E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Abilify 15mg tabletės N28

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Psicholeptikai
Pavadinimas: Abilify 15mg tabletės N28
Veikliosios medžiagos: Aripiprazole - 15mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Otsuka Pharmaceutical Europe-Valeant
ATC kodas N05AX12
Vidutinė kaina: 7,28 Eur (25,14 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

ABILIFY priklauso vaistų nuo psichozės grupei.

Šiuo vaistu gydomi suaugusieji bei 15 metų ir vyresni paaugliai, sergantys liga, dėl kurios girdima, matoma arba jaučiama tai, ko nėra, atsiranda įtarumas, sutrinka mąstymas ir elgsena, kalba pasidaro nerišli, išblėsta emocijos. Šia liga sergančius pacientus taip pat gali varginti bloga nuotaika, kaltės jausmas, nerimas ir įtampa.

ABILIFY vartojamas suaugusiems žmonėms, sergantiems liga, kurios simptomai yra nenormaliai gera nuotaika, energijos perteklius, sumažėjęs miego poreikis, greita kalba, šuoliuojančios mintys ir (kartais) didelis dirglumas, gydyti. Be to, ABILIFY saugo nuo šios ligos atkryčio pacientus, kurie anksčiau į gydymą šiuo vaistu reagavo.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

ABILIFY vartoti negalima

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) aripiprazolui arba bet kuriai pagalbinei ABILIFY medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia

Prieš pradėdami vartoti ABILIFY, pasakykite gydytojui, jeigu:

padidėjęs cukraus kiekis Jūsų kraujyje (pasireiškiantis tokiais simptomais kaip padidėjęs troškulys, didelis šlapimo kiekis, padidėjęs apetitas ir silpnumas) arba Jūsų šeimos nariams nustatytas diabetas;

Jums pasireiškia traukulių;

Jums atsiranda nevalingų nereguliarių raumenų judesių, ypatingai veide;

Jums arba Jūsų šeimos nariams diagnozuota širdies ir kraujagyslių liga, insultas arba "mažasis" insultas, pakitęs kraujospūdis;

Jums arba Jūsų šeimos nariams yra arba buvo susidarę kraujo krešulių, kadangi buvo atvejų, kai jų susidarė vartojant vaistus nuo psichozės.

Jei pastebėjote, kad Jums didėja kūno svoris, tapo sunkiau ryti arba pasireiškė alergijos simptomų, apie tai pasakykite gydytojui.

Jei esate senyvas žmogus ir sergate demencija (atminties ir kitų protinių sugebėjimų praradimas), Jūs arba Jūsų globėjai turi pasakyti gydytojui, ar esate sirgęs (sirgusi) insultu arba "mažuoju" insultu.

Nedelsiant pasakykite gydytojui, jei galvojate apie savęs žalojimą. Buvo atvejų, kai aripiprazolo vartojantiems pacientams kilo minčių apie savižudybę ar jų elgesys tapo savižudišku.

Nedelsdami praneškite gydytojui, jeigu pasireiškė raumenų stingulys, sumažėjo lankstumas ir kartu prasidėjo didelis karščiavimas, prakaitavimas, pakito psichika arba pajutote labai dažnus ar nereguliarius širdies susitraukimus.

Vaikams ir paaugliams

Jaunesniems kaip 15 metų vaikams ir paaugliams ABILIFY netinka. Prieš pradėdami vartoti ABILIFY, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kraujospūdį mažinantys vaistai: ABILIFY gali sustiprinti vaistų kraujospūdžiui mažinti poveikį. Jei vartojate vaistus kraujospūdžiui mažinti, apie tai pasakykite gydytojui.

Vartojant ABILIFY kartu su kai kuriais vaistais, gali prireikti koreguoti ABILIFY dozę. Būtinai pasakykite gydytojui, jei kartu vartojate:

vaistų nuo sutrikusio širdies ritmo;

antidepresantų arba augalinių preparatų depresijai ir nerimui gydyti;

vaistų nuo grybelio;

tam tikrų vaistų ŽIV infekcijai gydyti;

prieštraukulinių vaistų nuo epilepsijos.

ABILIFY vartojimas su maistu ir gėrimais

ABILIFY galima gerti neatsižvelgiant į valgį.

Vartojant ABILIFY, negalima gerti alkoholinių gėrimų.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėščioms moterims ABILIFY vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai tai nurodo gydytojas.

Jei moteris yra nėščia, įtaria pastojusi arba planuoja pastoti, apie tai ji turi nedelsdama pasakyti gydytojui.

Jei moteris žindo kūdikį, apie tai ji turi nedelsdama pasakyti gydytojui.

Vartojant ABILIFY, žindyti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Kol paaiškės, kaip Jus veikia šios tabletės, nevairuokite ir nevaldykite jokių mechanizmų ar įrengimų.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines ABILIFY medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, apie tai jam pasakykite prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

ABILIFY visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems

Įprasta dozė suaugusiesiems yra 15 mg 1 kartą per parą, tačiau gydytojas gali skirti didesnę arba mažesnę dozę (iki 30 mg 1 kartą per parą).

Vaikams

15 metų ir vyresniems paaugliams iš pradžių galima vartoti mažą ABILIFY geriamojo tirpalo (skysčio) dozę. Dozę galima palaipsniui didinti iki paaugliams įprastos dozės 10 mg, kuri vartojama 1 kartą per parą. Vis dėlto gydytojas gali skirti mažesnę ar didesnę (iki 30 mg 1 kartą per parą) dozę.

Jeigu manote, kad ABILIFY veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Stenkitės gerti ABILIFY tabletes kasdien tuo pačiu laiku (nesvarbu valgio ar kitu metu). Tabletę visada nurykite nepažeistą, užgerdami vandeniu.

Net pasijutę geriau, nekeiskite ABILIFY paros dozės ir nenutraukite šio vaisto vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Pavartojus per didelę ABILIFY dozę

Jeigu išgėrėte daugiau ABILIFY tablečių negu nurodė gydytojas arba jų pavartojo kitas žmogus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jei gydytojo nerandate, pasiimkite vaisto pakuotę ir vykite į artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti ABILIFY

Praleistą dozę reikia išgerti iš karto prisiminus, tačiau negalima gerti dviejų dozių tą pačią dieną.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

ABILIFY, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Žemiau nurodyto galimo šalutinio poveikio dažnis apibūdinamas taip:

labai dažnas: pasireiškia daugiau kaip 1 vartotojui iš 10
dažnas: pasireiškia 1-10 vartotojų iš 100
nedažnas: pasireiškia 1-10 vartotojų iš 1 000
retas: pasireiškia 1-10 vartotojų iš 10 000
labai retas: pasireiškia mažiau kaip 1 vartotojui iš 10 000
nežinomas: negali būti įvertintas pagal turimus duomenis

Dažnas šalutinis poveikis: nekontroliuojamas raumenų trūkčiojimas ar mėšlungiški judesiai, galvos skausmas, nuovargis, pykinimas, vėmimas, nemalonus pojūtis skrandyje, vidurių užkietėjimas, didesnis seilėtekis, apsvaigimas, sutrikęs miegas, nenustygimas, nerimas, mieguistumas, drebulys ir neaiškus matymas.

Nedažnas šalutinis poveikis: kai kuriems žmonėms gali svaigti galva, ypač atsistojus iš gulimos ar sėdimos padėties, padažnėti širdies susitraukimai.

Kai kurių žmonių nuotaika gali tapti prislėgta (depresija).

Šis šalutinis poveikis pastebėtas pateikus ABILIFY į rinką, tačiau jo dažnis nežinomas: pakitęs kai kurių kraujo ląstelių kiekis; neįprastas širdies ritmas, staigi nepaaiškinama mirtis, širdies smūgis; alerginė reakcija (pvz., burnos, liežuvio, veido ir gerklės tinimas, niežulys, bėrimas); padidėjęs cukraus kiekis kraujyje, prasidėjęs ar pasunkėjęs diabetas, ketoacidozė (kraujyje ir šlapime nustatoma ketonų) arba koma, sumažėjęs natrio kiekis kraujyje; padidėjęs ar sumažėjęs kūno svoris, apetito praradimas; nervingumas, psichomotorinis sujaudinimas, nerimas; mintys apie savižudybę, bandymas nusižudyti, savižudybė; sutrikusi kalba; traukuliai; karščiavimo, raumenų stingulio, kvėpavimo padažnėjimo, prakaitavimo, sąmonės pritemimo bei staigaus kraujospūdžio ir širdies susitraukimų dažnio pokyčio derinys; alpimas; padidėjęs kraujospūdis, kraujo krešuliai venose, ypač kojų (jų simptomai yra kojos patinimas, skausmas ir paraudimas), kurie, kraujagyslėmis nukeliavę į plaučius, gali sukelti krūtinės skausmą ir kvėpavimo pasunkėjimą (pajutę bent vieną iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją); gerklų raumenų spazmas, atsitiktinis užspringimas maistu su plaučių uždegimo išsivystymo pavojumi, pasunkėjęs rijimas; kasos uždegimas; kepenų uždegimas, odos ir akių obuolių gelta, pakitę kepenų tyrimų rodikliai, nemalonūs pojūčiai pilve ir skrandyje, viduriavimas; odos bėrimas ir padidėjęs jautrumas šviesai, neįprastas plaukų slinkimas ar jų plonėjimas, per didelis prakaitavimas, stingulys, mėšlungis, raumenų skausmas, silpnumas; nevalingas šlapimo nelaikymas arba pasunkėjęs šlapinimasis; ilgalaikė ir (arba) skausminga erekcija; sutrikęs bazinės kūno temperatūros reguliavimas ar perkaitimas; krūtinės skausmas, plaštakų, kulkšnių ar pėdų patinimas.

15 metų ir vyresniems paaugliams pasireiškusio nepageidaujamo poveikio dažnis ir pobūdis buvo panašūs kaip suaugusiems, išskyrus tai, kad mieguistumas ir raumenų trūkčiojimų ar nekontroliuojamų judesių atsirado labai dažnai (daugiau kaip 1 pacientui iš 10), o burnos džiūvimas, apetito padidėjimas ir galvos svaigimas (ypač gulimą ar sėdimą padėtį pakeitus į stovimą) – dažnai.

Senyvi demencija sergantys pacientai, vartojantys aripiprazolą, miršta dažniau negu jo nevartojantys. Be to, gauta pranešimų apie juos ištikusį insultą ar „mažąjį” insultą.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po "EXP" arba "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, ABILIFY vartoti negalima.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės išsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

ABILIFY sudėtis

Veiklioji medžiaga yra aripiprazolas. Tabletėje yra 15 mg aripiprazolo.

Pagalbinės medžiagos yra laktozės monohidratas, kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilceliuliozė, magnio stearatas, geltonasis geležies oksidas (E172).

ABILIFY išvaizda ir kiekis pakuotėje

ABILIFY 15 mg tabletės yra apvalios formos ir geltonos spalvos, vienoje pusėje paženklintos įraižomis “A‑009” ir “15”. Jos tiekiamos perforuotose vienadozėse lizdinėse plokštelėse, supakuotose į dėžutes po 14, 28, 49, 56 arba 98 tabletes.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas

Otsuka Pharmaceutical Europe Ltd.

Hunton House, Highbridge Business Park, Oxford Road

Uxbridge ‑ Middlesex UB8 1HU ‑ Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Bristol‑Myers Squibb S.r.l.

Contrada Fontana del Ceraso

I‑03012 Anagni-Frosinone ‑ Italija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Belgique/België/BelgienBRISTOL-MYERS SQUIBB BELGIUM S.A./N.V.Tél/Tel: + 32 2 352 76 11 Luxembourg/LuxemburgBristol-Myers Squibb Belgium S.A./N.V.Tél/Tel: + 32 2 352 76 11
БългарияBristol-Myers Squibb Gyógyszerkereskedelmi Kft.Teл.: + 359 800 12 400 MagyarországBRISTOL-MYERS SQUIBB GYÓGYSZERKERESKEDELMI KFT.Tel.: + 36 1 301 9700
Česká republikaBRISTOL-MYERS SQUIBB SPOL. S R.O.Tel: + 420 221 016 111 MaltaBRISTOL-MYERS SQUIBB S.R.L.Tel: + 39 06 50 39 61
DanmarkBRISTOL-MYERS SQUIBBTlf: + 45 45 93 05 06 NederlandBRISTOL-MYERS SQUIBB BVTel: + 31 34 857 42 22
DeutschlandBRISTOL-MYERS SQUIBB GMBH & CO. KGAATel: + 49 89 121 42‑0 NorgeBRISTOL-MYERS SQUIBB NORWAY LTDTlf: + 47 67 55 53 50
EestiBRISTOL-MYERS SQUIBB GYÓGYSZERKERESKEDELMI KFT.Tel: + 372 6827 400 ÖsterreichBristol-Myers Squibb GesmbHTel: + 43 1 60 14 30
ΕλλάδαBRISTOL-MYERS SQUIBB A.E.Τηλ: + 30 210 6074300 PolskaBRISTOL-MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.Tel.: + 48 22 5796666
EspañaOTSUKA PHARMACEUTICAL, S.A.Tel: + 34 93 550 01 00 PortugalBristol-Myers Squibb Farmacêutica Portuguesa, S.A.Tel: + 351 21 440 70 00
FranceOTSUKA PHARMACEUTICAL FRANCE SASTél: + 33 (0)811 740 400 RomâniaBRISTOL-MYERS SQUIBB GYÓGYSZERKERESKEDELMI KFT.Tel: + 40 (0)21 272 16 00
IrelandBRISTOL-MYERS SQUIBB PHARMACEUTICALS LTDTel: + 353 (1 800) 749 749 SlovenijaBRISTOL-MYERS SQUIBB SPOL. S R.O.Tel: + 386 1 236 47 00
ÍslandVISTOR HFSími: + 354 535 7000 Slovenská republikaBRISTOL-MYERS SQUIBB SPOL. S R.O.Tel: + 421 2 59298411
ItaliaBRISTOL-MYERS SQUIBB S.R.L.Tel: + 39 06 50 39 61 Suomi/FinlandOY BRISTOL-MYERS SQUIBB (FINLAND) ABPuh/Tel: + 358 9 251 21 230
ΚύπροςBRISTOL-MYERS SQUIBB A.EΤηλ: + 357 800 92666 SverigeBRISTOL-MYERS SQUIBB ABTel: + 46 8 704 71 00
LatvijaBRISTOL-MYERS SQUIBB GYÓGYSZERKERESKEDELMI KFT.Tel: + 371 67 50 21 85 United KingdomBRISTOL-MYERS SQUIBB PHARMACEUTICALS LTDTel: + 44 (0800) 731 1736
LietuvaBRISTOL-MYERS SQUIBB GYÓGYSZERKERESKEDELMI KFT.Tel: + 370 5 2790 762


"Abilify 15mg tabletės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/PDF32.png EPAR santrauka   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Sendvario vaistinė, Metula UAB
Z Vaistinės veiklai
Tilžės g. 2-12, Klaipėda
(8 46) 38 25 28
Darbo laikas: I - V 08:30 - 20:00 VI, VII 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 6val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.189 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 369, Kaunas
(8 37) 31 19 38
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.350 Vilnius

Šeškinės g. 24, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.351 Jurbarkas
Visuomenės vaistinė
Vydūno g. 56D, Jurbarkas
(8 447) 54 436
Darbo laikas: I - V 07:00 - 18:00 VI 08:00 - 13:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.200 Alytus

Naujoji g. 50B, Alytus
(8 315) 20 575
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.293 Šakiai

V.Kudirkos g. 104, Šakiai
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.249 Gargždai

J.Basanavičiaus g. 4, Gargždai
(8 46) 471 747
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.168, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
Bažnyčios g. 38, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.219 Raseiniai

Jaunimo g. 4, Raseiniai
(8 428) 52 035
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.112 Ukmergė
Visuomenės vaistinė
Kauno g. 80, Ukmergė
(8 340) 53 363
Darbo laikas: I - V 09:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena