E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Prisistatymas :)

MindaugasMieli kolegos,

Džiaugiuosi suteikta proga pradėti šį blog‘ą. Kol tai nauja ir neseniai sukurta gydytojų prieiga prie šio tinklalapio, ko gero teks daugiau pasisakyti man. Tikiuosi, kad vėliau ir Jūs mielai prisijungsite.

Esu Mindaugas Dūdonis. Dešimt metų dirbu šeimos gydytoju Kaune. Treti metai studijuoju LSMU visuomenės sveikatos krypties doktorantūroje. Mano darbo tema susijusi su šeimos gydytojų veiklos analize. Daugiau domiuosi ligų profilaktika, galimybėmis įtakoti pacientų gyvenseną kuo ankstyvesniame amžiuje tam, kad sumažintų rizika susirgti lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis. Patinka inovacijos, naujos technologijos. Laukiu, nesulaukiu, kol visuotinai bus įdiegta e-sveikatos sistema, palengvinsianti profilaktinę veiklą, pacientų sveikatos rodiklių sekimą ir analizę, geresnę lėtinių ligų priežiūrą ir kontrolę.

Kadangi dirbu šeimos gydytoju, man artimesnės pirmosios grandies problemos, tad nesupykite, jei kas bus Jums neaktualu, neįdomu. Aš pasistengsiu aptarti visiems kuo aktualesnes temas, išsakyti savo mintis, taip pat tikiuosi sulaukti ir Jūsų komentarų. Norėčiau, kad čia būtų mūsų sielos ir minčių išliejimo kampelis, kuris padėtų nukrauti savo teigiamas ir neigiamas emocijas, išsakyti brandžias mintis ir idėjas bei pageidavimus, kuriais būtų galima pasidalinti tarpusavyje.

Bendradarbiauju su šio puslapio kūrėjais, todėl maloniai sutikau jiems padėti paversti šį puslapį kuo įdomesniu medikų visuomenei. Mes labai apsidžiaugtume, jei ir Jūs pateiktumėte savo pasiūlymus ir idėjas, ką norėtumėte šiame puslapyje rasti, kas padėtų Jūsų darbui, profesiniam tobulėjimui, ar šiaip patrauktų kuo dažniau čia apsilankyti. Viliuosi Jūsų dėmesio, idėjų ir aktyvumo.
Pagarbiai, Mindaugas


Komentarai (1)


Prisijunkite norėdami rašyti komentarus.
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote savo slaptažodį?
Registruotis
Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena