šlapime, kūno silpnumo pojūtis.

Retas šalutinis poveikis

(gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 1 000 žmonių)

Poveikis akims: ragenos pažeidimas, jautrumas šviesai, sustiprėjęs ašarojimas, akies voko apnašos.

Bendrasis šalutinis poveikis: negalėjimas užmigti (nemiga), gerklės skausmas, varvanti nosis.

Dažnis nežinomas (negalima nustatyti remiantis turimais duomenimis)

Poveikis akims: akies alergija, regos sutrikimas, regos nervo pažeidimas, padidėjęs akispūdis, nuosėdos akies paviršiuje, sumažėjęs akies jautrumas, junginės (baltosios akies dalies) uždegimas arba infekcija, nenormalus, susilpnėjęs regėjimas arba dvejinimasis akyse, padidėjusi akies pigmentacija, ataugos akies paviršiuje, akies patinimas, jautrumas šviesai, susilpnėjęs blakstienų augimas arba sumažėjęs jų skaičius, viršutinių akių vokų nusileidimas (akis nuolat pusiau užmerkta), akies voko ir akies voko liaukų uždegimas, ragenos uždegimas, po tinklaine esančio sluoksnio, kuriame išsidėsčiusios kraujagyslės, atšoka po filtravimo operacijos, galinti sukelti regos sutrikimus, sumažėjęs ragenos jautrumas.

Širdies ir kraujotakos sutrikimai: širdies ritmo arba širdies plakimo dažnio pokyčiai, retas pulsas, palpitacija (širdies ritmo sutrikimo rūšis), nenormalus širdies susitraukimų padažnėjimas, krūtinės skausmas, susilpnėjusi širdies veikla, širdies smūgis, padidėjęs kraujospūdis, sumažėjęs kraujo tiekimas į smegenis, insultas, edema (skysčių kaupimasis), stazinis širdies nepakankamumas (širdies liga, kuria sergant patiriamas dusulys ir dėl skysčių kaupimosi tinsta pėdos ir kojos), galūnių patinimas, žemas kraujospūdis, rankų ir kojų pirštų bei kartais kitų kūno vietų spalvos pokytis (Raynaud sindromas), plaštakų ir pėdų šalimas.

Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpuplaučio sutrikimai: plaučiuose esančių kvėpavimo takų susiaurėjimas (daugiausia pasireiškia ligoniams, jau sergantiems šių kvėpavimo takų liga), dusulys arba sunkumo pojūtis kvėpuojant, peršalimo simptomai, sunkumas krūtinėje, veido ančių infekcija, čiaudulys, užgulta nosis, nosies sausumas, kraujavimas iš nosies, astma, gerklės dirginimas.

Nervų sistemos ir bendrieji sutrikimai: depresija, košmarai, atminties praradimas, galvos skausmas, nervingumas, dirglumas, nuovargis, drebulys, nenormalūs pojūčiai, nuoalpis, galvos sukimasis, mieguistumas, bendras arba ūminis silpnumas, neįprasti pojūčiai, pvz., dilgčiojimas.

Virškinimo trakto sutrikimai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas, dujų kaupimasis žarnyne arba nemalonus pojūtis pilve, ryklės uždegimas, burnos džiūvimas arba nenormalus pojūtis burnoje, skrandžio veiklos sutrikimas, skrandžio skausmas.

Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai: normos neatitinkantys kepenų funkciniai rodikliai, padidėjęs chloridų kiekis kraujyje arba kraujo tyrime stebimas sumažėjęs raudonųjų kraujo ląstelių skaičius.

Alergija: sustiprėję alerginiai simptomai, išplitusios alerginės reakcijos, įskaitant po oda esančių audinių tinimą, kuris gali pasireikšti veido ir galūnių srityje ir užspausti kvėpavimo takus, todėl gali būti sunku ryti ar kvėpuoti, dilgėlinė, vietinis arba išplitęs bėrimas, niežulys, sunki staigi gyvybei pavojinga alerginė reakcija.

Ausų ir labirintų sutrikimai: spengimas ausyse, galvos sukimosi ar svaigimo pojūtis.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai: odos paraudimas ar uždegimas, bėrimas, nenormalūs arba susilpnėję odos pojūčiai, plaukų slinkimas, baltos sidabriškos spalvos bėrimas (į žvynelinę panašus bėrimas) arba žvynelinės pasunkėjimas.

Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai: ne fizinės veiklos sukeltas išplitęs, nugaros, sąnarių ar raumenų skausmas, raumenų spazmai, galūnių skausmas, raumenų silpnumas arba nuovargis, generalizuotos miastenijos (myasthenia gravis) (raumenų ligos) požymių ir simptomų sustiprėjimas.

Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai: inkstų skausmas, pasireiškiantis skausmu nugaros apačioje, dažnas šlapinimasis.

Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai: seksualinė disfunkcija, susilpnėjęs lytinis potraukis, vyrų seksualiniai sutrikimai.

Metabolizmo ir mitybos sutrikimai: sumažėjusi cukraus koncentracija kraujyje.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/http://www.ema.europa.eu/nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant buteliuko ir kartono dėžutės nurodytam po „Tinka iki“ tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Praėjus 4 savaitėms po pirmojo atidarymo, išmeskite buteliuką, kad išvengtumėte infekcijų, ir naudokite naują buteliuką. Buteliuko ir dėžutės etiketėje tam skirtoje vietoje parašykite atidarymo datą.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

AZARGA sudėtis

Veikliosios medžiagos yra brinzolamidas ir timololis. Viename mililitre suspensijos yra 10 mg brinzolamido ir 5 mg timololio (maleato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra benzalkonio chloridas (žr. 2 skyriuje skyrelį „AZARGA sudėtyje yra benzalkonio chlorido), karbomeras 974P, dinatrio edetatas, manitolis (E421), išgrynintas vanduo, natrio chloridas, tiloksapolis, vandenilio chlorido rūgštis ir (arba) natrio hidroksidas. Labai mažas vandenilio chlorido rūgšties ir (arba) natrio hidroksido kiekis naudojamas normaliam rūgštingumui (pH lygiui) palaikyti.

AZARGA išvaizda ir kiekis pakuotėje

AZARGA yra skystis (balta arba beveik balta vienalytė suspensija). Pakuotėje yra vienas arba trys 5 ml plastikiniai buteliukai su užsukamu dangteliu. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas

Novartis Europharm Limited

Vista Building

Elm Park, Merrion Road

Dublin 4

Airija

Gamintojas

S.A. Alcon-Couvreur N.V

Rijksweg 14

2870 Puurs

Belgija

arba

Gamintojas

Alcon Cusí SA

Camil Fabra 58

08320 El Masnou (Barcelona)

Ispanija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

België/Belgique/Belgien Novartis Pharma N.V.Tél/Tel: +32 2 246 16 11 LietuvaNovartis Pharma Services Inc. Tel: +370 5 269 16 50
БългарияNovartis Pharma Services Inc.Тел.: +359 2 489 98 28 Luxembourg/Luxemburg Novartis Pharma N.V.Tél/Tel: +32 2 246 16 11
Česká republika Novartis s.r.o.Tel: +420 225 775 111 MagyarországNovartis Hungária Kft.Tel.: +36 1 457 65 00
DanmarkNovartis Healthcare A/STlf: +45 39 16 84 00 MaltaNovartis Pharma Services Inc. Tel: +356 2122 2872
DeutschlandNovartis Pharma GmbHTel: +49 911 273 0 NederlandNovartis Pharma B.V.Tel: +31 26 37 82 111
EestiNovartis Pharma Services Inc.Tel: +372 66 30 810 NorgeNovartis Norge ASTlf: +47 23 05 20 00
ΕλλάδαNovartis (Hellas) A.E.B.E.Τηλ: +30 210 281 17 12 ÖsterreichNovartis Pharma GmbHTel: +43 1 86 6570
EspañaNovartis Farmacéutica, S.A. Tel: +34 93 306 42 00 PolskaNovartis Poland Sp. z o.o.Tel.: +48 22 375 4888
FranceNovartis Pharma S.A.S.Tél: +33 1 55 47 66 00 PortugalNovartis Farma - Produtos Farmacêuticos, S.A. Tel: +351 21 000 8600

Hrvatska

Novartis Hrvatska d.o.o.

Tel. +385 1 6274 220 România

Novartis Pharma Services Romania SRL

Tel: +40 21 31299 01

Ireland

Novartis Ireland Limited

Tel: +353 1 260 12 55 Slovenija Novartis Pharma Services Inc.

Tel: +386 1 300 75 50

ÍslandVistor hf.Sími: +354 535 7000 Slovenská republikaNovartis Slovakia s.r.o.Tel: + 421 2 5542 5439
ItaliaNovartis Farma S.p.A.Tel: +39 02 96 54 1 Suomi/FinlandNovartis Finland OyPuh/Tel: +358 (0)10 6133 200
ΚύπροςNovartis Pharma Services Inc.Τηλ: +357 22 690 690 SverigeNovartis Sverige ABTel: +46 8 732 32 00
LatvijaNovartis Pharma Services Inc. Tel: +371 67 887 070 United KingdomNovartis Pharmaceuticals UK Ltd. Tel: +44 1276 698370

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Azarga 10mg+5mg/ml akių lašai 5ml N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/PDF32.png EPAR santrauka   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.301 Kaunas

P.Lukšio g. 1a, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.218, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 92, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Pagalbos vaistinė, UAB fil. Nr.135
Visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 31, Kaunas
(8 37) 75 90 90
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.7, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Statybininkų g. 50, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.217, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 4val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr. Vilnius Viršuliškių
Visuomenės vaistinė
Viršuliškių g. 30, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI 08:00 - 20:00 VII 08:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.113 Alytus Ligoninės
Visuomenės vaistinė
Ligoninės g. 12, Alytus
(8 315) 76 450
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.5 Alytus
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 90, Alytus
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.189 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 369, Kaunas
(8 37) 31 19 38
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 31min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena